3 letá záruka 14 dní na vrácení zboží

Všechno pro pořádek

Uklizený a čistý domov vám poskytne nejen životní klid, ale také jasný pohled na vaše další projekty, sny a cíle. Chcete mít doma vždy pořádek? S našimi Klarstein strážci pořádku vyhlašujete válku skvrnám na kobercích, nádobí, horám prádla a hromadám odpadu – záruka vítězství je také v ceně. Takže: Máte náladu na uklízení? My jsme připravení!

Rozlučte se s hromadou prádla díky Klarsteinu

Praní, sušení, žehlení… Na začátku uklízení věnujeme pozornost tomu, co leží na podlaze: hromadám prádla! Jeho předtřídění je rozumný a nezbytný krok. Bílé prádlo může být opět rozjasněné citronovým práškem šetrným k životnímu prostředí, čierne oblečení by si mělo, pokud je to možné, zachovat co nejtmavší odstín. Prádlo musí být krásně voňavé a barevné tkaniny by se měly prát prostředky, které zesilují barvy – proto prádlo roztřiďte. Nezapomeňte na správnou teplotu praní! Zbývá jen všechno usušit a vyžehlit. To, čemu pořádkoví mrzouti říkají otravné domácí práce, je díky šikovným a efektivním Klarstein pomocníkům opravdu zábavné, protože výsledek vidíte ihned. Pojďme na to!

Pračky a sušičky Klarstein

Klasické pračky a sušičky pro velké byty, úzké modely pro sólisty a cestovatele v karavanech nebo sušičky na košile pro svobodnéh a zaneprázdněné lidi, skolí vaši hromadu prádla mrknutím oka. Klarstein klade důraz na intuitivní ovládání. Prádlo stačí vložit do bubnu, zavřít dvířka, stisknout tlačítko, hotovo. Nechceme vás připravit o drahocenný čas komplikovaným ovládáním. Chceme, abyste v životě měli čas na krásné věci bez toho, abyste zanedbávali uklízení. S Klarsteinem zvládnete všechno s přehledem.

Objavte více

Žehličky Klarstein

„Vyžehli mě, zlato!“ říká váš vnitřní hlas při pohledu na hromadu košilí, blúz a kalhot. Umlčte ho! Díky žehličkám Klarstein se ne vždy oblíbené žehlení změní na zábavu. Integrovaný napařovací systém, výkonná základna a super lehké posuvné žehlicí desky odstraní záhyby na všech vašich outfitech rychleji, než skončí vaše oblíbená epizoda seriálu na Netflixu. Vsadíme se?

Objavte více

Rozlučte se s drobky na podlaze

Rádi vyskakujete ráno z postele a spěcháte ke kávovaru? Milujete pobíhat po obýváku jen v ponožkách? Potom určitě víte, že čistá podlaha je tehdy, když si nemusíte z nohou utírat prach a drobky, když se chcete vrátit do postele nebo se uvelebit na gauči. Vysavače Klarstein vám pomůžou udržet pořádek skutečně dlouho. Jdete do toho?

Akumulátorové vysavače Klarstein

Bezdrátový, bezsáčkový, nečekaně výkonný: s naším bezdrátovým vysavačem Klarstein se rozloučíte nejen se špínou na podlaze, ale také s otravnými zamotanými kabely a výměnami špinavého sáčku. Všestranný, šikovný a flexibilní, můžete s ním létat po celém vašem bytě, vzít ho s sebou na dovolenou a po vyčištění ho snadno uskladníte. Vysávání drobků bude ještě zábavnější.

Objavte více

Klasické a robotické vysavače Klarstein

Vysávání může být velmi uklidňující – obzvlášť když se zbavíte všeho prachu v koupelně, drobků chleba v kuchyni, chipsových drobků před pohovkou. 1:0 pro vás a váš vysavač Klarstein! Nemáte čas na ruční vysávání? Žádný problém: Naše vysávací roboty Klarstein budou za vás bojovat ve válce s drobky, ať už jste na cestách, nebo si jen chcete natáhnout nohy.

Objavte více

Kombinované vysavače Klarstein s mopem

Opravdu se vám daří udržovat podlahy čisté? Představte si to pohodlí vysavače a mopu v jednom. Toto čištění podlah je doslova na profesionální úrovni. Vyhlaste válku drobkům pod jídelním stolem, pod postelí a na podlaze v koupelně. Význam „perfektně čisté“ nabude úplně jiný rozměr – uvidíte!

Objavte více

Sbohem kuchyňskému chaosu díky Klarsteinu

Prádlo je vyprané, podlaha je znovu čistá – už jen v kuchyni je hromada nádobí a plné pytle na odpadky. Trápí vás neustálé a zdlouhavé umývání nádobí? Pytel na odpadky nepříjemně zapáchá? Záchrana se blíží: V posledním kroku vašeho uklízecího zápalu vás Klarstein automatičtí domácí hrdinové znovu zachrání. Vaše nová myčka nádobí předvádí excelentní výkony, dřez je opět prázdný a nádobí znovu září čistotou. Mezitím náš odpadkový koš Klarstein nenápadně pohlcuje pachy zbytků jídla a bez problémů designově doplní vaši kuchyni, která se znovu a rychle stane vaším nejoblíbenějším místem.

Myčky nádobí Klarstein

Ať jste malá, nebo velká rodina: myčky Klarstein ve vás znovu vzbudí chuť vařit a péct, protože následné umývání špinavého nádobí bude pro vás o jednom stisknutí tlačítka. Dny, kdy se po oblíbeném tříchodovém menu kuchyní valil zápach, jsou pryč. Místo toho si sedněte, uvolněte se a užijte si klidný večer se svými blízkými. O zbytek se postará vaše myčka Klarstein.

Objavte více

Odpadkové koše Klarstein

Odpadkové koše jsou skutečnými smolaři! Ty s pedály jsou rozšířenou klasikou, kterou vám samozřejmě nechceme vzít. Extrémně robustní konstrukce nás provázejí už celé generace a přežijí každé stěhování. Naše koše se senzory vás osvobodí od dotyků s ne vždy perfektně čistými plochami. Koše se otevírají bez kontaktu, přesne kdy chcete. Nežádoucí pachy nebo špinavé ruce? Nikdy víc. Váš odpad nebudete cítit a vaše ruce zůstanou čisté. Výhra na každé straně!

Objavte více

Nahoru