Pomporto Lounge zahradní lehátko

2 529,00 Kč 3 499,00 Kč (s DPH)
 • 66 cm
 • Gauč
 • 8 kg
Produktové číslo: 10033409
Pomporto Lounge zahradní lehátko
2 529,00 Kč 3 499,00 Kč (s DPH)
Také dostupné v jiných stavech zboží
 • Koupit s lehkými stopami opotřebení
  Zboží, které bylo zákazníkem otestováno nebo krátce používáno. Na produktu jsou jen lehké stopy opotřebení jako škrábance nebo poškození krabice / vnějšího balení. Produkt má všechny původní funkce a byl otestován v provozu. Nabízíme záruku 3 roky.
  2 149,00 Kč 3 499,00 Kč
 • Ihned k dodání. Ihned k dodání.
 • Dodací lhůta: 5 - 7 pracovních dní Dodací lhůta: 5 - 7 pracovních dní
 • Expresní doručení
 • 14 dní na vrácení
 • Doprava zdarma nad 1 260 Kč Doručení zdarma při platbě kartou nebo bankovním převodem

Základní informace

 • Nejen pro milovníky slunce: lehátko k relaxaci na zahradě, na balkoně nebo na terase

 • Ergonomicky tvarované: lehátko a opěradlo jsou přizpůsobeny přirozenému tvaru těla pro relax obzvlášť šetrný k páteři

 • Odolné: nepromokavý, snadno čistitelný potah z ComfortMesh, vyrobený ze 70% PVC a 30% polyetylénu

Popis produktu

Užívejte si slunce. Odpočiňte si na lehátku Blumfeldt Pomporto Lounge a vychutnejte si letní opálení - na zahradě, na terase nebo na balkoně.

Vychutnejte si slunce se zahradním lehátkem Blumfeldt Pomporto Lounge. Díky robustní polyesterové síťovině můžete odpočívat na 173 cm dlouhé, ergonomicky tvarované ploše na sezení i ležení. Aby splňovalo lehátko všechny požadavky, jeho opěradlo se dá pohodlně nastavit do 7 pozic - od sezení po ležení. Podle osobních preferencí. Barevná tkanina ComfortMesh ze 70% PVC a 30% polyethylenu je odolná vůči povětrnostním vlivům, velmi rychle schne a dá se jednoduše vyčistit vlhkou utěrkou. Takže lehátko je vždy připraveno na další opalování. Ma také dlouhodobou užitnou hodnotu. Rám z hliníkových trubek je maximálně stabilní a váží pouze 8 kg. Práškové lakování kovových částí se postará o dodatečnou odolnost vůči povětrnostním vlivům. Díky skládací funkci je možné lehátko složit v několika jednoduchých krocích, abyste jej mohli prostorově úsporně uskladnit nebo složené přenést například k jezeru.

Pohodlné opalování: relaxujte s lehátkem Blumfeldt Pomporto Lounge celé léto.

Vlastnosti

 • všechny kovové části jsou práškově lakované: žádná rez ani plíseň
 • sklopné pro prostorově úsporné uskladnění
 • příjemně měkké sedadlo i opěradlo
 • snadno se přenáší díky nízké hmotnosti
 • rychleschnoucí polyesterová tkanina
 • barva potahu: antracitová
Produktové číslo: 10033409

Rozměry a technické podrobnosti

 • rozměry při vzpřímeném opěradle: cca 66 x 92 x 140 cm (Š x V x H)
 • rozměry při sníženém opěradle: cca 66 x 92 x 175 cm (Š x V x H)
 • rozměry sklopeného pelechu: cca 66 x 83 x 20 cm (Š x V x H)
 • plocha k sezení: cca 51 x 110 cm (Š x D)
 • plocha opěradla: cca 51 x 63,5 cm (Š x D)
 • hmotnost: cca 8 kg

Co bylo posláno

 • 1 x lehátko
 • německý manuál(další jazyky: angličtina)

Dodací podmínky

Ihned k dodání.

Dodací lhůta: 5 - 7 pracovních dní

Hodnocení zákazníků
14 hodnocení

K tomuto zboží ještě nikdo nenapsal recenzi.

Názory zákazníků z jiných zemí
Ověřená recenze 08/08/2022

Die Medien konnten nicht geladen werden. Stützfunktion super, prima Liege , leicht wenn der Rost nicht wäre an den Schanieren

Médium nelze zavést. Super podpůrná funkce, skvělé lehátko, lehké, kdyby nebyla rez na pantech

Ověřená recenze 01/07/2022

Entspricht voll meinen Erwartungen.

Plně odpovídá mým očekáváním.

Ověřená recenze 31/05/2022

Sehr bequeme Sonnenliege, angenehm zu liegen aber auch leicht und schnell zusammen zu klappen zum Aufbewahren. Gewohnt schnelle Lieferung. Für diesen Preis voll empfehlenswert.

Velmi pohodlné lehátko, příjemné na ležení, ale také snadné a rychlé složení pro uskladnění. Obvyklé rychlé dodání. Za tuto cenu plně doporučeno.

Ověřená recenze 30/05/2022

paßt

sedí

Ověřená recenze 15/05/2022

Sehr kurze Lieferzeit, vormontiert, mit sehr wenigen einfachen Handgriffen sofort einsatzbereit, pflegeleichte robuste Verarbeitung bei geringem Gewicht. Gutes Verhältnis zu Preis und Leistung.

Velmi krátká dodací lhůta, předem smontované, připravené k použití v několika jednoduchých krocích, snadná údržba, robustní zpracování a nízká hmotnost. Dobrý poměr cena a výkon.

Ověřená recenze 11/03/2022

Nachdem der letzte Sturm/Orkan meine alte Sonnenliege (nicht klappbar) über die Terrasse schob und dabei kaputt ging, habe ich mich für diese zusammenklappbare Liege entschieden. Sie wurde schnell und gut verpackt geliefert. Sie kommt in einem Stück...und der Aufbau geht gut. Es gibt eine Steckverbindung( um sie klappbar zu machen)...die für mich etwas schwierig zu öffnen geht. Aber sicher sind das nur anfangs ungewohnte Handgriffe. Sie sieht elegant aus und es liegt sich sehr gut...keine Streben im Rücken...wie bei meiner alten Liege, die im Rücken gedrückt haben. Das kleine mitgelieferte Kopfteil kann in verschiedenen Höhen angebracht werden. Sie ist enorm leicht und dadurch gut Tragbar, wenn sie mal an einem anderen Standort stehen soll.

Poté, co poslední bouřka/hurikán vytlačil mé staré lehátko (neskládací) přes terasu a rozbil ho, rozhodl jsem se pro toto skládací lehátko. Bylo doručeno rychle a dobře zabaleno. Dodává se v jednom kuse... a montáž jde dobře. Je tam konektor (aby byl skládací)...který se mi otevírá trochu složitě. Ale určitě to jsou zpočátku jen neznámé pohyby. Vypadá elegantně a je velmi pohodlný...žádné vzpěry vzadu...jako moje staré lehátko, které mě štípalo do zad. Malé dodávané čelo postele lze připevnit v různých výškách. Je extrémně lehký, a proto se snadno přenáší, pokud potřebuje být na jiném místě.

Ověřená recenze 28/07/2021

Schöne Liege zu den meisten Teilen aus beschichteten Aluminium und Kunststoff. Leider rosten die Unterlegscheiben an den Schrauben.

Krásné lehátko z potaženého hliníku a plastu z větší části. Bohužel podložky na šroubech zrezivěly.

Ověřená recenze 02/06/2021

Sehr bequem. Wie haltbar kann ich noch nicht sagen.

Velmi pohodlné. Zatím nedokážu říct, jak je odolný.

Ověřená recenze 15/05/2021

Schnelle Lieferung, gut verpackt und sofort aufzustellen. Stuhl ist bequem uns sehr gut verarbeitet. Würde ihn sofort wieder kaufen. Klare Empfehlung

Rychlé dodání, dobře zabalené a připravené k sestavení. Křeslo je pohodlné a velmi dobře vyrobené. Koupila bych si to za chvíli znovu. Jasné doporučení

Ověřená recenze 22/04/2021

es ist sehr bequem, für tolle Relax auf dem Balkon. Ich bin sehr zufrieden. Es ist nur ein bisschen zu kurz (ich 1,74). Ich liebe diese neue Sonnenliege und warte auf sonnige Tage.

je velmi pohodlný pro skvělý relax na balkoně. jsem velmi spokojen. Je to jen trochu krátké (mám 1,74). Miluji toto nové lehátko a těším se na slunečné dny.

Ověřená recenze 16/04/2021

Das Aufstellen ist etwas mühsam. Liegefläche ist zu kurz.

Nastavení je trochu obtížné. Ložná plocha je příliš krátká.

Ověřená recenze 12/04/2021

Die Liege ist etwas kurz , ich bin nur 1,75m und die Beine liegen nicht komplett auf

Lehátko je trochu krátké, mám jen 1,75 m a nohy na něm úplně neleží.

Ověřená recenze 27/08/2020

sehr schöne und bequeme Sonnenliege, leicht, lässt sich schnell und problemlos zusammenbauen, zum Sitzen weniger geeignet, die Lehnenbezüge sind sehr anfällig auf Beschädigungen, das gröte Problem sind die Verbindungsteile, also meistens Niete, diese rosten nach kurzer Zeit durch und platzen mitunter schnell weg, da wäre bei dem Preis Edelstahlverbindungen angesagt, so dass man lägere Zeit Freude an der Liege hat,

velmi pěkné a pohodlné lehátko, lehké, lze rychle a snadno sestavit, méně vhodné na sezení, potahy opěráku jsou velmi náchylné na poškození, největším problémem jsou spojovací díly, tedy většinou nýty, ty po krátké době proreznou a někdy rychle prasknou, za tuto cenu by byly oznámeny nerezové spoje, abyste si mohli lehátko užívat delší dobu,

Ověřená recenze 12/06/2020

Positiv: Die liege wurde fertig montiert geliefert und war innerhalb 30s aufgebaut.Die Liege macht einen guten Eindruck, gutes Preis-Leistungsverhältnis negativ: Die Liege ist sehr niedrig; die Liegefläche ist ca. 25 cm vom Boden. Das habe ich anderserwartet. Zur Qualität kann ich jetzt noch nicht viel sagen. Sie erfüllt den Zweck und den Rest zeigt die Zeit.

Pozitivní: Lehátko bylo dodáno kompletně smontované a bylo postaveno do 30 s. Lehátko působí dobrým dojmem, dobrý poměr cena/výkon Negativní: Lehátko je velmi nízké; lehací plocha je cca 25 cm od podlahy. Čekal jsem jinak. O kvalitě zatím moc říct nemůžu. Funguje to a čas ukáže zbytek.