La Palma 750 smart infračervený ohřívač

6 479,00 Kč 7 699,00 Kč (s DPH)
 • Starožitná zlatá metalíza
 • 750 watt
Produktové číslo: 10039834
La Palma 750 smart infračervený ohřívač
6 479,00 Kč 7 699,00 Kč (s DPH)
 • Poslední kusy na skladě - rychle objednejte! Poslední kusy na skladě - rychle objednejte!
 • Dodací lhůta: 5 - 7 pracovních dní Dodací lhůta: 5 - 7 pracovních dní
 • Expresní doručení
 • 14 dní na vrácení
 • Doprava zdarma nad 1 260 Kč Doručení zdarma při platbě kartou nebo bankovním převodem

Základní informace

 • Smart Home: Ovládání prostřednictvím aplikace Klarstein

 • Do celého bytu: Topení vhodné pro každý obytný prostor

 • Čisté tvary: Funkční a elegantní průmyslový design

Popis produktu

Dvojnásobný výkon při stejných rozměrech, Klarstein La Palma ohřívače 2 v 1 chytře kombinují infračervený sálavý ohřívač s konvektorem a tím nejen rychle vytvářejí citelné infračervené teplo v prostorově úsporném provedení, ale také vytvářejí příjemně teplý vzduch v místnosti díky teplu stoupajícímu zezadu. V závislosti na velikosti místnosti si můžete vybrat ohřívač s výkonem 500, 750, 900 nebo 1000 wattů. Termostat, který lze nastavit ve stupních, a týdenní časovač se ovládají velmi inteligentně prostřednictvím aplikace Klarstein nebo dálkového ovládání. Díky třídě krytí IP24 jsou konvektory ideální také do koupelny, kde jsou dvojnásob užitečné díky zrcadlové čelní straně s úpravou proti zamlžování. Verze 900 W je vhodná také jako stojanové zařízení, a může tak poskytovat příjemné teplo například v ložnici jako stojanové zrcadlo.

Vlastnosti

 • SmartHome: kompletní ovládání pomocí aplikace Klarstein přes chytrý telefon nebo tablet
 • Termostat nastavitelný ve stupních
 • Třída ochrany: IP24
 • Provozní režim: sálavé teplo (infračervený sálavý ohřívač) / konvekce
 • Lze kombinovat pro vytápění větších místností
 • Programovatelný týdenní časovač
 • Open window detection: detekuje otevřená okna a automaticky je vypíná
 • Praktická montáž na stěnu
 • Přední zrcátko s ochranou proti zamlžení
 • Min. vzdálenost pro instalaci: 25 cm od stěny a 60 cm od podlahy
 • Upozornění: pouze 900wattové varianty mají stojan
 • Napájení dálkového ovladače: 2 × 1,5V baterie AAA (baterie jsou součástí dodávky)
 • Napájení: 220 – 240 V~ | 50/60 Hz
Produktové číslo: 10039834

Rozměry a technické podrobnosti

 • Celkové rozměry: cca 85 x 60 x 8 cm (Š x V x H)
 • Rozměry: délka kabelu přibližně 155 cm
 • hmotnost: cca 12kg
 • výkon: 750 W

Co bylo posláno

 • 1 x ohřívač
 • 1 x montážní materiál
 • 1x dálkový ovladač
 • Návod k obsluze v několika jazycích

Dodací podmínky

Poslední kusy na skladě - rychle objednejte!

Dodací lhůta: 5 - 7 pracovních dní

Hodnocení zákazníků
17 hodnocení

K tomuto zboží ještě nikdo nenapsal recenzi.

Názory zákazníků z jiných zemí
Ověřená recenze 12/05/2024

Zeer warm als je voor stat, makt ook die ruimte wel warm enige min punt spiegel is zwart ipv lichter zilver spiegel.

Velmi teplé, pokud to očekáváte, také to zahřeje místnost. Jedinou nevýhodou je, že zrcadlo je černé místo světlejšího stříbrného zrcadla.

Ověřená recenze 07/04/2024

Produit égal à mes attentes. Très contente de mon achat.

Produkt odpovídá mým očekáváním. Velmi spokojený s mým nákupem.

Ověřená recenze 22/09/2022

Macht was es soll.

Dělá, co má.

Ověřená recenze 14/03/2022

I love the mirror, It can be both hung or placed standing. Super sleek frame and heats my whole living room perfectly (30sqm)

Zrcadlo se mi líbí, dá se zavěsit i postavit. Super elegantní rám a dokonale vyhřeje celý můj obývací pokoj (30 m2)

Ověřená recenze 21/02/2022

der Spiegel/Heizung ist wirklich solide und schwer. Es ist gut verpackt und hat keine Beschädigungen. Die Funktionen sind wirklich einfach zu handhaben. Auch die App funktioniert ohne Probleme. Die Montage war einfach, alle Teile sind meiner Meinung nach von guter Qualität. Es sieht wirklich edel aus. Die Heizung funktioniert gut und reicht für meine kleine Wohnung mehr als aus. Das Kabel ist auch lang genug. Ich denke es ist ein gutes Produkt zu einem vernünftigen Preis. Und ein gutes Design an sich.

zrcátko/topení je opravdu pevné a těžké. Je dobře zabalený a bez poškození. Funkce jsou opravdu snadno použitelné. Aplikace také funguje bez problémů. Montáž byla snadná, všechny díly jsou dle mého názoru kvalitní. Vypadá to opravdu noblesně. Topení funguje dobře a na můj malý byt je více než dostačující. Kabel je také dostatečně dlouhý. Myslím, že je to dobrý produkt za rozumnou cenu. A dobrý design sám o sobě.

Ověřená recenze 09/02/2022

Bin sehr zufrieden. Der Spiegel sieht gut aus. Nicht zu schmal - genau richtig! Es passt sehr gut zu den anderen Möbeln im Zimmer und man kann sich prima sehen. Auch die Spiegelgröße ist perfekt uns es erwärmt mühelos mein Schlafzimmer. Stylisch, gute Verpackung und stabiler Rahmen. Befestigung an der Wand im Längsformat optimal und sehr gutes Preis-/Leistungsverhältnis.

Jsem velmi rád. Zrcadlo vypadá dobře. Ne příliš úzké - tak akorát! Velmi dobře ladí s ostatním nábytkem v místnosti a je na sebe velmi dobře vidět. Velikost zrcadla je také perfektní a bez námahy zahřeje moji ložnici. Stylové, dobré balení a stabilní rám. Montáž na stěnu v podélném formátu optimální a velmi dobrý poměr cena/výkon.

Ověřená recenze 03/02/2022

Wir haben die Infrarotheizung im Badezimmer angebracht & sind sehr happy damit. Sie ist wirklich chic im industrial Design & ein hingucker in unserem Badezimmer. Es ist kuschlig warm wenn ich aus der Dusche komme & der Spiegel ist nicht beschlagen dank dem Antibeschlagschutz.

Infrazářič jsme nainstalovali do koupelny a jsme s ním velmi spokojeni. V průmyslovém designu je opravdu šik a v naší koupelně upoutá pozornost. Když vylezu ze sprchy, je to útulné a teplé a zrcadlo se nezamlží díky ochraně proti zamlžování.

Ověřená recenze 03/02/2022

Ich habe mir die Infrarotheizung gekauft, weil ich selber keine normale Heizung habe. Die Räume werden in kürze warm ! Werde mir definitiv noch eine zweite besorgen!

Infrazářič jsem koupil, protože sám nemám normální topení. V pokojích bude brzy teplo! Určitě si pořídím druhý!

Ověřená recenze 28/01/2022

Ich bin sehr zufrieden mit dieser Infrarotheizung. Ich habe sie in meinem Schlafzimmer montiert und sie heizt den Raum sehr schnell auf (ich habe das 1000-Watt-Gerät gekauft). Die Alternative war eine Klimaanlage, aber sie ist sehr laut und macht die Luft trocken. Ich hatte keine Erfahrung mit den Infrarotheizungen und bin überrascht, wie angenehm und natürlich die Infrarotwärme ist. Sie ist der Sonne wirklich ähnlich (was in den Wintermonaten sehr hilfreich ist).Außerdem war die Installation äußerst einfach und es nimmt keinen zusätzlichen Platz ein. Die Temperaturregelung mit meinem Handy ist sehr einfach und sparsam. Es ist meistens aus, wenn ich unterwegs bin, und schalte es ein bisschen ein, bevor ich nach Hause komme. Es heizt den Raum schnell auf. Ich denke daran, den Flurspiegel mit dieser Heizung zu ersetzen. Erstaunliches Produkt!

S tímto infrazářičem jsem velmi spokojen. Namontoval jsem ho do ložnice a velmi rychle vytopí místnost (koupil jsem 1000 wattovou jednotku). Alternativou byla klimatizace, ale ta je velmi hlučná a vzduch vysušuje. S infrazářiči jsem neměl žádné zkušenosti a jsem překvapen, jak příjemné a přirozené infračervené teplo je. Je opravdu podobný slunci (což je v zimních měsících velmi užitečné), navíc se velmi snadno instaluje a nezabírá žádné místo navíc. Ovládání teploty pomocí mého mobilního telefonu je velmi snadné a ekonomické. Většinou je vypnutý, když jsem venku, a než se vrátím domů, na chvíli ho zapnu. Rychle vytopí místnost. Uvažuji o výměně zrcadla na chodbě za toto topení. Úžasný produkt!

Ověřená recenze 27/01/2022

Die Spiegelheizung sieht auf den ersten Blick wirklich aus wie ein ganz gewöhnlicher Standspiegel und passt somit optisch schon mal fast überall hin. Mit der Leistung bin ich zufrieden. Die Heizung wärmt den Raum sehr schnell auf und gibt eine sehr angenehme Wärme ab und riecht auch nicht komisch. Die Heizung kann entweder an der Wand montiert werden oder mit dem Standfuß hingestellt werden. Ich habe sie stehen und steht auch sicher. Über die App kann ich die Heizung easy bedienen und ganz genau mit Timer einstellen. Ist eine gute Alternative zu einer fest montierten Heizung.

Vyhřívání zrcátek vypadá na první pohled opravdu jako obyčejné stojící zrcadlo a hodí se proto téměř kamkoli. S výkonem jsem spokojený. Topidlo velmi rychle vyhřeje místnost a vydává velmi příjemné teplo a ani nevoní. Ohřívač lze namontovat na zeď nebo postavit na stojan. Mám je stojící a také stojí bezpečně. Pomocí aplikace mohu snadno ovládat topení a přesně ho nastavit pomocí časovače. Je dobrou alternativou k pevnému ohřívači.

Ověřená recenze 26/01/2022

Der Spiegel wurde schnell geliefert. Da bei mir zuhause regelmäßig die Heizung ausfällt, habe ich mich darüber umso mehr gefreut. Habe ihn also gleich ausgepackt und angeschaltet - und war sofort begeistert. Der Spiegel heizt den Raum schnell auf und sieht auch noch gut aus - man würde nicht vermuten, dass es sich dabei um eine Heizung handelt.

Zrcadlo bylo doručeno rychle. Jelikož mi v domě pravidelně selhává topení, měl jsem z toho o to větší radost. Tak jsem ho vybalil a hned zapnul – a okamžitě jsem byl ohromen. Zrcadlo místnost rychle vyhřeje a navíc dobře vypadá – nehádali byste, že jde o topení.

Ověřená recenze 24/01/2022

Ich habe mir den Spiegel gekauft da ich im Dachgeschoss nicht so viel Platz habe und optisch wert drauf lege das alles gut zusammenpasst. Und eine 08/15 Heizung kam für mich nicht in Frage. Des Weiteren finde ich es top das ich unterwegs die Heizung via Appsteuerung anschalten kann. Die Montage viel mir als Frau sehr leicht. Was mich noch mehr davon überzeugt hat. Und ich am überlegen bin ,mir für den Flur die stehende Variante erneut zu kaufen. Eindeutige Empfehlung meinerseits!

Zrcadlo jsem koupila, protože na půdě nemám tolik místa a oceňuji ho opticky, aby do sebe vše dobře zapadalo. A zaběhnuté topení pro mě nepřicházelo v úvahu. Také si myslím, že je skvělé, že na cestách mohu zapnout topení přes ovládání aplikací. Sestavení bylo pro mě jako pro ženu velmi snadné. Což mě přesvědčilo ještě víc. A uvažuji o koupi stojící verze znovu na chodbu. Jasné doporučení z mé strany!

Ověřená recenze 24/01/2022

Wer kennt die Staubige Trockene Heizungsluft nicht? Man wacht morgens auf und denkt man bekommt keine Luft mehr. Endlich ist damit Schluss. Dieser Spiegel von Klarstein ist sehr Robust hergestellt, alle Gewinde sind sauber geschnitten und er lässt sich einwandfrei und Planmäßig auf den Boden stellen. Es liegen Schrauben mit Dübel dabei, womit eine Wandbefestigung ebenfalls möglich ist. Der Spiegel hat keine Einbuße trotz Heizfunktion. Er ist verzerrfrei und man sieht auf den ersten Blick nicht das er eine Heizfunktion bietet. Die App lässt sich mit einen 2,4GHZ WLAN verbinden und bietet ein paar nette Spielereien sowie eine Vorkonfigurationen für einen festen Zeitintervall. Die Heizung wird ordentlich heiß und man muss stellenweiße ab 20° aufpassen das man sich die Finger nicht dran verbrennt - bei Kleinkindern sollte man besonders wachsam sein, oder einfach aufhängen. Ich bin super zufrieden mit dem Spiegel und er heizt mein 15qm Schlafzimmer von 16° Raumtemperatur auf 21° binnen 1 Stunde auf. Das ist für mich persönlich eine ausreichende Temperatur und man steht morgens nicht mit Kopfschmerzen auf. Klare Kaufempfehlung.

Kdo by neznal prašný suchý topný vzduch? Ráno se probudíte a myslíte si, že už nemůžete dýchat. Konečně je konec. Toto zrcadlo od společnosti Klarstein je velmi robustní, všechny závity jsou čistě vyříznuté a lze jej umístit na podlahu správně a podle plánu. Součástí jsou šrouby s hmoždinkami, které lze použít i pro montáž na stěnu. Zrcátko je bez ztráty i přes funkci vyhřívání. Je bez zkreslení a na první pohled není vidět, že nabízí funkci ohřevu. Aplikaci lze připojit k 2,4 GHz WLAN a nabízí několik pěkných triků a také předkonfiguraci pro pevný časový interval. Topení se pořádně rozpálí a už od 20° si musíte dávat pozor, abyste si nepopálili prsty – zvláště u malých dětí byste měli být ostražití, případně je rovnou zavěsit. Se zrcadlem jsem velmi spokojený a vyhřeje moji ložnici o velikosti 15 m2 z pokojové teploty 16° na 21° během 1 hodiny. Pro mě osobně je to dostatečná teplota a ráno nevstáváte s bolestí hlavy. Jasné doporučení k nákupu.

Ověřená recenze 23/01/2022

Der Spiegel sieht gut aus und man kann sich prima sehen. Das Bild ist aufgrund der Heizung etwas dunkler. Aber die Heizung daran klappt super und macht eine tolle Wärme ohne viel Lärm. Bin sehr zufrieden.

Zrcadlo vypadá dobře a můžete se dobře vidět. Obraz je vlivem zahřívání mírně tmavší. Ale topení na něm funguje skvěle a skvěle hřeje bez většího hluku. Jsem velmi rád.

Ověřená recenze 22/01/2022

haben es im Schlafzimmer stehen und sind total begeistert davon. Klar kann man sich damit toll im Spiegel ansehen und zwar in jeder Lage. Das war auch eigentlich der Grund warum wir es gekauft haben. Die Wärmefunktion funktioniert auch sehr gut - diese nutzen wir auch, da wir im Schlafzimmer sonst so keine Heizung haben. das Zimmer befindet sich im dachgeschoss und es wäre zu aufwendig, wenn wir da oben eine Heizung einbauen würden. daher ist es so eine gute Lösung.

mít ho v ložnici a naprosto ho milovat. Samozřejmě se na sebe můžete podívat do zrcadla v jakékoli poloze. To byl vlastně důvod, proč jsme si ho koupili. Velmi dobře funguje i funkce topení - tu využíváme i proto, že jiné topení v ložnici nemáme. pokoj je v nejvyšším patře a bylo by příliš drahé instalovat tam topení. proto je to tak dobré řešení.

Ověřená recenze 21/01/2022

Das Design des Spiegels ist sehr schlicht und edel gemacht. Die Heizkraft des 900 Watt Spiegels reicht für mich im Schlafzimmer aus. Es hat einen robusten Standfuß wo es nicht wackelt. Mit der Fernbedienung ist es sehr leicht bedienbar, aber noch schöner finde ich es dass man über die app praktisch steuern kann.

Design zrcadla je velmi jednoduchý a elegantní. Topný výkon zrcadla 900W je pro mě v ložnici dostačující. Má pevnou základnu, kde se neviklá. S dálkovým ovládáním se ovládá velmi jednoduše, ale ještě hezčí mi přijde, že jej můžete ovládat prakticky přes aplikaci.

Ověřená recenze 20/01/2022

Der Spiegel sieht gut aus und ist im Zimmer ein absoluter Hingucker. Die integrierte Infrarotheizung heizt den Raum sehr schnell auf und erzeugt ein gesundes Raumklima, denn es entstehen keinerlei Luftverwirbelungen. Als Allergiker leide ich sehr oft unter der Staubbelastung in der Raumluft, da meine Heizkörper sehr staubig sind. Jetzt ist das Problem gelöst! Die Heizung ist durch eine App mit dem Smartphone programmierbar, sonst gibt es auch eine Fernbedienung dazu. Die Heizung kann wie ein normaler Spiegel Wand montiert werden, sonst hat er auch praktische Halterungen und kann überall hingestellt werden. Ich bin sehr zufrieden damit!

Zrcadlo vypadá dobře a je v místnosti absolutním poutačem. Integrovaný infrazářič velmi rychle vyhřeje místnost a vytváří zdravé klima v místnosti, protože nedochází k turbulencím vzduchu. Jako alergik často trpím znečištěním vzduchu v místnosti prachem, protože mám velmi prašné radiátory. Nyní je problém vyřešen! Topení lze naprogramovat pomocí aplikace pro chytré telefony, jinak je k dispozici i dálkové ovládání. Topidlo lze namontovat na zeď jako běžné zrcadlo, jinak má i praktické držáky a lze jej umístit kamkoli. Mám z toho velkou radost!