3 letá záruka 14 dní na vrácení zboží

Všechno pro efektivní skladování

Uklidit, zmrazit, připravit: udržujte spoji kuchyni stále čistou bez zbytečného plýtvání jídlem. Předem si připravte oblíbenou snídani na stresující ráno, odložte lasagne z oběda do ledničky na později nebo si s sebou namíchejte osvěžující minerální vodu s kousky citronu, máou a zázvorem. Šikovné uskladnění potravin vám ušetří čas a dopřeje příjemné okamžiky. Nechte nás překvapit vás.

Praktické nádoby Klarstein

Naši prarodiče věděli, co dělají! Zásobování se potravinami je velmi výhodné. Ať už uskladněné na víkendovou hostinu, předvařené na několik dní dopředu, nebo zamražené na později: Tento přístup vám nejen ušetří čas, který můžete strávit lenošením, ale také vás připraví na nečekanou návštěvu, které během okamžiku připravíte velkorysé pohoštění. Tímto způsobem také můžete snížit celkový potravinový odpad, protože pokud teď nemáte chuť na včerejší nákyp, můžete si ho odložit na později do vzduchotěsně uzavíratelného boxu Klarstein. Vyzkoušejte to...

Klarstein skladovací nádoby a boxy

Milujete variť na niekoľko dní vopred a mať tak vždy niečo pripravené? Prajete si mať vyriešené skladovanie zemiakov, cibule alebo korenia, vďaka ktorému budú vaše prísady nielen po ruke, ale tiež doplnia vašu kuchyňu ako dekorácia? Potom ste na správnom mieste: skladovacie nádoby a boxy Klarstein pomôžu pripraviť jedlo jednoduchšie než kedykoľvek predtým. Od studených údenín, cez čerstvý chlieb a koláče až po nákyp. Všetko môžete vzduchotesne zabaliť, bezpečne odložiť a na konci lahodne servírovať.

Objavte více

Dobře zabalené a chutné jídlo s sebou díky Klarsteinu

Připravte si jídlo na cestu! Vy a vaše rodina si můžete vychutnávat jídlo během celého dne díky Klarstein jídlonosičům, boxům a lahvím na pití. Doma připravené obědy jsou výživné a zdravé. Odpolední minibufet s domácím ledovým čajem je zase perfektním zdrojem energie, když jste na cestách. ​

Klarstein obědové boxy a boxíky

Prosíme s sebou! Proč? Díky obědovým boxům šetříte peníze, doma uvařené je vždy přesně podle vašich představ, vždy si dopřejete přesně to, na co máte chuť a navíc se chováte zodpovědně k přírodě. Ať už jde o sladkou snídani, chutný oběd nebo vydatnou večeři s sebou: Klarstein pomocníci vás všude provázejí. Po návratu domů je můžete jednoduše umýt v myčce a znovu naplnit na další den. Takto je ještě zábavnější být venku, že?

Objavte více

Lahve Klarstein

Fanta nebo Capri Sonne jsou out! Připravte si domácí limonádu přesně podle své chuti a vezměte si ji kamkoliv s sebou. Limonáda je chutnější, zdravější a potěšíte jí i energií sršící ratolesti. Na trénink, výlet, do kanceláře, do školy nebo školky, lahve Klarstein vás podpoří doslova všude.
Plus: Obejdete se bez zbytečných chemických přísad v kupovaných nápojích a podpoříte tak udržitelnější a zdravější pití. Z hašení žízně se stane zábava!

Objavte více

Nahoru