Rozměry každé clony: cca 2,53 × 0,19 m (Š × H) Hmotnost každé clony: cca 0,7 kg Antracit
Rozměry každé clony: cca 2,53 × 0,19 m (Š × H) Hmotnost každé clony: cca 0,7 kg Antracit
Rozměry každé clony: cca 2,53 × 0,19 m (Š × H) Hmotnost každé clony: cca 0,7 kg Antracit
Rozměry každé clony: cca 2,53 × 0,19 m (Š × H) Hmotnost každé clony: cca 0,7 kg Antracit
Rozměry každé clony: cca 2,53 × 0,19 m (Š × H) Hmotnost každé clony: cca 0,7 kg Antracit
Rozměry každé clony: cca 2,53 × 0,19 m (Š × H) Hmotnost každé clony: cca 0,7 kg Antracit

Stínící pásy

2,53 m 700 g 0 cm
1 239,00 Kč (s DPH)
Základní barva:

Stínící pásy

1 239,00 Kč (s DPH)
Ihned k dodání. Dodací lhůta: 5 - 7 pracovních dní
14 dní na vrácení

Základní informace

Ochrana soukromí: neprůhledné pásy jako ochrana soukromí ve vaší zahradě

Odolné proti UV záření a povětrnostním vlivům: z tvrdého PVC s ozdobnými pásy

Optimální stínění: moderní proplétaný vzhled pro běžné ploty ze svařovaného pletiva

Popis produktu

Ideální i během bouřky: stínění  Blumfeldt Winter & Bani chrání nejen před zvědavými pohledy sousedů a kolemjdoucích, ale i před větrem. Je optimálním řešením pro více soukromí v zahradě. Maximální klid a soukromí pocítíte především během opalování nebo koupání v bazénu. Ani při práci v zahradě nebo během příjemného setkání s přáteli a rodinou vám nebude nikdo nahlížet do zahrady.

Husté jako živý plot, odolné proti povětrnostním vlivům a s dlouhou životností: stínící pásy jsou vyrobeny z pevného PVC. Navzdory své tvrdosti se dají výborně zasunout mezi tyče zahradního plotu, aniž by se zlomily. Pak už drží samy a nepotřebujete žádný další upevňovací materiál. Toto stínění je vhodné na všechny běžně dostupné ploty ze svařovaného pletiva s rozestupy vodorovných tyček 20 cm, vzdálenost mezi svislými tyčemi se může lišit. Prémiová kvalita zaručuje dlouhodobé používání, dokonce i v teple av zimě. Pomocí kreativních vzorů prolínání si můžete vytvořit svůj individuální plot – dokonce i v elegantním pruhovaném vzoru, protože existují různé barevné varianty pásů. Jemné ozdobné čáry posilují moderní vzhled.

Odpočiňte si v soukromí a chráněni před větrem: rafinované stínění Blumfeldt Winter & Bani v prémiové kvalitě ideálně stíní vaši zahradu!

Zobrazit víc

Vlastnosti

 • Stínící pásy na ploty s 20cm roztečí vodorovných tyček
 • Balení 5 kusů
 • Příslušenství k běžným plotům z pletiva
 • Upevnění zasunutím mezi tyče
 • Materiál: tvrdý plast
 • Jednoduchá montáž
 • Nárazuvzdorné, odolné proti zlomení a tvarově stabilní
 • Nejsou zapotřebí žádné upevňovací spony
Rozměry každé clony: cca 2,53 × 0,19 m (Š × H) Hmotnost každé clony: cca 0,7 kg

Rozměry a technické podrobnosti

 • Rozměry každé clony: cca 2,53 × 0,19 m (Š × H)
 • Hmotnost každé clony: cca 0,7 kg

Co bylo posláno

 • 5× stínění na plot

Dodací podmínky

Ihned k dodání. Dodací lhůta: 5 - 7 pracovních dní

Hodnocení zákazníků

(19 hodnocení) Napište recenzi
K tomuto zboží ještě nikdo nenapsal recenzi.

Názory zákazníků z jiných zemí

Ověřená recenze

Das Produkt ist gut, lässt sich einfach einarbeiten in en Zaun. Jedoch habe ich auch bei meiner zweiten Bestellung Grün bestellt, aber Grau erhalten. Aber egal , jetzt ist der Zaun zweifarbig. Sieht gut aus.

Výrobek je dobrý, snadno se zabuduje do plotu. Objednal jsem si však také zelenou pro svou druhou objednávku, ale přišla šedá. Ale to nevadí, teď je plot dvoubarevný. Vypadá dobře.

Ověřená recenze

Sehr gutes Produkt! Jeder Zeit wieder

Velmi dobrý produkt! Kdykoli

Ověřená recenze

Top

Horní

Ověřená recenze

Sehr gut und leichte Verarbeitung

Velmi dobré a snadné zpracování

Ověřená recenze

Sieht sehr gut und hochwertig aus. Lässt sich prima einflechten. Aber Vorsicht! Nicht zu doll knicken sonst kommt es zu Weißbruch(sichtbare weiße Stellen). Persönlicher Tip: Die Flamme eines Feuerzeugs, kurz an die weiße Stelle halten. Bitte Beachten! Auf der Rolle sind bei Hart- PVC immer zugeschnittene Streifen von 2,53m.

Vypadá velmi dobře a kvalitně. Dá se dobře zaplétat. Ale pozor! Příliš se neohýbejte, jinak dojde k vybělení (viditelné bílé skvrny). Osobní tip: Podržte krátce plamen zapalovače na bílém místě. Vezměte prosím na vědomí! U tvrdého PVC jsou na roli vždy nařezané pásy 2,53 m.

Ověřená recenze

Alles top

Všechno skvělé

Ověřená recenze

Sehr stabil einfache Montage

Velmi stabilní snadná montáž

Ověřená recenze

Sehr gut zu verarbeiten und reißt auch bei heißem Sommerwetter, bei dem das Material gefühlt sehr weich wird, nicht. Unter diesen Bedingungen nicht zu stark spannen damit bei kaltem Wetter die Zugspannung nicht zu groß wird!

Velmi snadno se s ním pracuje a netrhá se ani v horkém letním počasí, kdy je materiál na dotek velmi měkký. Za těchto podmínek neutahujte příliš, aby nedošlo k nadměrnému napětí v chladném počasí!

Ověřená recenze

Bin sehr zufrieden mit dem Produkt, könnte nicht besser sein. Die Streifen waren sogar auf 2,5 m geschnitten, hatte ich nicht erwartet, sehr gut!!!

S produktem jsem velmi spokojen, lepší už to být nemůže. Pásy byly dokonce nařezány na 2,5 m, to jsem nečekal, moc dobrý!!!

Ověřená recenze

Montage gut, Stabilität im Material könnte besser sein

Montáž dobrá, stabilita v materiálu by mohla být lepší

Ověřená recenze

Also ich habe das Material, welches auf einer Rolle geliefert wird ausgepackt und stellte erst ein mal fest, dass es ein eher dünnes Folienmaterial mit Gewebeeinlage ist. Es macht einen einfachen Eindruck - von Premiumqualität würde ich nun nicht sprechen. Eine Seite ist glänzend, die andere matt, es lässt sich durchaus gut und einfach verarbeiten und das Ergebnis sieht auch gut aus. Wer nun tatsächlich Premium sucht sollte, glaube ich, mehr Geld ausgeben. Über die Haltbarkeit kann ich nichts sagen, da gerade erst verbaut. Vom Preis-Leistungs-Verhältnis ist das Produkt echt in Ordnung!

Rozbalil jsem tedy materiál, který je dodáván v roli, a nejprve jsem si všiml, že se jedná o spíše tenký filmový materiál s látkovou vložkou. Působí jednoduchým dojmem – prémiovou kvalitou bych to nenazval. Jedna strana je lesklá, druhá matná, celkem dobře a snadno se opracovává a výsledek také dobře vypadá. Pokud skutečně hledáte prémii, myslím, že byste měli utratit více peněz. Nemohu komentovat životnost, protože byl právě nainstalován. Výrobek má opravdu dobrou hodnotu za peníze!

Ověřená recenze

Sehr zufrieden damit, lässt sich super verarbeiten und sieht gut aus. Top Preis für die Länge bei der Qualität

Velká spokojenost, funguje skvěle a vypadá dobře. Nejlepší cena za délku s kvalitou

Ověřená recenze

Der Aufbau ging einfach und schnell. Optisch macht das richtig was her! Bin begeistert

Stavba byla snadná a rychlá. Vizuálně je to opravdu něco! Jsem nadšená

Ověřená recenze

Diese Hart-PVC Streifen sind der Hammer! Sehen super aus, lassen sich bestens verarbeiten (egal ob einziehen, kürzen, oder kleine Ecken rausschneiden). Ich nehme nie wieder einen anderen Sichtschutz. Direkt 2 Pakete zu meinen schon 3 bestellten dazu bestellt!

Tyto tvrdé PVC pásky jsou úžasné! Vypadají skvěle a snadno se zpracovávají (nezáleží na tom, zda jsou vtažené, zkrácené nebo vyříznuté malé rohy). Už nikdy nepoužiji žádný jiný odstín. Přímo objednané 2 balíčky k mým již objednaným 3!

Ověřená recenze

Gutes Material, einfache Montage

Dobrý materiál, snadná montáž

Ověřená recenze

Die Streifen sind sehr stabil und gefallen mir wesentlich besser als die dünnen Ausführungen. Das Einziehen geht mit etwas Kraft und Geschick auch alleine. Bei 90° Kurven muss man etwas darauf achten, dass der Streifen nicht knickt. Die Länge hat sehr gut gepasst. An den Stellen, wo der Zaun verschraubt ist, musste ich kleine Ecken aus dem Streifen herausschneiden. Mit einer stabile Schere war das zuschneiden kein Problem. Bisher habe ich die Streifen zwei Wochen verbaut, eine Nacht hatten wir davon Sturm. Hier ist nichts verrutscht und alles sieht noch wie neu aus. Eine klare Kaufempfehlung von mir. Sollte sich die nächsten Monate eine Verschlechterung im Zustand bemerkbar machen, werde ich das hier ergänzen.

Proužky jsou velmi stabilní a líbí se mi mnohem více než tenké verze. S trochou síly a zručnosti se dá zatáhnout i samostatně. U 90° zakřivení musíte dávat pozor, aby se pás neohnul. Délka byla velmi dobrá. V místech, kde je plot přišroubován, jsem musel z lišty vyříznout malé rohy. S pevnými nůžkami nebyl střih žádný problém. Zatím jsem pásy instaloval dva týdny, jednu noc jsme měli bouřku. Nic zde neuklouzlo a vše vypadá stále jako nové. Ode mě jasné doporučení ke koupi. Pokud by se v nejbližších měsících projevilo zhoršení stavu, přidám to sem.

Ověřená recenze

Leute, kauft gleich was vernünftiges! Ich hatte erst diesen lapprigen Sichtschutz, der sich wie Stoff anfühlt, mit den Clips. Das war total das Gemurkse. Dann habe ich den Hart PVC Sichtschutz von Winter & Bani gekauft. Was soll ich sagen? Kein zuschneiden nötig, top Stabilität, exakte Passgenauigkeit, habe ich alleine bei vielen 2,5m Matten eingefädelt und ging Prima! Gebt etwas mehr Geld aus und ihr habt weniger Ärger, viel Zeit gespart und habt keine Falten im Sichtschutz durch die Pfostenhalter! Klare Kaufempfehlung!

Lidi, kupte si hned něco rozumného! Poprvé jsem měl tuto bezvládnou obrazovku, která s klipy působí jako látka. To byl úplný šmejd. Pak jsem si koupil ochrannou zástěnu z tvrdého PVC od Winter & Bani. Co mohu říci? Není nutné žádné řezání, špičková stabilita, přesné přizpůsobení, navlékl jsem mnoho 2,5m rohoží sám a fungovalo to skvěle! Utraťte trochu více peněz a budete mít méně problémů, ušetříte spoustu času a nebudete mít žádné vrásky na držákech sloupků! Jasné doporučení k nákupu!

Ověřená recenze

Wir haben 2 Rolle a 50m in der Farbe Grün bestellt . Diese haben wir am zweiten Tag nach der Bestellung gut verpackt und wohlbehalten erhalten. Zum Produkt selber kann ich sagen das der erste Eindruck sehr gut ist ,Stabil aber trotzdem flexibel bei der Montage es gab keinerlei Knickspuren obwohl wir jeweils 25m lange Streifen eingezogen haben,allerdings waren wir 4 Leute mit entsprechenden System. Auch bei den hier oft kritisierten Klammern gab es bei richtiger Anwendung keine Probleme. Im übrigen liegt eine vernünftige und verständliche Anleitung mit bei mit der jeder klar kommen sollte. Von mir gibt es daher 5 Sterne für Versand und vor allem für das Produkt.

Objednali jsme 2 role po 50 m v zelené barvě. Tyto dobře zabalené a bezpečné jsme obdrželi druhý den po objednání. O samotném výrobku mohu říci, že první dojem je velmi dobrý, stabilní, ale stále pružný při montáži, vůbec nedocházelo k zauzlování, sice jsme každý tahali 25m dlouhé pásy, ale byli jsme 4 lidé s příslušným systémem. Při správném použití nebyly problémy se zde často vytýkanými svěrkami. Na zbytek existuje rozumný a srozumitelný manuál, se kterým by si měl poradit každý. Proto dávám 5 hvězdiček za dopravu a hlavně za produkt.

Ověřená recenze

Ich habe insgesamt 40 Streifen in unserem Zaun verarbeitet. Die Ware kam sehr schnell und gut verpackt an. Jeder Rolle liegt eine Montageanleitung bei. Die Steifen haben durch das Rollen eine starke Vorspannung, was für die Verarbeitung keine Rolle spielt. Die Ware ist fest und klemmt sich eng an die Stäbe an. Die Länge passt für meine 2,50 Felder einwandfrei und muss nicht gekürzt werden. Das eventuell notwendige Kürzen geht schnell und sauber. Einfach mit einem Cuttermesser 2-3 mal anritzen und dann abbrechen. Bei Schnitten der Länge nach empfiehlt sich eine 2. Person zum Halter, besonders aufgrund der Vorspannung. Einziges kleines Manko ist die Empfindlichkeit bei Knicken. Hier entstehen sofort weiße Stellen, die auch nicht mehr verschwinden. Ich kann mir vorstellen, dass dies auch bei anderen Streifen der Fall ist, kann es aber nicht beurteilen. Ich habe bei den 40 Streifen 2 helle Stellen, die nicht wirklich stören. Insbesondere gegenüber der dünnen Rollenware, halte ich das Preis- Leistungsverhältnis für sehr gut. Ich bin jedenfalls zufrieden mit dem Ergebnis.

V našem plotě jsem zpracoval celkem 40 pásků. Zboží dorazilo velmi rychle a dobře zabalené. Montážní návod je přiložen ke každé roli. Výztuhy mají díky odvalování silné předpětí, které je pro zpracování nepodstatné. Zboží je pevné a pevně přiléhá k tyčím. Délka perfektně sedí na mých 2,50 polí a nemusí se zkracovat. Jakékoli zkracování, které může být nutné, je rychlé a čisté. Jednoduše 2-3krát nařízněte řezacím nožem a poté odlomte. Při podélném řezání se doporučuje druhá osoba pro držák, zejména kvůli předepnutí. Jedinou drobnou nevýhodou je citlivost na zalomení. Okamžitě se zde objevují bílé skvrny, které také již nezmizí. Dovedu si představit, že je tomu tak i u jiných proužků, ale nemohu posoudit. Na těch 40 proužcích mám 2 světlá místa, která mi moc nevadí. Zejména v porovnání s tenkými rolemi si myslím, že poměr ceny a výkonu je velmi dobrý. Každopádně jsem s výsledkem spokojený.

Zobrazit všechna hodnocení zákazníků Zobrazit méně hodnocení zákazníků