3 letá záruka 14 dní na vrácení zboží

Tyčové vysavače


Tyčový vysavač

Vysavače jsou oblíbené čisticí prostředky, které pomáhají vytvářet čisté a zdravé prostředí. V průběhu času došlo k mnoha technickým pokrokům, aby bylo možné vyhovět rostoucím požadavkům. Dobíjecí vysavače jsou oblíbené, protože manipulace s modely s kabelem je často nepohodlná. Zjistěte, v čem se liší a které funkce jsou výhodné.

Co je zvláštního na bezdrátovém vysavači?

Vysavače se šňůrami mají tendenci se zamotávat a omezovat volnost pohybu. Pokud se tomu chcete vyhnout, měli byste si pořídit tyčový vysavač, který vám tuto často zdlouhavou práci značně usnadní. Můžete se pohybovat mnohem volněji, akční rádius je větší a není třeba odpojovat kabel ani zapojovat a odpojovat zástrčku. Energii dodává dobíjecí baterie, která napájí motor. Tyčové vysavače jsou také lehčí než většina kabelových zařízení a vyžadují méně úložného prostoru. Tyčové vysavače jsou v mnoha případech pohodlné:

 • Velké místnosti

 • Žádná elektrická zásuvka v blízkosti

 • Těžko přístupné oblasti

 • Fyzické nepohodlí

 • Starší lidé díky vyššímu komfortu sání

Mezitím se výrazně zvýšil výkon tyčových vysavačů a modely již obvykle nemají prachové sáčky. Zásobník na prach lze snadno vyjmout, vyprázdnit a znovu vložit. Šetříte tak životní prostředí i svou peněženku. Životnost baterie se liší. Většina tyčových vysavačů dokáže na jedno nabití baterie vysávat až hodinu. Nádoby na prach mají objem od 0,3 do jednoho litru.

Jaké různé typy tyčových vysavačů můžete zakoupit a jaké jsou jejich speciální funkce?

Tyčové vysavače jsou podobné stojanovým vysavačům, ale jsou bezdrátové a lehké. Vyberte si přístroj s tyčí a rukojetí pro úklid velkých ploch na zádech nebo praktický malý ruční vysavač, jako je bezdrátový ruční vysavač LARMA, pro rychlé odstranění drobků, žmolků, zvířecích chlupů a dalších meziproduktů. V moderních spotřebičích, jako je bezsáčkový vysavač LARMA s dobíjecí baterií, přizpůsobuje integrovaný senzor výkon vysávané podlaze. Bateriové vysavače jsou velmi oblíbené nejen v domácnosti, ale také v autě, na lodi a na dalších místech. Atraktivní jsou různé funkce, například:

 • Různé úrovně výkonu

 • Senzor prachu: automaticky reguluje sací výkon

 • Flexibilní podlahový kartáč

 • přídavné nástavce: štěrbinová hubice a kartáč na nábytek

 • Světlo LED

 • Nástěnný držák s možností nabíjení

 • Vyměnitelná baterie

Některé vysavače jsou vybaveny LED světly. Můžete ji použít k osvětlení tmavých koutů. S přístroji pro mokré a suché vysávání, jako je vysavač Caswell pro mokré a suché vysávání od společnosti Klarstein, který má dvě nádržky na vodu, můžete vysávat a vytírat podlahy současně.

Koupě tyčového vysavače - který by to měl být?

V internetovém obchodě Klarstein najdete velký výběr vysoce kvalitních tyčových vysavačů od předních výrobců. Zařízení si můžete pohodlně objednat online a v případě potřeby využít možnost nákupu na splátky. Tyčové vysavače a vysavače s rukojetí jsou vhodné pro úklid velkých podlahových ploch. Upřednostňuje se kloub s rozsahem otáčení 180°. Vysavač lze také doplnit ručním vysavačem pro rychlý úklid mezi jednotlivými úklidy. Vysavač na suché a mokré vysávání je vhodný na suché i mokré nečistoty. Díky vyměnitelné baterii můžete vyměnit vybitou baterii za plnou a zdvojnásobit dobu provozu.

FAQ

Co je tyčový vysavač?

Domácí práce by měly být co nejpohodlnější. Tyčový vysavač je moderní a inovativní vysavač. Nepotřebujete elektrickou zásuvku, protože je napájen dobíjecí baterií. Existují tyčové, ruční a mokro-suché vysavače.

Jaké jsou výhody tyčových vysavačů?

S tyčovým vysavačem se můžete při vysávání volněji pohybovat nezávisle na elektrické zásuvce. Je pohodlnější a praktičtější než šňůrový vysavač, který má dlouhý napájecí kabel. Užitečné jsou různé funkce, například přídavné odsávací kartáče a hubice, které jsou součástí balení, LED světlo a nástěnný držák.

Pro koho je tyčový vysavač vhodný?

Tyčový ruční vysavač je vhodný pro krátké vysávání. Můžete s ním vysávat čalouněný nábytek a odstraňovat zvířecí chlupy a drobky.
Nahoru