Cookbuddy sklokeramická varná deska

1 719,00 Kč 1 999,00 Kč (s DPH)
 • Dvojplotna
 • Černá / Stříbrná metalíza
 • 2400 watt
Produktové číslo: 10035704
Cookbuddy sklokeramická varná deska
1 719,00 Kč 1 999,00 Kč (s DPH)
 • Ihned k dodání. Ihned k dodání.
 • Dodací lhůta: 5 - 7 pracovních dní Dodací lhůta: 5 - 7 pracovních dní
 • Expresní doručení
 • 14 dní na vrácení
 • Doprava zdarma nad 1 260 Kč Doručení zdarma při platbě kartou nebo bankovním převodem

Základní informace

 • Luxus v kuchyni: elegantní dvojitá varná deska s povrchem ze sklokeramiky
 • Výkonné teplo:  celkový výkon 2400 W ve dvou varných zónách
 • Do puntíku: nastavitelný výkon v 5 úrovních pomocí termostatického regulátoru
 • Ekonomická: ideální na vaření se zbytkovým teplem
 • Snadné čištění:  sklokeramický povrch lze snadno otřít
 • Mobilní: ideální na dovolenou v kempu nebo na léto v zahradním domku
 • Libovolný výběr hrnce: vhodná k použití hrnců a pánví z kovu, skla nebo keramiky

Popis produktu

Jednoduše flexibilní vaření: dvojitá varná deska Klarstein Cookbuddy umožňuje optimální využití prostoru při vaření.

Kempingová varná deska Cookbuddy nabízí dvě varné povrchy s celkovým výkonem 2400 W, které přivedou obsah hrnců a pánví do varu v tom nejlepším čase.

Dvě varné zóny varné desky se ovládají nekomplikovaně pomocí dvou termostatických otočných regulátorů. 5 úrovní umožňuje jemné dušení i rychlé ohřívání a smažení. Rozpálený povrch umožňuje i po vypnutí úsporné vaření se zbytkovým teplem. Po vaření je varná deska v okamžiku opět čistá, protože má snadno udržovatelný a elegantní povrch z tvrzené sklokeramiky. Díky svým kompaktním rozměrům a nízkému příkonu je dvojitá varná deska Klarstein Cookbuddy ideální jako mobilní společník na cesty, například na kempování nebo na letní pobyt v zahradním domku.

Teplé jídlo velmi jednoduše: se skleněnou keramickou varnou deskou Klarstein Cookbuddy je malá kuchyň vždy po ruce.

Vlastnosti

 • Výkon: 2100–2500 W
 • 2 varné zóny
 • Průměr varných ploch 18 cm
 • Termostatický otočný regulátor: 5 úrovní
 • Vaření se zbytkovým teplem
 • Vhodná na kuchyňské nádobí z kovu, skla a keramiky
 • Napájení: 220–240 V ~ / 50/60 Hz
Produktové číslo: 10035704

Popis produktu

 • Výkon: 2100–2500 W
 • 2 varné zóny
 • Průměr varných ploch 18 cm
 • Termostatický otočný regulátor: 5 úrovní
 • Vaření se zbytkovým teplem
 • Vhodná na kuchyňské nádobí z kovu, skla a keramiky
 • Napájení: 220–240 V ~ / 50/60 Hz
Produktové číslo: 10035704

Rozměry a technické podrobnosti

 • Rozměry (včetně otočných regulátorů): 50 × 7 × 29 cm (Š × V × H)
 • Délka síťového kabelu: 80 cm
 • Hmotnost: cca 3,3 kg

Co bylo posláno

 • 1× dvojitá varná deska
 • Návod k obsluze ve více jazycích

Dodací podmínky

Ihned k dodání.

Dodací lhůta: 5 - 7 pracovních dní

Hodnocení zákazníků
19 hodnocení

K tomuto zboží ještě nikdo nenapsal recenzi.

Názory zákazníků z jiných zemí
Ověřená recenze 23/11/2023

bonne plaque de cuisson

dobrá varná deska

Ověřená recenze 10/08/2022

Endlich eine Elektroplatte die den Erwartungen eines Campers entspricht. Die beiden gleichgroßen Platten werden schnell heiß und halten die eingestellte Temperatur. Da kocht nichts einfach maximal weiter. Die Glasplatten kühlen auch schneller ab als die bisherigen Eisenplatten. Die Reinigung einer einzigen glatten Oberfläche geht sehr leicht. Die Außenmaße von 50cm sind für's Camping ideal. Die Töpfe oder Pfannen müssen selbstverständlich plan aufliegen. Wir sind froh, endlich das Richtige gefunden zu haben, den Preis ist es wert.

Konečně elektrický talíř, který splňuje očekávání karavanů. Dvě stejně velké desky se rychle zahřejí a udrží nastavenou teplotu. Nic jen neudrží vaření na maximum. Skleněné desky také chladnou rychleji než předchozí železné desky. Čištění jednoho hladkého povrchu je velmi snadné. Vnější rozměry 50cm jsou ideální pro kempování. Hrnce nebo pánve musí samozřejmě ležet rovně. Jsme rádi, že jsme nakonec našli to pravé, za tu cenu to stojí.

Ověřená recenze 22/05/2022

Gut

Střevo

Ověřená recenze 07/05/2022

Wird schnell heiß. Gut zu Reinigen. Gutes Produkt

Rychle se zahřívá. Dobře se čistí. Dobrý produkt

Ověřená recenze 27/03/2022

Ich habe das Klarstein Kochfeld nur für Notfälle gekauft, damit meine Tochter wärmen kann, falls es kein Gas mehr gibt. Daher habe ich nur ausprobiert, ob es funktioniert und ich denke, dass dad Preis Leistungsverhältnis passt.

Varnou desku Klarstein jsem koupil jen pro případ nouze, aby se dcera mohla zahřát, kdyby už nebyl plyn. Tak jsem to jen zkusil, jestli to funguje a myslím, že poměr ceny a výkonu je správný.

Ověřená recenze 09/03/2022

brauche vorrübergehend eine kochmöglichkeit.habe mich für dieses produkt entschieden und bin mehr als begeistert.ware kam schnell und sicher verpackt.alles funkioniert einwandfrei.das kochen macht richtig spass.die negativen bewertungen kann ich nicht nach vollziehen.klare kaufempfehlung

Potřebuji dočasně kde vařit. Rozhodl jsem se pro tento produkt a jsem více než nadšený. Zboží přišlo rychle a bezpečně zabalené. Vše funguje perfektně. Vaření je opravdu zábava. Nechápu negativní recenze. Jasné doporučení k nákupu

Ověřená recenze 06/02/2022

Qualität, Design und Heizleistung passen. Die Regler könnten hochwertiger sein, sind aber in Ordnung. Ein Gummifuss war etwas zu kurz und das Kochfeld wackelte zunächst. Haben wir mit wenig Aufwand aber hinbekommen. Passt soweit alles. Ein gutes Produkt.

Kvalita, design a tepelný výkon tomu odpovídají. Ovládací prvky by mohly být kvalitnější, ale jsou v pořádku. Gumová patka byla příliš krátká a varná deska se zpočátku kývala. Ale zvládli jsme to s malým úsilím. Vše zatím sedí. Dobrý produkt.

Ověřená recenze 05/01/2022

Sieht gut aus, Herdplatten werden gleich heiß, wenn Mann sie anmacht. Zwei unterschiedlich große Herdplatten wären schöner , es werden aber auch größere Topfe heiß.

Vypadá dobře, varné desky se zahřejí, jakmile je zapnete. Dvě varné desky různých velikostí by byly hezčí, ale větší hrnce se také zahřívají.

Ověřená recenze 04/01/2022

Sehr schnelle Lieferung, gut und original verpackt. Gerät optisch schön. Wertigkeit nicht so besonders. Aber okay bei dem Preis. Man wird sehen wie haltbar das Produkt ist und wie es sich im Alltag bewährt.

Velmi rychlé dodání, originálně zabalené. Zařízení vypadá pěkně. hodnota není tak zvláštní. Ale v pořádku za cenu. Uvidíte, jak odolný produkt je a jak se osvědčí v každodenním životě.

Ověřená recenze 30/12/2021

Da wir nur 3 Herdplatten haben, brauchen wir eine Ergänzung bei Familientreffen. Die Platten haben ihren Zweck gut erfüllt, um das Gemüse und die Kartoffeln zu kochen. Platten werden schnell ausreichend heiß.Gutes Preis/Leistungsverhältnis

Protože máme jen 3 hořáky, potřebujeme na rodinných setkáních doplatek. Talíře dobře posloužily k vaření zeleniny a brambor. Talíře se rychle dostatečně zahřejí.Dobrý poměr cena/výkon

Ověřená recenze 27/12/2021

Habe zwar 4 Kochplatten am Herd, benötige aber manchmal mehr , da wir eine große Familie sind.

Na sporáku mám sice 4 plotýnky, ale občas jich potřebuji víc, protože jsme velká rodina.

Ověřená recenze 08/12/2021

Funktioniert aber es stinkt extrem nach Chemie beim Anschalten und benutzen. Ich hoffe das legt sich mit der Zeit!

Funguje, ale po zapnutí a použití to zapáchá extrémně chemicky. Doufám, že to časem zmizí!

Ověřená recenze 12/07/2021

Preis-leistungsverhältnis ist super, Wärmeregulierung funktioniert sehr gut und schnell. Für Zubereitung kleiner Mahlzeiten im Gartenhaus perfekt!

Poměr cena výkon je skvělý, regulace tepla funguje velmi dobře a rychle. Ideální pro přípravu malých jídel v zahradním domku!

Ověřená recenze 09/07/2021

Für meine Mutter die nicht viel Kochplatten braucht sehr zweckmäßig und gut zu bedienen Ich habe zur Sicherheit noch eine abschaltbare Steckdose zwischengeschaltet,weil sich die Kochfelder beim putzen eventuellen unbeabsichtigt einschalten.

Pro maminku, která moc plotýnek nepotřebuje, je to velmi praktické a snadno se ovládá, pro jistotu jsem zapojil zásuvku, která se dá vypnout, protože by se při úklidu mohly desky nechtěně zapnout .

Ověřená recenze 02/07/2021

Wir haben uns das Kochfeld für die zeit unserer Küchenerneuerung gekauft und haben tatsächlich keinen anderen Herd vermisst. Die Platten werden super schnell heiß, kühlen ebenso schnell wieder ab durch die Infrarot Technik, lassen sich super einstellen und auch das Kochfeld insgesamt steht stabil ist leicht zu transportieren und wird sicher jetzt auf usnerer Terrasse ab und zu zum Einsatz kommen, z.B. wenn wir mal frittieren wollen ohne das in der Küche zu machen. Ich kann das sehr empfehlen!

Varnou desku jsme koupili na dobu naší renovace kuchyně a vlastně nám nechyběl žádný jiný sporák. Talíře se velmi rychle zahřejí, stejně rychle vychladnou díky infračervené technologii, dají se velmi dobře nastavit a varná deska je jako celek stabilní, snadno se přenáší a jistě ji čas od času využijete například na naší terase když chceme smažit, aniž bychom to dělali v kuchyni. Toto vřele doporučuji!

Ověřená recenze 24/06/2021

Ja geht so kann man benutzen. Es tut halt was es tun muss. Nicht vieles erwarten.

Ano, můžete to použít. Dělá jen to, co má. Moc nečekejte.

Ověřená recenze 15/05/2021

Nachdem die Reparatur unseres Herdes etwas länger dauerte, haben wir uns diesen Kocher als Zwischenlösung angeschafft. Eintopf, Kartoffeln,Nudeln u.s.w. gehen wunderbar. Für ein richtig scharfes Anbraten von z.B. Steak fehlt aber die Power. Dafür haben wir dann doch lieber den alten Campinggaskocher aus dem Keller geholt. Beide Platten zusammen liefen auch an einer Dose problemlos. Hat uns als Notlösung ganz gute Dienste erwiesen und werden ihn im Garten jetzt auch weiter noch nutzen.

Poté, co nám oprava kamen trvala trochu déle, koupili jsme tato kamna jako provizorní řešení. Dušené maso, brambory, těstoviny atd. jsou úžasné. Chybí mu však síla například steaky pořádně opražit. Místo toho jsme raději vytáhli starý kempingový plynový vařič ze sklepa. Oba plechy dohromady běžely bez problémů na plechovce. Dobře nám posloužil jako nouzové řešení a na zahradě jej budeme používat i nadále.

Ověřená recenze 04/05/2021

Gute Temperaturregulierung und gute Wärmeleistung

Dobrá regulace teploty a dobrý tepelný výkon

Ověřená recenze 27/04/2021

Super Produkt!! Grade angekommen,wird schnell warm und speichert die Restwärme falls essen warm bleiben soll. Am den Reglern kann man die Temperatur gut verstellen und regulieren. Habe direkt damit gekocht und bin sehr zufrieden.Mit einem nassen Tuch reicht die Reinigung völlig aus. Schneller Verstand würde ich weiter empfehlen.

Skvělý produkt!! Právě dorazil, rychle se zahřeje a uchovává zbytkové teplo, pokud chcete, aby jídlo zůstalo teplé. Teplotu lze snadno nastavit a regulovat pomocí ovládacích prvků. Hned jsem s tím vařila a jsem velmi spokojená.Čištění mokrým hadříkem je zcela dostačující. Doporučil bych Quick Mind.