Idaho, dóza na brambory, smaltovaný ocelový plech, 27 x 21 x 23,5 cm, nerezová
Idaho, dóza na brambory, smaltovaný ocelový plech, 27 x 21 x 23,5 cm, nerezová
Idaho, dóza na brambory, smaltovaný ocelový plech, 27 x 21 x 23,5 cm, nerezová
Idaho, dóza na brambory, smaltovaný ocelový plech, 27 x 21 x 23,5 cm, nerezová
Idaho, dóza na brambory, smaltovaný ocelový plech, 27 x 21 x 23,5 cm, nerezová
Idaho, dóza na brambory, smaltovaný ocelový plech, 27 x 21 x 23,5 cm, nerezová

Idaho dóza na brambory

skladovací kontejner Krémová
799,00 Kč 899,00 Kč (s DPH)

Idaho dóza na brambory

799,00 Kč 899,00 Kč (s DPH)
Ihned k dodání. Dodací lhůta: 5 - 7 pracovních dní
14 dní na vrácení

Základní informace

Nadčasový design: úložné nádoby v klasickém retro designu jsou praktické a v každé kuchyni budou středem pozornosti

Více čerstvosti: dlouhá trvanlivost díky skladování ve tmě s jednoduchou cirkulací vzduchu

Dostatečný prostor: velká nádoba na brambory s bočními držadly na uskladnění až 4 kg brambor

Popis produktu

Prostorově úsporná smaltovaná dóza na česnek Idaho od společnosti Klarstein Accubuddy ve vintage designu 40. let s nápisem "POTATOES" je nejen velmi stabilní a dostatečně velká pro skladování brambor s hmotností přibližně 4 kg, ale je také dokonalým středem pozornosti každé kuchyně. Na co se často zapomíná: brambory mají dlouhou trvanlivost zejména tehdy, pokud jsou skladovány v temnu a při mírné cirkulaci vzduchu. Malé větrací otvory v nádobě na brambory zabraňují klíčení a brambory zůstanou déle čerstvé. Úložnou nádobu je samozřejmě možné použít i na skladování jiné zeleniny a dá se rychle a jednoduše vyčistit vlhkou utěrkou. Tato úložná dóza na brambory ve venkovském stylu o rozměrech přibližně 27 × 21 × 23,5 cm (Š × V × H) se pohodlně vejde na tvůj kredenc, na kuchyňskou linku nebo do kuchyňské skříňky. Pevný, nerezavějící smaltovaný ocelový plech je velmi robustní a na rozdíl od kameninových nebo porcelánových nádob vydrží i nějaký ten neúmyslný pád.

Nádoba na brambory Idaho od společnosti Klarstein Accubuddy dodá tvé kuchyni speciální kouzlo a je obohacením každé domácnosti.

Zobrazit víc

Vlastnosti

 • materiál: smaltovaný ocelový plech
 • větrací otvory na cirkulaci vzduchu
 • kapacita: cca 4 kg brambor
 • nerezová
 • boční držadla
 • víko
 • klasický retro design
 • snadné čištění
Idaho, dóza na brambory, smaltovaný ocelový plech, 27 x 21 x 23,5 cm, nerezová

Vlastnosti a rozměry

 • rozměry: cca 27 x 21 x 23,5 cm (Š × V × H)
 • hmotnost: cca 600 g

Co bylo posláno

 • 1 × dóza na brambory

Dodací podmínky

Ihned k dodání. Dodací lhůta: 5 - 7 pracovních dní

Hodnocení zákazníků

(19 hodnocení) Napište recenzi
K tomuto zboží ještě nikdo nenapsal recenzi.

Názory zákazníků z jiných zemí

Ověřená recenze

Nachdem jetzt sämtliche schweren Keramik-Aufbewahrungstöpfe aus den 80-er Jahren kaputt sind, haben wir uns einmal einen modernen Kartoffelaufbewahrungsbehälter gegönnt. Wenn noch Luftlöcher im Deckel wären, wäre vielleicht noch besser. Bis jetzt sind wir zufrieden. Wie das mit der Haltbarkeit ist, wird man sehen. Passt gut in unsere neue weiße Landhausküche. Wir haben gleich noch den Brotkasten nachbestellt.

Nyní, když jsou všechny těžké keramické nádoby na skladování z 80. let rozbité, dopřáli jsme si moderní nádobu na skladování brambor. Kdyby byly ve víku vzduchové otvory, mohlo by to být ještě lepší. Zatím jsme spokojeni. Jak je to s výdrží, se teprve uvidí. Dobře se hodí do naší nové bílé venkovské kuchyně. Okamžitě jsme doobjednali chlebník.

Ověřená recenze

Schnelle Lieferung! Genau wie erwartet! Alles top!!!

Rychlé doručení! Přesně podle očekávání! Vše perfektní!!!

Ověřená recenze

Der Topf hat mir gut gefallen

Hrnec se mi líbil

Ověřená recenze

Perfekt zur Aufbewahrung von Kartoffeln

Ideální pro skladování brambor

Ověřená recenze

Der Kartoffeltopf sieht sehr gut aus und die Kartoffeln keimen nicht so schnell. Hatte zuvor eine Kunststoffaufbewahrung-auch extra für Kart., in der die Kartoffeln sehr schnell faulten. Dieser Topf ist wesentlich besser und sieht auch sehr gut aus.

Bramborák vypadá moc dobře a brambory tak rychle neraší. Dříve měl plastový sklad - také extra pro Kart, ve kterém brambory velmi rychle hnily. Tento hrnec je mnohem lepší a také vypadá velmi dobře.

Ověřená recenze

Sehr schöner Topf, so können Kartoffeln dekorativ aufbewahrt werden. Wurzeln bekommen sie leider trotzdem aber sehr viel langsamer als wenn man sie einfach im Netz lässt. In den Topf passt etwas mehr als ein 2,5 Kg Sack. Der Topf ist leicht zu reinigen falls eine Kartoffel doch mal matschig wird.....

Velmi pěkný hrnec, takže brambory lze dekorativně skladovat. Bohužel stále zakořeňují mnohem pomaleji, než když je necháte jen tak v síti. Do hrnce se vejde o něco více než 2,5 kg pytel. Hrnec se snadno čistí, pokud brambory zkamenou...

Ověřená recenze

Ob die Haltbarkeit der Kartoffeln nun höher ist, keine Ahnung, sieht aber schicker aus, als der einfache kartoffelsack

Netuším, jestli brambory vydrží déle, ale vypadá to chytřeji než obyčejný pytel na brambory

Ověřená recenze

Die Medien konnten nicht geladen werden. Sehr schönes Design. Es passt immer min. ein Netz rein. Kann ich guten Gewissens empfehlen.

Médium nelze zavést. Velmi pěkný design. Vždy se tam vejde alespoň jedna síť. Mohu s čistým svědomím doporučit.

Ověřená recenze

Der Kartoffelbehälter sieht toll aus und es passen locker 3 Kilo Kartoffeln rein. Das einzige Problem ist das die Kartoffeln viel schneller austreiben wie zuvor. Sie schimmeln nicht aber sehr schnell entstehen Triebe.

Nádoba na brambory vypadá skvěle a klidně se do ní vejdou 3 kila brambor. Jediný problém je, že brambory raší mnohem rychleji než dříve. Nezplesniví, ale výhonky se vyvinou velmi rychle.

Ověřená recenze

Ich freue mich sehr über diesen Kauf und habe mir auch den passenden Brotkasten dazu gekauft. Die Farbe passt super toll zu meiner Küche. Sehr schön und sehr praktisch! Die Qualität ist super und die Größe ist auch optimal, es passt auch noch ein kleiner Beutel Zwiebel rein.

Mám z tohoto nákupu velkou radost a koupil jsem si i odpovídající chlebník. Barva se mi opravdu hodí do kuchyně. Velmi krásné a velmi praktické! Kvalita je skvělá a velikost také optimální, vejde se i malý sáček cibule.

Ověřená recenze

Hübsches Design, Größe passt gut für einen 1,5 kg Sack Kartoffeln. Leider halten sie aber nicht wirklich frisch in der Dose..

Pěkný design, velikost dobře sedí na 1,5 kg pytel brambor. Bohužel ve skutečnosti nevydrží čerstvé v plechovce.

Ověřená recenze

Ich hab viel Freude mit dem Kartoffel-Topf, denn er macht sich gut in der Küche. Ob die Kartoffeln im Topf länger haltbar sind und nicht austreiben, wird sich zeigen. Ich habe den Topf erst 1 Tag in Verwendung. Versand erfolgte gewohnt rasch durch Amazon.

Bramborák mě moc baví, protože v kuchyni vypadá dobře. Zda brambory vydrží déle v hrnci a nevyklíčí, se teprve uvidí. Hrnec používám jen jeden den. Odeslání bylo rychlé jako obvykle od Amazonu.

Ověřená recenze

Topf wir für den vorgesehene Zweck verwendet: Zur Lagerung von Kartoffeln. Hatte mir den Topf vom Material her schwerer vorgestellt. Ändert aber nichts an der Funktion.

Hrnec se používá k zamýšlenému účelu: ke skladování brambor. Hrnec jsem si představoval těžší z hlediska materiálu. Na funkci to nic nemění.

Ověřená recenze

Ich habe mir das ganze Set gekauft, Kartoffel-und Zwiebeltopf und eben den Brotkasten. Bei dem Brotkasten war die Schrift etwas verwischt, weswegen den ich der netten Karte die in dem Kasten war gefolgt bin und habe das Problem mit dem Verkäufer direkt geklärt. Dafür würde ich 10 Sterne geben, wenn ich könnte. Super nett, sofort einen neuen Kasten per Expressversand erhalten und dieser war dann auch absolut in Ordnung. Bin völlig begeistert und die Sachen machen richtig was her in meiner Küche. Eine absolute Kaufempfehlung von mir und an die Verkäufer nochmal ein herzliches Dankeschön.

Koupil jsem celou sadu, hrnec na brambory a cibuli a chlebník. Nápis na chlebníku byl trochu rozmazaný, proto jsem se řídil pěknou kartičkou, která byla v krabici a vyjasnil si problém přímo s prodejcem. Kdybych mohl, dal bych za to 10 hvězdiček. Super pěkné, ihned expresním doručením obdržela novou krabici a byla pak naprosto v pořádku. Jsem úplně nadšená a ty věci v mé kuchyni opravdu něco dělají. Absolutní doporučení k nákupu ode mě a prodejci ještě jednou velké díky.

Ověřená recenze

Ich habe mir diesen Kartoffeltopf bestellt da ich ihn sehr ansprechend fand und der Top auch nicht zu groß ist. Es passen nach meinem Empfinden sehr viele Kartoffeln hinein. (Ich kaufe eher die kleineren Baby-Kartoffeln, davon passen bei mir 3 Netze locker hinein) Der Top sieht gut aus, ich konnte keine Mängel erkennen. Der Deckel passt super auf den Topf und schließt dicht. Ich würde den Topf wieder bestellen.

Objednal jsem si tento bramborák, protože mi přišel velmi přitažlivý a vršek není příliš velký. Myslím, že se k němu hodí hodně brambor. (Já si kupuji spíše ty menší baby brambory, ze kterých se 3 síťky snadno vejdou) Vršek vypadá dobře, žádné vady jsem neviděla. Poklička dokonale padne na hrnec a pevně se uzavře. Hrnec bych si objednal znovu.

Ověřená recenze

Der Topf kam gut verpackt an, sieht richtig toll aus und ist gut verarbeitet. Der Topf fasst ca. 2,5KG Kartoffeln und der Deckel lässt sich gut schließen. Allerdings sollte man Kartoffeln bei Raumtemperatur max. 1 Woche in diesem Topf lagern, da diese sonst keimen. Stellt man den Topf an einen kühleren Ort, dann sind es gut 2 Wochen. Wer also diesen Topf mehr aus optischen Gründen kauft, sollte sich klaren darüber sein, das eine langfristige Lagerung nicht gewärleistet ist. Verarbeitung: gut Optik: sehr gut Funktion: mit Einschränkungen nutzbar

Hrnec dorazil dobře zabalený, vypadá opravdu skvěle a je kvalitně zpracovaný. Do hrnce se vejde cca 2,5KG brambor a víko lze dobře uzavřít. Brambory by se však měly v tomto květináči skladovat při pokojové teplotě maximálně 1 týden, jinak vyklíčí. Pokud dáte hrnec na chladnější místo, tak jsou to dobré 2 týdny. Pokud si tedy tento hrnec kupujete spíše z vizuálních důvodů, měli byste si být vědomi toho, že dlouhodobé skladování není zaručeno. Zpracování: dobrý Vzhled: velmi dobrý Funkce: použitelný s omezením

Ověřená recenze

Habe diese Dosen für die Lagerung der beschriebenen Waren in der Küche geholt. Dafür sind sie vollkommen ausreichend, es passt ordentlich etwas herein. Ich finde den Vintage Lock sehr gut. Allerdings lässt die Verarbeitung etwas zu Wünschen übrig. Die Dosen und Deckel haben an einigen Stellen Dellen ode Kratzer. Dies ändert nichts an der Funktion, welcher weiterhin gegeben ist, allerdings sieht es etwas unschön aus.

Dostal jsem tyto dózy na uskladnění popsaného zboží v kuchyni. Na to jsou naprosto dostačující, něco tam úhledně zapadá. Velmi se mi líbí vintage zámek. Zpracování však nechává něco být požadovaný. Plechovky a víčka mají na některých místech promáčkliny nebo škrábance. To nic nemění na funkci, která tam stále je, ale vypadá trochu nevzhledně.

Ověřená recenze

Nun gut, das Teil ist zwar etwas kleiner als ich es mir vorgestellt habe - aber tatsächlich passt genau der komplette Inhalt eines 4-Kilo-Sacks Kartoffeln hinein (siehe Foto)! Da der Deckel ja gewölbt ist, passt er noch bequem obendrauf und schließt gut ab, da wackelt nix! Klasse!!! Bei dem Preis kann man nicht meckern. Nun bin ich gespannt, ob tatsächlich demnächst nichts mehr keimt oder gammelt - werde ggf. meine Erfahrungen nachtragen. NACHTRAG 06.06.2018: Härtetest bestanden: Nach über 4 Wochen hat Ende Mai (mit denselben Kartoffeln natürlich, nur zwischendurch etwa zur Hälfte verbraucht) immer noch nichts gekeimt! Leider war EINE gammelige Kartoffel drin - über den eigenartigen Geruch in meiner Küche hatte mich aufgrund der aktuellen Außentemperaturen nicht groß gewundert, das ist meistens der Mülleimer. Man sollte also besser so 1 x die Woche den Inhalt prüfen, ob da was vor sich hin fault. Aber für meine Nachlässigkeit kann ja der Hersteller nix. Also nochmal: Daumen hoch - klare Kaufempfehlung!

No, díl je o něco menší, než jsem si představovala - ale vlastně celý obsah 4kilového pytle brambor přesně sedí (viz foto)! Vzhledem k tomu, že víko je zakřivené, stále pohodlně sedí nahoře a dobře se zavírá, nic se neviklá! Třída!!! Za cenu si nemůžete stěžovat. Teď jsem zvědavá, jestli v dohledné době skutečně nic nevyklíčí nebo shnije - případně přidám své zkušenosti. DODATEK 06.06.2018: Test odolnosti prošel: Po více než 4 týdnech na konci května (samozřejmě se stejnými bramborami, jen asi polovina mezi tím) nic nevyklíčilo! Bohužel v ní byla JEDNA shnilá brambora - divný zápach v mé kuchyni mě vzhledem k aktuálním venkovním teplotám ani moc nepřekvapil, většinou to bývá popelnice. Je tedy lepší obsah jednou týdně zkontrolovat, zda něco není v pořádku. Za moji nedbalost ale výrobce nic nezmůže. Takže znovu: Palec nahoru – jasné doporučení k nákupu!

Ověřená recenze

Ich bin durch einen Zufall auf die drei Aufbewahrungstöpfe von Granrosi gekommen und dachte mir gleich, dass die sich super in meinem neuen Vitrinenschrank machen würden. Die Töpfe sind alle drei gut verarbeitet und haben eine gute Größe für Ihren Zweck. (Kartoffeln, Zwiebeln, Knoblauch) Durch die runden Öffnungen an der Unterseite kommt genug Luft an die Lebensmittel, sodass Feuchtigkeit gut entweichen kann und nichts schimmelt. Außerdem sind die Sachen vor Lichteinfall geschützt, was ja vor allem bei Kartoffeln echt wichtig ist. Ich hatte bis jetzt meine Zwiebeln und Kartoffeln immer in Plastiktüten und hatte nie darüber nachgedacht, dass es da wirklich bessere Aufbewahrungsmöglichkeiten gibt - und noch dazu so schicke! Durch das Design und die Farbe (hellgrau/altweiß) bringen die Töpfe echt was her. Werde sie auf jeden Fall bei Bekannten weiterempfehlen.

Náhodou jsem narazil na tři úložné hrnce Granrosi a hned mě napadlo, že v mé nové vitríně budou vypadat skvěle. Všechny tři hrnce jsou dobře vyrobené a mají dobrou velikost pro svůj účel. (Brambory, cibule, česnek) Kulaté otvory na spodní straně umožňují dostat k potravinám dostatek vzduchu, takže vlhkost může snadno unikat a nic nezplesniví. Věci jsou navíc chráněny před světlem, což je zvláště u brambor opravdu důležité. Vždycky jsem měl cibuli a brambory v igelitových sáčcích a nikdy jsem si nemyslel, že existují lepší způsoby, jak je skladovat - a navíc takový šik! Díky designu a barvě (světle šedá/starobílá) jsou hrnce opravdu výrazné. Určitě ji doporučí přátelům.

Zobrazit všechna hodnocení zákazníků Zobrazit méně hodnocení zákazníků