Aufwärtsspirale, ponorný chladič, Ø 25,5 cm, 10 závitů
Aufwärtsspirale, ponorný chladič, Ø 25,5 cm, 10 závitů
Aufwärtsspirale, ponorný chladič, Ø 25,5 cm, 10 závitů
Aufwärtsspirale, ponorný chladič, Ø 25,5 cm, 10 závitů
Aufwärtsspirale, ponorný chladič, Ø 25,5 cm, 10 závitů

Aufwärtsspirale ponorný chladič

Stříbrná
1 189,00 Kč 2 049,00 Kč (s DPH)
Zboží není na skladě a musí být doobjednáno.
14 dní na vrácení

Základní informace

Chlad během okamžiku: chladicí spirála o průměru 25,5 cm a 10 chladicích spirál pro rychlé zchlazení rmutu

Nejlepší pivo díky rychlému chlazení: ze 100 °C na pokojovou teplotu za 30 minut

Hygienické a chuťově neutrální: 100% nerezová ocel, snadno se čistí, nerezaví a nepřenáší chuť do kaše

Popis produktu

Máte rádi ty nejlepší výsledky zapařováním sladu? Pak je Klarstein Aufwärtsspirale ponorný chladič garantem chutného domácího craft beer piva.

Aby se z čerstvého, horkého sladu stalo dobré pivo, je třeba ho co nejrychleji ochladit. O to se postará Klarstein Aufwärtsspirale chladící spirála. Spirála z ušlechtilé oceli o průměru 25,5 cm s 10 chladícími závity bude ihned ponořena do horkého sladu a velmi rychle mu odebere teplotu - to zabrání nejen výskytu nežádoucích mikrobů, ale pomáhá i odstraňovat nežádoucí složky z budoucího piva. 25 litrů vroucího sladu vychladne na pokojovou teplotu během 30 minut. Díky provedení z ušlechtilé oceli ponorný chladič zaručuje absolutní neutrálnost chutí, nerezaví a velmi snadno se čistí.

Dutá spirála docílí ještě lepší chladicí výsledky při zabudování do chladicího oběhu. Díky vnitřnímu průměru 7,25 mm může být voda čerpána přes spirálu a odebírá tak teplo sladu ještě rychleji.

Rychlé chlazení s 10 závity: Klarstein Aufwärtsspirale ponorný chladič pro ty nejlepší sladové výsledky.

Vezměte, prosím, na vědomí, že pro použití v chladicím oběhu jsou zapotřebí i další části (např. hadice a pumpa). Tyto nejsou součástí balení.

Zobrazit víc

Vlastnosti

  • Chladicí spirála s 10 závity
  • Průměr spirály: 25,5 cm
  • Vnitřní průměr: 7,25 mm
  • Vnější průměr: 9,45 mm
  • Konce trubic zformované do tvaru háčků na zavěšení na okraj kotle
Aufwärtsspirale, ponorný chladič, Ø 25,5 cm, 10 závitů

Rozměry a technické podrobnosti

  • Rozměry: cca 25,5 x 37 x 34 cm (Š x V x H)
  • Hmotnost: cca 0,9 kg

Co bylo posláno

Dodací podmínky

Zboží není na skladě a musí být doobjednáno.

Hodnocení zákazníků

(5 hodnocení) Napište recenzi
K tomuto zboží ještě nikdo nenapsal recenzi.

Názory zákazníků z jiných zemí

Ověřená recenze

Der Würzekühler ist recht günstig, aber auch nur mäßig effektiv. Er kühlt für meinen Geschmack etwas zu langsam - was aber einfach an der zu geringen Länge liegen mag. Er passt in den Mundschenk 30L.

Chladič mladiny je docela levný, ale jen středně účinný. Na můj vkus chladne trochu příliš pomalu – což může být způsobeno jednoduše krátkou délkou. Vejde se do pohárku 30L.

Ověřená recenze

Chiller was much smaller than I expected but useful anyway.

Chladič byl mnohem menší, než jsem čekal, ale každopádně užitečný.

Ověřená recenze

Ein Kühler wie dieser sind für das Bierbrauen unerlässlich. Wir haben einen Royal Catering 30 l Braukessel im Einsatz. Der wird unter anderem Namen von Klarstein unter den Namen Mundschenk vertrieben. Der Durchmesser des Kühlers beträgt 26 cm. Als Wasseranschluss haben wir einen 1/2 Zoll Schlauch mit Gardena Schnellkuplung ausgerüstet. Das klappt gut. Man bekommt 25 Liter Bier in 30 Minuten heruntergekühlt. Dabei ziehen wir das Wasser im Kreis aus der Regenwassertonne und pumpen es wieder zurück. Das klappt im Sommer gut und spart Wasser. Die Verarbeitung ist gut, da gibt es nichts zu klagen.

Takový chladič je nezbytný pro vaření piva. Používáme varnou konvici Royal Catering 30 l. Pod jiným názvem jej prodává Klarstein pod názvem Mundschenk. Průměr chladiče je 26 cm. Jako vodovodní přípojku jsme vybavili 1/2palcovou hadici rychlospojkou Gardena. To funguje dobře. Získáte 25 litrů piva vychlazeného za 30 minut. Vodu ze sudu na dešťovou vodu kruhově vytahujeme a opět pumpujeme zpět. To funguje dobře v létě a šetří vodu. Zpracování je dobré, není co vytknout.

Ověřená recenze

Dise Produkt habe ich, nicht nur zum Külen, als auch zum erwärmen von Obst Säften. Es ist tadellos und funktioniert gut. Ich bin zufrieden, nur Lieferung hat sich etwas vespätet.

Tento produkt mám nejen na chlazení, ale i na ohřev ovocných šťáv. Je bezvadný a funguje dobře. Jsem spokojená, jen dodání se trochu opozdilo.

Ověřená recenze

Perfekt für einen 30 Liter Braueimer. Die gebogenen Aufhängungen könnten 5cm länger sein. Eignet sich gut zum reinigen in der Spülmaschine.

Ideální pro 30 litrový kbelík na vaření. Zakřivené závěsy by mohly být o 5 cm delší. Vhodné pro mytí v myčce na nádobí.

Zobrazit všechna hodnocení zákazníků Zobrazit méně hodnocení zákazníků