Fency Bright Leaf plot na ochranu před pozorováním

1 419,00 Kč 1 999,00 Kč (s DPH)
 • 300 cm
 • 2 kg
 • 150 cm
Produktové číslo: 10029247
Fency Bright Leaf plot na ochranu před pozorováním
1 419,00 Kč 1 999,00 Kč (s DPH)
Také dostupné v jiných stavech zboží
 • Koupit s lehkými stopami opotřebení
  Zboží, které bylo zákazníkem otestováno nebo krátce používáno. Na produktu jsou jen lehké stopy opotřebení jako škrábance nebo poškození krabice / vnějšího balení. Produkt má všechny původní funkce a byl otestován v provozu. Nabízíme záruku 3 roky.
  1 121,00 Kč 1 999,00 Kč
 • Ihned k dodání. Ihned k dodání.
 • Dodací lhůta: 5 - 7 pracovních dní Dodací lhůta: 5 - 7 pracovních dní
 • Expresní doručení
 • 14 dní na vrácení
 • Doprava zdarma nad 1 260 Kč Doručení zdarma při platbě kartou nebo bankovním převodem

Základní informace

 • Letní ochrana před pohledy s možností upevnění na zábradlí a oplocení na balkonech, terasách a na zahradách

 • 3 m dlouhé a 1,5 m vysoké, husté listoví jako zábrana před zvědavými pohledy a jako ochrana před větrem

 • Jednoduché a nekomplikované upevnění: rozvinout a připevnit flexibilními vázáním (součást dodávky)

Popis produktu

Konec zvědavým pohledům! Ochranný plot Blumfeld fence Dark Ivy vytváří uklidňující soukromí na balkoně, terase či na zahradě pomocí zelených listů.

Rychle a jednoduše se 3 m dlouhý a 1,5 m vysoký ochranný plot rozvine podél zábradlí, stěn nebo plotů, které je třeba zakrýt, a bezpečně se upevní pomocí flexibilních pořadačů (jsou součástí dodávky). Hustý zelený plášť z přibližně 2700 listů zabrání pohledu zvědavých sousedů a kolemjdoucích a zároveň ozdobí místo odpočinku. Kromě toho listy slouží jako ochrana před větrem a tlumí hluk z ulice, čímž se starají o dostatečnou relaxaci.

Světlezelené, přibližně 8 x 5,5 cm velké listy ochranného plotu Blumfeldt jsou formovány a zbarveny podle listů buku. Jsou připevněny v párech na drátěném pletivu, které je opláštěné plastem, o velikosti ok asi 6 x 6 cm. Samozřejmě, listnatý plot je také ideální pro dekoraci vnitřních a venkovních prostor.

Dostupné designy:

světle zelený 300x150 cm

tmavozelený břečťan 300x100 cm (produkt 10029242)

tmavozelený břečťan 300x150 cm (produkt 10029243)

světle zelený břečťan 300x100 cm (produkt 10029244)

světle zelený břečťan 300x150 cm (produkt 10029245)

světle zelený 300x100 cm (produkt 10029246)

tmavozelený 300x100 cm (produkt 10029248)

tmavozelený 300x150 cm (produkt 10029249)

Vlastnosti

 • Listy upevněny v párech
 • 8 x 5,5 cm velké listy
 • Mřížková síť, potažená plastem, s velikostí ok 6 x 6 cm
 • Včetně zelených flexibilních pořadačů na upevnění
 • Vhodné i pro dekoraci prázdných stěn
 • Design listů: buk
Produktové číslo: 10029247

Rozměry a technické podrobnosti

 • Rozměry: 300 x 150 cm (DxV)
 • Rozměry listu: cca 8 x 5,5 cm (DxŠ)
 • Hmotnost: cca 2 kg

Co bylo posláno

 • 1 x ochranný plot
 • 10 x flexibilní vazač
 • Vezměte prosím na vědomí, že produkt je dodáván bez manuálu.

Dodací podmínky

Ihned k dodání.

Dodací lhůta: 5 - 7 pracovních dní

Hodnocení zákazníků
18 hodnocení

K tomuto zboží ještě nikdo nenapsal recenzi.

Názory zákazníků z jiných zemí
Ověřená recenze 06/06/2022

Preis - Leistung passen. Als Sichtschutz für ein Terassenabtrennung / Glas aus der Ferne i.O. Es gibt schon welche die echter aussehen, allerdings sind diese auch ums doppelte teurer! Das zuschneiden ist nicht zu empfehlen da sonst die aufgezogenen Blätter abfallen!

Shoda cena - výkon. Jako ochrana soukromí pro terasovou přepážku / sklo z dálky OK Existují některé, které vypadají skutečněji, ale jsou také dvakrát dražší! Řez se nedoporučuje, jinak vystouplé listy opadnou!

Ověřená recenze 16/05/2022

Super Produkt

Super produkt

Ověřená recenze 13/05/2022

Gute Alternative wenn man einen Sichtschutz braucht und auf „Grün“ nicht verzichten will! Es verändert ganz leicht die Farbe im Lauf der Jahre - sieht dann aber eher natürlicher aus und ist absolut haltbar Klare Kaufempfehlung

Dobrá alternativa, pokud potřebujete soukromí a nechcete se obejít bez „zelené“! V průběhu let mění barvu velmi nepatrně - ale pak vypadá přirozeněji a je absolutně odolný Jasné doporučení ke koupi

Ověřená recenze 02/05/2022

Sieht wunderschön aus ! Ich wollte noch etwas nachbestellen aber es wäre dann doch zuviel geworden. Sehr netter Verkäufer falls man etwas retour senden möchte. Kann ich wirklich weiterempfehlen.

Vypadá krásně ! Chtěl jsem si objednat víc, ale bylo by toho moc. Velmi příjemný prodejce, pokud chcete něco poslat zpět. Mohu opravdu doporučit.

Ověřená recenze 15/04/2022

Haltbarer Sichtschutz.

Odolná ochrana soukromí.

Ověřená recenze 04/04/2022

Super sehr Schon

Super moc pěkné

Ověřená recenze 28/03/2022

Also leider wirkt der Sichtschutz wirklich super billig. Es gibt definitiv sehr viel schöner, auch die blattfarbe ist einheitlich und sieht aus wie ein Stück Plastik. Also wenn man so einen Sichtschutz nimmt dann reicht der billige für 20€, ansonsten lieber was, wo nicht komplett küstlich aussieht

Bohužel obrazovka ochrany soukromí vypadá opravdu lacině. Určitě jsou mnohem hezčí, také barva listů je jednotná a vypadá jako kus plastu. Takže když si vezmeš takovou privátní clonu, tak ta levná stačí za 20 €, jinak je lepší něco, co nevypadá úplně uměle

Ověřená recenze 21/03/2022

ein altes zaunfeld wurde verschönert

bylo okrášleno staré plotové pole

Ověřená recenze 14/03/2022

Sieht sehr natürlich aus, leider nicht ganz Blickdicht.

Vypadá velmi přirozeně, bohužel ne úplně krycí.

Ověřená recenze 17/02/2022

das ist Richtig gute Qualität. ich empfhle es mit Ganz zufriedenheit.

tohle je fakt dobrá kvalita. Doporučuji k naprosté spokojenosti.

Ověřená recenze 23/04/2021

Als Sichtblende zum Nachbarn. Eine Bezeichnung OBEN- UNTEN wäre hilfreich.

Jako zástěna k sousedům. Užitečný by byl popis NAHOŘE DNO.

Ověřená recenze 10/04/2021

Sieht gut aus ,Lärmschutz na ja dicke na ja leicht winddicht ,eben Decke drüber sieht eben gut aus und passt

Vypadá dobře, protihluková ochrana dobře tlustá, dobře odolná proti větru, přikrývka přes to prostě vypadá dobře a sedí

Ověřená recenze 06/02/2021

Wie erwartet. Haben die Efeu Matte geholt um die Wand hinter unserem Pool zu verschönern. Die Matten wurden jeweils in einem länglichen Karton geliefert. Die 10 Kabelstrabsen werden wohl nicht reichen aber das ist okay. Von der Dichtigkeit sind sie auch wunderbar, nicht zu dicht und nicht zu lückenhaft - in der Natur ist auch nicht alles perfekt ;-) Und die stinken absolut nicht nach plastik oder Chemie

Podle očekávání. Mám podložku z břečťanu na ozdobu stěny za naším bazénem. Každá karimatka byla dodána v dlouhé krabici. Těch 10 lanových ulic asi nebude stačit, ale to nevadí. Jsou úžasné i co do hustoty, ani moc hutné a ani moc nekompletní - ani v přírodě není všechno dokonalé ;-) A vůbec nevoní plastem nebo chemií

Ověřená recenze 23/12/2020

Wir haben es als balkon Sichtschutz bestellt, diesen zweck erfüllt es. Nur schade das beim auspacken und aufhängen schon einige blätter runterfallen. Ansonsten sind wir zufrieden.

Objednali jsme ji jako zástěnu na ochranu soukromí na balkoně, k tomuto účelu slouží. Škoda jen, že při vybalování a věšení některé listy opadávají. Jinak jsme spokojeni.

Ověřená recenze 15/07/2020

Ich wollte etwas blickdichtes, damit der Landwirt vom Nachbarfeld nicht immer auf meine Terrasse schauen kann bei der Arbeit . Aufgrund der Rezessionen, habe ich aber erstmal nur einen zum Testen bestellt. So richtig blickdicht ist er zwar nicht, aber für diese Zwecke reicht es gerade. Abzug gibt es , da ich für den Preis ein bißchen mehr "Blätter" und Kabelbinder erwartet hätte.

Chtěl jsem něco neprůhledného, aby se farmář ze sousedního pole nemohl při práci pořád dívat na mou terasu. Kvůli recesi jsem si objednal pouze jeden na testování. Není to opravdu neprůhledné, ale pro tento účel to stačí. Je tam srážka, protože za tu cenu bych čekal trochu víc "plechů" a stahovacích pásků.

Ověřená recenze 26/04/2020

Sehr guter Sichtschutz, leicht anzubringen, gute Qualität. Ich hatte beim Kauf hin und her überlegt, ob ich das dunkle oder das helle Grün nehme. Habe mich dann für das helle entschieden. Es ist schon sehr gewöhnungsbedürftig und wirklich ein sehr helles und grelles Grün (jeder der vorbeigeht, schaut, was wir das angebracht haben). Wenn ich das gewusst hätte, hätte ich das dunkle genommen. Aber ich habe jetzt Efeugirlanden bestellt, die ich vereinzelt drüber hänge. Dann sieht es natürlicher aus. Wenn das helle Grün etwas dezenter wäre, wäre es perfekt. Daher ein Stern Abzug.

Velmi dobrá ochrana soukromí, snadné připevnění, dobrá kvalita. Když jsem ho kupoval, přemýšlel jsem, jestli jít do tmavé nebo světle zelené. Tak jsem se rozhodl pro tu světlou. Chce to hodně zvyknout si a je to opravdu velmi jasná a křiklavá zelená (každý, kdo jde kolem, se dívá na to, co jsme připojili). Kdybych to věděl, vzal bych si ten tmavý. Teď jsem si ale objednala girlandy z břečťanu, které přes něj občas pověsím. Pak to vypadá přirozeněji. Kdyby byla světle zelená trochu jemnější, bylo by to dokonalé. Proto dedukce hvězd.

Ověřená recenze 20/04/2017

This was my second purchase from this seller and I am really pleased with it (and with the seller who exchanged it with no quibble at all). I initially ordered the bright leaved beech effect screen which was pretty and would have looked nice on its own but I wanted to use it in front of an existing hedge which is rather threadbare and the bright green, almost lime shade was just too unnatural looking in that situation. On a balcony or similar it would be a nice fresh cheerful addition.This ivy effect screen is a much better colour for my purposes in the garden and the darker shade makes it recede optically and look more natural. From 1.5 meters away it looks just like the real ivy I grow up another fence. To provide privacy it is necessary to double up but it is worth the cost for the effect.To hide an eyesore like a bin or scruffy wall one layer would suffice. The screen itself is sturdy and the best one of its kind I have found.

Byl to můj druhý nákup u tohoto prodejce a jsem s ním opravdu spokojený (a s prodejcem, který jej vyměnil bez jakýchkoliv pochybností). Původně jsem si objednal zástěnu s efektem světlého listového buku, která byla pěkná a sama o sobě by vypadala hezky, ale chtěla jsem ji použít před stávající živý plot, který je spíše ošuntělý a jasně zelený, téměř limetkový odstín vypadal příliš nepřirozeně. ta situace. Na balkón nebo podobně by to byl pěkný svěží veselý doplněk. Tato zástěna s efektem břečťanu je pro mé účely na zahradě mnohem lepší a díky tmavšímu odstínu opticky ustupuje a působí přirozeněji. Z 1,5 metru to vypadá stejně jako u skutečného břečťanu vyrůstám další plot. Pro zajištění soukromí je nutné zdvojnásobit, ale za efekt to stojí. Chcete-li skrýt bolest v očích, jako je koš nebo špinavá zeď, stačí jedna vrstva. Samotná obrazovka je robustní a nejlepší svého druhu, kterou jsem našel.

Ověřená recenze 23/09/2016

Ich habe mir diesen Sichtschutzzaun für das Geländer meiner Dachterrasse bestellt und bin bisher absolut zufrieden. Die Qualität finde ich sehr gut. Es ist eine sehr windige Stelle und ich kann nicht feststellen, dass die Blätter darunter leiden bzw. abfallen. Ich musste den Sichtschutz in zwei Teile trennen, da ich diese auf beiden Seiten eines Treppenaufganges aufgehängt habe. Ging mit einer Kneifzange mit Trennschere problemlos und mit ein wenig Aufmerksamkeit auch ohne Blattverlust. Durch das Aufrollen sind einige Blätter sehr stark komprimiert und man kann nach dem Aufhängen noch etwas Handarbeit anlegen und einzelne Blätter entfalten und ausrichten. Einen Stern Abzug gibt es, da ich mir noch etwas mehr Blätter und somit eine höhere Dichte gewünscht hätte. Platz für mehr wäre noch da, aber wenn alle Blätter entfaltet sind ist es definitiv ein effektiver Sichtschutz. Macht auch im Sonnenlicht eine gute Figur und wirkt NICHT wie eine Wand voller Plastikblätter. Würde ich wieder kaufen!

Objednal jsem si tento soukromý plot pro zábradlí mé střešní terasy a zatím jsem naprosto spokojen. Kvalitu považuji za velmi dobrou. Je to velmi větrné místo a nevidím, že by listy trpěly nebo opadávaly. Ochrannou zástěnu jsem musel rozdělit na dvě části, protože jsem je pověsil na obě strany schodiště. Šlo to snadno pomocí kleští a nůžek a při troše pozornosti také bez ztráty listu. Některé listy jsou díky srolování velmi silně stlačeny a po zavěšení můžete ještě provádět ruční práci a jednotlivé listy rozkládat a zarovnávat. Je zde odpočet hvězd, protože bych si přál trochu více listů a tím i vyšší hustotu. Stále by bylo místo pro více, ale když jsou všechny listy rozložené, je to rozhodně účinná ochrana soukromí. Také vypadá dobře na slunci a nevypadá jako stěna plná plastových listů. Koupil bych znovu!