Wonderwall 720 Smart infrapanel

1 , 60 cm , infračervený ohřívač
5399,00 (s DPH) 7299,00
Vyberte variantu:
Výkon:
Dostupné od 20-07-2020 | Předobjednat
14 dní
na vrácení
poštovné
zdarma
Wonderwall 720 Smart infrapanel
návod k
obsluze

Popis produktu

Nejnovější technologie k vytvoření příjemného tepla: infračervený ohřívač Klarstein Wonderwall přináší teplo do každé místnosti velmi efektivním a prostorově úsporným způsobem. Infračervený ohřívač Wonderwall představuje revoluci ve vytápění díky moderní technice. Velmi plochý výhřevný panel s velikostí 60 x 120 cm lze zavěsit přímo na stěnu nebo strop, díky čemuž představuje maximálně prostorově úsporné topné řešení. S výkonem 720 W šíří k lidské pokožce velmi příjemné infračervené teplo, které je vyzařováno cíleně na osoby v blízkosti ohřívače. Topný panel je zároveň velmi energeticky úsporný: Díky technologii IR Comfort Heat se přemění až 95% výkonu na tepelné vyzařování.
S termostatem a promyšlenými funkcemi, jako jsou WiFi a aplikace Klarstein App Experience, splní infračervený ohřívač i ty nejnáročnější požadavky. Aplikace, která se dá zdarma stáhnout, přeměňuje jakýkoliv smartphone na dálkový ovladač, který může ovládat neomezený počet zařízení díky funkci MultiCommand. Dokonce i mimo domov je možné pomocí aplikace ovládat a programovat ohřívače v síti. Nastavitelný týdenní časový spínač umožňuje programování časů topení na každý den týdnu. A protože zařízení Wonderwall pracuje bez ventilátoru, je ultra tichý díky technologii ZeroNoise Infrared a nevíří prach - což z dělá z tohoto ohřívače ideální volbu pro alergiky.

Spuštění ohřívače je extrémně jednoduché: panel zavěsíte na stěnu nebo strop a následně ho jen zapojíte do elektrické zásuvky.

Budoucnost výhřevné techniky: infračervený topný panel Wonderwall Smart od společnosti Klarstein.

Zobrazit víc

Vlastnosti a rozměry

  • bez ohřívací fáze, ihned tvoří teplo
  • třída ochrany IP24
  • lze kombinovat s dalšími panely na vytápění větších místností
  • napájení: 220 - 240 V ~ | 50/60 Hz
  • rozměry: cca 60 x 120 cm (Š x V)
  • hmotnost: cca 5,6 kg

Stáhnout manuál

Wonderwall 720 Smart, infrapanel, infračervený ohřívač, 60 x 120 cm, 720 W, časovač, IP24, bílý

Dodací podmínky

Co bylo posláno
  • 1 x infračervený ohřívač
  • 1 x montážní materiál
  • německý návod k obsluze (další jazyky: angličtina, španělština, francouzština, italštin

Dostupné od 20-07-2020

Hodnocení zákazníků

(1 hodnocení) Napište recenzi

Tlačítka ovládání jsou téměř nepoužitelná.
"Design" ...dá se přežít, ale po krátkém čase se na bílém povrchu vytvoří pruhy od topných těles. Zpracování taky nic moc.
"Smart funkce" jsou zřejmě až příliš smart, že se mi je nepovedlo propojit s telefonem a musel jsem toho nechat, jinak bych to nejspíš rozflákal.
Možná mám jen vadný kus, ale odmítám tu věc už dále zkoumat.