PopLife 48 lednice na nápoje

7 589,00 Kč (s DPH)
 • Minibar
 • Červená
Produktové číslo: 10032749
PopLife 48 lednice na nápoje
7 589,00 Kč (s DPH)
Také dostupné v jiných stavech zboží
 • Koupit s lehkými stopami opotřebení
  Zboží, které bylo zákazníkem otestováno nebo krátce používáno. Na produktu jsou jen lehké stopy opotřebení jako škrábance nebo poškození krabice / vnějšího balení. Produkt má všechny původní funkce a byl otestován v provozu. Nabízíme záruku 3 roky.
  6 450,00 Kč 7 299,00 Kč
 • Ihned k dodání. Ihned k dodání.
 • Dodací lhůta: 5 - 7 pracovních dní Dodací lhůta: 5 - 7 pracovních dní
 • Expresní doručení
 • 14 dní na vrácení
 • Doprava zdarma nad 1 260 Kč Doručení zdarma při platbě kartou nebo bankovním převodem

Základní informace

 • Kouzlo 50. let: kompaktní chladnička v oblém retro designu

 • ECO Plus šetrná k životnímu prostředí s třídou energetické účinnosti E

 • Čas na změnu: barevná ozdoba domácnosti

Popis produktu

Ze stylové lednice na nápoje Klarstein PopLife v retro designu 50. let minulého století budou čerstvě vychlazené pochoutky chutnat obzvlášť lahodně.

Ať už jde o nápoje nebo občerstvení: ve stylově kompaktní lednici PopLife se v jejím 48litrovém vnitřním prostoru vždy najde něco k zakousnutí. Díky třídě energetické účinnosti E pracuje šetrně k životnímu prostředí. Pomocí velkého ovladače na zadní straně lze teplotu nastavit individuálně na hodnotu v rozmezí 0 až 10 stupňů.

Dvojité sklo dveří nejen dobře vypadá, ale také umožňuje rychlý přehled o obsahu lednice na nápoje. Interiér má stylovou černou barvu, která přispívá k luxusnímu dojmu z přístroje. Ohnivá barva a oblé tvary vyzařují nadčasový retro šarm a dělají z lednice dekorativní doplněk každé místnosti v domácnosti.

Kompaktní, praktické, s dokonalými tvary: retro lednice PopLife od Klarstein.

Vlastnosti

 • Ovládání: otočný knoflík uvnitř
 • objem: 48 litrů
 • Třída energetické účinnosti: F
 • Kompresní chlazení
 • Teplotní rozsah chladicího prostoru: 0-10 °C
 • ideální okolní teplota: 16 až 32 °C
 • Emise zvuku šířeného vzduchem: 39 dB
 • Vestavný spotřebič: ne
 • Výškově nastavitelné nožičky
 • Počet mřížkových polic: 1
 • Doraz dveří: vpravo (vyměnitelný)
 • Přední dveře s dvojitým prosklením
 • Zaoblený retro design
 • K dispozici v různých barvách
 • Bez vnitřního osvětlení
Produktové číslo: 10032749

Rozměry a technické podrobnosti

 • Rozměry: cca 44 x 50 x 50 cm (Š x V x H)
 • Rozměry vnitřního prostoru: cca 35,5 x 41 x 36 cm (Š x V x H)
 • Hmotnost: cca 21,5 kg

Co bylo posláno

 • 1x lednička
 • Návod k použití v němčině (další jazyky: angličtina, francouzština, italština, španělština)

Dodací podmínky

Ihned k dodání.

Dodací lhůta: 5 - 7 pracovních dní

Hodnocení zákazníků
15 hodnocení

K tomuto zboží ještě nikdo nenapsal recenzi.

Názory zákazníků z jiných zemí
Ověřená recenze 19/12/2021

Optik sehr cool, echter Hingucker, was wirlich fehlt ist eine Innenbeleuchtung.

Vypadá velmi cool, opravdový poutač, co opravdu chybí, je vnitřní osvětlení.

Ověřená recenze 26/07/2021

alles besten, super Design, schnell geliefert

vše nejlepší, super design, rychle doručeno

Ověřená recenze 04/06/2021

Praktischer kleiner Kühlschrank, der leider so seine Einschränkungen hat: Negativ: *Geräuschpegel a 39db ist nicht etwa (wie beschrieben) leise unauffällig, sondern schon auffällig gewöhnungsbedürftig, wenn das Kühlaggregat das Arbeiten anfängt --> für uns akzeptabel, dennoch sehr schade, dass es nicht ganz der leisen Beschreibung entspricht, denn unser Haupt-Kühlschrank von 2011 ist deutlich leiser * Keine Energieklasse A+ !!! Die Klassifizierung zur Energie-Effizienz tendieren in der Beschreibung von A bis F, wir dachten, dass die 39l Version A wäre y stimmt nicht, ist nur F, enttäuschend, dass man hier hinters Licht geführt wird und mit der "neuen Klassifizierungs-Regel" hat dies leider auch nichts zu tun. *Kein Licht bei 39l Kühlschrank!!! Auch hier wieder falsche Produkt Beschreibung :( nicht wie auf den Bildern zu sehen und in der Beschreibung angegeben, gibt es kein Licht. Das ist extremst schade, vor allem aus optischer Sicht. Funktional kann man wohl drauf verzichten, wenn man nicht nachts an den Kühlschrank will ohne Licht einzuschalten, bzw. Wenn es generell nicht zu Dunkel ist. Mussten uns jetzt noch eine separate Unterbau-Leuchte zum Kleben kaufen. *Wenn man die Aufschlagrichtung der Tür tauschen will, wären die angebrachten Klarstein Aufkleber auf der Tür auf dem Kopf Positiv: * cooler Retro-Look, der bereits bei Freunden gepunktet hat *Trotz der Kompaktheit, bekommt man einiges rein, hier stimmen die angegebenen Rezensionen * Die Glastür ist auch ein optischer Hingucker! *Lieferung innerhalb einer Woche trotz Feiertagen Kühlschrank kam unversehrt an. Fazit: Ich hätte gerne 5 Sterne vergeben, weil der Klarstein 39l Kühlschrank schon ein Schmuckstück ist, im Vergleich zu den anderen Kompakt-Geräten in dem Preissegment. 259€ ist zwar ein stolzer Preis für die Größe, jedoch sind Kühlschränke einfach leider nicht günstig, vor allem nicht, wenn man Anspruch hat. All in all, ich würde die 39l Version jedem empfehlen, weil es ein funktionales Raumwunder ist, und als stylisches kleines Kompakt-Gerät punktet, dennoch muss man sich bewusst sein, dass man nicht das *perfekte* Produkt kauft, welches beschrieben wird!

Praktická malá lednička, která má bohužel svá omezení: Negativa: *Hlučnost 39db není (jak je popsána) tiše nenápadná, ale chce si zvyknout, když začne fungovat chladicí jednotka --> pro nás přijatelné, ale je to škoda že to úplně neodpovídá tichému popisu, protože naše hlavní lednice z roku 2011 je výrazně tišší * Žádná energetická třída A+ !!! Klasifikace energetické účinnosti má v popisu tendenci od A do F, mysleli jsme si, že verze 39l bude A, y se mýlí, je jen F, je zklamáním, že jsme zde podvedeni a s „novým klasifikačním pravidlem“ to bohužel nemá nic společného s to. *Žádné světlo s 39l lednicí!!! Opět chybný popis produktu :( ne jak je vidět na obrázcích a uvedeno v popisu, nesvítí světlo. To je krajně nešťastné, zejména z optického hlediska. Funkčně se bez něj pravděpodobně obejdete, pokud nemáte Nedívejte se na ledničku se chce zapnout bez světla, nebo jestli obecně není příliš tmavá. Nyní jsme museli koupit samostatné spodní světlo, které nalepíme. * Pokud chcete změnit směr dveří, přiložené samolepky Klarstein na dveřích by byly vzhůru nohama Pozitivní: * Skvělý retro vzhled, který již zabodoval u přátel * I přes kompaktnost se dá hodně pojmout, zde uvedené recenze jsou správné * Skleněná dvířka jsou také optickým poutačem! * Dodání do týdne i přes státní svátky Lednice dorazila nepoškozená Závěr: Rád bych jí dal 5 hvězdiček, protože chladnička Klarstein 39l je oproti ostatním kompaktním zařízením v cenovém segmentu klenot. 259 € je hrdá cena za velikost, ale bohužel chladničky prostě nejsou levné, zvláště ne, pokud máte očekávání. Celkově bych verzi 39L doporučil každému, protože je to funkční úspora místa a boduje jako stylový malý kompakt, ale musíte si být vědomi toho, že nekupujete *dokonalý* produkt, který je popisován!

Ověřená recenze 03/05/2021

Alles gut

Všechno je v pořádku

Ověřená recenze 22/04/2021

Macht seinen Job nur ein ganz großes Manko der Kunde wird in die Irre geführt ! Es ist die Rede davon der Kühlschrank hätte Energieeffizienzklasse A doch es ist Falsch er hat nur Klasse F das ist für mich Täuschung am Verbraucher !

Dělá svou práci jen velmi velký nedostatek zákazník je uveden v omyl! Mluví se o lednici s třídou energetické účinnosti A, ale je to špatně, má pouze třídu F, což je pro mě klamání spotřebitele!

Ověřená recenze 19/04/2021

Jetzt habe ich immer gekühlte Getränke. Das gerät sieht super aus

Teď mám vždy chlazené nápoje. Zařízení vypadá skvěle

Ověřená recenze 29/01/2021

Die Medien konnten nicht geladen werden. Hab mir diesen Kühlschrank gekauft und bin sehr zufrieden, der Kühlschrank kühlt echt sehr gut , im Gegensatz zu den anderen kleinen Kühlschränken , des Design und die Doppel Verglasung sind einfach krass !!! Der Kühlschrank ist auf jeden Fall empfehlenswert, so viel Platz und so ein schönes Design - man muss sich ein bisschen an die Lautstärke dran gewöhnen, ist leise aber man hört es trotzdem Sonst alles top !

Médium nelze zavést. Koupila jsem si tuto lednici a jsem velmi spokojená, lednice chladí opravdu dobře, oproti ostatním malým ledničkám je design a dvojsklo prostě úžasné!!! Lednici určitě doporučuji, tolik prostoru a tak krásný design - na hlasitost si musíte zvyknout, je tichá, ale stále je slyšet, jinak bylo vše super!

Ověřená recenze 08/10/2020

Bin sehr zufrieden - Leistung passt, Geräuschpegel ist in Ordnung (sitze im Homeoffice direkt neben dem Kühlschrank und er stört mich nicht), Größe ist optimal und die Farbe ist genau richtig - nach meinem Geschmack. Ich habe im oberen Bereich immer so 4 Flaschen Wein, zwei Prosecco und 4 Cider drinnen und unten habe ich 12 Dosen Bier und es ist noch ein bisschen Platz - also auch ein kleines Raumwunder und für zwei Personen, und vielleicht ein paar Überraschungsgäste, optimal!

Jsem velmi spokojená - výkon je v pořádku, hlučnost v pořádku (sedím v home office hned vedle lednice a nevadí mi to), velikost je optimální a barva tak akorát - podle mého chuť. Vždy mám uvnitř v horní části 4 lahve vína, dvě Prosecco a 4 mošty a dole mám 12 plechovek piva a ještě je kousek místa - takže taky malý zázrak místa a ideální pro dva lidi a možná i pár překvapivých hostů!

Ověřená recenze 29/08/2020

Der Getränkekühler ist der Hammer,sehr,sehr leise. habe ihn auf der Terrasse stehen direkt vor dem Schlafzimmer,da ich immer mit geöffneter Tür schlafe hatte ich die Befürchtung das er zu laut ist. aber im gegenteil mann hört ihn überhaubt nicht. Super

Chladič nápojů je úžasný, velmi, velmi tichý. Mám ho na terase přímo před ložnicí, jelikož spím vždy s otevřenými dveřmi, bála jsem se, že to bude moc hlasité. ale naopak ho vůbec neslyšíte. Vynikající

Ověřená recenze 13/01/2020

Top zufrieden, optisch sehr schöne Form mit den abgerundeten Kannten , roter Farbton ist richtig Klasse . Passt viel rein , haben ca 3/4 des Kühlschrankes in Beschlag . Steht jetzt auf 3 ( bis 7 geht) und kühlt sehr gut. Bei manchen hatte ich gelesen, dass keine Beleuchtung drin wäre , das stimmt nicht. Der Kühlschrank hat eine LED Beleuchtung drin , die man extra schalten kann. Also kann der Kühlschrank beleuchtet oder unbeleuchtet sein . Was stimme ist wenn man die Tür anders anschlagen würde, dass der Name verkehrt herum wäre . Läuft super leise , wie in den Rezensionen mehrfach erwähnt wurde . Ab und zu springt die Kühlung an , dann ist es etwas lauter aber alles im Rahmen. Sind sehr zufrieden

Velká spokojenost, opticky velmi pěkný tvar se zaoblenými hranami, červená barva je opravdu skvělá. Hodně se tam vejde, zabere asi 3/4 lednice. Nyní je na 3 (až 7 jde) a chladí velmi dobře. U některých jsem četl, že v něm není osvětlení, to není pravda. Chladnička má v sobě LED osvětlení, které lze zapnout samostatně. Takže lednička může být osvětlená nebo zhasnutá. Pravda je, že kdybyste bouchli dveřmi jinak, jméno by bylo vzhůru nohama. Běží velmi tiše, jak bylo několikrát zmíněno v recenzích. Čas od času se spustí chlazení, pak je to trochu hlasitější, ale vše je v pořádku. jsou velmi spokojeni

Ověřená recenze 03/10/2019

In der Bedienungsanleitung steht ohne Modellbeschränkung das Gerät hat einen Lichtschalter!!!! Tatsächlich hat er keine Innenbeleuchtung daher die mittelmäßige Bewertung. Erwähnenswert erscheint mir auch, weil selten etwas Dümmeres erlebt, sehr einfacher Wechsel von Auslieferung Rechts-Anschlag auf Links-Anschlag, allerdings steht dann der Schriftzug auf dem Kopf! Zumindest könnte ein zweiter Schriftzug beigelegt sein. So werde ich den aufgeklebten Schriftzug entfernen und keine Werbung für Klarstein drauf haben. Werner Moucka-Berisha

V návodu je bez omezení modelu, přístroj má vypínač světel! Ve skutečnosti nemá žádné vnitřní osvětlení, proto je průměrné hodnocení. Zdá se mi to také za zmínku, protože málokdy zažívám něco hloupějšího, velmi jednoduchou změnu z pravého dorazu na doraz vlevo, ale pak je nápis vzhůru nohama! Mohlo by být zahrnuto alespoň druhé písmo. Takže odstraním nápis, který byl nalepený a nemám na něm žádnou reklamu na Klarstein. Werner Moucka-Berisha

Ověřená recenze 19/07/2019

schickes Teil, funktioniert gut, grösser als erwartet, extrem leise, kühlt wie versprochen, wenn ich mir was wünschen dürfte wäre es ei Licht wenn man die Tür öffnet. ansonsten Top! Nachsatz: Exzellente Kundenorientierung und Service: im ersten Anlauf wurde falsches Teil geliefert ... kann mal passieren. Wurde aber äusserst professionell abgewickelt!

elegantní část, funguje dobře, větší, než se očekávalo, extrémně tichý, chladí, jak jsem slíbil, pokud bych si mohl přát jednu věc, bylo by to světlo, když otevřete dveře. jinak super! Dodatek: Výborná orientace na zákazníka a servis: špatný díl byl dodán na první pokus ... může se stát. Ale bylo to zpracováno velmi profesionálně!

Ověřená recenze 30/05/2019

Pefekt………………………………. Dieser Kühlschrank kühlt die Getränke endlich mal richtig kühl. Bei Stufe 5 ist das Getränk (Wasser, Apfelwein) kurz vor der Gefrier -Temperatur. Die anderen Getränke (Wein, Sekt) sind perfekt. Jetzt kann man im Sommer auf der Terrasse die kalten Getränke genießen, auch mal eine Stunde, ohne das diese nach 5 Minuten wieder warm sind. Außerdem ist der Kühlschrank ein echter Hingucker, die Farbe ROT sieht super aus. 100 % Weiterempfehlen, wenn man etwas Besonderes möchte.

Perfektní………………………………. Tato lednička konečně chladí nápoje opravdu cool. Na úrovni 5 je nápoj (voda, cider) těsně před teplotou mrazu. Ostatní nápoje (víno, šampaňské) jsou perfektní. Nyní si můžete v létě na terase vychutnávat studené nápoje i hodinu, aniž by byly po 5 minutách opět teplé. Lednice navíc opravdu upoutá pozornost, ČERVENÁ barva vypadá skvěle. 100% doporučuji, pokud chcete něco speciálního.

Ověřená recenze 15/10/2018

Ist ein tolles Teil!! Passt viel rein und ist kaum zu hören! Ich habe ihn auf meinem kleinen Zimmer,wo ich auch Schlafe. Deshalb habe ich mir diesen "Kühlschrank"geholt. Er ist wie gesagt so leise,das er mich nicht im geringsten stört beim Schlafen. Und ich kann einige Flaschen und noch andere kleine Dinge rein tun.Er erfüllt voll seinen Zweck! Ich kann ihn nur bestens Empfehlen!

Je to skvělá část!! Hodí se hodně a není skoro slyšet! Mám ho ve svém pokojíčku, kde spím. Proto jsem dostal tuto "ledničku". Jak jsem řekl, je to tak tiché, že mi to při spánku vůbec nevadí. A můžu tam dát nějaké lahvičky a další drobnosti.Svůj účel to plní perfektně! Mohu ho jen vřele doporučit!

Ověřená recenze 08/10/2018

Dieser kleine Kühlschrank hat viel Instagram Potential. Ich habe es in rot und die feurige Außenseite sieht wunderbar mit dem schwarzen Interieur. Die Temperatur wird mit einem kleinen Thermostat eingestellt und man kann die Einstellung von 1 bis 5 wählen (5 ist -10 Grad Celsius). Wenn man es zum ersten Mal startet, dauert es etwa 2 Stunden, bis Sie diese Temperatur erreicht wird. Danach ist es jedoch einfach. Achtung: Es kann nicht an Orten stehen, an denen die Raumtemperatur sehr niedrig ist, also wahrscheinlich nicht für die Garage. Im Allgemeinen, schönes Gerät.

Tato malá lednička má velký potenciál Instagramu. Mám ho v červené barvě a ohnivý exteriér vypadá nádherně s černým interiérem. Teplota se nastavuje malým termostatem a můžete si vybrat nastavení od 1 do 5 (5 je -10 stupňů Celsia). Při prvním spuštění trvá dosažení této teploty asi 2 hodiny. Poté už je to však snadné. Upozornění: Nemůže stát na místech, kde je velmi nízká teplota v místnosti, takže do garáže asi ne. Obecně pěkné zařízení.