Arctic Porter, výrobník ledu, kuželovité kostky ledu, 12 kg/24 h, nerezová ocel Stříbrná
Arctic Porter, výrobník ledu, kuželovité kostky ledu, 12 kg/24 h, nerezová ocel Stříbrná
Arctic Porter, výrobník ledu, kuželovité kostky ledu, 12 kg/24 h, nerezová ocel Stříbrná
Arctic Porter, výrobník ledu, kuželovité kostky ledu, 12 kg/24 h, nerezová ocel Stříbrná
Arctic Porter, výrobník ledu, kuželovité kostky ledu, 12 kg/24 h, nerezová ocel Stříbrná
Arctic Porter, výrobník ledu, kuželovité kostky ledu, 12 kg/24 h, nerezová ocel Stříbrná
Arctic Porter, výrobník ledu, kuželovité kostky ledu, 12 kg/24 h, nerezová ocel Stříbrná

Arctic Porter výrobník ledu

Výrobník ledu Nerezová ocel 120 watt
6 559,00 Kč (s DPH)

Arctic Porter výrobník ledu

6 559,00 Kč (s DPH)
Ihned k dodání. Dodací lhůta: 5 - 7 pracovních dní
14 dní na vrácení

Základní informace

 • Stylové nápoje: výkonný pultový výrobník ledu s konstrukcí z ušlechtilé oceli a velkým průhledným okénkem
 • Mobilní osvěžení: velká rukojeť na jednoduchý přenos – ideální na zahradní párty
 • Velká výrobní kapacita: vyrobí 9 kuželovitých kostek ledu za 8 minut a až do 12 kg ledu za den
 • Použití kdekoli: pro použití doma, v barech, na párty i zahradních oslavách
 • Jednoduché ovládání: intuitivní ovládací panel se šesti srozumitelnými kontrolkami
 • Snadno se čistí: díky funkci samočištění a hladkému provedení z ušlechtilé oceli
 • Praktický: jednoduché vyjímání díky odnímatelné nádobě na kostky ledu s hmotností 0,8 kg a díky lopatce na led
 • Na každou příležitost: volitelná velikost kostek ledu – malá a velká

 • Popis produktu

  Na rodinnou oslavu, společnou párty v bytě nebo jako profesionální výrobník ledu v barech i restauracích: s výrobníkem ledu Klarstein Arctic Porter se dají perfektně připravit a vychladit všechny nápoje.

  Výkonný výrobník ledu Arctic Porter denně vyprodukuje až do 12 kg kuželovitých kousků ledu a výborně se hodí na všechny párty, zahradní oslavy nebo do barů. Zařízení Arctic Porter je vhodné i na běžné domácí použití. Budou s ním doma vždy k dispozici čerstvé kostky ledu na chlazení nápojů. V závislosti na nastavené velikosti S nebo L připraví zařízení 9 kostek ledu v jednom cyklu za 8 minut. V případě prázdné nádrže na vodu nebo plného zásobníku na kostky ledu poskytují spolehlivé informace kontrolky na přehledném dotykovém ovládacím panelu výrobníku ledu. A kdo chce mít přehled o všem, může sledovat hladinu naplnění přes velké průhledné okénko bez otevírání chladicí nádoby. Mimořádně praktické je velké držadlo, se kterým se z výrobníku ledu stane mobilní pomocník při přípravě osvěžení. Po použití se zařízení Arctic Porter snadno čistí díky funkci samočištění a hladké konstrukci z ušlechtilé oceli. Elegantní provedení se ideálně začlení do každého prostředí.

  Ledově studené osvěžení: s výrobníkem ledu Arctic Porter od společnosti Klarstein se dají v okamžiku připravit lahodné a osvěžující nápoje na večírcích, v restauracích a barech.

  Zobrazit víc

  Vlastnosti

  Stáhnout manuál
  • Výkon: 120 W
  • Na výrobu kuželovitých kousků ledu
  • Nádrž na vodu: 2 litry
  • Objem výroby: cca 12 kg / 24 hod.
  • Počet kostek ledu na cyklus: 9
  • Velikost kostek ledu: malá a velká
  • Kapacita složky na led: 0,8 kg
  • Dotykový ovládací panel
  • Funkce samočištění
  • Konstrukce z ušlechtilé oceli
  • Chladicí prostředek: R600a (23g)
  • Kompresní chlazení
  • Napájení: 220–240 V ~ | 50 Hz
  Arctic Porter, výrobník ledu, kuželovité kostky ledu, 12 kg/24 h, nerezová ocel

  Vlastnosti a rozměry

  • Rozměry: cca 24 × 33 × 30 cm (Š × V × H)
  • Délka síťového kabelu: 180 cm
  • Hmotnost: cca 7,2 kg

  Co bylo posláno

  • 1× výrobník ledu
  • 1× zásobník na kostky ledu
  • 1× lopatka na led
  • Návod k obsluze ve více jazycích

  Dodací podmínky

  Ihned k dodání. Dodací lhůta: 5 - 7 pracovních dní

  Hodnocení zákazníků

  (20 hodnocení) Napište recenzi
  K tomuto zboží ještě nikdo nenapsal recenzi.

  Názory zákazníků z jiných zemí

  Ověřená recenze

  The ice machine stopped working after less than 1 year. I reached out to the seller through amazon to only get automatic replied telling me they would contact me soon with no further reach out from them. I also then emailed the contact on the invoice with no reply either.

  Stroj na výrobu ledu přestal fungovat po méně než 1 roce. Oslovil jsem prodejce přes amazon, abych dostal pouze automatickou odpověď a řekl mi, že mě brzy kontaktují, aniž by se od nich dále oslovovali. Také jsem pak poslal e-mail kontaktu na faktuře bez odpovědi.

  Ověřená recenze

  Preisleistung völlig akzeptabel. Ideal für eine kleine Party. Erstaunlich leise.

  Hodnota za peníze zcela přijatelná. Ideální pro malou párty. Úžasně tichý.

  Ověřená recenze

  Die Maschine ist gerade immer im Einsatz..

  Stroj je neustále v provozu.

  Ověřená recenze

  Super Teil. Schnell in der Herstellung und robust. Bei uns läuft das Gerät täglich und wir wollen sie nicht mehr hergeben.

  skvělá část Rychlá výroba a robustní. Zařízení máme v provozu každý den a už ho nechceme dát z ruky.

  Ověřená recenze

  Beste IDee zum Festival. Hat beim 40 Grad auch gut gedient, Eiswürfel immer dabei zu haben es ist ja mega. Würde ich jedenfall wieder kaufen.

  Nejlepší nápad na festival. Podává se dobře i na 40 stupňů, mít s sebou vždy kostky ledu, to je mega. Určitě bych koupil znovu.

  Ověřená recenze

  Alles perfekt, wie beschrieben

  Vše perfektní, jak je popsáno

  Ověřená recenze

  Nach langem hin und her vergleichen habe ich mich für dieses Gerät von Klarstein entschieden und bin nicht enttäuscht worden. Das Gerät ist logischerweise hörbar durch die Kühlung und das Fallen der Eiswürfel, was uns selbst im Wohnzimmer nicht stört. Die Eiswürfel werden in der angegebenen Zeit produziert und in den Auffangbehälter geschoben. Die unterschiedlichen Größen der Eiswürfel unterscheiden sich in der Wanddicke des Eiswürfels. Das Gerät läuft bei uns oft Stunden lang, auch um Eiswürfel einzufrieren. Von mir eine klare Kaufempfehlung!

  Po dlouhém porovnávání tam a zpět jsem se rozhodl pro tento přístroj Klarstein a nebyl jsem zklamán. Zařízení je logicky slyšet díky chlazení a padání ledových kostek, což nám nevadí ani v obývacím pokoji. Kostky ledu jsou vyrobeny ve stanoveném čase a vtlačeny do sběrné nádoby. Různé velikosti kostek ledu se liší tloušťkou stěny kostky ledu. Zařízení často běžíme celé hodiny, také proto, abychom zmrazili kostky ledu. Ode mě jasné doporučení ke koupi!

  Ověřená recenze

  Alles bestens

  Vše nejlepší

  Ověřená recenze

  Für Partys bis 30 Leuten voll ausreichend.

  Dostatečná pro párty do 30 osob.

  Ověřená recenze

  Nachdem wir sehnsüchtig auf die Lieferung der Eiswürfelmaschine gewartet haben und diese sogar noch 1 Tag früher geliefert wurde, haben wir sie (nach empfohlener Wartezeit) und Reinigung sofort ausprobiert! Nach dem Testen beider Größen der Eiswürfel, können wir die Klarstein Arctic Porter Eiswürfelmaschine klar weiter empfehlen! Ggfs. wird diese Rezension zu einem späteren Zeitpunkt noch ergänzt!

  Poté, co jsme toužebně čekali na dodání stroje na ledové kostky a dokonce byl doručen o 1 den dříve, ihned jsme jej (po doporučené čekací době) vyzkoušeli a uklidili! Po vyzkoušení obou velikostí kostek ledu můžeme stroj na kostky ledu Klarstein Arctic Porter jednoznačně doporučit! možná Tato recenze bude později aktualizována!

  Ověřená recenze

  Mega einfache Bedienung

  Super snadné použití

  Ověřená recenze

  Tolle Artikel! Funktioniert wie erwartet!

  Skvělé články! Funguje podle očekávání!

  Ověřená recenze

  Macht Eiswürfel in zwei verschiedene Größen, schnell und zuverlässig

  Rychle a spolehlivě vyrobí kostky ledu ve dvou různých velikostech

  Ověřená recenze

  Das Gerät macht was es soll, den Lüfter hört man, aber ist jetzt aber auch nicht unangenehm laut. Ich finde aber das die Eiswürfel direkt nach der Produktion relativ schnell auftauen, daher ist es ratsam ein paar auf Vorrat im Gefrierschrank aufzubewahren.

  Zařízení dělá, co má, ventilátor je slyšet, ale není ani nepříjemně hlasitý. Zjistil jsem ale, že ledové kostky se rozmrazují poměrně rychle hned po výrobě, takže je vhodné pár jich nechat v mrazáku.

  Ověřená recenze

  Hab‘s für meine Mama gekauft absolut begeistert, sie hat so eine Freude daran, ist nicht zu laut, einfache Bedienung! Preis Leistung top! Farbe Pastell blau ( schöne Farbe) war günstiger als ,, sieber schwarz‘‘

  Koupila jsem ho mamince, naprosto ho miluje, není příliš hlasitý, snadno se používá! Cena-výkon top! Barva pastelově modrá (krásná barva) byla levnější než "sieber black"

  Ověřená recenze

  Wir haben den Apparillo seit April im Dauereinsatz und keine Probleme bis jetzt. Alle neun Minuten frische Eiswürfel, die sich im Gerät für längere Zeit halten. Würde das Gerät jederzeit wieder kaufen

  Apparillo používáme nepřetržitě od dubna a zatím bez problémů. Čerstvé kostky ledu každých devět minut, které zůstanou v přístroji dlouhou dobu. Kdykoli by si zařízení koupil znovu

  Ověřená recenze

  Die Maschine macht sehr schnell und viele Eiswürfel. War zuerst etwas enttäuscht, da ich der Meinung war, dass die Eiswürfel in Größe L klein ausfallen, das stört aber nicht, dann tut man halt einen mehr ins Getränk. Ich hab die Eiswürfel immer gleich aus dem Vorratsbehälter genommen und ins Gefrierfach getan, sonst wären sie wieder geschmolzen und der Vorratsbehälter wäre übergelaufen bei der Menge die ich gemacht habe. Bis jetzt klare Kaufempfehlung.

  Stroj velmi rychle vyrobí spoustu kostek ledu. Zpočátku jsem byl trochu zklamaný, protože jsem si myslel, že kostky ledu velikosti L jsou malé, ale to vám nevadí, pak si do nápoje dáte ještě jednu. Kostky ledu jsem vždy vyndal rovnou ze zásobní nádoby a dal je do mrazáku, jinak by se znovu roztekly a zásobní nádoba přetekla množstvím, které jsem vyrobila. Zatím jasné doporučení ke koupi.

  Ověřená recenze

  An sich ist die Eismaschine wirklich super und auch echt leise aber die Eiswürfel sind ein bisschen klein

  Sám o sobě je stroj na led opravdu skvělý a také opravdu tichý, ale kostky ledu jsou trochu malé

  Ověřená recenze

  Moin, kurz und knapp: Ist eine Eismaschine, macht schnell und zuverlässig Eis, die Lautstärke ist völlig ok. Etwas ausführlicher: Ich hatte keine Lust mehr auf ein vereistes Eisfach dank undichter Eiswürfelformen, das nächstbeste ist eine Eismaschine. Kurz vorweg, die Verpackung war sehr gut, zwei Umkartons plus Styropor. Anschließend ausgepackt, 2h stehengelassen (damit sich das Kühlmittelabsetzen kann, s. Anleitung) und los gehts. Die angegebene Produktionszeit kommt ganz gut hin, in den Eiswürfelkorb passen ca. 600g Eis von den großen Eiswürfeln (siehe Bild) und es dauert etwa 2h von Stecker rein bis zum vollen Eiskorb, so als Planung für eventuelle Partys. An das leichte, konstante Brummen des Kompressors/Lüftergeräusch gewöhnt man sich schnell, die Lautstärke ist für so ein günstiges und kleines Gerät völlig ok, denn irgendwie muss die Wärme ja auch raus. Als kleines "Manko" würde ich sagen ist die Größenumstellung ziemlich überflüssig, die Eiswürfel sind annährend gleich groß, bloß etwas dünnwandiger. Ich bin mir noch nicht ganz sicher, inwiefern das hilfreich sein könnte, also werde ich sie weiterhin einfach große Eiswürfel machen lassen.

  Moin, short and sweet: Je to stroj na zmrzlinu, dělá zmrzlinu rychle a spolehlivě, objem je naprosto v pořádku. Trochu podrobněji: Už mě omrzela ledová přihrádka díky netěsným formám na led, další nejlepší věc je zmrzlinovač. Za prvé, balení bylo velmi dobré, dvě vnější krabice plus polystyren. Poté vybalit, nechat 2 hodiny odstát (aby se chladící kapalina mohla usadit, viz návod) a jedeme. Uvedená doba výroby je vcelku dobrá, do koše na ledové kostky se vejde cca 600g ledu z velkých ledových kostek (viz obrázek) a od zapojení do plného ledového koše to trvá asi 2 hodiny, takže naplánování případných večírků. Na mírné neustálé hučení kompresoru/ventilátoru si rychle zvyknete, hlasitost je na tak levný a malý přístroj úplně ok, protože teplo se musí nějak dostat ven. Jako malý "nedostatek" bych řekl, že změna velikosti je v podstatě zbytečná, kostky ledu jsou skoro stejně velké, akorát trochu tenčí. Ještě si nejsem úplně jistý, jak by to mohlo být užitečné, takže je nechám dělat velké kostky ledu.

  Ověřená recenze

  Ich habe bereits seit längerem einen Eiswürfelbereiter von Klarstein in Edelstahloptik, der aber Sommer für Sommer von meinem Sohn "entführt" wird. Deshalb habe ich diesen ihm endgültig überlassen und mit für die nächste Saison einen neuen, den schwarzen (passt sowieso besser zu meiner Einrichtung) Arctic Porter gekauft. Das Gerät stellt wie schon sein Vorgänger für uns perfekte Eiswürfel schnell und in großer Menge her, ist dabei wunderbar leise. Die Reinigung geht dank des Wasserauslasses sogar noch einfacher als bisher. Sohn und Mutter sind also beide zufrieden und nun muss nur noch besseres Wetter kommen, damit wir eisgekühlte Cocktails auf dem Balkon genießen können.

  Výrobník ledových kostek Klarstein v nerezovém vzhledu mám už delší dobu, ale každé léto ho "unesl" syn. Proto jsem mu to nakonec nechal a na další sezónu koupil nový, černý Arctic Porter (který se mi každopádně víc hodí do interiéru). Stejně jako jeho předchůdce nám zařízení vyrábí dokonalé kostky ledu rychle a ve velkém množství a je úžasně tiché. Díky odtoku vody je čištění ještě jednodušší než dříve. Takže syn i maminka jsou oba šťastní a teď už musí přijít jen lepší počasí, abychom si mohli vychutnat ledově vychlazené koktejly na balkoně.

  Zobrazit všechna hodnocení zákazníků Zobrazit méně hodnocení zákazníků