Kitano XL, 13 dílná souprava Souprava nožů s blokem, 12 nožů, ocel, luxusní dřevěný blok Dub
Kitano XL, 13 dílná souprava Souprava nožů s blokem, 12 nožů, ocel, luxusní dřevěný blok Dub
Kitano XL, 13 dílná souprava Souprava nožů s blokem, 12 nožů, ocel, luxusní dřevěný blok Dub
Kitano XL, 13 dílná souprava Souprava nožů s blokem, 12 nožů, ocel, luxusní dřevěný blok Dub
Kitano XL, 13 dílná souprava Souprava nožů s blokem, 12 nožů, ocel, luxusní dřevěný blok Dub
Kitano XL, 13 dílná souprava Souprava nožů s blokem, 12 nožů, ocel, luxusní dřevěný blok Dub
Kitano XL, 13 dílná souprava Souprava nožů s blokem, 12 nožů, ocel, luxusní dřevěný blok Dub

Kitano XL, 13 dílná souprava Souprava nožů s blokem

Dub
2 349,00 Kč 3 299,00 Kč (s DPH)
Základní barva:
Zboží není na skladě a musí být doobjednáno.
14 dní na vrácení doprava zdarma

Základní informace

Vždy po ruce: Blok na nože pro elegantní uložení kuchyňských nožů

12 různých nožů: Ostré čepele z tvrzené oceli

Všestranně použitelné: Ke krájení ryb, masa, chleba a zeleniny

Popis produktu

Maximální požitek z čerstvých surovin vyžaduje správný nůž. Přesně na to obsahuje blok nožů Kitano XL od Klarstein 12 nožů s různými precizními čepelemi z tvrzené oceli. Díky ergonomickému tvaru a protiskluzovému materiálu se nože snadno drží v ruce.

Můžete je bezpečně uložit do příslušného bloku na noži. Díky krytu z plexiskla a otvorům ve spodní části je také velmi hygienický. Luxusní dřevěný blok zároveň dodá vaší kuchyni luxusní lesk. Čepel a ostrost v harmonii - kulinářské umění dalekého východu ve vaší kuchyni!

Zobrazit víc

Vlastnosti

 • Luxusní a praktický dřevěný blok pro pořádek v kuchyni
 • Obsahuje 12 různých nožů
 • Čepele z nerezavějící oceli (X30Cr13)
 • Na ryby, maso, chléb a zeleninu
 • Kryt z plexiskla a otvory pro zastrčení nožů pro ochranu čepelí
 • Jednoduché uložení dlouhých nožů: neustále po ruce a v bezpečí
 • Pokyny pro údržbu: Nože ihned po použití očistěte vlhkým hadříkem
 • K dispozici v různých barvách
Kitano XL, 13 dílná souprava Souprava nožů s blokem, 12 nožů, ocel, luxusní dřevěný blok

Rozměry a technické podrobnosti

 • Rozměry bloku na nože: cca 17,5 x 36 x 15 cm
 • Kuchařský nůž cca 20,5 cm
 • Vykosťovací nůž cca 16 cm
 • Nůž na chléb, cca 21 cm
 • Filetovací nůž / nůž na kýtu cca 21 cm
 • Nůž Santoku cca 16,5 cm
 • Nůž Nakiri cca 18 cm
 • Malý kuchařský nůž cca 10,5 cm
 • 1 × loupací nůž, cca 8,5 cm
 • Nůž na ryby cca 12,5 cm
 • Nůž Santoku cca 13 cm
 • 1 × univerzální nůž, cca 13 cm
 • Nůž na loupání cca 8 cm
 • Celková hmotnost: přibližně 2,8 kg

Co bylo posláno

 • 1 x stojan na nože
 • 1 x kuchársky nôž cca 20,5 cm
 • 1 x vykosťovací nôž cca 16 cm
 • 1 x nôž na chlieb cca 21 cm
 • 1 x filetovací nôž/nôž na šunku cca 21 cm
 • 1 x nôž Santoku cca 16,5 cm
 • 1 x nôž Nakiri cca 18 cm
 • 1 x malý kuchársky nôž cca 10,5 cm
 • 1 x nôž na zdobenie cca 8,5 cm
 • 1 x nôž na ryby cca 12,5 cm

Dodací podmínky

Zboží není na skladě a musí být doobjednáno.

Hodnocení zákazníků

(20 hodnocení) Napište recenzi
K tomuto zboží ještě nikdo nenapsal recenzi.

Názory zákazníků z jiných zemí

Ověřená recenze

Die Medien konnten nicht geladen werden. Der Versand war top. Der Messerblock sieht auf dem ersten Blick ebenfalls top aus. Jedoch fallen bei genauerer Betrachtung 2,3 Kleinigkeiten auf. 1. Wie im Video zu sehen kippelt der Messerblock. Die Schrauben der Halterung sind schräg verschraubt. Das Kippeln liegt jedoch an der Verarbeitung des Blockes. 2. Wie in den Bildern zu sehen sind die Messer teilweise nicht gleichmäßig geschliffen. Die Schärfe ist ausreichend. Frage mich nur für wie lange. 3. Die Griffe der Messer sind sehr leicht und wirken daher nicht besonders hochwertig. Ich nehme an, dass sich die Messer schnell aus dem Griff lösen können. Das ist aber noch abzuwarten. Ich habe den Messern dennoch 3 Sterne gegeben, da sie grundsätzlich scharf sind und das Design mich überzeugt. Ich werde den Messerblock wohl behalten, da er für den Sommer im Außenbereich genutzt wird. Will man etwas Qualitatives sollte man sich einen anderen Block suchen, wobei ich annahm, dass man bei Klarstein eine etwas bessere Qualität vorfindet.

Médium nelze zavést. Doprava byla skvělá. Skvěle vypadá na první pohled i blok na nože. Při bližším zkoumání je však patrných 2,3 maličkostí. 1. Jak je vidět na videu, blok nože se viklá. Šrouby držáku jsou zašroubovány pod úhlem. Kolísání je však způsobeno zpracováním bloku. 2. Jak je vidět na obrázcích, některé nože nejsou nabroušené rovnoměrně. Ostrost je dostatečná. Jen by mě zajímalo, jak dlouho 3. Rukojeti nožů jsou velmi lehké, a proto se nezdají být nijak zvlášť kvalitní. Předpokládám, že se nože mohou rychle uvolnit z rukojeti. Ale to se ještě uvidí. Přesto jsem noži dal 3 hvězdičky, protože jsou v podstatě ostré a design mě přesvědčuje. Blok na nože si pravděpodobně nechám, protože bude v létě používán venku. Pokud chcete něco kvalitního, měli byste se poohlédnout po jiném bloku, i když jsem předpokládal, že u Klarstein najdete o něco lepší kvalitu.

Ověřená recenze

Reasonable quality for the money you pay. The box looks beautiful and the knives are ok. However, for €40 not the best quality on the market to be expected. Handle is made out of plastic so I guess you could detatch/brake it from the blade if you press really hard enough, but for the money is to be expected. The wood box came with small scratches either from transport or manufacturing. Anyway, it looks good, for the money is quite decent so I give full stars. Also works good as a gift.

Přiměřená kvalita za peníze, které zaplatíte. Krabice vypadá krásně a nože jsou v pořádku. Za 40 EUR však nelze očekávat nejlepší kvalitu na trhu. Rukojeť je vyrobena z plastu, takže si myslím, že byste ji mohli odtrhnout/zabrzdit od čepele, pokud zatlačíte opravdu dostatečně silně, ale za ty peníze se dá očekávat. Dřevěná krabice přišla s malými škrábanci buď z přepravy nebo výroby. Každopádně to vypadá dobře, za ty peníze je to docela slušné, takže dávám plný počet hvězdiček. Dobře poslouží i jako dárek.

Ověřená recenze

War geschenk zu Weihnachten, ist immer noch intakt.

Byl to vánoční dárek, ještě nepoškozený.

Ověřená recenze

Diesen Artikel habe ich weiter verschenkt. Kam sehr gut an und der jenige ist sehr zufrieden mit der Qualität.

Dal jsem toto zboží jako dárek. Přišlo velmi dobře a člověk je velmi spokojen s kvalitou.

Ověřená recenze

Die Messer sind nur was für Leute, die sie nach dem benutzen von Hand abwaschen wollen. Bei mir bekam das erste Messer nach einem Durchgang im Geschirrspüler direkt eine hässliche Verfärbung (ca. 2cm) an der Spitze und Flecken auf der Klinge. Ansonsten machen der Messerblock optisch was her und die Messer sind soweit scharf und vielfältig einsetzbar.

Nože jsou pouze pro lidi, kteří je chtějí po použití ručně umýt. Pro mě první nůž dostal ošklivé zabarvení (cca 2cm) na špičce a fleky na čepeli po běhu v myčce. Jinak blok na nože vypadá dobře a nože jsou ostré a všestranné.

Ověřená recenze

Seit 4 Jahren in Dauergebrauch. Messer nach wie vor scharf. Qualitativ etwas besser geht es natürlich noch aber für den Preis bekommt man hier das Maximum an Qualität. Absolut begeistert.

V nepřetržitém používání po dobu 4 let. Nůž stále ostrý. Kvalita samozřejmě může být o něco lepší, ale za tu cenu zde dostanete maximální kvalitu. Absolutně potěšen.

Ověřená recenze

Prinzipiell ist der Messerblock okay. Er sieht gut aus und die Messer sind scharf. Leider hat der Standfuß eine scharfe Kante, so das ein Schaden auf der Arbeitsplatte entstanden ist. Das ist sehr ärgerlich.

V zásadě je blok na nože v pořádku. Je hezký a nože jsou ostré. Bohužel má základna ostrou hranu, která způsobuje poškození pracovní desky. To je velmi nepříjemné.

Ověřená recenze

Alles super. Kann den Messerblock nur jedem empfehlen. Sehr gut auch als Geschenk :)

Všechno skvělé. Blok na nože mohu všem jen doporučit. Velmi dobré i jako dárek :)

Ověřená recenze

passen perfekt zum meinen neuen küche

dokonale se hodí do mé nové kuchyně

Ověřená recenze

Die Messer sind sehr schön verpackt angekommen. Die Messer sitzen gut in der Hand und sind sehr scharf. Ich bin vollkommen zufrieden mit der Qualität !!!

Nože dorazily velmi pěkně zabalené. Nože dobře sedí v ruce a jsou velmi ostré. S kvalitou jsem naprosto spokojená!!!

Ověřená recenze

Die Medien konnten nicht geladen werden. Sehr gute und tolle Messerset für die Küche und sehr scharfer,das ist auch wichtig!

Médium nelze zavést. Velmi dobrá a skvělá sada nožů do kuchyně a velmi ostré, to je také důležité!

Ověřená recenze

Mit dem Kauf dieses Messer-Set macht man nichts falsch. Der Preis ist angemessen, der Block sieht gut aus und die Messer sind dem Preis entsprechend solide! Man bekommt keine Spitzenmesser aber wenn man dies möchte befindet man sich auch in einer anderen Preisliga!

Nákupem této sady nožů neuděláte chybu. Cena je rozumná, blok vypadá dobře a nože jsou za tu cenu solidní! Špičkové nože neseženete, ale pokud nějaký chcete, jste v jiné cenové lize!

Ověřená recenze

Aussehen top und gutes Preis-Leistungsverhältnis

Vypadá skvěle a má dobrou hodnotu za peníze

Ověřená recenze

Preis

Cena

Ověřená recenze

... aber nicht nur diese stimmt. Messer liegen gut in der Hand. Über eine langanhaltende Schärfe kann ich noch nichts sagen.

... ale nejen to je správné. Nože se pohodlně drží. O dlouhotrvající ostrosti zatím nemohu nic říct.

Ověřená recenze

Die Medien konnten nicht geladen werden. Versand erfolgte sehr schnell - Problemlos und unkompliziert, Preisleistungsverhältnis zu anderen Messer-Sets einfach Produkt war im einwandfreien Zustand - im Gegensatz zu vielen anderen Messer-Sets kann ich bei diesem mit gutem Gewissen sagen Egal welche Art von Fleisch, Gemüse oder Obst diese Messer schneiden besonders gut und besonders scharf! Auch ist es zu vielen anderen Messer-Sets definitiv schön anzusehen und ein Blickfang in jeder Küche. Verkäufer und Marke definitiv empfehlenswert

Médium nelze zavést. Expedice byla velmi rychlá - bez problémů a nekomplikovaná, poměr cena výkon oproti jiným sadám nožů Výrobek byl v perfektním stavu - na rozdíl od mnoha jiných sad nožů mohu s čistým svědomím říci, že je jedno o jaké maso se jedná, zelenina nebo ovoce tyto nože krájejí obzvlášť dobře a obzvláště pikantně! Rozhodně je také pěkný na pohled s mnoha dalšími sadami nožů a je poutačem každé kuchyně. Prodejce a značka rozhodně doporučuji

Ověřená recenze

der Messerblock ist sehr stylisch und passt gut zur Küche. Die Messer sind für den Hausgebrauch mehr als ausreichend und liegen gut in der Hand.

blok na nože je velmi stylový a hodí se do kuchyně. Pro domácí použití jsou nože více než dostačující a pohodlně se drží.

Ověřená recenze

Der Klarstein Kitano Messerblock beinhaltet 8 individuelle Messer für jeden Verwendungszweck. Er macht einen sehr soliden und edlen Eindruck und ich auch die Schärfe der Messer ist sehr beeindruckend. Da ich meine Messer selber Schärfe, erwarte ich von einem Messer eine gewisse Schärfe und Haltbarkeit und beides erfüllen die Messer vom Kitano Messerblock. Egal ob Fleisch, Brot oder Gemüse, die Messer schneiden schön und einfach ein. Ein Punkt Abzug bei der Ergonomie, da mir die Griffe zu leicht sind. Diese sind anscheinend aus hohlem Kunststoff gefertigt, was leider nicht meinem Geschmack entspricht und die Balance zwischen Klinge und Griff ziemlich stört. Die Klingen sind verhältnismäßig zu anderen Küchenmessern dünn, was beim Schneiden, meiner Meinung nach, nur Vorteile bringt. Ich bin mit dem Klarstein Kitano Messerblock voll und ganz zufrieden und würde ihn auch als tolles Geschenk in Betracht ziehen.

Blok nožů Klarstein Kitano obsahuje 8 samostatných nožů pro každý účel. Působí velmi solidním a ušlechtilým dojmem a ostrost nožů je velmi působivá. Jelikož si nože brousím sám, očekávám od nože určitou ostrost a odolnost a nože z bloku na nože Kitano obojí splňují. Ať už maso, chléb nebo zeleninu, nože krájí krásně a snadno. Srážka jednoho bodu za ergonomii, protože rukojeti jsou na mě moc lehké. Ty jsou zřejmě z dutého plastu, což se mi bohužel nelíbí a dost narušuje rovnováhu mezi čepelí a rukojetí. Čepele jsou oproti jiným kuchyňským nožům tenké, což má podle mě výhody jen při řezání. S blokem na nože Klarstein Kitano jsem naprosto spokojen a považoval bych ho také za skvělý dárek.

Ověřená recenze

Das Messerset ist toll. Es hat die Zubereitung des Abendessens viel einfacher gemacht. Die Edelstahlklingen sind sehr scharf und schneiden mühelos durch Gemüse, Fleisch und Brot. Der Stahl sieht extrem dauerhaft und robust aus. Meiner Meinung nach werden die Messer für immer scharf sein. Auch der Block ist von sehr guter Qualität. Die Farbe ist angenehm und sehr warm, und der Block sehr stabil. Das Herausziehen eines Messers und das Wiedereinsetzen ist sehr einfach. Ich bin nicht der größte Fan des kleinen Plastikstücks oben auf dem Block. Es schützt zwar das Holz vor den scharfen Klingen, was auf Dauer viel Verschleiß ersparen würde. Das Set ist wirklich gut durchdacht und langlebig. Das japanische Design ist unverkennbar. Ich benutze die Messer beim Kochen sehr gerne und fühle mich wie ein professioneller Koch. Es gibt auch ein Messer für jeden Einsatz. Bester Preis für diese Qualität.

Sada nožů je skvělá. Hodně to usnadnilo přípravu večeře. Čepele z nerezové oceli jsou velmi ostré a bez námahy proříznou zeleninu, maso a chléb. Ocel vypadá extrémně trvanlivě a robustně. Dle mého názoru budou nože vždy ostré. Blok je také velmi kvalitní. Barva je příjemná a velmi teplá a blok je velmi stabilní. Vyjmutí nože a jeho opětovné vložení je velmi snadné. Nejsem největší fanoušek toho malého kousku plastu na vrcholu bloku. Chrání dřevo před ostrými čepelemi, což by z dlouhodobého hlediska ušetřilo velké opotřebení. Sada je opravdu promyšlená a odolná. Japonský design je nezaměnitelný. Používání nožů při vaření mě velmi baví a připadám si jako profesionální kuchař. Pro každé použití je tu také nůž. Nejlepší cena za tuto kvalitu.

Ověřená recenze

Ich bin kein Profi und koche auch nicht extrem viel. Das hat such allerdings geändert, seit ich diesen Messerblock besitze. Es macht viel mehr Spaß! Von Anfang an: Das Paket kam an. Und leider muss man sagen, dass es sehr viel verpackungsmüll gab. Messerblockkarton in Karton in Umkarton. Dazwischen Füllmaterial. Als ich alles ausgepackt hatte, habe ich leider auch diese kleine Macke (wie auf dem Bild zu sehen) feststellen müssen. (Definitiv nicht beim Auspacken passiert.) Habe dem Verkäufer geschrieben, sollte mich dann aber an Amazon wenden, was mir irgendwie zu kompliziert war, also habe ich es so hingenommen. Die Macke ist ohnehin eher an der Hinterseite. Die Messer sind wirklich super scharf (Ich kann mur von meinen Empfindungen sprechen. Hatte nie vergleichbare Messer) und das schneiden damit, macht super Spaß, da es fast von allein geht. Sie sind stabil und sehen gut aus. Nach einigen Wochen habe ich an einem Messer (welches ich oft benutze) allerdings leicht Rost? bemerkt. Ganz leicht,stellenweise. Und das obwohl ich die Messer nach dem benutzen abwasche und abtrockne. Ich bin gespannt wie lange sie noch halten und werde berichtet. Für den "kleinen" Koch Zuhause würde ich das Set auf jeden Fall empfehlen. Für Leute die viel Kochen ist das vielleicht weniger etwas und ich würde mich eher an den gängigen Marken orientieren .

Nejsem profesionál a ani moc nevařím. To se však od doby, kdy vlastním tento blok na nože, změnilo. Je to mnohem zábavnější! Od začátku: balíček dorazil. A bohužel je třeba říci, že odpadů z obalů bylo hodně. Karton bloku nožů v kartonu v hlavním kartonu. Mezi výplňovým materiálem. Bohužel, když jsem vše vybalil, musel jsem si všimnout i tohoto malého vrtochu (jak vidíte na obrázku). (Rozhodně se to nestalo po rozbalení.) Napsal jsem prodejci, ale pak mi bylo řečeno, aby kontaktoval Amazon, což pro mě bylo příliš složité, tak jsem to prostě vzal. Chyba je každopádně spíše na zadní straně. Nože jsou opravdu super ostré (mohu mluvit jen o svých pocitech. Nikdy jsem srovnatelné nože neměl) a řezání s nimi je skvělá zábava, protože to jde skoro samo. Jsou stabilní a dobře vypadají. Po pár týdnech mám ale na noži (který používám často) lehkou rez? všiml. Velmi snadno, místy. A to i přesto, že nože po použití umyji a vysuším. Jsem zvědavý, jak dlouho vydrží a budou hlášeny. Sadu bych určitě doporučila pro domácí "malé" kuchařky. Pro lidi, kteří hodně vaří, je to snad menší problém a spíše bych se orientoval na zavedené značky.

Zobrazit všechna hodnocení zákazníků Zobrazit méně hodnocení zákazníků