Magic-Carpet, výhřevná podložka, 75 W, 60 x 40 cm, 1 úroveň ohřevu, antracit
Magic-Carpet, výhřevná podložka, 75 W, 60 x 40 cm, 1 úroveň ohřevu, antracit
Magic-Carpet, výhřevná podložka, 75 W, 60 x 40 cm, 1 úroveň ohřevu, antracit
Magic-Carpet, výhřevná podložka, 75 W, 60 x 40 cm, 1 úroveň ohřevu, antracit
Magic-Carpet, výhřevná podložka, 75 W, 60 x 40 cm, 1 úroveň ohřevu, antracit

Magic-Carpet DX výhřevná podložka

0 60 cm 600 g
1 699,00 Kč (s DPH)
Zboží není na skladě a musí být doobjednáno.
14 dní na vrácení

Základní informace

Teplo pro chodidla: topná rohož 75 W

Bezpečná a pohodlná: s funkcí časovače

Vysoce kvalitní: odolný polyester a protiskluzová vrstva

Popis produktu

Výhřevná rohožka Magic-Carpet DX od společnosti OneConcept dodává příjemným teplem v oblasti chodidel uvolnění a pocit pohody. Ohřívá s výkonem 75 W a kdykoliv se postará o teplá chodidla například v obývacím pokoji, kanceláři, v místnosti kde se věnujete svým zálibám, nebo i v obytném přívěsu. Na ovládání na kabelu lze nastavit 3 různě silné topné stupně: nízký, střední a vysoký.

Opětovným stisknutím tlačítka pro zapnutí/vypnutí na ovládání zapnete funkci časovače: na výběr máte dobu vypnutí v rozmezí 30 minut až do 5 hodin. Příjemné teplo se rozlije do těla po krátké době zahřátí konstantně a energeticky úsporně, vypnutí pomocí časovače je zase precizní a bezpečně. Kromě praktických funkcí jako výběr topného stupně či funkce časovače, vytváří povrch koberečku dojem hebkosti, přitom je velmi masivní a odolný. Na zadní straně se nacházejí malé nopky, které se postarají o neklouzavost na hladkých podlahách.

Neutrální barvou antracitu zapadne výhřevná rohož do každého obytného nebo kancelářského prostoru. Možnosti využití jsou neomezené: Magic-Carpet DX výhřevnou rohožku můžete využít všude, kde toužíte po teplých chodidlech vsedě či vestoje, a tam, kde máte k dispozici volnou zásuvku. Studená chodidla jsou již ode dneška minulostí.

Dostupné barvy: antracitová

Zobrazit víc

Vlastnosti

Stáhnout manuál
 • Spínač ON/OFF na kabelu
 • Funkce časovače
 • LED kontrolní diody
 • Omyvatelný povrch
 • Protiskluzová vrstva
 • Příkon: 75 W
 • Napájení: 220–240 V ~ 50/60 Hz
Magic-Carpet, výhřevná podložka, 75 W, 60 x 40 cm, 1 úroveň ohřevu, antracit

Vlastnosti a rozměry

 • Rozměry: cca 60 x 2 x 40 cm (Š x V x H)
 • Délka síťového kabelu: cca 200 cm
 • Hmotnost: cca 0,6 kg

Co bylo posláno

 • 1x výhřevná rohož
 • Manuál (jazyky: německý, anglický)

Dodací podmínky

Zboží není na skladě a musí být doobjednáno.

Hodnocení zákazníků

(16 hodnocení) Napište recenzi
K tomuto zboží ještě nikdo nenapsal recenzi.

Názory zákazníků z jiných zemí

Ověřená recenze

Das Produkt kam perfekt verpackt und auch vor dem angegebenen Liefertermin an. Das Material ist sehr angenehm und der Teppich an sich perfekt verarbeitet. Man kann den Bezug sogar via Klettverschluss entfernen und waschen. Da die beheizbaren Teppiche im Büro die kalten Füße bei 19 °C Zimmertemperatur beheben sollten, haben wir uns für die Heizleistung allerdings mehr Temperatur vorgestellt. Die Matten wurden bestenfalls nur lauwarm. Das Preis-Leistungs-Verhältnis wäre perfekt, wenn die Heizleistung genügen würde.

Zboží dorazilo perfektně zabalené a také před uvedeným termínem dodání. Materiál je velmi příjemný a samotný koberec je dokonale dokončen. Potah můžete dokonce sejmout a vyprat pomocí suchého zipu. Protože ale vyhřívané koberce v kanceláři mají napravit studené nohy při pokojové teplotě 19 °C, představovali jsme si vyšší teplotu pro tepelný výkon. Rohože byly v nejlepším případě jen vlažné. Hodnota za peníze by byla perfektní, kdyby tepelný výkon byl dostatečný.

Ověřená recenze

Unterm Schreibtisch, wenn man keine Fußbodenheizung hat

Pod stolem, pokud nemáte podlahové topení

Ověřená recenze

Über Nacht angelassen. Durchschnittliche Heizleistung nur 14W, obwohl temporär max. 103W Leistung zugeführt werden. 0,21kWh Verbrauch in 15 Stunden. Max. Temp. an der Teppichoberfläche 28°C, aber nicht überall. Wird nach einigen Stunden auch auf der Unterseite warm. Für mich ist diese Heizleistung (14W) nicht ausreichend, da ich die Matte im Wohnmobil (und nicht nur als Büro-Fusswärmer) nutzen wollte.

ponechán přes noc. Průměrný tepelný výkon pouze 14W, i když dočasně je dodáván výkon max. 103W. Spotřeba 0,21 kWh za 15 hodin. Max.teplota na povrchu koberce 28°C, ale ne všude. Po několika hodinách se zahřeje i na spodní straně. Pro mě je tento tepelný výkon (14W) nedostačující, protože jsem chtěl karimatku používat v mobilhomu (a nejen jako kancelářský ohřívač nohou).

Ověřená recenze

Die Heizmatte (40X60cm) verwende ich für Arbeiten am PC (Desktop), der in einem Kellerbüro steht. Bislang habe ich ein Heizkissen verwendet, das de facto eine schlechte Lösung war. Mit der Heizmatte ist jetzt alles perfekt. Sie bleibt da, wo man sie hinlegt, rutscht nicht herum und liefert die gewünschte Wärme. Das Schaltelement habe ich an der Tischkonsturtion befestigt. Wie gesagt - alles perfekt.

Topnou rohož (40X60cm) používám pro práci na PC (desktopu), který je v suterénní kanceláři. Doposud jsem používal nahřívací podložku, což bylo vlastně špatné řešení. S topnou rohoží je nyní vše perfektní. Zůstane tam, kam ho položíte, neposouvá se a dodává teplo, které chcete. Spínací prvek jsem připevnil na konstrukci stolu. Jak říkám - vše perfektní.

Ověřená recenze

Die Heizmatte strahlt in beide Richtungen ordentlich wärme ab. Dh. die Unterseite wird auch "heiß". Bei empfindlichen Böden muss man etwas zur Isolierung zwischenlegen sonst kann es zu Abdrücken und Verformungen kommen. Ansonsten ist das Produkt gut.

Topná rohož vyzařuje teplo v obou směrech. Tj. dno se také "zahřívá". U citlivých podlah musíte kvůli izolaci dát něco mezi, jinak může dojít k otiskům a deformacím. Jinak je produkt dobrý.

Ověřená recenze

Heizleistung sehr gut. Heizleistung und Heizdauer in Stufen einfach zu programmieren! Habe mir rasch eine weitere bestellt.

Tepelný výkon velmi dobrý. Tepelný výkon a dobu ohřevu lze snadno naprogramovat ve stupních! Rychle jsem objednal další.

Ověřená recenze

Gute Entscheidung, warme Füße sind das a und o, ist auch sparsam.

Dobré rozhodnutí, nohy v teple jsou hlavní a konec všeho, je také ekonomické.

Ověřená recenze

Die Heizmatte macht was sie soll, allerdings habe ich nicht bedacht, dass die Wärme nur von unten kommt und die Füße oben kalt bleiben, bzw. möglichst nicht bewegt werden sollten und möglichst vollflächig auf die Matte gestellt werden müssen. Dem Hersteller kann ich aber deshalb keinen Vorwurf machen. Die Einstellung der Wärmestufe und des Timers über die gleiche Taste mit unterschiedlichen Betätigungszeiten erfordert immer wieder das heranziehen der Gebrauchsanleitung, was darauf hin weist, das die Schaltung nicht selbst erklärend ist.

Topná podložka dělá, co má, ale nezvažoval jsem, že teplo přichází pouze zespodu a nohy zůstávají nahoře studené, nebo by se neměly pokud možno hýbat a měly by být umístěny na podložce co nejúplněji . Ale za to nemůžu vinit výrobce. Nastavení úrovně ohřevu a časovače pomocí stejného tlačítka s různými časy aktivace vždy vyžaduje nahlédnutí do návodu k použití, což znamená, že okruh není samozřejmý.

Ověřená recenze

Prima Größe, passt gut unter meinen Schreibtisch. Heizt schnell auf, mittlere Stufe reicht mir aus. Verpackung war gut, ohne Knick des Teppichs. Lieferung hat gut geklappt, gerne wieder.

Skvělá velikost, dobře se mi vejde pod stůl. Rychle se zahřívá, stačí mi střední stupeň. Balení bylo dobré bez záhybů na koberci. Doručení proběhlo v pořádku, opět rádi.

Ověřená recenze

Heizmatte erfüllt ihren Zweck vollständig und sehr gut. Die Heizleistung ist gut und für den Arbeitsplatz hervorragend geeignet. Die einfachen Zeit Einstellung ermöglicht eine Ziel genaue Beheizung des Arbeitsplatzes. Dadurch wird ein vergessen des ausschalten am Arbeitsplatz vermieden

Topná rohož plní svůj účel zcela a velmi dobře. Tepelný výkon je dobrý a ideální pro pracoviště. Jednoduché nastavení času umožňuje přesné vytápění pracoviště. Vyhnete se tak zapomenutí vypnout na pracovišti

Ověřená recenze

At the beginning I was disappointed because heating was very mild but later I discovered that high heat is not comfortable for long periods. It’s enough to warm up the feet in 5-10 minutes. Still I suggest to the company to increase the heat for the max. You have three different options to regulate the temperature so it would be helpful for the customers who need more heat.

Ze začátku jsem byl zklamaný, protože topení bylo velmi mírné, ale později jsem zjistil, že vysoké teplo není po dlouhou dobu příjemné. Na zahřátí chodidel postačí 5-10 minut. Přesto navrhuji společnosti zvýšit teplo na max. Máte tři různé možnosti regulace teploty, takže to bude užitečné pro zákazníky, kteří potřebují více tepla.

Ověřená recenze

Plus: Diese Heizmatte tut, was sie eben tun soll. Füße sind in der fußkalten Wohnung endlich warm. Die Größe ist für einen Schreibtisch völlig ausreichend. Die Matte ist solide verarbeitet und man hat nicht das Gefühl, durch unsachgemäße Bedienung einen Wohnungsbrand zu verursachen. Minus: Der Toggle-Schalter erfüllt seinen Zweck, ist aber kompliziert zu bedienen. Die Anleitung muss immer griffbereit sein. Hier hätte ich mir klassische Regler gewünscht. Über den angeblich niedrigen Stromverbrauch kann ich erst nach der nächsten BKA sprechen, deshalb gibt es nur 4/5 Punkte bei der Durchsichtigkeit.

Plus: Tato topná rohož dělá to, co dělat má. Nohy jsou konečně v teple v bytě studeném na nohy. Velikost je naprosto dostačující pro pracovní stůl. Rohož je solidně vyrobena a nemáte pocit, že byste nevhodným používáním způsobili požár ve vaší domácnosti. Nevýhody: Přepínač slouží svému účelu, ale jeho použití je složité. Návod musí být vždy po ruce. Zde bych si přál klasické ovladače. O údajně nízké spotřebě můžu mluvit až po dalším BKA, takže za průhlednost jsou jen 4/5 bodů.

Ověřená recenze

Das Produkt erfüllt meine Wünsche hinsichtlich der Wärmeleistung und Produktqualität. 1 Stern Abzug aufgrund der doch etwas zu kurz geratenen Kabellänge vom Controller zum Stecker (wie bereits von anderen Rezensenten angemerkt). Da wurde am falschen Ende gespart. Dennoch kann ich das Produkt empfehlen.

Výrobek splňuje má přání z hlediska tepelného výkonu a kvality výrobku. Odpočet 1 hvězdičky kvůli trochu příliš krátké délce kabelu od ovladače k zástrčce (jak již poznamenali jiní recenzenti). Bylo zachráněno na špatném konci. Přesto mohu produkt doporučit.

Ověřená recenze

Habe in der Küche Steinfliesen, sind naturgemäß über die Jahreszeiten saukalt an Füßen und Hausschuhen. Daher habe ich hier eine weitere Heizmatte bestellt. Die Amazonwebseite ist fehlerhaft, die Leistungswerte werden einmal mit 75 Watt und an anderer Stelle mit 100 Watt angegeben. Angekommen ist ein Teppich mit 100 Watt und Regler mit 3 Schaltstufen und Timer. Auf der niedrigsten Stufe ist es nach ca 3 Minuten warm. Nach 15 Minuten wird es sehr warm und ich schalte aus. Es gibt eine genähte Umrandung, der Überzug ist abnehmbar und waschbar. Sogar meine Katze setzt sich gelegentlich dazu, nur wenn er die Krallen reinhauen will, wird er weggeschubst.

V kuchyni mám kamenné obklady, chodidla a pantofle jsou přirozeně mrazivé po celou sezónu. Proto jsem zde objednal další topnou rohož. Web Amazon je nesprávný, hodnoty výkonu jsou uvedeny jako 75 wattů a 100 wattů jinde. Přišel koberec se 100 watty a regulátorem se 3 spínacími stupni a časovačem. Na nejnižší stupeň je teplý asi po 3 minutách. Po 15 minutách se velmi zahřeje a vypínám. Je tam našitá bordura, potah je snímatelný a pratelný. I můj kocour si občas sedne, jen když chce hrabat v drápech, je odstrčen.

Ověřená recenze

Zockerfreunde aufgepasst ! Ich habe diese Matte für meinen Mann gekauft , der unheimlich gerne Konsole spielt und dabei natürlich nur seine Hände bewegt. Seine Klagen über kalte Füße konnt ich nicht länger ertragen , da kam mir diese Matte wie gerufen. Schön wäre, wenn sie eine automatische abschalte Funktion hätte aber ansonsten ist das Teil super. Keine Klagen mehr :)

Přátelé hráčů pozor! Tuto podložku jsem koupila pro manžela, který miluje hraní na konzolích a samozřejmě hýbe jen rukama. Už jsem nemohl snášet jeho stížnosti na studené nohy, takže tato podložka přišla v pravý čas. Bylo by fajn, kdyby měl funkci automatického vypínání, ale jinak je díl super. Už žádné soudní spory :)

Ověřená recenze

Nachdem ich mich lange schwer getan habe, mir eine Heizmatte für die Füße zuzulegen, bin ich jetzt vollauf begeistert. Ich komme schon oft mit kalten Füßen an die Arbeit und fühle mich von daher meist den ganzen Tag über unwohl, denn wer von unter her kalt ist, der wird nicht warm. Das Gute an der Matte, sie fällt als Heizmatte gar nicht auf, nur wer genauer hinschaut merkt es. Die Zeitschaltung ist zwar von der Bedienung her etwas gewöhnungsgedürftig, funktioniert aber super. Und die Stromkosten für 100 W, lächerlich. Das wird heute noch vielerorts für Licht verbraten. Ich bestelle mir noch eine, für Zuhause.....

Poté, co jsem se dlouho snažil sehnat vyhřívací podložku na nohy, jsem nyní naprosto nadšený. Často chodím do práce se studenýma nohama a proto mi většinou celý den není dobře, protože když je vám zespodu zima, tak se neohřejete. Na rohoži je dobré, že není nápadná jako topná rohož, všimne si jí jen ten, kdo se podívá blíže. Časový spínač si chce trochu zvyknout na obsluhu, ale funguje skvěle. A náklady na elektřinu za 100W, směšné. Na mnoha místech se tím stále plýtvá za světlem. Objednám další domů...

Zobrazit všechna hodnocení zákazníků Zobrazit méně hodnocení zákazníků