Magic Carpet DLX výhřevná podložka

2 329,00 Kč (s DPH)
 • 0
 • 40 cm
 • 0,8 kg
Produktové číslo: 10034277
Magic Carpet DLX výhřevná podložka
2 329,00 Kč (s DPH)
 • Poslední kusy na skladě - rychle objednejte! Poslední kusy na skladě - rychle objednejte!
 • Dodací lhůta: 5 - 7 pracovních dní Dodací lhůta: 5 - 7 pracovních dní
 • Expresní doručení
 • 14 dní na vrácení
 • Doprava zdarma nad 1 260 Kč Doručení zdarma při platbě kartou nebo bankovním převodem

Základní informace

 • Všestranné využití: doma, v kanceláři, v hobby místnosti, v dílně nebo v karavanu

 • Pro snadné čištění: dá se odpojit od napájení díky praktickému připojení na okraji podložky

 • Jednoduché ovládání: ovládání 4 úrovní teploty a také funkce časovače pomocí praktického spínače s LCD displejem

Popis produktu

Vyhřívací podložka Magic Carpet DLX od společnosti oneConcept přináší uvolnění a pocit pohody prostřednictvím příjemného tepla v oblasti chodidel.

S výkonem 100 W se kdykoli postará o teplé chodidla například v obývacím pokoji, kanceláři, v hobby místnosti nebo iv obytném přívěsu. Vyhřívací podložka se ovládá pomocí šikovného spínače s LCD displejem. Pomocí něj lze jednoduše nastavit 4 úrovně teploty i praktický časovač se 7 časy vypnutí. Povrch koberečku garantuje maximální hebkost, přitom je však velmi pevný a odolný. Na zadní straně se nacházejí malé bulky, které se postarají o neklouzavost na hladkých podlahách. Díky praktickému připojení na okraji podložky je možné při čištění estetickou vyhřívací podložku snadno odpojit od napájení - její klepání a důkladné čištění budou hračkou. S neutrální antracitovou barvou vizuálně zapadne vyhřívací podložka do každého obytného nebo kancelářského prostoru. Předávání tepla probíhá po krátké době zahřátí konstantně a energeticky úsporně.

Příjemné teplo pro chodidla: vyhřívací podložka Magic Carpet DLX od společnosti oneConcept podporuje prokrvení, uvolňuje svaly a zvyšuje pocit pohody.

Vlastnosti

 • Příruční spínač
 • LCD displej
 • 4 úrovně teploty (nízká / střední / teplá / vysoká)
 • Funkce časovače: 30/60/90/120/180/240/300 min.
 • Potah lze prát (ruční praní)
 • Protiskluzový povrch
 • Příkon: 100 W
 • Napájení: 220 - 240 V ~, 50/60 Hz
Produktové číslo: 10034277

Popis produktu

 • Příruční spínač
 • LCD displej
 • 4 úrovně teploty (nízká / střední / teplá / vysoká)
 • Funkce časovače: 30/60/90/120/180/240/300 min.
 • Potah lze prát (ruční praní)
 • Protiskluzový povrch
 • Příkon: 100 W
 • Napájení: 220 - 240 V ~, 50/60 Hz
Produktové číslo: 10034277

Rozměry a technické podrobnosti

 • Rozměry: cca 40 x 1,5 x 98 cm (Š x V x H)
 • Délka síťového kabelu: cca 2 m
 • Hmotnost: cca 0,8 kg

Co bylo posláno

 • 1 x vyhřívací podložka
 • Německý návod k obsluze (další jazyky: angličtina, francouzština, španělština, italština)

Dodací podmínky

Poslední kusy na skladě - rychle objednejte!

Dodací lhůta: 5 - 7 pracovních dní

Hodnocení zákazníků
26 hodnocení

K tomuto zboží ještě nikdo nenapsal recenzi.

Názory zákazníků z jiných zemí
Ověřená recenze 09/05/2022

Super

Super

Ověřená recenze 11/03/2022

Für das Geld ist das ein gutes Produkt, welches ich mir auch wieder kaufen würde. Einen Stern Abzug gibt es für kleine Mängel im Detail. Die Heizleistung ist OK aber mit Hausschuhen kommt die Wärme nur langsam durch und mit Strümpfen werden die Füße am Rist doch wieder kalt. Dicke Strümpfe oder Hüttenschuhe sind als Ergänzung für mich dann optimal. Man darf den Heizteppich nicht abdecken (z.B. Tuch), damit ist der Schutz vor Schmutz und die Reinigung erschwert. Das Bedienelement müsste näher zum Stecker oder direkt an den Teppich und trittfest sein. So liegt es nahe am Teppich und man steigt leicht darauf. Fazt: Guter Kompromiss, wenn bodenkalte Räume zum Homeoffice werden.

Je to dobrý produkt za ty peníze a koupil bych si ho znovu. Za drobné nedokonalosti v detailu je odpočet hvězdiček. Výdej tepla je v pořádku, ale u pantoflí jde teplo jen pozvolna a s punčochami zase nastydnou nohy na nártu. Jako doplněk jsou pro mě ideální tlusté punčochy nebo pantofle. Topný koberec se nesmí zakrývat (např. hadříkem), protože to ztěžuje jeho ochranu před nečistotami a ztěžuje čištění. Ovládací prvek by měl být blíže k zástrčce nebo vedle koberce a měl by se po něm špatně chodit. Je tedy blízko koberce a snadno se na něj šlape. Závěr: Dobrý kompromis, když se místnosti se studenou podlahou stanou domácími kancelářemi.

Ověřená recenze 18/02/2022

Ich habe mein Büro im EG, der Heizkörper befindet sich direkt neben meinem Schreibtisch. Das Problem war: ich hatte immer kalte Füße in Socken auf Laminat und unter dem EG noch ein Keller. Die Heizmatte stelle ich immer auf höchste Stufe (4 Stufen sind wählbar ). Dann gibt es sehr angenehm warme Füße. Echt zu empfehlen.

Kancelář mám v přízemí, radiátor je hned vedle mého stolu. Problém byl: vždycky jsem měl studené nohy v ponožkách na laminátu a pod přízemím byl sklep. Topnou rohož nastavuji vždy na nejvyšší stupeň (lze zvolit 4 stupně). Pak jsou zde velmi příjemně teplé nohy. Opravdu doporučeno.

Ověřená recenze 30/01/2022

Meine Tochter hat ihn auf Laminatboden unter dem Schreibtisch - und liebt ihn wegen seiner Wärmeleistung. Am besten nur Socken tragen ;-)

Moje dcera ho má na laminátové podlaze pod stolem - a miluje ho pro jeho tepelný výkon. Nejlepší je mít jen ponožky ;-)

Ověřená recenze 19/01/2022

auf stufe vier sehr warm.besonders im winter haben sie morgens warme schuhe.ich persöhlich find es mega.habe den kauf nicht bereut.

na úrovni čtyři velmi teplé.hlavně v zimě máte ráno teplé boty.osobně si myslím,že je to super.koupě jsem nelitoval.

Ověřená recenze 18/01/2022

Im Homeoffice immer warme Füsse.

V domácí kanceláři vždy v teple.

Ověřená recenze 30/12/2021

Die Matte funktioniert und macht eigentlich auch das was sie machen soll Aber sie wird nicht so warm wie wir uns es vorgestellt haben Die ersten 3 Stufen merkt man so gut wie gar nicht und auf Stufe 4 hat man zwar keine kalten Füße aber so das wahre ist das irgendwie auch nicht. Die Matte, verkehrtherum hat etwas mehr Heizleistung als wenn sie richtig liegt.

Podložka funguje a skutečně dělá to, co má, ale nehřeje se tak, jak jsme si představovali. První 3 úrovně téměř nevnímáte a na úrovni 4 nemáte studené nohy, ale to je to pravé taky nějak ne. Podložka obrácená vzhůru nohama má o něco větší tepelný výkon, než když je správná.

Ověřená recenze 23/12/2021

Sorgt für Warme Füße in der kalten Jahreszeit

Zajišťuje nohy v teple v chladném období

Ověřená recenze 23/12/2021

bin voll zufrieden.

jsem plně spokojen.

Ověřená recenze 13/12/2021

Sehr schönes Produkt

Velmi pěkný výrobek

Ověřená recenze 07/12/2021

Die Lesitung ist nicht wie bei Amazon angegeben 180 W sondern nur 100 W. So steht es auch auf der Matte und in der Betriebsanleitung

Odečet není 180 W, jak uvádí Amazon, ale pouze 100 W. Tak se píše i na podložce a v návodu k obsluze

Ověřená recenze 24/11/2021

Habe mein HomeOffice im Keller mit ungedämmtem Estrich. Auf den Estrich habe ich einen Läufer und darauf diesen Heizteppich. Auf Stufe 4 wird der Teppich dort wohlig warm wo ich meine Füße für einige Zeit stehen habe, versetze ich die Füße ist der Teppich nur lauwarm. Insgesamt hätte ich mehr Heizleistung erwartet. Über die Haltbarkeit und Belastbarkeit kann ich noch nichts sagen, da ich den Teppich erst seit einer Woche in Betrieb habe.

Domácí kancelář mám ve sklepě s neizolovaným potěrem. Na potěru mám běžec a na něm tento topný koberec. Na úrovni 4 se koberec příjemně zahřeje tam, kde si na chvíli položím nohy, pokud pohnu nohama, je koberec pouze vlažný. Celkově bych čekal větší tepelný výkon. Nemohu říci nic o trvanlivosti a odolnosti, protože koberec používám teprve týden.

Ověřená recenze 11/11/2021

Anfürsich eine schöne Matte, weich, rutscht nicht. Die Wärmeleistung ist wirklich schwach, auf 4(höchste) sollte es "heiß" sein, ist eher angenehm warm. Auch die Positionierung des Schalters ist etwas ungünstig, zum ein und ausschalten muss man sich immer unter den Tisch bücken. Habe die jetzt seit knapp einer Woche jeden Tag, auf höchster Stufe (die anderen bringen auch nichts) laufen gehabt und bis jetzt keine Probleme.

Sama o sobě příjemná podložka, měkká, neklouže. Tepelný výkon je opravdu slabý, na 4 (nejvyšší) by mělo být "horko", spíše příjemně hřeje. Trochu nevýhodné je i umístění vypínače, pro zapnutí a vypnutí se musíte vždy ohnout pod stůl. Mám to spuštěné každý den skoro týden na nejvyšší úrovni (ostatní taky nic nedělají) a zatím bez problémů.

Ověřená recenze 10/02/2021

Die Matte liegt unter meinem Schreibtisch im Keller im Arbeitszimmer und ich bin begeistert (ja ein weiterer!). Die Heizleistung (bei höchster Stufe 4) reicht völlig aus um sogar auf Socken warme Füße zu bekommen, es ist fast schon zu warm. Vorher habe ich immer gefroren und die Heizung im Zimmer bis hinten hin aufgedreht, was jetzt gar nicht mehr nötig ist! Super! Ich finde die Verarbeitung vorbildlich, auch keine Spur von möglichen Wackelkontakten, der Stecker an der Matte ist gut gesichert. Nur die Zuleitung zum Bedienfeld müsste länger sein, um an die Schalter zu kommen muss man immer aufstehen und sich bücken. Zum Einschalten muss man einen der beiden Schalter länger gedrückt halten, beim ersten Mal bedienen dachte ich schon, die sei kaputt. Auch die automatische Abschaltung nach max 300 Minuten ist eine gute Sache, kann man also nicht vergessen auszuschalten. Für mich ein rundum gutes Produkt welches seinen Preis rechtfertigt

Podložka je pod mým stolem ve sklepě v pracovně a jsem nadšená (ano ještě jedna!). Tepelný výkon (při nejvyšším stupni 4) zcela postačuje na zahřátí nohou i v ponožkách, je až příliš teplo. Předtím jsem vždy mrzl a zapnul topení až na doraz v místnosti, což už není potřeba! Vynikající! Zpracování je myslím příkladné, po případných uvolněných kontaktech ani stopa, zástrčka na podložce je dobře zajištěna. Delší by měl být pouze kabel k ovládacímu panelu, abyste se dostali ke spínačům, musíte se vždy zvednout a sehnout. Chcete-li jej zapnout, musíte déle podržet jeden ze dvou spínačů, při prvním použití jsem myslel, že je rozbitý. Dobré je i automatické vypínání maximálně po 300 minutách, takže jej nezapomeňte vypnout. Celkově vzato dobrý produkt, který ospravedlňuje svou cenu

Ověřená recenze 02/02/2021

Ich bin total begeistert über Wärmeleistungauch die Verpackung war toppsehr zu empfehlen

Z tepelného výkonu jsem naprosto nadšená, balení bylo také vřele doporučeno

Ověřená recenze 04/01/2021

Nach dem ersten Gebrauch defekt. Wäre zurückgeschickt.

Rozbité po prvním použití. by byl vrácen.

Ověřená recenze 03/01/2021

Die Matte liegt unter dem Schreibtisch meines Mannes und er ist begeistert. Es gibt jedoch einen kleinen Schwachpunkt: Die Zuleitung müsste länger sein, um an den Schalter zu kommen muss man immer aufstehen und sich bücken. Ansonsten gutes Produkt

Podložka je pod stolem mého manžela a on ji miluje. Existuje však malé slabé místo: kabel by měl být delší, abyste se dostali ke spínači, musíte se vždy zvednout a sehnout. Jinak dobrý produkt

Ověřená recenze 08/12/2020

Wie beschrieben

Jak je popsáno

Ověřená recenze 26/11/2020

Hätte mir die Temperatur-Einstellung noch intensiver vorgestellt. Für Homeoffice auf Fluesenboden gerade ausreichend.

Nastavení teploty bych si představoval ještě intenzivnější. Tak akorát pro domácí pracovnu na nadýchané podlaze.

Ověřená recenze 23/11/2020

top

horní

Ověřená recenze 20/11/2020

bin sehr zufrieden, meine Hunde auch. Schön warm.

Mám velkou radost, moji psi také. Hezké a teplé.

Ověřená recenze 22/10/2020

Schön, dass die Matte nach maximal 2 Stunden ausschaltet. Blöd nur, dass man zum Ein- oder Ausschalten auf die Knie muss und unter den Schreibtisch krabbeln muss. Der Schalter ist eine vollständige Fehlkonstruktion. Der Display ist nur lesbar, wenn sich senkrecht über den Schalter positioniert.

Pěkné, že se podložka vypne maximálně po 2 hodinách. Je prostě hloupé, že si musíte kleknout a zalézt pod stůl, abyste ho zapnuli nebo vypnuli. Přepínač je totální selhání. Displej je čitelný pouze při svislé poloze nad spínačem.

Ověřená recenze 13/10/2020

Wir haben Sie Matten für den Wohnwagen gekauft.....schöne warme Füße. Machen genau das was sie sollen.

Koupili jsme ti karimatky do karavanu.....pěkné nohy v teple. Dělat přesně to, co mají dělat.

Ověřená recenze 09/10/2020

This product is great since it has timer built in,but I have bought two and one of them stopped working after two days.Even tho it is made in Germany.It is 100Watt and not 180 like it says.Amazon peaple should fix this missinformation.

Tento produkt je skvělý, protože má zabudovaný časovač, ale koupil jsem dva a jeden z nich přestal fungovat po dvou dnech. I když je vyroben v Německu. Má 100 wattů a ne 180, jak se říká. Amazonská společnost by měla tuto mylnou informaci opravit .

Ověřená recenze 18/05/2020

Leider war meine zuerst gelieferte Heizmatte defekt. Sie wurde aber anstandslos umgetauscht. Das kann immer mal passieren. Aber was mich persöhnlich etwas geärgert hat ist die falsche Leistungsangabe von 180 Watt. In Wirklichkeit sind es nur 100 Watt, wie man auf der Verpackung(Bild) erkennen kann. In der Praxis sind die 100 Watt zwar vollkommen ausreichend, aber ein Verkauf mit falscher Angabe ist eigendlich Betrug. Leute bitte korregiert das! Deshalb nur 3 Sterne.

Bohužel topná rohož, kterou jsem poprvé dodal, byla vadná. Ten byl ale obratem vyměněn. To se může stát vždycky. Co mě ale osobně naštvalo, je nesprávná specifikace výkonu 180 wattů. Ve skutečnosti je to jen 100 wattů, jak můžete vidět na obalu (obrázek). V praxi je těch 100 wattů naprosto dostačujících, ale prodej s nepravdivými údaji je ve skutečnosti podvod. Kluci prosím opravte to! Proto pouze 3 hvězdičky.

Ověřená recenze 14/04/2020

Da wir im Arbeitszimmer Laminat haben, bekommt meine Frau schnell kalte Füße. Das Problem konnten wir nun mit der Heizmatte lösen. Sie passt gut unter den Schreibtisch und erwärmt dadurch den ganzen Fußbereich. Adè Heizschuh...

Od té doby, co máme v pracovně laminát, moje žena rychle promrzne. Podařilo se nám vyřešit problém s topnou rohoží. Dobře se vejde pod psací stůl a zahřeje tak celou oblast nohou. Sbohem vyhřívací botičky...