Kuchyňské příslušenství, 6 ks, silikonové rukojeti, bambus
Kuchyňské příslušenství, 6 ks, silikonové rukojeti, bambus
Kuchyňské příslušenství, 6 ks, silikonové rukojeti, bambus
Kuchyňské příslušenství, 6 ks, silikonové rukojeti, bambus
Kuchyňské příslušenství, 6 ks, silikonové rukojeti, bambus
Kuchyňské příslušenství, 6 ks, silikonové rukojeti, bambus

Kuchyňská souprava

kuchyňské příslušenství Přírodní
419 Kč 899 Kč (s DPH)
Ihned k dodání. Dodací lhůta: 5 - 7 pracovních dní
14 dní na vrácení doprava zdarma

Základní informace

Všestranná: kuchyňská souprava obraceček, lžíce a salátového příboru

Bez škrábanců: chrání nelepivý povrch pánví a hrnců

Velmi kvalitní: vyrobeno z hodnotného bambusu

Popis produktu

Nejen pro nadané kuchaře: každodenní vaření bude výrazně jednodušší i hezčí s kuchyňským příslušenstvím se silikonovými rukojeťmi od Klarstein bambuswaldu. Objev užitečnou soupravu s fantastickým přírodním designem. Výhodná souprava obraceček a salátového příboru by totiž neměla chybět v žádné kuchyni. Díky příjemným silikonovým rukojetím sedí úžasně v ruce. Zhotovení z bambusu se postará o přípravu jídla s tou pravou chutí, dá se jednoduše vyčistit. Abyste se mohli dlouho těšit ze svého nového kuchyňského příslušenství, doporučujeme soupravu náčiní mýt ručně. Neošetřené dřevo sem-tam potřete trochou stolního oleje.

Praktický pomocník na každý den: velmi kvalitní kuchyňské příslušenství od Klarstein bambuswaldu z pravého bambusu se silikonovými rukojeťmi.

Zobrazit víc

Vlastnosti

 • kvalitní kuchyňská souprava
 • chrání nelepivý povrch hrnců a pánví
 • výhodná sada 6 kusů
 • kuchyňská souprava obraceček, lžic a salátového příboru
 • z přírodního bambusu
 • neovlivňuje chuť
 • moderní, jednoduchý design
 • bez BPA
 • bez melaminua
Kuchyňské příslušenství, 6 ks, silikonové rukojeti, bambus

Rozměry a technické podrobnosti

 • rozměry každého kusu: cca 30 cm (D)
 • hmotnost celkově: cca 220 g

Co bylo posláno

 • 2 × obracečka
 • 2 × kuchyňská lžíce
 • 1 × salátový příbor

Dodací podmínky

Ihned k dodání. Dodací lhůta: 5 - 7 pracovních dní

Hodnocení zákazníků

(19 hodnocení) Napište recenzi
K tomuto zboží ještě nikdo nenapsal recenzi.

Názory zákazníků z jiných zemí

Ověřená recenze

Alles gut, erfüllt ihren Zweck.

Vše dobré, plní svůj účel.

Ověřená recenze

Endlich mal was umweltfreundliches. Klasse Artikel. Preis- Leistung passt gut! Würde die Artikel jederzeit wieder kaufen!

Konečně něco ekologického. třídní článek. Hodnota za peníze je dobrá! Kdykoli bych si zboží koupil znovu!

Ověřená recenze

Top Preis-Leistungsverhältnis. Für alle, die keine Plastiklöffel mögen und trotzdem ihr Kochgeschirr schonen wollen.

Špičkový poměr cena výkon. Pro všechny, kteří nemají rádi plastové lžičky a přesto chtějí chránit své nádobí.

Ověřená recenze

Das Bambusbesteck ist angenehm leicht und handlich. Über die Haltbarkeit kann ich leider noch nichts sagen, da es noch nicht so lange in Gebrauch ist.

Bambusové příbory jsou příjemně lehké a šikovné. O výdrži bohužel nemohu nic říct, protože se tak dlouho nepoužívá.

Ověřená recenze

Die Verpackung ansich war ein schlechter Witz. Die Faltschachtel in einen Umschlag zu pressen ist absolut unmöglich. Das Besteck tut seinen Dienst und hat auch bereits mehrere Gänge in der Spülmaschine überstanden, auch wenn Handwäsche empfohlen wird. Die Verarbeitung ist eher mittelmäßig, es stehen teilweise kleine Splitter ab.

Samotný obal byl špatný vtip. Nalisovat skládací krabici do obálky je naprosto nemožné. Příbory plní svou práci a vydržely několik cyklů v myčce, i když se doporučuje ruční mytí. Zpracování je spíše průměrné, jsou zde drobné úlomky.

Ověřená recenze

Sehr schönes, modernes Bambus-Kochbesteck. Nach mehrmaliger Nutzung keine Verfärbungen am Holz zu sehen. Alle wichtigen Varianten eines Kochbestecks enthalten - klare Empfehlung!

Velmi pěkné, moderní bambusové kuchyňské náčiní. Po opakovaném použití není na dřevě vidět žádná změna barvy. Všechny důležité varianty kuchyňského náčiní v ceně - jasné doporučení!

Ověřená recenze

Wir sind in der Familie seit längerer Zeit dabei, Kunststoff zu vermeiden bzw. derartige Produkte gegen nachhaltigere aus Holz, Glas und Bambus zu ersetzen. Auch in der Küche haben wir bereits vieles umgestellt. Da wir bereits andere Produkte von Bambuswald (Müslischalen, Teller und Schneidbretter) nutzen, sollten auch die neuen Küchenhelfer von dieser Firma sein – unsere alten Plastikkochlöffel sollten endlich verschwinden. Geliefert wird das Küchenhelfer-Set in einer nett gestalteten Verpackung aus Recyclingpapier. Das Set besteht aus einem Pfannenwender, Kochlöffel, Rührlöffel, Grillwender, Schlitzkelle und einem Salatlöffel. Die einzelnen Teile sind federleicht, wirken aber sehr stabil und strapazierbar. Leider fanden sich noch einige kleine Spreißel und minimale Holzabplatzungen an manchen Stellen, besonders an den Ausfräsungen. Nach dem ersten Spülen waren aber fast alle Rückstände entfernt, einige Stellen haben ich mit einem scharfen Messer nachgearbeitet. Die minimalen Beschädigungen sind ein wenig ärgerlich, allerdings ist Bambus eben ein Naturprodukt – alternativ könnte man auf Olivenholz zurückgreifen, welches aber viel teurer und auch nicht so nachhaltig ist. Aufgrund der glatten, wasserabweisenden Oberfläche lassen sich die Küchenhelfer leicht reinigen (sollten per Hand gespült werden). Warum aber Bambus und keine einheimischen Hölzer? Bambus wächst unglaublich schnell (bei Idealbedingungen bis zu 1,6m pro Tag!). Mit einem derart schnellen Wachstum ist es im Prinzip fast unmöglich, den Pflanzenbestand zu gefährden, auch wenn erhöhter Materialbedarf besteht – ein "normaler" Baum braucht für 1,6m Wachstum Jahre! Zudem ist Bambus extrem widerstandsfähig, und beim Anbau müssen kaum Dünger oder Pestizide eingesetzt werden. Perfekt wäre natürlich, wenn der Bambus aus einheimischem Anbau käme – wer weiß, vielleicht ist dies in absehbarer Zukunft ja machbar. Fazit: günstige und praktische Küchenhelfer für jeden Zweck aus nachhaltigem Material – fast perfekt, wenn die Verarbeitung noch ein wenig besser wäre: 4 Sterne!

Naše rodina se již delší dobu snaží plastům vyhýbat nebo je nahradit udržitelnějšími ze dřeva, skla a bambusu. V kuchyni jsme se už hodně změnili. Vzhledem k tomu, že již používáme jiné produkty z Bambuswaldu (misky, talíře a prkénka na cereálie), měly by být nové kuchyňské vychytávky také od této firmy - naše staré plastové varné lžíce by konečně měly zmizet. Sada kuchyňského náčiní je dodávána v pěkně designovém obalu z recyklovaného papíru. Sada se skládá ze stěrky, varné lžíce, míchací lžíce, grilovací stěrky, štěrbinové naběračky a salátové lžíce. Jednotlivé díly jsou lehké jako pírko, ale působí velmi stabilně a odolně. Bohužel tam bylo ještě pár drobných třísek a na některých místech minimální odlupování dřeva, hlavně na výřezech. Po prvním opláchnutí však byly téměř všechny zbytky odstraněny, některá místa jsem přepracoval ostrým nožem. Minimální poškození je trochu nepříjemné, ale bambus je přírodní produkt - alternativně můžete použít olivové dřevo, které je mnohem dražší a není tak udržitelné. Díky hladkému vodoodpudivému povrchu se kuchyňské pomůcky snadno čistí (je třeba mýt ručně). Proč ale bambus a ne původní lesy? Bambus roste neuvěřitelně rychle (až 1,6 m za den v ideálních podmínkách!). Při tak rychlém růstu je v zásadě téměř nemožné ohrozit rostlinnou populaci, i když je zvýšená potřeba materiálu - "normální" strom potřebuje roky, aby vyrostl 1,6m! Bambus je navíc extrémně odolný a při pěstování se nepoužívají téměř žádná hnojiva nebo pesticidy. Samozřejmě by bylo perfektní, kdyby bambus pocházel z místního pěstování – kdo ví, třeba se to v dohledné době podaří. Závěr: levní a praktičtí kuchyňští pomocníci pro každý účel z udržitelného materiálu - téměř dokonalé, kdyby bylo zpracování o něco lepší: 4 hvězdičky!

Ověřená recenze

Va bene

Dobře

Ověřená recenze

Formschöne Holzkochlöffel die sich aufgrund der glatten Oberfläche sehr gut reinigen lassen. Sie sind leicht und mit ihnen kann man super Arbeiten. Ich habe auch noch diese einfachen Holzkochlöffel aber ich benutze lieber die Bambus Kochlöffel. Würde sagen, gelungener Artikel!

Tvarované dřevěné varné lžíce, které se díky hladkému povrchu velmi snadno čistí. Jsou lehké a snadno se s nimi pracuje. Mám také tyto jednoduché vařečky, ale raději používám bambusové lžíce. Řekl bych, že dobrý článek!

Ověřená recenze

Gutes Preis-/Leistungsverhältnis

Dobrá hodnota peněz

Ověřená recenze

... tun, was sie sollen. Befremdlich finde ich allerdings das beiliegende Blatt laut bei dem 25% Kosten des Kaufpreises erstattet werden, wenn man die Geräte mit sehr gut beurteilt.. für mich geht das in Richtung gekaufte Beurteilung... kommt für mich nicht in Frage. Entweder die Sachen taugen, oder nicht... vom Aussehen ist Bambus natürlich kein Vergleich mit Olivenholz...

... dělají to, co mají dělat. Podivný mi však připadá přiložený list, podle kterého se 25% nákladů na pořizovací cenu proplácí, pokud jsou přístroje hodnoceny jako velmi dobré.. u mě to jde směrem k zakoupenému hodnocení... je mimo na otázku pro mě. Buď jsou věci dobré, nebo nejsou... co se týče vzhledu, bambus se samozřejmě nedá srovnávat s olivovým dřevem...

Ověřená recenze

Sehr gute Qualität, schneller Versand, gutes Preis/Leistungsverhältnis

Velmi dobrá kvalita, rychlé dodání, dobrá hodnota za peníze

Ověřená recenze

ein schönes Set von guter Qualität! Der Bambus fühlt sich robust an und liegt angenehm in der Hand.

pěkná a kvalitní sada! Bambus působí robustně a příjemně se drží v ruce.

Ověřená recenze

Preis/-Leistung top! Die Kochlöffel sind gut verarbeitet. Das Set ist für jedes Gericht gewappnet. Die Kochlöffel lassen sich leicht reinigen. Das Produkt ist definitiv empfehlenswert.

Cena/výkon top! Lžíce jsou dobře vyrobené. Sada je připravena pro každý pokrm. Varné lžíce se snadno čistí. Produkt je rozhodně doporučen.

Ověřená recenze

Die Kochlöffel sind aus hochwertigem Bambus gefertigt und daher nicht nur nachhaltig, sondern optisch auch besonders ansprechend. Sie fühlen sich glatt sowie stabil an und liegen gut in der Hand. Das Set bietet eine Auswahl an verschiedenen Löffeln, die sich prima für unterschiedliche Küchenarbeiten eignen. Durch die praktische Lochung am Griffende können sie nicht nur liegend in der Schublade, sondern auch hängend aufbewahrt werden. Insgesamt ein empfehlenswertes Produkt!

Varné lžíce jsou vyrobeny z vysoce kvalitního bambusu a jsou tedy nejen udržitelné, ale také vizuálně přitažlivé. Jsou hladké a stabilní a pohodlně se drží. Sada nabízí výběr různých lžic, které jsou ideální pro různé kuchyňské úkoly. Díky praktické perforaci na konci rukojeti je lze skladovat nejen naležato v zásuvce, ale i zavěšené. Celkově doporučený produkt!

Ověřená recenze

Super schnelle Lieferung und tolle Qualität!

Super rychlé dodání a skvělá kvalita!

Ověřená recenze

Tolles nachhaltiges Kochlöffel-Set aus Bambus. Absolut zu empfehlen, ist auch ein schönes Geschenk für Freunde oder Familie.

Skvělá udržitelná sada dřevěných lžící vyrobených z bambusu. Vřele doporučuji, je to také pěkný dárek pro přátele nebo rodinu.

Ověřená recenze

- qualitativ sehr gute Kochlöffel - liegen gut in der Hand - keine scharfen Kanten - ohne Plastik verpackt - gutes Preis-/Leistungsverhältnis - Blitzversand

- velmi kvalitní varné lžíce - dobře se drží v ruce - žádné ostré hrany - baleno bez plastu - dobrý poměr cena/výkon - bleskové odeslání

Ověřená recenze

100% wie bestellt! Gute Qualität und nachhaltig, perfekt!

100% dle objednávky! Dobrá kvalita a udržitelnost, perfektní!

Zobrazit všechna hodnocení zákazníků Zobrazit méně hodnocení zákazníků