Audrey, kombinovaná lednice, 97 l/39 l, retro vzhled Černá
Audrey, kombinovaná lednice, 97 l/39 l, retro vzhled Černá
Audrey, kombinovaná lednice, 97 l/39 l, retro vzhled Černá
Audrey, kombinovaná lednice, 97 l/39 l, retro vzhled Černá
Audrey, kombinovaná lednice, 97 l/39 l, retro vzhled Černá
Audrey, kombinovaná lednice, 97 l/39 l, retro vzhled Černá
Audrey, kombinovaná lednice, 97 l/39 l, retro vzhled Černá

Audrey kombinovaná lednice

Fridge_freezer Černá
7 549,00 Kč 14 499,00 Kč (s DPH)
Základní barva:

Audrey kombinovaná lednice

7 549,00 Kč 14 499,00 Kč (s DPH)
Ihned k dodání. Dodací lhůta: 6 - 8 pracovních dní
14 dní na vrácení doprava zdarma

Základní informace

Rock'n Roll: chladnička s konceptem Vint-Age Concept pro elegantní, nadčasový šarm 50. let

Praktická a stylová: dveře s integrovaným otvírákem na láhve a s velkými pochromovanými rukojeťmi

Ekonomická a ekologická: výkonná lednice s kompresním chladičem třídy energetické účinnosti F

Popis produktu

Lednice s mrazákem Klarstein Audrey nyní přináší retro vzhled do každé kuchyně! Tento návrat do 50. let minulého století vám poskytne nejen velký úložný prostor pro čerstvé potraviny a mrazicí přihrádku nad hlavou, ale svým vzhledem dodá šarm každé malé rodinné kuchyni nebo kuchyni jednotlivce.

Stylové zařízení si vás získá svou elegantní retro svěžestí. S 97 litry úložného prostoru v lednice a 39 litry v mrazícím boxu nabízí lednice s mrazákem Klarstein Audrey dostatek prostoru pro čerstvé potraviny, nápoje a mražené potraviny. Dvě police z nerozbitného skla, vyjímatelná přihrádka na zeleninu a dvě přihrádky ve dveřích na lahve, sklenice a nádoby udržují v lednici pořádek. Pro pořádek v mražených potravinách je ve velkém mrazicím prostoru a také ve dveřích mřížková police na máslo nebo bylinky. Vše je završeno koncepcí Vint-Age Concept: zaoblené tvary, chromované kliky dveří, lesklé kovové ochranné rohy uvnitř a funkční i stylový otvírák lahví na dveřích přinášejí styl 50. let zpět do budoucnosti. Prostorově úsporná lednice s mrazákem nespotřebovává 1,21 GW, ale díky moderní tiché kompresní chladicí technologii spotřebovává úsporných 70 W v energetické třídě F, což je v zájmu životního prostředí i vaší peněženky.

Doplněk do vaší domácnosti: Lednice s mrazákem Klarstein Audrey promění vaši kuchyni ve skutečné retro bistro z 50. let,

Dostupné verze: červená, černá

Zobrazit víc

Vlastnosti

Stáhnout manuál
 • Zapínání/vypínání pomocí regulátoru teploty uvnitř zařízení
 • Nízká provozní hlučnost (41 dB)
 • Plynule regulovatelný chladicí výkon
 • 2 police z nerozbitného skla
 • Vyjímatelná složka na zeleninu
 • Chladnička s třemi odkládacími prostory ve dveřích
 • Mrazicí část s jedním odkládacím prostorem ve dveřích
 • Vytahovací mřížkové police v mrazicí části
 • Vnitřní osvětlení
 • Výškově nastavitelné nožičky
 • Doraz dveří: vpravo (není vyměnitelný)
 • Snadné čištění
 • Chladicí prostředek: R600a (40 g)
 • Vestavěné zařízení: ne
 • Včetně škrabky na led a nádoby na přípravu ledu (12 kostek)
 • Včetně odkládacího místa na 7 vajec
 • K dispozici v různých barvách
 • Napájení: 220-240 V ~ | 50 Hz
Audrey, kombinovaná lednice, 97 l/39 l, retro vzhled

Rozměry a technické podrobnosti

 • Rozměry (včetně držadla): cca 45,5 x 129,5 x 52,5 cm (Š x V x H)
 • Vnitřní rozměry chladničky (bez složky na zeleninu): cca 38 x 54 x 33 cm (Š x V x H)
 • Vnitřní rozměry složky na zeleninu: cca 36,5 x 17 x 10,5 cm (Š x V x H)
 • Rozměry velké složky ve dveřích: cca 32 x 33 x 9,5 cm (Š x V x H)
 • Rozměry střední složky ve dveřích: cca 32 x 23 x 9,5 cm (Š x V x H)
 • Rozměry malé složky ve dveřích: cca 32 x 13 x 9,5 cm (Š x V x H)
 • Vnitřní rozměry mrazicí složky: cca 33 x 35 x 33 cm (Š x V x H)
 • Složka ve dveřích mrazicího boxu: cca 28 x 29,5 x 5 cm (Š x V x H)
 • Hmotnost: cca 31 kg

Co bylo posláno

 • 1x chladnička s mrazničkou
 • 1x odkládací místo na 7 vajec
 • 1x škrabka na led
 • 1x forma na kostky ledu
 • Německý návod k obsluze (další jazyky: angličtina, španělština, francouzština, italština)

Dodací podmínky

Ihned k dodání. Dodací lhůta: 6 - 8 pracovních dní

Hodnocení zákazníků

(3 hodnocení) Napište recenzi
K tomuto zboží ještě nikdo nenapsal recenzi.

Názory zákazníků z jiných zemí

Ověřená recenze

I’ve been using the fridge for about two months. It arrived with no damage and works well. It does make some noise now and then but nothing to complain about. Not sure if it’s a bit overpriced for what it is.

Lednici používám asi dva měsíce. Přišlo bez poškození a funguje dobře. Občas to dělá nějaký hluk, ale není si na co stěžovat. Nejsem si jistý, jestli to není trochu předražené za to, co to je.

Ověřená recenze

Sehr schöner Kühlschrank, war ein Geburtstags Geschenk, er hat sich riesig gefreut. Einziges manko, die Schutzfolie sollte man nicht entfernen, da sie sich wahnsinnig schwer abziehen lässt.

Velmi pěkná lednice, byl to dárek k narozeninám, měl velkou radost. Jedinou nevýhodou je, že by se neměla odstraňovat ochranná fólie, protože je neuvěřitelně obtížné ji odstranit.

Ověřená recenze

Ich kann natürlich nur für mein Gerät sprechen, vielleicht kühlen andere dieses Modells besser. Um die empfohlenen 7° C. im Mittelfach zu erreichen, muss ich den Kühlschrank auf 4,5 (von 5) stellen. Dies bei einer Zimmertemperatur von 22°, wie es im Hochsommer wird bleibt abzuwarten. Das Eisfach, dessen Temeratur von der Kälteeinstellung leider auch abhängt, erreicht bei Kälteeinstellung 4,5 etwa -17° C.. Schade, bei einem Grad weniger käme man in den echten Gefrierbereich, so wird das Speiseeis leider noch nicht hart (die Eiswürfel natürlich schon). Wenn man die empfohlenen 10 cm Wandabstand nicht einhält, nimmt die Kühlleistung weiter ab, das betrifft auch Heizkörper in der Nähe. Die Türfächer kann man leider nicht verändern. Die heutigen 1,5 L PET Flaschen bekommt man nicht in die Tür. Bei Verzicht aufs mittlere Türfach würde es gehen, doch traue ich den Türfächern keine all zu große Traglast zu. Da das Gemüsefach unten winzig ist und als solches kaum zu gebrauchen, habe ich es nebst unterstem Boden entfernt und stelle dort meine größeren Flaschen hin. Den Flaschenöffner an der Eisfachtür habe ich nicht angebaut, weil ich ihn nicht benutzen würde und Sorge hätte, an diesem hängenzubleiben; im ungünstigsten Fall sogar mit Verletzung. So bleiben 2 unschöne Schrauben sichtbar, die ich wenigstens mit einem Edding geschwärzt habe. Beim Putzen mit einem Lappen muss man beim Klarstein Schriftzug aufpassen. Mir ist dabei bereits das 'K' umgeknickt, ich musste es nachkleben, der Knick ist aber nun drin. Was bleibt auf der Haben-Seite: Farbe u. Design ist ordentlich, Türgriffe gefallen mir gut und die Geräuschentwicklung ist akzeptabel, alles im Verhältnis zum günstigen Preis. Angenehm fand ich die Plastikbänder um die Verpackung, an denen ich das Gerät alleine eine Treppe hochziehen konnte. Fazit. Wenn der Kühlschrankversand nicht so umständlich wäre, hätte ich es doch lieber mit einem anderen Modell probiert. So werde ich mit den Mankos leben und wenn er im Sommer die Kühlung nicht schafft, war es ein Fehlkauf und er muss dann ersetzt werden.

Samozřejmě mohu mluvit pouze za své zařízení, možná ostatní tohoto modelu chladí lépe. Abych dosáhl doporučených 7° C. ve střední přihrádce, musím lednici nastavit na 4,5 (z 5). To se při pokojové teplotě 22°, jak bude v létě, teprve uvidí. Přihrádka na led, jejíž teplota bohužel závisí i na nastavení za studena, dosahuje při nastavení za studena 4,5 kolem -17° C. Škoda, ve skutečném mrazicím prostoru by bylo o stupeň méně, takže zmrzlina bohužel ještě není tvrdá (kostky ledu, samozřejmě už). Pokud nedodržíte doporučenou vzdálenost 10 cm od stěny, chladicí výkon se bude dále snižovat, to platí i pro radiátory poblíž. Přihrádky dveří bohužel nelze změnit. Dnešní 1,5L PET lahve do dveří nedostanete. Fungovalo by to, kdybyste se obešli bez střední přihrádky ve dveřích, ale nemyslím si, že přihrádky ve dveřích unesou příliš velkou váhu. Vzhledem k tomu, že spodní přihrádka na zeleninu je malinká a jako taková se dá jen stěží použít, odstranil jsem ji a spodní polici a dal jsem tam své větší lahve. Otvírák na láhve jsem na dveře mrazáku neinstaloval, protože bych ho nepoužil a měl bych strach, že se o něj zachytím; v horším případě i se zraněním. Zůstávají tak viditelné 2 nevzhledné šrouby, které jsem alespoň začernil Eddingem. Při čištění hadrem musíte být opatrní s nápisem Klarstein. 'K' už bylo ohnuté, musel jsem to přelepit, ale záhyb je tam teď. Co zůstává plusem: barva i design decentní, kliky dveří se mi líbí a hlučnost je přijatelná, to vše v poměru k nízké ceně. Líbily se mi plastové popruhy kolem obalu, kterými jsem mohl přístroj sám vytáhnout po schodech. Závěr. Pokud by doprava do lednice nebyla tak těžkopádná, raději bych zkusil jiný model. Takže s nedostatky se sžiju a pokud to v létě nestíhá chladit, byla to špatná koupě a bude se muset vyměnit.