Nantes, altán, sluneční stříška, 3x3 m, polyester, ocelový rám, UV 50+, podlahová kolečka Světlá taupe
Nantes, altán, sluneční stříška, 3x3 m, polyester, ocelový rám, UV 50+, podlahová kolečka Světlá taupe
Nantes, altán, sluneční stříška, 3x3 m, polyester, ocelový rám, UV 50+, podlahová kolečka Světlá taupe
Nantes, altán, sluneční stříška, 3x3 m, polyester, ocelový rám, UV 50+, podlahová kolečka Světlá taupe
Nantes, altán, sluneční stříška, 3x3 m, polyester, ocelový rám, UV 50+, podlahová kolečka Světlá taupe

Nantes, altán, sluneční stříška, 3x3 m, polyester

300 cm 23 kg 250 cm
8 539,00 Kč 10 099,00 Kč (s DPH)
Základní barva:

Nantes, altán, sluneční stříška, 3x3 m, polyester

8 539,00 Kč 10 099,00 Kč (s DPH)
Ihned k dodání. Dodací lhůta: 6 - 8 pracovních dní
14 dní na vrácení

Základní informace

Poskytuje stín: Kompletní sada s pergolou o rozměrech 3 x 3 m, která poskytuje stín na terasách a venkovních posezeních

Robustní: Vyrobená z ocelových trubek

Praktická střecha: lze snadno demontovat kvůli čištění nebo silnému větru

Popis produktu

Altán Nantes od blumfeldt promění terasu nebo zahradní posezení v relaxační letní sídlo.

S pergolou Nantes od společnosti blumfeldt proměníte terasu nebo zahradní posezení v příjemně zastíněnou relaxační zónu. V kompletní sadě najdete vše, co potřebujete k vytvoření stíněné plochy o rozměrech 3 x 3 m s minimálním úsilím. Práškově lakovaný rám z ocelových trubek je robustní, velmi lehký a odolný vůči povětrnostním vlivům. Ideální pro dlouhotrvající radost z pobytu venku – zcela bez rezavých skvrn na podlaze terasy. A díky integrovaným podlahovým kolečkům je také plně mobilní – takže budete mít své místo ve stínu vždy přesně tam, kde se vám líbí. Praktická stříška z polyesteru o hmotnosti 200 g/m³ je odolná vůči vodě a UV záření. Střecha je mírně skloněná, aby umožňovala snadný odtok dešťové vody. Pro snadné čištění nebo při silném větru lze látkový potah v několika krocích sejmout a znovu nasadit. Pro ještě větší stabilitu lze rám ukotvit do země pomocí přiložených kolíků.

Užívejte si slunce a odpočívejte ve stínu: s mobilním zastřešením terasy Nantes od blumfeldt můžete nerušeně trávit čas na čerstvém vzduchu.

Zobrazit víc

Vlastnosti

Stáhnout manuál
 • Materiál sluneční stříšky: polyester 200 g/m²
 • Ochrana před světlem: UV 50+
 • Materiál rámu: ocelové trubky
 • Práškové lakování proti korozi
 • Základové desky nosného sloupu se čtyřmi otvory pro ukotvení v zemi
 • Šikmá střecha umožňuje rychlý odtok dešťové vody
 • Mobilní díky podlahovým kolečkům
 • Plachtu je třeba demontovat v případě nepříznivého počasí.
 • V případě těžké sněhové pokrývky je třeba sníh ze střechy odstranit, jelikož tento produkt není stavěný pro tento účel.
Nantes, altán, sluneční stříška, 3x3 m, polyester, ocelový rám, UV 50+, podlahová kolečka

Rozměry a technické podrobnosti

 • Rozměry: cca 300 x 250 x 300 cm (Š x V x H)
 • Hmotnost: cca 30 kg

Co bylo posláno

 • 1× pergola (montážní sada)
 • Návod na montáž v několika jazycích

Dodací podmínky

Ihned k dodání. Dodací lhůta: 6 - 8 pracovních dní

Hodnocení zákazníků

(3 hodnocení) Napište recenzi
K tomuto zboží ještě nikdo nenapsal recenzi.

Názory zákazníků z jiných zemí

Ověřená recenze

Als erstes muss ich erwähnen, das ich sehr positiv von der Qualität des Versand Kartons beeindruckt bin. Die Kanten wurden durch Plastikecken geschützt. In dem Aussenkarton ist ein weiterer Karton. Dieser wird an den kurzen Seiten noch mal zusätzlich durch jeweils eine Spanplatte stabilisiert und der Inhalt geschützt. Jedes Teil ist durch eine Folie/Plastiktüte geschützt. Buchstaben Aufkleber auf den Einzelteilen helfen bei der späteren Montage. Die Anleitung besteht aus Bildern und zeigt ausführlich wie die Pergola zusammen gebaut wird. Sogar das notwendige Werkzeug wird mitgeliefert. Ich habe die Pergola mit meinem acht jährigen Sohn zusammen aufgebaut. Der Aufbau ist also im wahrsten Sinne des Wortes kinderleicht. Genug Platz um eine sechsköpfige Familie da drunter an einen Tisch zu bringen. Während des Aufbaues regnete es plötzlich. Der Regen perlte von dem Dach ab. Auch die Rohre sind stabil verarbeitet und man braucht sich nicht zu sorgen, das beim nächsten Wind die Pergola umkippt. Mit den gelieferten Heringen kann man sie auch im Boden verankern.

Nejprve musím říci, že jsem velmi ohromen kvalitou přepravní krabice. Hrany byly chráněny plastovými rohy. Ve vnější krabici je další krabice. Ten je na krátkých stranách navíc stabilizován dřevotřískovou deskou a obsah je chráněn. Každá část je chráněna fólií/plastovým sáčkem. S následnou montáží pomáhají samolepky písmen na jednotlivých dílech. Návod se skládá z obrázků a detailně ukazuje, jak se pergola sestavuje. Součástí jsou i potřebné nástroje. Pergolu jsem montoval se svým osmiletým synem. Stavba je tedy velmi snadná v pravém slova smyslu. Dostatek místa k sezení šestičlenné rodiny u jednoho stolu pod ním. Během stavby náhle pršelo. Déšť se valil ze střechy. Trubky jsou také stabilní a nemusíte se bát, že se pergola při dalším větru převrhne. Můžete jej také ukotvit k zemi pomocí dodaných kolíků.

Ověřená recenze

Da Produkt ist easy in der Montage und kann leicht verstellt werden. Haben die Pergola nicht für eine klassische Sitzgruppe gekauft sondern bereits als Überdachung bei einer Geburtstagsfeier für die Raucher-Stehtische verwendet. Nächsten Sommer wird die Pergola vermutlich ebenfalls für den Nachwuchs zweckentfremdet. Durch die flexible Positionierung kann sowohl der Sandkasten, die Krabbeldecke oder auch der kleine Kinderpool überdacht werden und spendet super Schatten.

Výrobek se snadno sestavuje a lze jej snadno upravit. Pergolu jsem nekupoval na klasické posezení, ale už jsem ji použil jako zastřešení vysokých stolů pro kuřáky na narozeninové oslavě. Příští léto bude pergola pravděpodobně sloužit i potomkům. Díky flexibilnímu umístění lze pískoviště, hrací podložku nebo malý dětský bazén zakrýt a poskytují skvělý stín.

Ověřená recenze

Lange haben wir nach einem Sonnendach gesucht, welches Schutz gegen die Sonnen für unsere Kinder bietet, aber gleichzeitig mobil ist. Egal in welcher Ecke die Kinder spielen oder sitzen, durch die Rollen lässt es sich optimal verschieben. Einfache Montage sowie Demontage. Top Produkt!

Dlouho jsme hledali sluneční stříšku, která nabízí ochranu před sluncem pro naše děti, ale zároveň je mobilní. Nezáleží na tom, ve kterém rohu si děti hrají nebo sedí, kolečka usnadňují pohyb. Snadná montáž a demontáž. Top produkt!