Hot Spring, dávkovač horké vody, 5 l, nádrž na vodu z nerezové oceli, 45-95 °C, bílý Bílá
Hot Spring, dávkovač horké vody, 5 l, nádrž na vodu z nerezové oceli, 45-95 °C, bílý Bílá
Hot Spring, dávkovač horké vody, 5 l, nádrž na vodu z nerezové oceli, 45-95 °C, bílý Bílá
Hot Spring, dávkovač horké vody, 5 l, nádrž na vodu z nerezové oceli, 45-95 °C, bílý Bílá
Hot Spring, dávkovač horké vody, 5 l, nádrž na vodu z nerezové oceli, 45-95 °C, bílý Bílá
Hot Spring, dávkovač horké vody, 5 l, nádrž na vodu z nerezové oceli, 45-95 °C, bílý Bílá
Hot Spring, dávkovač horké vody, 5 l, nádrž na vodu z nerezové oceli, 45-95 °C, bílý Bílá
Hot Spring, dávkovač horké vody, 5 l, nádrž na vodu z nerezové oceli, 45-95 °C, bílý Bílá

Hot Spring dávkovač horké vody

Bílá
3 079,00 Kč 3 299,00 Kč (s DPH)
Základní barva:
Zboží není na skladě a musí být doobjednáno.
14 dní na vrácení

Základní informace

praktický a bezpečný: díky jednoduchému ohřevu a dětské pojistce

vše pod dohledem: s velkým, přehledným LCD displejem

nastavení teploty: teplota od 45 ° C do 95 ° C a přivedení do varu

Popis produktu

Někdo to rád horké: Klarstein Hot Spring dávkovač horké vody zásobuje domácnosti a kanceláře horkou vodou vždy, když je to potřeba.

Existuje mnoho příležitostí, při kterých se hodí použití dávkovače horké vody Klarstein Hot Spring: rychle si zalít čaj, který má teplotu, jakou si přejete nebo si připravit instantní polévky s přesně potřebným množstvím vody, jsou pouze dvě z mnoha možností. Velká nádrž na vodu z ušlechtilé oceli dávkovače horké vody Hot Spring přitom pojme až 5 litrů vody. Dávkovač je vhodný pro použití nejen v domácnosti, ale i v kanceláři. Obsluha dávkovače horké vody s ochranou proti chodu na sucho a proti přehřátí je obzvláště jednoduchá: na vrchní straně se nachází dotyková plocha s tlačítky na ohřev, teplotu (45-95 ° C), výdej vody, na uvolnění dětské pojistky, jakož i na filtrovanou vodu . Je třeba pouze nalít požadované množství vody, nastavit teplotu a stisknout tlačítko pro výdej - a už i budete mít perfektně zahřátou, horkou vodu. Manipulace je velmi jednoduchá a rychle se stane příjemnou rutinou. Vaničku na odkapávání odeberete jedním pohybem ruky a v případě potřeby opláchnete, zatímco rozmanité funkce jakými jsou rychlé chlazení i alarm upozorňující na stav vody dodatečně usnadňují ovládání zařízení. Díky jeho velkému, přehlednému displeji nejen že budete mít vždy na očích všechny důležité informace, ale dávkovač horké vody se tím stává i mimořádným poutačem pozornosti a zapadne do každé kuchyně.

Zobrazit víc

Vlastnosti

Stáhnout manuál
 • jednoduché ovládání
 • dotykový povrch
 • teplota 45-95 ° C
 • nádrž na vodu o objemu 5 litrů
 • odnímatelná odkapávací vanička
 • ochrana proti chodu na sucho a proti přehřátí
 • rychlé chlazení
 • alarm upozorňující na stav vody
 • výkon: 1200 W
 • napájení: 220-240 V ~ 50-60 Hz
Hot Spring, dávkovač horké vody, 5 l, nádrž na vodu z nerezové oceli, 45-95 °C, bílý

Rozměry a technické podrobnosti

 • rozměry: 21 x 38 x 29,5 cm (ŠxVxH)
 • délka kabelu: cca 120 cm
 • hmotnost: cca 3 kg

Co bylo posláno

 • 1 x dávkovač horké vody
 • 1 x odkapávací vanička
 • manuál (jazyky: německý, anglický)

Dodací podmínky

Zboží není na skladě a musí být doobjednáno.

Hodnocení zákazníků

(15 hodnocení) Napište recenzi
K tomuto zboží ještě nikdo nenapsal recenzi.

Názory zákazníků z jiných zemí

Ověřená recenze

Funktioniert einwandfrei, ideal für Tee und Babynahrung Zubereitung. Immer die perfekte Temperatur. Lediglich die Anleitung hätte etwas genauer beschrieben sein können. Musste mich da selbst zurechtfinden. Wenn man es verstanden hat ist er super easy zu bedienen.

Funguje perfektně, ideální pro přípravu čaje a dětské stravy. Vždy perfektní teplota. Jen návod mohl být trochu podrobnější. Musel jsem si tam najít cestu sám. Jakmile to pochopíte, je to velmi snadné.

Ověřená recenze

Ich habe sehr lange nach vernünftiges Gerät gesucht und gefunden. Fürs Wasser für Babynahrung ist top. War so nervig das Wasser abkühlen und mit Thermometer immer messen. Seit dem ich Gerät habe, habe ich meine Ruhe. Wasser kocht ab und dann Taste drücken und kühlt bis richtiger Temperatur ab. Dann Taste drücken und kommt schon das Wasser. Immer habe ich das Wasser auf gleicher Temperatur, den ich für Babynahrung brauche. Innen ist das Gerät aus Edelstahl. Wasser schmeckt gut. Das war für mich sehr wichtig, dass das Gerät nicht nach Plastik schmeckt oder riecht. Also, ich bin sehr zufrieden. Ich kann das Gerät weiter empfehlen.

Dlouho jsem hledal slušné zařízení a našel. Na vodu pro kojeneckou výživu je skvělá. Bylo tak otravné chladit vodu a vždy ji měřit teploměrem. Od té doby, co mám přístroj, mám klid. Voda se vyvaří a poté stiskněte tlačítko a ochladí se na správnou teplotu. Poté stiskněte tlačítko a voda přijde. Vodu mám vždy o stejné teplotě, jakou potřebuji pro kojeneckou výživu. Vnitřek zařízení je vyroben z nerezové oceli. Voda chutná dobře. Velmi mi záleželo na tom, aby zařízení nechutnalo ani nezapáchalo jako plast. Takže jsem velmi spokojen. Zařízení mohu doporučit.

Ověřená recenze

Design ist modern, Lieferung schnell, verpackt ordentlich!!! Danke!

Design je moderní, rychlé dodání, úhledně zabaleno!!! Dík!

Ověřená recenze

Wasser warm, hab mir fast ne Verbrennung 3ten Grades gemacht. Also erfüllt den Zweck (/s)

Voda teplá, málem jsem dostal popáleniny 3. stupně. Takže slouží účelu (/s)

Ověřená recenze

Ist leider kein Weiss, sondern ein "angegilbter" Beigeton, der in meiner Küche völlig inakzeptabel ist. Die Heizleistung ist allerdings prima. Die Tassenunterstellplattform ist für meine Becher viel zu klein.

Bohužel to není bílá, ale "zažloutlý" béžový tón, který je v mé kuchyni naprosto nepřijatelný. Tepelný výkon je však dobrý. Plošina pro uložení šálků je pro mé šálky příliš malá.

Ověřená recenze

Tolles Gerät. Erfüllt meine Erwartungen absolut!

Skvělé zařízení. Naprosto splňuje moje očekávání!

Ověřená recenze

Bin sehr zufrieden mit dem Gerät

S přístrojem jsem velmi spokojen

Ověřená recenze

Heute gekommen, ausgepackt, wieder eingepackt und geht sogleich retour. Grund ist das subjektiv billiges Aussehen und viel zu kleiner Wasserauffangbehälter der auch als Tassenaufstellfläche gilt. Letzterer ist gar gefährlich den die Tassen nicht immer sicher aufgestellt werden und kippen können. Was bei heißem Inhalt nicht unbedingt Sicherheit vermittelt. Das auf den Fotos zu wehendes Weißes Gehäuse ist in Wirklichkeit eher gelblich zu bezeichnen uns sieht wie vergilbtes Computergehäuse. Über die Qualität des Wasser und der Funktion kann nichts gesagt werden da nicht mal ausprobiert. Daher 3 Sterne.

Dnes dorazilo, rozbaleno, znovu zabaleno a obratem vráceno. Důvodem je subjektivně levný vzhled a příliš malá sběrná nádoba na vodu, která se využívá i jako odkládací plocha na kelímky. To je dokonce nebezpečné, protože kelímky nelze vždy bezpečně postavit a mohou se převrátit. Což nemusí nutně znamenat bezpečnost s horkým obsahem. Bílá skříň zobrazená na fotografiích je ve skutečnosti více nažloutlá a vypadá jako zažloutlá počítačová skříň. O kvalitě vody a funkci nelze nic vytknout, protože to nebylo ani vyzkoušeno. Proto 3 hvězdičky.

Ověřená recenze

Nur zum weiter empfehlen. Bin sehr zufriden

Pouze doporučit. jsem velmi spokojen

Ověřená recenze

ich bin sehr zufrieden. das Produkt sieht gut aus und passt gut in meine Küche. es ist leise und um mehr Tee zu trinken einladend. das einzige was ich verbessern würde wäre das Wasser Behälter der eigentlich für meine lieblingstassen etwa zu klein ist und die Tasse steht dann nicht komplett drauf. .... ich empfehle das produkt weiter. ich wurde es selber wiederkaufen.

jsem velmi spokojen. výrobek vypadá dobře a dobře se hodí do mé kuchyně. je tichý a vybízí k pití více čaje. Jediné, co bych vylepšila, by byla nádobka na vodu, která je pro mé oblíbené šálky vlastně trochu malá a šálek na ní úplně nestojí. .... Výrobek doporučuji. Sám bych si ho koupil znovu.

Ověřená recenze

Das lästige abkochen und Temperatur messen für die Babynahrung hat durch dieses Produkt endlich ein Ende

Tento produkt konečně ukončí trápení s vařením a měřením teploty dětské výživy

Ověřená recenze

Cuper

Poháry

Ověřená recenze

Ist echt tolle Sache bin so zufrieden

Je to super věc, jsem moc spokojená

Ověřená recenze

Ist ok

To je v pořádku

Ověřená recenze

Ich bin sehr zufrieden mit diesem Heißwasserspender, nach ein paar Sekunden gibt es heißes Wasser. Es ist perfekt für jemanden wie mich, der frisch zubereiteten Tee liebt und ihn Tasse für Tasse ausgießt. Ich bin mit diesem Produkt absolut zufrieden und kann es nur empfehlen.

S tímto dávkovačem horké vody jsem velmi spokojen, po pár sekundách je horká voda. Je ideální pro někoho, jako jsem já, kdo miluje čerstvě připravený čaj a nalévá si ho šálek po šálku. S tímto produktem jsem naprosto spokojená a mohu jen doporučit.

Zobrazit všechna hodnocení zákazníků Zobrazit méně hodnocení zákazníků