Heat Square, infračervený ohřívač, 1000/2000 W, Carbon, IP34, LED Černá
Heat Square, infračervený ohřívač, 1000/2000 W, Carbon, IP34, LED Černá
Heat Square, infračervený ohřívač, 1000/2000 W, Carbon, IP34, LED Černá
Heat Square, infračervený ohřívač, 1000/2000 W, Carbon, IP34, LED Černá
Heat Square, infračervený ohřívač, 1000/2000 W, Carbon, IP34, LED Černá
Heat Square, infračervený ohřívač, 1000/2000 W, Carbon, IP34, LED Černá
Heat Square, infračervený ohřívač, 1000/2000 W, Carbon, IP34, LED Černá
Heat Square, infračervený ohřívač, 1000/2000 W, Carbon, IP34, LED Černá

Heat Square infračervený ohřívač

Černá 2000 watt
3 619,00 Kč 5 499,00 Kč (s DPH)

Heat Square infračervený ohřívač

3 619,00 Kč 5 499,00 Kč (s DPH)
Ihned k dodání. Dodací lhůta: 5 - 7 pracovních dní
14 dní na vrácení

Základní informace

Příjemné teplo: IR ComfortHeat pro cílené vyzařování infračerveného tepla bez zahřívání vzduchu

Infračervená karbonová topná tělesa: vysoce efektivní a odolná s extrémně rychlou fází zahřívání

Lze umístit kamkoli: cílené tepelné záření v místě potřeby

Popis produktu

Blumfeldt terasový ohřívač Heat Square s infračerveným systémem IR ComfortHeat přináší do chladných dnů a nocí jemné infračervené teplo a na přání také osvětluje večerní posezení na balkoně.

Když teploty klesnou, stačí stisknutím tlačítka zapnout terasový ohřívač , zvolit požadovaný stupeň ohřevu a vdechnout nový život každé párty nebo posezení venku až do noci. Infračervené stropní topidlo Blumfeldt Heat Square nejen spolehlivě vyzařuje teplo, ale také jasně osvětluje jídelní prostor.

Ohřívač Blumfeldt Heat Square se jednoduše zavěsí na 50 cm dlouhý řetěz ke stropu, kde rychle a efektivně dodá až 2 000 W tepelné energie pro vás a vaše hosty. Systém IR ComfortHeat zaujme dvěma infračervenými uhlíkovými topnými tělesy s extrémně dlouhou životností. Nejenže velmi rychle dodávají teplo, ale díky vysoce účinnému hliníkovému reflektoru a dlouhovlnnému infračervenému záření, které je zaměřeno na osoby a předměty v jejich blízkosti, ho i vyzařují. Užijte si příjemné teplo od první vteřiny! Stisknutím tlačítka můžete během několika sekund zvolit jeden ze tří stupňů výkonu - 650, 1350 nebo 2000 W - a snadno tak reagovat na potřeby svých hostů. Ohřívač můžete pohodlně ovládat také pomocí dálkového ovladače. Naplánujte si bezstarostnou večeři na balkoně nebo na terase bez ohledu na venkovní teplotu, protože ihned po zapnutí si můžete vytvořit příjemné, útulné a bezpečné teplo, aniž by zahřívání spotřebiče trvalo dlouho. Ohřívač Blumfeldt Heat Square je vyroben z hliníku, takže je nejen robustní, ale také elegantní na pohled. Integrovanou LED lampu lze zapnout samostatně. Pro bezpečné použití ve venkovním prostředí je konstrukce odolná proti stříkající vodě podle normy IP34 a lze ji bez problémů používat i za mokrých večerů.

Oslavujte dlouho do noci, užijte si posezení s přáteli nebo strávte romantický večer s vínem a svíčkami na terase. Terasový ohřívač Blumfeldt Heat Square vás ochrání před chladem a vždy zajistí požadované teplo.

Upozorňujeme, že ohřívač je vhodný pouze pro venkovní použití.

Zobrazit víc

Vlastnosti

Stáhnout manuál
 • pouze pro venkovní použití
 • dvě uhlíková topná tělesa
 • výkon: 650, 1350 alebo 2000 W
 • hliníkový kryt
 • hliníkový reflektor pro optimální rozložení tepla
 • světla LED: 1 W
 • spotřeba energie: 2000 W
 • napájení dálkového ovladače: 1 x baterie CR2025 (3 V; je součást balení)
 • napájení: 220 – 240 V~ | 50/60 Hz
Heat Square, infračervený ohřívač, 1000/2000 W, Carbon, IP34, LED

Vlastnosti a rozměry

 • rozměry: cca 43 x 30 x 43 cm (Š x V x H)
 • minimální odstup od stropu: 50 cm
 • minimální odstup od stěny: 25 cm
 • minimální odstup od země: 180 cm
 • délka síťového kabelu: cca 150 cm
 • hmotnost: cca 3,2 kg

Co bylo posláno

 • 1 x ohřívač
 • 1 x řetěz
 • 2 x karabinový hák
 • 1 x dálkový ovladač (včetně baterií)
 • návod k použití v němčině (další jazyky: angličtina, španělština, francouzština, italština)

Dodací podmínky

Ihned k dodání. Dodací lhůta: 5 - 7 pracovních dní

Hodnocení zákazníků

(20 hodnocení) Napište recenzi
K tomuto zboží ještě nikdo nenapsal recenzi.

Názory zákazníků z jiných zemí

Ověřená recenze

Es hat die Geburtstagsfeier gerettet, als es abends kühler wurde.

Když se večer ochladilo, zachránilo to narozeninovou oslavu.

Ověřená recenze

Super Lampe erfüllt ihren Zweck

Super lampa plní svůj účel

Ověřená recenze

Sehr guter Strahler für meine Nutzung leider ungeeignet.

Velmi dobrý radiátor, bohužel pro mé použití nevhodný.

Ověřená recenze

Die Lampe ist alledings ein Witz. Nicht viel mehr als ein Teelicht.

Lampa je ale vtip. Ne o moc víc než čajová svíčka.

Ověřená recenze

Verwendung als Terrassenstrahler. Auch das Licht ist bei Dunkelheit ausreichend für gemütliche Stunden.

Použití jako terasové topení. Světlo je dostatečné i pro příjemné hodiny ve tmě.

Ověřená recenze

Ich bin sehr zufrieden . Hatte mir vorher im Baumarkt verschiedene Modelle angeschaut und war nicht so glücklich . Durch das Design ,die Heizleistung und die Kette zum Aufhängen ist es dann zu diesem Kauf gekommen . Preis Leistung passt auch. Sie hängt unter einer Terassendecke und wir hatten es, obwohl es nur 14 Grad waren , schön warm.

Jsem velmi spokojená. Dříve jsem se díval na různé modely v železářství a nebyl jsem tak šťastný. Tato koupě vznikla kvůli designu, topnému výkonu a řetízku na zavěšení. Cena-výkon taky sedí. Visí pod krytem na terasu a bylo nám příjemně teplo, i když bylo jen 14 stupňů.

Ověřená recenze

Wärmeleistung sehr gut. Lichtleistung zu schwach. Würde aber das Teil wieder kaufen, da die Luxleistung für meinen Zweck nicht ausschlaggebend ist.

Tepelný výkon velmi dobrý. Světelný výkon je příliš slabý. Ale koupil bych díl znovu, protože výkon lux není pro můj účel rozhodující.

Ověřená recenze

So manche kalte Nächte hätten die Stimmung die am Tag war kaputt gemacht. Aber dank des Heizstrahlers können wir auch gemütlich bis in die späten Abendstunden unter dem Pavillon sitzen. Top Kaufempfehlung!! Alles in Ordnung nur zu empfehlen

Některé chladné noci by zničily náladu, která byla během dne. Ale díky sálavému topidlu můžeme pod pavilonem pohodlně sedět i do pozdních večerních hodin. Nejlepší doporučení k nákupu! Vše v pořádku, lze jen doporučit

Ověřená recenze

der Strahler ist in Ordnung, könnte aber eine zwei Stufen-Schaltung vertragen. Außerdem finde ich den Ort des Schalters und den Kabelausgang nicht optimal gewählt. Ich habe eine Zweistufenschaltung mit einem Kippschalter und zwei Dioden realisiert, kostet paar Euro und etwas Bastelzeit. Außerdem habe ich den Schalter a/e verlegt und die Kabeleinführung nach oben gelegt. Jetzt kann ich den Strahler auch unter meinem Sonnenschirm hängen, da er in der Mitte ein Loch hat, in dem der Schirmständer durchpasst. Die Schirmmontage ist gefahrlos möglich ist, da nach oben kaum Wärme abgegeben wird. Natürlich sollte die Heizung aus sein, wenn der Schirm eingeklappt wird.

radiátor je v pořádku, ale vystačí si s dvoustupňovým spínačem. Navíc mi přijde neoptimálně zvolené umístění vypínače a vývodu kabelu. Implementoval jsem dvoustupňový obvod s páčkovým spínačem a dvěma diodami, stojí pár eur a trochu času na ruční práce. Také jsem přemístil klimatizační spínač a dal kabelový vstup nahoru. Nyní mohu reflektor také zavěsit pod slunečník, protože má uprostřed díru, do které se vejde stojan na slunečník. Montáž clony je možná bez rizika, protože směrem nahoru nevychází téměř žádné teplo. Samozřejmostí by mělo být vypnuté vyhřívání, když je deštník složený.

Ověřená recenze

Sehr gutes Preis- Leistungsverhältnis, gute Verarbeitung

Velmi dobrý poměr cena výkon, dobré zpracování

Ověřená recenze

Das schwarze Bedienteil, welches im unteren Teil des Heizers angebracht ist, ist schräg montiert. Daher leidet die Optik etwas, Punktabzug. (Hatte keine Lust, das Riesenteil zurückzuschicken) Die Materialien und die Heizleistung ist gut. Fernbedienung funktioniert bisher ohne Probleme.

Černý ovládací panel, který je připevněn ke spodní části ohřívače, je namontován šikmo. V důsledku toho optika poněkud trpí, srážka bodů. (Neměl jsem chuť posílat tu obří věc zpět) Materiály a tepelný výkon jsou dobré. Dálkové ovládání zatím funguje bez problémů.

Ověřená recenze

Wärmt sehr schön, habe den Strahler über dem Gartentisch hängen.

Velmi pěkně hřeje, radiátor mám pověšený nad zahradním stolem.

Ověřená recenze

Völlig ausreichend für mal eben schnell ein bischen Wärme ohne großen Aufwand

Naprosto dostačující jen na trochu tepla bez velké námahy

Ověřená recenze

Die Wärmelampe halt was sie verspricht, angenehme Wärme und so haben wir dieses Jahr auch schon länger auf der Terrasse sitzen können, auch wenn es schon etwas frischer war. Fernbedienung ist einfach zu handhaben, ob die Zusätze Lampe jetzt sein muss - sie bringt halt nicht wirklich viel Licht ;) Preis Leistung ist top

Tepelná lampa plní, co slibuje, příjemné teplo a tak jsme letos mohli chvíli posedět na terase, i když bylo trochu chladněji. Dálkové ovládání je snadné, ať už tam musí být přídavná lampa - opravdu moc světla nepřinese ;) Cena-výkon super

Ověřená recenze

Aufgrund der teilweise irreführenden Bewertungen vorher mach ich mir mal wieder die Mühe eine Bewertung zu schreiben. Ich habe die Lampe 3 Abende getestet und bin sehr zufrieden. Das Gerät hat 2000 Watt. Man kann eine Spirale mit 800 Watt einschalten und/oder eine mit 1200 Watt. Das heisst wenn beide an sind ist man bei 2000 Watt. Das wurde in einer anderen Bewertung falsch geschrieben. Das Kabel an der Strahler ist 1,5m lang. Wenn man sich so eine Strahler aufhängt sollte man sich bewusst sein, daß man dann auch dort eine Stockdose installiert und nicht eine 10m Zuleitung bekommt. Das Licht ist eine kleine LED die etwas Licht macht. Da es hauptsächlich ein Heizstrahler ist erwarte ich dort auch kein Flutlicht. Die Heizspirale gibt ansich schon ein schönes Wohlfühllicht ab. Ich bin sehr zufrieden. Bestellen und seine eigene Erfahrung machen, besser als über manche irreführende Verwertung zu hören.

Kvůli částečně zavádějícím recenzím, než se pokusím napsat recenzi znovu. Lampa jsem testoval 3 večery a jsem velmi spokojen. Zařízení má 2000 wattů. Můžete zapnout 800 wattovou cívku a/nebo 1200 wattovou cívku. To znamená, že když jsou obě zapnuté, máte 2000 wattů. V jiné recenzi to bylo špatně napsáno. Kabel k radiátoru je dlouhý 1,5m. Pokud si takový radiátor zavěsíte, je třeba si uvědomit, že tam pak nainstalujete i podlahovou zásuvku a nedostanete 10m přívodní vedení. Světlo je malá LED, která vydává nějaké světlo. Vzhledem k tomu, že jde hlavně o sálavé topení, tak tam ani žádné reflektory neočekávám. Samotná topná spirála již vyzařuje příjemné světlo. jsem velmi spokojen. Objednejte si a vyzkoušejte na vlastní kůži, lepší než slyšet o nějakých zavádějících recenzích.

Ověřená recenze

Ich habe den Strahler unter dem Pavillon. Das geht sehr gut. Der Abstand durch die Kette zum Dach reicht gut aus. Viel zu kurz ist leider das Kabel. Wer hat schon eine Steckdose an der Decke? Die Heizleistung muss auf 2500Watt gestellt sein. Sonst kommt nicht einmal am Kopf, am Tisch sitzend, etwas an. Bis zu einer Außentemperatur von +12 Grad bei Windstille für mich aber dann ausreichend. Mit einer vernünftigen Kabellänge würde ich ihn weiterempfehlen. Lieferung ging schnell und unkompliziert. Artikel war gut verpackt.

Mám reflektor pod pavilonem. To jde velmi dobře. Vzdálenost přes řetěz ke střeše je dostatečná. Bohužel kabel je příliš krátký. Kdo má zásuvku na stropě? Topný výkon musí být nastaven na 2500 wattů. Jinak ani hlava, sedící u stolu, nic nedostane. Do venkovní teploty +12 stupňů bez větru, ale pak mi stačí. S rozumnou délkou kabelu bych to doporučil. Doručení bylo rychlé a nekomplikované. Zboží bylo dobře zabaleno.

Ověřená recenze

Schnelle Lieferung, gute Verpackung, komplett vormontiert. Aufhängen, Batterien in fie FB, fertig. 1pt Abzug, weil die beschriebenen 5 m Radius nicht erreichbar sind. Für 2, also direkt über dem Tisch, ist das Gerät gut. Insofern ist es ok, dass es keine Reduzierstufen gibt. Preis Leistung sehr gut.

Rychlé dodání, dobře zabaleno, komplet sestaveno. Zavěste, baterie na FB, hotovo. Odpočet 1pt, protože popsaného poloměru 5 m nelze dosáhnout. Za 2, tedy přímo nad stolem, je zařízení dobré. V tomto ohledu je v pořádku, že neexistují žádné redukční stupně. Cena/nabídka: Velmi dobrá.

Ověřená recenze

Lieferung sehr schnell, Artikel ohne Schäden. Die Heizleistung reicht nur für einen kühlen Abend. Enttäuschend ist die Beleuchtung, die sehr schwach ist und keinesfalls für einen geselligen Abend reicht.

Velmi rychlé dodání, zboží bez poškození. Tepelný výkon stačí pouze na chladný večer. Osvětlení je zklamáním, protože je velmi slabé a v žádném případě nestačí na veselý večer.

Ověřená recenze

Fernbedienung schwer zu betätigen oder hat einen Fehler sonst alles top.

Dálkové ovládání je obtížné nebo má chybu, jinak je vše skvělé.

Ověřená recenze

Der Strahler wird unter einem Pavillon betrieben und reicht völlig aus um 6 Personen zu erwärmen ! Die Wärmeabstrahlung nach oben ist sehr gering ,also kein Problem mit der Plane darüber .Die Fernbedienung funktioniert einwandfrei ! Was mich fast zur Rücksendung bewogen hat war das doch stark verbogene Gitter ( Foto) Ich habe es dann aber selbst gerichtet! Da hat wohl offensichtlich keine Endkontrolle stattgefunden.

Radiátor je provozován pod pavilonem a vystačí na vytápění 6 osob! Sálání tepla směrem nahoru je velmi nízké, takže s plachtou nad ním žádný problém.Dálkový ovladač funguje perfektně! Co mě málem přimělo to poslat zpět, byla špatně ohnutá mřížka (foto), ale pak jsem to opravil sám! K žádné závěrečné kontrole zřejmě nedošlo.

Zobrazit všechna hodnocení zákazníků Zobrazit méně hodnocení zákazníků