[Použité] Holsten souprava na fondue

1 529,00 Kč 1 799,00 Kč (s DPH)
Produktové číslo: 53038588
Holsten souprava na fondue
1 529,00 Kč 1 799,00 Kč (s DPH)
Také dostupné v jiných stavech zboží
 • Koupit rozbalené
  U tohoto produktu se jedná o rozbalené zboží nebo o zboží s lehčím poškozením obalu. Plná funkčnost produktu byla prověřena. Nabízíme záruku 3 roky.
  1 619,00 Kč 1 799,00 Kč
 • Koupit nový
  1 799,00 Kč
 • Poslední kusy na skladě - rychle objednejte! Poslední kusy na skladě - rychle objednejte!
 • Dodací lhůta: 8 - 10 pracovních dní Dodací lhůta: 8 - 10 pracovních dní
 • Expresní doručení
 • 14 dní na vrácení
 • Doprava zdarma nad 1 260 Kč Doručení zdarma při platbě kartou nebo bankovním převodem

Stav zboží: lehké stopy opotřebení

Zboží, které bylo zákazníkem otestováno nebo krátce používáno. Na produktu jsou jen lehké stopy opotřebení jako škrábance nebo poškození krabice / vnějšího balení. Produkt má všechny původní funkce a byl otestován v provozu. Nabízíme záruku 3 roky.

Základní informace

 • Fondue souprava: s hrncem, ohřívačem, hořákem a 6 vidličkami

 • Hrnec a ohřívač: vyrobeno z litiny

 • Na všechny varné desky: elektrické, indukční nebo plynové sporáky

Vlastnosti

 • optimální rozložení tepla díky provedení z litiny
 • konstantní teplota
 • pro 2 - 6 osob
 • stabilní ohřívač
 • hořák s hasicím víkem
 • použitelné s gelovým palivem
 • barevně označené vidličky
Produktové číslo: 53038588

Rozměry a technické podrobnosti

 • rozměry (celkově): cca 21 × 18 cm (Ø × V)
 • rozměry hrnce: cca 21 x 8 cm (Ø × V)
 • rozměry vidliček: cca 24 cm (D)
 • hmotnost: cca 4,6 kg
 • materiál: litina se smaltovaným povlakem

Co bylo posláno

 • 1 × hrnec na fondue
 • 1 × ohřívač
 • 1 × hořák
 • 6 × vidlička na fondue

Dodací podmínky

Poslední kusy na skladě - rychle objednejte!

Dodací lhůta: 8 - 10 pracovních dní

Hodnocení zákazníků
19 hodnocení

K tomuto zboží ještě nikdo nenapsal recenzi.

Názory zákazníků z jiných zemí
Ověřená recenze 22/08/2022

Nur zu empfehlen

Pouze doporučit

Ověřená recenze 24/12/2021

Bei Induktionsherden benötigt man Eisentöpfe. Somit ist der Gusseisen-Topf ideal zum Zubereiten vom Käse.

Pro indukční sporáky jsou nutné železné hrnce. Díky tomu je litinový hrnec ideální pro přípravu sýra.

Ověřená recenze 20/12/2021

Ein tolles Produkt

Skvělý produkt

Ověřená recenze 07/12/2021

Es hat eine sehr gute Qualität. Es hat eine sehr schöne Farbe schnelle Lieferzeiten, ich habe mein Fondue in 2 Tage schon bekommen. Und ich würde es immer wieder kaufen. Ich empfehle es weiter.

Je velmi kvalitní. Má velmi pěknou barvu rychlé dodací lhůty, fondue jsem dostal již za 2 dny. A koupil bych si ho znovu a znovu. Doporučuji to.

Ověřená recenze 02/11/2021

Nachdem der Topf der ersten Bestellung auf der Innenseite des Topfes kleine Bläschen in der Emaille-Beschichtung hatte, hab ich einen zweiten Topf bestellt. Der zweite Topf hatte dann leider auch kleinere Beschädigungen auf der Innenfläche... teilweise schimmerte das schwarze Gusseisen durch. Hab dann den Händler kontaktiert und bekam nur eine extrem komische Rückmeldung, die mich dann veranlasst hat, auch den zweiten Topf zurück zu schicken. Sehr schade. Ohne die Macken wäre der Topf genau richtig gewesen.

Poté, co měl hrnec první objednávky malé bublinky ve smaltovaném povlaku na vnitřní straně hrnce, objednal jsem druhý hrnec. Bohužel i druhý hrnec měl drobné poškození na vnitřní ploše...černá litina místy prosvítala. Poté jsem kontaktoval dealera a dostal jsem jen velmi podivnou odpověď, která mě pak přiměla poslat zpět i druhý pot. Moc špatné. Bez vtípků by hrnec byl tak akorát.

Ověřená recenze 15/08/2021

Top Produkt.

Top Produkt.

Ověřená recenze 14/04/2021

Für Käsefondue top! Aber eine der 3 Schrauben war kürzer als die anderen beiden und etwas schwierig festzuschrauben. Das sollt eigentlich nicht vorkommen.... Das Brennpastenteil ist auch nicht optimal und der Deckel bleibt nicht drauf klemmen, aber der Topf ist top! Viel im Gebrauch!

Skvělé pro sýrové fondue! Ale jeden ze 3 šroubů byl kratší než ostatní 2 a trochu obtížněji se utahoval. To by se opravdu stávat nemělo.... Ani část palivové pasty není optimální a poklička na ní nedrží, ale hrnec je super! Hodně používané!

Ověřená recenze 13/03/2021

Wir sind sehr zufrieden mit diesem Fondeau. Hält die Wärme exzellent. Qualität und Preis stimmen.

S tímto Fondeau jsme velmi spokojeni. Výborně drží teplo. Kvalita a cena jsou správné.

Ověřená recenze 14/12/2020

Preis Leistungsverhältnis stimmt

Hodnota za peníze je správná

Ověřená recenze 18/11/2020

Unser 1. Fondueset und wir sind begeistert. Wir haben den Käse nach Rezepten aus dem Internet zubereitet und mit Hilfe des Topfes auf dem Induktionsherd erwärmt. Das hat super funktioniert (Gusseisen halt). Die Warmhaltung des Topfes auf der Platte ist gut, auch wenn wir uns noch als Zubehör einen Wärmeverteiler gekauft haben (gegen das Anbrennen). Brennpaste braucht ihr natürlich auch noch extra. Das Handling war gut, die Reinigung auch - entgegen der ersten Bedenken, den Käse wieder raus zu bekommen. Hinweis: Der Topf ist recht schwer, aber das ist gut so.

Naše 1. sada na fondue a jsme nadšeni. Sýr jsme připravili podle receptů z internetu a rozehřáli v hrnci na indukčním vařiči. To fungovalo skvěle (litinový doraz). Hrnec na plotně dobře drží teplo, i když jsme jako příslušenství dokoupili rozvaděč tepla (aby se nepřipálil). Samozřejmě potřebujete také extra palivovou pastu. Manipulace byla dobrá, stejně jako čištění - na rozdíl od počátečních obav, zda sýr znovu dostat ven. Poznámka: Hrnec je poměrně těžký, ale to je dobře.

Ověřená recenze 04/11/2020

Habe es bereits einige Male mit Freunden ausprobiert und es erfüllt definitiv seinen Zweck für den Preis. Allerdings brennt der Käse leicht an, wenn man nicht ständig aufpasst und die Flamme reguliert. Aber deswegen gibt es ja auch Flammenverteiler für Käsefondues. So eine Flammenverteiler Aluminium Platte sollte man also am Besten auch direkt kaufen! :))

Vyzkoušeli jsme to několikrát s přáteli a rozhodně to dělá svou práci za cenu. Sýr se ale snadno připálí, pokud nebudete neustále opatrní a neregulujete plamen. Ale proto existují i rozdělovače plamene pro sýrové fondue. Nejlepší je koupit si přímo takovou hliníkovou desku pro šíření plamene! :))

Ověřená recenze 05/01/2020

die paar Schrauben am Ständer vor dem ersten Einsatz nochmal nachgezogen, nur zur Sicherheit, aber ein bisschen gingen die Schrauben noch nach, dann Käsefounde in den Topf und los ging es. Brenner mit Sicherheitspaste befüllt und angezündet, funktioniert einwandfrei und erfüllt seinen Zweck, sicher nicht der super Schnickschnack wunderschön Brenner, aber ausreichend und funktional, Ebenso verhält es sich mit den Spiesen. Topf antihaft funktioniert gut und ließ sich gut reinigen. Topf hat ein ganz schönes Gewicht, dadurch wird aber die Wärmeverteilung auch so gut funktionieren. Gute Verarbeitungsqualität des Artikels. Bin sehr zufrieden und freue mich schon auf das nächste Käsefondue

těch pár šroubů na stojanu bylo pro jistotu před prvním použitím znovu utaženo, ale šrouby ještě trochu povolily, pak se v hrnci našel sýr a šlo se. Hořák naplněný bezpečnostní pastou a zapálený, funguje perfektně a plní svůj účel, určitě ne ty super zvonky a píšťalky, hořák krásný, ale dostačující a funkční, to samé platí o špejlích. Nepřilnavý hrnec funguje dobře a snadno se čistí. Hrnec je poměrně těžký, ale právě díky tomu funguje rozvod tepla tak dobře. Dobrá kvalita zpracování zboží. Jsem velmi spokojená a už se těším na další sýrové fondue

Ověřená recenze 01/01/2020

Spitzenprodukt für den Preis. Das kKäsefondue blubberte auch nach einer 3/4 Stunde leicht vor sich hin. Zur Haltbarkeit kann ich noch nicht sagen, da erst einmalig im Gebrauch. Qualität wirkt für einen Gusseisernen Topf sehr gut. Boden ist Plan und stabil ist die Einheit auch.

Top produkt za tu cenu. Sýrové fondue po 3/4 hodině stále bublalo. Výdrž nemohu komentovat, použila jsem ho pouze jednou. Kvalita vypadá na litinový hrnec velmi dobře. Podlaha je rovná a jednotka je také stabilní.

Ověřená recenze 23/04/2019

Das Fondue wurde gut verpackt geliefert, sodass keine Transportschäden entstehen konnten. Die Beschichtung weißt keinerlei Fehler auf und ist durchgänig sauber verarbeitet. Das Rechaud ist stabil und hält den Caquelon sicher, sodass kein Verrutschen möglich ist. Einen Abzug gibt es bei dem mitgelieferten Schälchen für die Brennpaste, da dieses sehr billig wirkt. Ich benutze immer eine feuerfeste Unterlage zur Sicherheit, auf der ich das Rechaud platziere und hatte noch nie Probleme. Bei meinen Freunden ist es ein kleines Highlight, wenn sie zum Fondue-Abend eingeladen werden.

Fondue bylo dodáno dobře zabalené, aby při přepravě nemohlo dojít k jeho poškození. Nátěr nemá žádné vady a je důsledně čistě zpracován. Rechaud je stabilní a drží caquelon bezpečně, aby nemohl sklouznout. Za dodanou misku na palivovou pastu je srážka, protože to vypadá velmi levně. K umístění rechaud vždy používám ohnivzdornou základnu a nikdy jsem neměl žádné problémy. Pro mé přátele je to malý vrchol, když jsou pozváni na fondue večer.

Ověřená recenze 22/01/2019

Das Produkt sieht sehr gut aus und ist wie in der Beschreibung. Der Topf ist sehr schwer was auf gute Qualität hindeutet. Wir haben es bislang einmal benutzt und sind sehr zufrieden und würde es jederzeit wieder kaufen. Was ich nicht sooo gut finde ist, dass das Unterteil auf dem der Topf steht vom Material her sehr grob ist und man sich damit Kratzer in den Tisch machen kann. Und dass, das Gefäß in dem die Brennpaste ist, direkt auf dem Tisch steht. Besser hätte ich gefunden, dass das untere Teil durchgängig ist.

Výrobek vypadá velmi dobře a odpovídá popisu. Hrnec je velmi těžký, což svědčí o dobré kvalitě. Použili jsme ho zatím jednou a jsme velmi spokojeni a kdykoli bychom si jej koupili znovu. Co se mi moc nezdá je, že spodní část, na které hrnec stojí, je materiálově velmi hrubá a můžete s ní poškrábat stůl. A že nádoba, ve které je palivová pasta, je přímo na stole. Přišlo by mi lepší, že spodní část je průběžná.

Ověřená recenze 08/01/2019

Ich habe zwei Fondue-Sets für ein Weihnachtsessen gekauft. Das Produkt wirkt hochwertig und der Preis dafür liegt absolut im Rahmen. Leider sind bei beiden Töpfen bereits Ecken oder Überzug abgesprungen, was mir sagt, dass es nicht lange halten wird. Schade. Ansonsten bin ich nämlich sehr zufrieden.

Koupil jsem dvě sady na fondue na vánoční večeři. Výrobek vypadá kvalitně a cena je naprosto rozumná. Bohužel oba hrnce už mají rohy nebo odštíplý povlak, což mi říká, že to dlouho nevydrží. Škoda. Jinak jsem velmi spokojen.

Ověřená recenze 14/02/2018

Wir haben mit diesem Caquelon unseren ersten Käsefonduetopf bestellt. Er ist wirklich sauschwer und somit superstabil, kein Plastik-Klump! Das rot ist richtig knallig und macht sich toll auf einem Weihnachtstisch. Einzig der Behälter für die Brennpaste ist etwas schwierig zu handeln, da der Deckel nicht zu 100% drauf passt. Daher 1 Stern abzug. Aber darüber kann man schnell hinwegsehen, da man ja sowieso nur in den Topf und nicht drunter schaut ;-) Die Halterung unten drunter ist auch sehr stabil, sodass nichts umkippen kann.

Objednali jsme si náš první hrnec na sýrové fondue s tímto caquelonem. Je opravdu těžký a proto super stabilní, žádná plastová hrudka! Červená je opravdu zářivá a na vánočním stole vypadá skvěle. Jen s nádobkou na palivovou pastu se trochu špatně manipuluje, protože víčko na ni 100% nesedí. Proto odpočet 1 hvězdičky. To ale můžete rychle přehlédnout, protože se stejně díváte jen do hrnce a ne pod něj ;-) Držák pod ním je také velmi stabilní, takže se nic nemůže převrhnout.

Ověřená recenze 26/09/2017

Das Fondue-Set war ein Geschenk und ich habe ihn direkt an die Adresse des Empfängers geschickt. Einen Stern habe ich abgezogen, da es die Geschenk-Option nicht gibt, und ich deswegen weder den Preis entfernen, noch eine Notiz anheften konnte. Ansonsten ein stabiler, schwerer Topf, genau wie ich es wollte! Er gibt auch äußerlich was her und scheint eine wirklich gute Qualität zu haben und wird sicher ewig halten! Sehr zu empfehlen

Sada na fondue byl dárek a poslal jsem ji přímo na adresu příjemce. Odečetl jsem jednu hvězdičku, protože možnost dárku neexistuje, takže jsem nemohl odstranit cenu ani připojit poznámku. Jinak bytelný, těžký hrnec, přesně takový, jaký jsem chtěl! I zvenku vypadá dobře a zdá se, že je opravdu kvalitní a určitě vydrží navždy! Doporučujeme

Ověřená recenze 23/11/2016

Hallo zusammen, Ich hatte mir Big BBQ Gusseisen Fondue gekauft und würde gerne ein paar Bemerkungen dazu loswerden. Insgesamt vergebe ich 4 Sterne: + Stabiles und gehaltvolles Gusseisen - so wie man es eben erwartet, wenn man Gusseisen kauft + Lackierung ist sehr schön und hält einiges an Kratzen und stoßen aus + die Form des Gestells und der Topf sind sehr passgenau. Es gibt kein Wackeln und kein Rutschen Das einzige Manko, weshalb ich auch keine ganzen 5 Sterne vergeben kann ist, dass man das Set nicht direkt unbekümmert nutzen kann, wenn man, so wie ich, ein Holztisch hat. Ich habe mir erst einen Filz zurecht schneiden müssen, da ich sonst mit dem Gestell meinen Holztisch verkratzt hätte. Das Gusseisen ist ja bekanntlicherweise etwas rauer. Der Versand findet in einem größerem Paket statt, allerdings enthält dieses dann zwei weitere Pakete (wie auf den Fotos zu sehen). So kann man das Fondue auch wieder gut einpacken und bis zum nächsten Gebrauch aufbewahren.

Ahoj všichni, koupil jsem si Big BBQ Cast Iron Fondue a rád bych uvedl pár komentářů. Celkově uděluji 4 hvězdičky: + Pevná a bohatá litina - přesně jak byste očekávali při nákupu litiny + Lak je velmi pěkný a odolává spoustě škrábanců a třísek + Tvar rámu a hrnce jsou velmi přesné . Nedochází k viklání a klouzání.Jediná nevýhoda, proto nemohu dát plných 5 hvězdiček je, že sadu nemůžete bezstarostně používat, pokud máte dřevěný stůl jako já. Nejprve jsem musel uříznout kus plsti, jinak bych si rámem poškrábal svůj dřevěný stůl. Litina je známá tím, že je o něco drsnější. Expedice probíhá ve větším balení, ale tento pak obsahuje další dva balíčky (jak je vidět na fotkách). Fondue tak můžete znovu zabalit a uložit do dalšího použití.