[Použité] Fonduelette raclette gril s fondue

1 758,00 Kč 2 499,00 Kč (s DPH)
Produktové číslo: 53034138
Fonduelette raclette gril s fondue
1 758,00 Kč 2 499,00 Kč (s DPH)
Také dostupné v jiných stavech zboží
 • Koupit nový
  2 069,00 Kč
 • Poslední kusy na skladě - rychle objednejte! Poslední kusy na skladě - rychle objednejte!
 • Dodací lhůta: 8 - 10 pracovních dní Dodací lhůta: 8 - 10 pracovních dní
 • Expresní doručení
 • 14 dní na vrácení
 • Doprava zdarma nad 1 260 Kč Doručení zdarma při platbě kartou nebo bankovním převodem

Stav zboží: lehké stopy opotřebení

Zboží, které bylo zákazníkem otestováno nebo krátce používáno. Na produktu jsou jen lehké stopy opotřebení jako škrábance nebo poškození krabice / vnějšího balení. Produkt má všechny původní funkce a byl otestován v provozu. Nabízíme záruku 3 roky.

Základní informace

 • Lahodné výtvory: díky fondue hrnci o objemu 1 litr a 6 fondue vidličkám z ušlechtilé oceli

 • Dokonale ugrilované: s 8 raclette pánvičkami s nepřilnavým povrchem a grilovací deskou s průměrem 38 cm

 • Jednoduché ovládání: plynule regulovatelný termostat s integrovanou kontrolkou

Vlastnosti

 • výkon: 1350 W
 • fondue hrnec: 1 litr
 • grilovací deska: 38 cm Ø
 • 8 raclette pánviček s nepřilnavým povrchem
 • 6 fondue vidliček z ušlechtilé oceli
 • tepelně odolné držadla
 • plynule regulovatelný termostat
 • včetně kontrolek
 • 4 protiskluzové gumové nožičky
 • napájení: 220 - 240 V, 50/60
Produktové číslo: 53034138

Rozměry a technické podrobnosti

 • rozměry: cca 40 x 22 cm (Ø x V)
 • hmotnost: cca 3,3 kg
 • síťový kabel: cca 1 m

Co bylo posláno

 • 1 x zařízení
 • 1 x grilovací nástavec
 • 1 x fondue hrnec
 • 8 x raclette pánvička
 • 6 x raclette vidlička z ušlechtilé oceli
 • německý manuál (další jazyky: angličtina, španělština, francouzština, italština)

Dodací podmínky

Poslední kusy na skladě - rychle objednejte!

Dodací lhůta: 8 - 10 pracovních dní

Hodnocení zákazníků
16 hodnocení

K tomuto zboží ještě nikdo nenapsal recenzi.

Názory zákazníků z jiných zemí
Ověřená recenze 17/12/2023

Es ist alles sehr übersichtlich u.von guter Qulittät

Vše je velmi přehledné a kvalitní

Ověřená recenze 11/03/2022

Alles Bestens

Vše nejlepší

Ověřená recenze 15/01/2022

Also die Kombi aus Raclette und Fondue ist schon cool, aber im Einsatz ergab sich das Problem.... Bei Käsefondue in Verbindung mit Raclette ergab sich das Problem, daß wir das Fondue abgenommen hatten (es war leergefuttert und Reste koechelten an) und man dann eine passende Abdeckung zum Schutz vor Fettspritzern vermisst hat... Schade das es sowas nicht als Zubehör gibt. Aber sonst top... Das naechste mal RacDue mit Gemüsebruehe

Kombinace raclette a fondue je tedy v pohodě, ale problém nastal při používání.... U sýrového fondue ve spojení s raclette nastal problém, že jsme fondue vyjmuli (bylo krmené prázdné a zbytky se vařily) a vy pak chyběl vhodný kryt na ochranu proti potřísnění tukem... Škoda, že něco takového není dostupné jako příslušenství. Ale jinak super... Příště RacDue se zeleninovým vývarem

Ověřená recenze 01/12/2021

Leider musste ich beim auspacken feststellen das die Pfannen fehlen und zudem das Gerät schmutzig ist und gebraucht aussieht. Kontakt aufzunehmen gestaltet sich schwierig.

Bohužel jsem při rozbalení musel zjistit, že chybí pánve a přístroj je špinavý a vypadá jako použitý. Dostat se do kontaktu je obtížné.

Ověřená recenze 04/01/2021

wir hatten uns das Fonduelette für Silvester gekauft und können sagen: Tolles Gerät - die Zubereitung und das Essen machen hier besonderen Spaß - für alt und jung...Auch außerhalb von Feier- und Festtagen ist das Zubereiten von Speisen auf diesem Gerät eine Super-Sache...Also Daumen hoch

fonduelette jsme si koupili na Silvestra a můžeme říct: Skvělý přístroj - příprava i jídlo je tu velká zábava - pro malé i velké...Příprava jídla na tomto přístroji je skvělá i mimo státní svátky a festivaly Věc ... Takže palec nahoru

Ověřená recenze 31/12/2020

Top

Horní

Ověřená recenze 28/12/2020

Wir haben es an Weihnachten benutzt und es hatte unsere Erwartungen übertroffen .

Použili jsme ho o Vánocích a předčil naše očekávání.

Ověřená recenze 25/12/2020

Alles sehr gut.. Sehr zu empfehlen

Vše velmi dobré.. Vřele doporučuji

Ověřená recenze 21/12/2020

Macht ansich einen wertigen Eindruck. Es klappert nicht. Einzig das die Gabeln nicht vollzählig sind und der Hersteller auch nicht reagiert veranlasst mich dazu Punkte abzuziehen.

Působí hodnotným dojmem. To nechrastí. Jen to, že vidlice nejsou kompletní a výrobce nereaguje, mi způsobuje odečítání bodů.

Ověřená recenze 18/12/2020

abwarten was der beschenkte sagt

počkejte a uvidíte, co příjemce řekne

Ověřená recenze 16/12/2020

Fondue und Raclette in einem Gerät,weltbest,da es immer Streit in der Familie gab,jetzt kommt jeder auf seine Kosten

Fondue a raclette v jednom zařízení, nejlepší na světě, jak se vždy v rodině hádky, teď si na své přijde každý

Ověřená recenze 16/11/2020

Ein tolles Gerät . Unsere Erwartungen wurden voll erfüllt ! Hat viel Spaß gemach.

Skvělé zařízení. Naše očekávání byla plně splněna! Hodně zábavy.

Ověřená recenze 04/02/2020

Wir sind sehr zufrieden. Hat super geklappt und da man Raclette, Grill und Fondue in einem hat, ist für jeden Geschmack was dabei. Einzig das Fondue wurde so dermaßen heiß, das wir das Gerät runter drehen mussten. Dadurch ist der Grill / die Pfännchen dann natürlich auch weniger heiß. Trotzdem ein klasse Gerät. Ich hab nicht bereut doch den etwas stolzen Preis gezahlt zu haben. Freu mich schon aufs nächste Sylvester :)

Jsme velmi spokojeni. Povedlo se to skvěle a protože máte raclette, gril a fondue v jednom, je tu něco pro každého. Pouze fondue bylo tak horké, že jsme museli zařízení vypnout. Výsledkem je, že gril / pánve jsou samozřejmě méně horké. Stále skvělé zařízení. Nelituji, ale zaplatil jsem poněkud vysokou cenu. Těším se na další Silvestr :)

Ověřená recenze 03/01/2020

Haben das Fonduelette Weihnachten im Einsatz gehabt und sind sehr zufrieden. Die Platte wird schnell heiss,das Öl im Fonduetopf ebenso.Beides konnte über die gesamte Dauer super bedient werden,auch die Pfännchen wurden gut beheizt. Die Reinigung danach war ein Kinderspiel,einfach abspülen und sauber. Tolle Beschichtung.Die Kombination aus Raclette und Fondue macht ein geselliges Essen noch interessanter.

Fonduelette jsem použil o Vánocích a jsem velmi spokojen. Talíř se rychle zahřeje, stejně jako olej v hrnci na fondue, obojí se dalo velmi dobře podávat po celou dobu trvání a pánve byly také dobře nahřáté. Následné čištění bylo hračkou, stačí opláchnout a vyčistit. Skvělý povlak. Kombinace raclette a fondue dělá veselé jídlo ještě zajímavějším.

Ověřená recenze 02/01/2020

Sehr gutes Kombi-Gerät. Alles wird sehr schnell heiss und die Pfännchen sind sehr gut beschichtet. Reinigung sehr einfach und man kommt sehr gut überall heran. Sehr stabiles und gut verarbeitetes Gerät. Würde es immer wieder kaufen.

Velmi dobré kombinované zařízení. Vše se velmi rychle zahřeje a pánve jsou velmi dobře potažené. Velmi snadno se čistí a snadno se dostanete všude. Velmi stabilní a kvalitně zpracované zařízení. Vždy bych si ho koupil znovu.

Ověřená recenze 27/11/2019

Mit diesem "Fonduelette" muss man sich nicht mehr zwischen Fondue und Raclette entscheiden, da man hiermit beides gleichzeitig machen kann, und es funktioniert sehr gut! Es reicht, wenn man das Gerät erst kurz vor dem Essen einschaltet, da es sehr schnell aufheizt. Trotz des Fonduetopfs in der Mitte ist auf dem Grillaufsatz noch ausreichend Platz für Fleisch oder Brot. Auch die Beschichtung ist klasse, da nichts in den Pfannen oder auf dem Grill kleben bleibt und sich die Einzelteile daher schnell und einfach reinigen lassen.

S touto "Fonduelette" už nemusíte volit mezi fondue a raclette, protože můžete dělat obojí současně a funguje to velmi dobře! Postačí, když přístroj zapnete jen krátce před jídlem, protože se velmi rychle zahřeje. I přes nádobu na fondue uprostřed je na grilovacím nástavci stále dostatek místa pro maso nebo chléb. Skvělý je i povlak, na pánvích ani grilu se totiž nic nelepí a jednotlivé díly lze tedy rychle a snadno vyčistit.