Bruno, pelech pro psa, náhradní potah, protiskluzový, prodyšný, velikost XL (120 x 17 x 85 cm) XL | Šedá
Bruno, pelech pro psa, náhradní potah, protiskluzový, prodyšný, velikost XL (120 x 17 x 85 cm) XL | Šedá
Bruno, pelech pro psa, náhradní potah, protiskluzový, prodyšný, velikost XL (120 x 17 x 85 cm) XL | Šedá
Bruno, pelech pro psa, náhradní potah, protiskluzový, prodyšný, velikost XL (120 x 17 x 85 cm) XL | Šedá

Bruno náhradní potah na pelech pro psa

120 cm pelíšek, náhradní víko 0,06 kg
819,00 Kč 2 499,00 Kč (s DPH)
Variant:
Základní barva:

Bruno náhradní potah na pelech pro psa

819,00 Kč 2 499,00 Kč (s DPH)
Ihned k dodání. Dodací lhůta: 5 - 7 pracovních dní
14 dní na vrácení doprava zdarma

Základní informace

Příjemný: navrchu měkký plyšový materiál, zespodu protiskluzová podložka pro dokonalé pohodlí při ležení

Snadno se udržuje a je hygienický: plyšový potah, který lze prát při teplotě 30 °C, se zipem na vyjmutí matrace

Změna: náhradní potahy jsou k dispozici ve dvou různých barvách

Popis produktu

Odpočinek pro Vašeho chlupáče: náhradní potah na pelíšky pro psy Brunolie Bruno zajistí, že postel vašeho čtyřnohého miláčka bude vždy čistá a pohodlná.

Díky našemu náhradnímu potahu Brunolie Bruno bude pelíšek pro psa Balu v okamžiku jako nový. Snímatelný potah se dá stejně jako originální potah prát v pračce na 30 stupních. Protiskluzová tkanina na spodní straně zabraňuje nechtěnému uklouznutí, takže nic nestojí v cestě veselému dovádění v útulném pelíšku.

Náhradní potah Brunolie Bruno je vhodný zejména jako doplňkový potah, abyste ho mohli pravidelně vyměňovat a prát – pelech  vašeho nejlepšího přítele zůstane tedy vždy čistý.

Zobrazit víc

Vlastnosti

  • Snímatelný potah
  • Doporučení k údržbě: potah lze prát při 30 °C
  • Prodyšná látka
  • Držadla
  • Vrchní strana: plyš
  • Spodní strana s protiskluzovým povrchem
  • Určený pro psy a kočky
Bruno, pelech pro psa, náhradní potah, protiskluzový, prodyšný, velikost XL (120 x 17 x 85 cm)

Rozměry a technické podrobnosti

  • Rozměry: cca 120 × 17 × 85 cm (Š × V × H)
  • Hmotnost: cca 0,05 kg

Co bylo posláno

  • 1× náhradní potah

Dodací podmínky

Ihned k dodání. Dodací lhůta: 5 - 7 pracovních dní

Hodnocení zákazníků

(11 hodnocení) Napište recenzi
K tomuto zboží ještě nikdo nenapsal recenzi.

Názory zákazníků z jiných zemí

Ověřená recenze

Ich habe den brunolie Wechselbezug Ersatzbezug für Balu, waschbar, hygienisch und rutschfest, Größe L, Beige zu, Testen erhalten. Der Bezug wird schnell geliefert und hat eine tolle Qualität - warum dann nur 3 Sterne? Er passt nicht auf Balu sondern ist für das Hundebett Bruno: ist also im Titel falsch beschrieben. Das wird aus dem einzigen Produktbild leider nicht ganz ersichtlich, so dass man hier schnell- wie ich- den falschen Bezug bestellt. Sollte die Titel Beschreibung geändert werden, würde ich von der Qualität her 5 Sterne geben, so bleiben leider nur 3 Sterne übrig, da man es nicht benutzen kann, wenn man das Hundebett Balu (wie ich) besitzt. Erst weiter unten ist in der Produktbeschreibung dann alles andere korrekt beschrieben (Bruno), wenn es beim Bestellen aber eben schnell geht, ist man leider falsch gewickelt.

Náhradní potah brunolie na Balu, pratelný, hygienický a protiskluzový, velikost L, béžový, jsem dostala na vyzkoušení. Kryt je doručen rychle a je velmi kvalitní - proč tedy jen 3 hvězdičky? Nepasuje na Balu, ale je do pelíšku pro psa Bruno: v názvu je tedy špatně popsán. Bohužel to z jediného obrázku produktu není zcela jasné, takže si zde rychle objednáte špatný kryt, jako jsem to udělal já. Pokud by se změnil popis názvu, dal bych 5 hvězdiček za kvalitu, bohužel zbývají jen 3 hvězdičky, protože pokud vlastníte pelíšek pro psa Balu (jako já), nemůžete jej použít. Teprve níže v popisu produktu je vše ostatní správně popsáno (Bruno), ale pokud je to rychlé při objednávce, jste bohužel špatně zabaleni.

Ověřená recenze

Leider habe ich nur den Bezug und nicht das passende „Bett“. Das wäre für den Schnarchkater bestimmt das Größte. Ich habe einen Korb mit dem Bezug ausgekleidet und den flauschig-warmen Kissenbezug eingelegt. Der Kater schläft darauf wie in Abrahams Schoß ohne den Platz zu wechseln. Die Farbe ist Geschmackssache. Beige stelle ich mir eindeutig heller vor. Super ist jedoch, dass die Haare nicht sofort ins Auge fallen. Ich bedanke mich für den Bezug und empfehle ihn gerne weiter. Vor allem natürlich für die „Bettbesitzer“

Bohužel mám jen potah a ne tu správnou "postel". To by bylo pro chrápající kočku to nejlepší. Potahem jsem vyložila košík a vložila do něj nadýchaný teplý povlak na polštář. Kočka na něm spí jako v Abrahamově klíně, aniž by měnila místo. Barva je věcí vkusu. Béžovou si představuji jasně světlejší. Co je však skvělé, vlasy hned nepadnou do oka. Děkuji za referenci a rád doporučím. Především samozřejmě pro „majitele postelí“

Ověřená recenze

Mir gefällt: - Sehr gute Qualität und Verarbeitung - Ansprechendes, optisches Design - Auch der Reißverschluss macht einen langlebigen und robusten Eindruck - Man kann es im Handumdrehen über das Hundebett - welches separat erworben werden muss - ziehen - Das Material ist im Inneren sehr kuschlig - Am Boden ist der Bezug mit einer Anti-Rutsch-Beschichtung versehen - Der Hundebettbezug riecht beim Auspacken nicht unangenehm - Der Bezug darf bei 30 Grad in die Waschmaschine und ist somit pflegeleicht - Der Ersatzbezug wird in Europa hergestellt - Angemessenes Preis-Leistungsverhältnis - derzeit zum Preis von 49,95 Euro erhältlich Mir gefällt nicht: - Leider hat der Hersteller versäumt, eine Angabe zu machen, um welches Material es sich handelt ⏩ FAZIT: Zunächst einmal nochmal der Hinweis, dass es sich hier um einen Ersatzbezug für das Brunolie Balu Hundebett, was eigentlich eher ein Hundekissen ist, handelt. Das Hundekissen ist übrigens in verschiedenen Farben erhältlich. Wer dieses Hundekissen bereits daheim hat oder plant, es zu kaufen, sollte sich unbedingt auch einen Ersatzbezug mit bestellen, denn hin und wieder muss der Bezug ja in die Wäsche und dann ist ein Zweitbezug äußerst praktisch. An Qualität und Verarbeitung gibt es nichts zu bemängeln, allerdings fehlt mir die Info zum Material, so dass ich eine BEDINGTE KAUFEMPFEHLUNG vergebe.

Líbí se mi: - Velmi dobrá kvalita a zpracování - Atraktivní, optický design - Zip působí také odolným a robustním dojmem - Můžete jej přetáhnout přes pelíšek pro psa - který je nutné dokoupit - během chvilky - Materiál je uvnitř velmi přítulný - Potah má zespodu protiskluzovou vrstvu - Potah psího pelíšku po rozbalení nelibě nezapáchá - Potah lze prát v pračce na 30 stupňů, a proto se snadno udržuje - náhradní kryt je vyroben v Evropě - Rozumný poměr ceny a výkonu - aktuálně za Cena 49,95 eur k dispozici Nelíbí se mi: - Bohužel výrobce neuvedl o jaký materiál se jedná ⏩ ZÁVĚR: V první řadě bych rád upozorňuji, že se jedná o náhradní potah na pelíšek pro psa Brunolie Balu, který je vlastně spíše polštářkem pro psa. Polštářek pro psa je také dostupný v různých barvách. Pokud už tento polštářek pro psa doma máte nebo si ho plánujete pořídit, určitě si objednejte i náhradní potah, protože potah se musí občas vyprat a pak je mimořádně praktický druhý potah. Po stránce kvality a zpracování není co vytknout, ale o materiálu nemám žádné informace, proto dávám PODMÍNĚNÉ DOPORUČENÍ K KOUPĚ.

Ověřená recenze

Wichtig: Dieser Bezug ist für das Hundekissen Bruno von brunolie. Dieses besteht aus einem eckigem und dickem Innenkissen und einen rundum Rand. ( Das es sich um das Kissen für den Bruno handelt, kann man weiter unten auf den Produktbildern erkennen) Das oben in der Produktbeschreibung genannte Kissen Balu von brunolie , ist wie eine Unterlage, also kein Rand. Ich habe mir den Wechselbezug für das Kissen Balu (wie es auch oben steht) zum testen bestellt. Das Kissen Bruno, wofür dieser Bezug gedacht ist, habe ich hier nicht und kann daher natürlich die Passform gar nicht bewerten. Aus diesem Grund kann ich hier nur 3 Sterne vergeben und das obwohl der Hundebettbezug die allerbeste Qualität hat. Sollte ich doch noch den Bezug am Hundebett Bruno testen können, werde ich den Punkt Passform und Sitz ergänzen. Natürlich dann auch mit Fotos. So kann ich Euch nur den Bezug zeigen. Der Bezug für das brunolie Hundebett Bruno ist aus wunderbar weichem Teddyfell, für das Innen Kissen. Und einem samtigem und strapazierfähigem Polyesterstoff. Alle Teile können bei 30 Grad in der Waschmaschine gewaschen werden, dürfen aber nicht in den Trockner. Die Reißverschlüsse sind hochwertig und alle Nähte sind sauber und gut verarbeitet. Wenn der Bezug fest am Kissen anliegt, müsste er auch gut abzusaugen sein. Dazu ein Tip von mir: Ich habe so einen gummierten Hundehandschuh, damit kann ich wunderbar die Haare auf dem Hundebett zusammenfassen und abnehmen. Fazit: 3 Sterne Abzug gibt es hier, weil es sich um das falsche Produkt handelt und ich daher auch nichts zu Passform und dem Sitz sagen kann. Der Bezug ist von sehr guter Qualität und die Preisleistung stimmt.

Důležité: Tento potah je na polštářek pro psa Bruno od brunolie. Skládá se ze čtvercového a silného vnitřního polštáře a po celém obvodu. (To, že se jedná o polštář pro Bruna, je vidět níže na obrázcích produktů) Polštář Balu od brunolie zmíněný v popisu produktu výše je jako základ, takže bez okraje. Náhradní povlak na polštář Balu (jak je psáno výše) jsem objednal na vyzkoušení. Polštář Bruno, na který je tento povlak určen, nemám, takže samozřejmě nemohu vůbec hodnotit padnutí. Z tohoto důvodu zde mohu udělit pouze 3 hvězdičky, i když je potah na pelíšek té nejlepší kvality. Pokud bych ještě mohl potah vyzkoušet na pelíšku pro psa Bruno, přidám položku padnoucí a padnoucí. S fotkami samozřejmě. Mohu vám tedy ukázat pouze referenci. Povlak na pelíšek pro psa brunolie Bruno je vyroben z nádherně jemného plyšového kožíšku, na vnitřní polštář. A sametová a odolná polyesterová tkanina. Všechny díly lze prát v pračce na 30 stupňů, ale nesmí se dávat do sušičky. Zipy jsou vysoce kvalitní a veškeré šití je čisté a dobře zakončené. Pokud je potah pevně přichycen k polštáři, mělo by jít také snadno vysát. Tip ode mě: Mám pogumovanou psí rukavici, kterou mohu použít ke sbírání a odstraňování chlupů na psím pelíšku. Závěr: Zde byly odečteny 3 hvězdičky, protože se jedná o nesprávný produkt, a proto nemohu říci nic o padnutí a padnutí. Kryt je velmi kvalitní a poměr cena výkon je správný.

Ověřená recenze

Das Hundebett Balu von Brunolie ist eine super angenehme Angelegenheit für unseren großen Hund, doch gelegentlich müssen die Bezüge gewechselt und gewaschen werden. Daher ist ein Ersatzbezug wirklich unumgänglich. Beim aufziehen des Ersatzbezuges merkt man erst, wie viel Arbeit darin steckt und wie gut durchdacht, wie aufwändig und gut er gemacht ist. Die Pflege ist unkompliziert und das Preisleistungsverhältnis mehr als angemessen.

Pelíšek pro psa Brunolie Balu je pro našeho velkého psa super pohodlný, ale občas je potřeba potahy vyměnit a vyprat. Náhradní kryt je proto naprosto nezbytný. Když nasadíte náhradní kryt, nejprve si všimnete, kolik práce s ním bylo vynaloženo a jak je promyšlený, složitý a dobře vyrobený. Péče je nekomplikovaná a poměr ceny a výkonu je více než rozumný.

Ověřená recenze

Ich hab mal direkt ein paar Bilder eingestellt, da der Hersteller ja hier etwas gespart hat :) Der Bezug ist ordentlich gearbeitet und ich finde den Stoff sehr angenehm. Nicht zu starr, wie man es von anderen Betten kennt. Für das Liegepolster gibt es einen besonderen warmen und kuscheligen Überzug. Optisch ist es auch ansprechend mit dem hellen und dunklen Braun. Unten sind kleine Gumminoppen verarbeitet, dass das Bett nicht so leicht rutscht, aber wenn ein Hund mit Karacho rein springt rutscht es natürlich weg ;) Warum hier jemand das Material als "gut aber nicht optimal" beschreibt weiß ich nicht. Leider wurde es auch nicht weiter ausgeführt :/ Ich find es gut. Wenn man allerdings einen Hund hat, der am Korb nagt oder drin gräbt, dann braucht man leider was anderes

Hned jsem dala pár obrázků, protože tady výrobce trochu šetřil :) Potah je kvalitně zpracovaný a látka mi přijde moc příjemná. Ne příliš tuhé, jako znáte z jiných postelí. Na polštář je speciální teplý a příjemný povlak. Je také vizuálně atraktivní se světle a tmavě hnědou. Zespodu jsou malé gumové nopky, aby pelíšek tak snadno neklouzal, ale pokud pes naskočí v plné rychlosti, tak přirozeně vyklouzne ;) Nevím proč tu někdo popisuje materiál jako "dobrý ale není ideální“. Bohužel se to ani dále nerozvíjelo :/ Myslím, že je to dobře. Pokud však máte psa, který hlodá košík nebo v něm hrabe, tak bohužel potřebujete něco jiného

Ověřená recenze

Der Wechselbezug von brunolie wurde gut verpackt und schnell geliefert. Er ist mit dem Hundebett „Balu“ kompatibel. Da man hier das Original bekommt, ist die Qualität dementsprechend gut. Das Wechseln des Bezugs geht mit dem leichtgängigen Reißverschluss ohne Probleme. Größentechnisch passt der Bezug super. Auch der neue Bezug fühlt sich hochwertig an und wirkt robust. Mein Hund hat sich auch mit dem neuen Bezug sofort wohl gefühlt. Wichtig für mich ist zudem, das der Bezug von Zeit zu Zeit bei 30 Crad in der Waschmaschine gewaschen werden kann. Ich habe abschließend nichts zu meckern und kann den Bezug empfehlen.

Přebalovací kryt brunolie byl dobře zabalen a rychle doručen. Je kompatibilní s pelíškem pro psa "Balu". Vzhledem k tomu, že zde dostanete originál, je kvalita odpovídajícím způsobem dobrá. Výměna potahu je snadná díky hladkému zipu. Co se velikosti týče, kryt perfektně sedí. Nový kryt také působí vysoce kvalitním dojmem a působí robustně. Můj pes se s novým krytem okamžitě cítil pohodlně. Pro mě je také důležité, že potah lze občas prát v pračce na 30 stupňů. Závěrem nemám co vytknout a krytu mohu doporučit.

Ověřená recenze

brunolie Wechselbezug Ersatzbezug für Balu, waschbar, hygienisch und rutschfest, Größe L, Beige . Die Farbe ist schön . Die Qualität ist gut aber nicht optimal. Die Verarbeitung ist sauber und gut. Reißverschlüsse laufen flüssig und gut . Mann kann es waschen ( Max 30 * .

brunolie náhradní potah Náhradní potah na Balu, pratelný, hygienický a protiskluzový, velikost L, béžový. Barva je nádherná. Kvalita je dobrá, ale ne ideální. Zpracování je čisté a dobré. Zipy běží hladce a dobře. Můžete jej prát (max 30*.

Ověřená recenze

Da mein Hund sein altes Hundebett zerlegt hat, bot sich die Gelegenheit an, den Hundebettwechselbezug der Marke brunolie zum Testen zu ordern. Nachdem der Bezug dann angekommen und ich der Auffassung war, dass das Preis-Leistungsverhältnis stimmig ist, habe ich mir letztlich auch das dazugehörige Hundebett bzw. 2 dazugehörige Hundebetten gekauft. Vorab: Nicht wundern, wenn sich die Bewertungen doppel. Ich habe exakt dieselben Wechselbezüge in unterschiedlichen Größen erhalten. Nachfolgend eine kurze Zusammenfassung: Vorteile: Ist gut verarbeitet und macht einen robusten sowie wertigen Gesamteindruck Reißverschlüsse laufen flüssig und der Bezug passt einwandfrei aufs Hundebett Ist Pflegeleicht, geruchsneutral und sieht schön aus Kann gewaschen werden und hat die erste Wäsche ohne Form- und Farbverlust überstanden (30 °C, Schonwaschgang) Dank Antirutschbeschichtung rutscht das Bett nicht auf dem Boden umher Mein Hund hat den Überzug - auch ohne Bettchen - sofort geliebt (siehe Bild ). Mittlerweile schläft er in der Nacht sogar zum Großteil in seinem eigenen Bett… das gab‘s noch nie zuvor Preis-Leistungsverhältnis ist stimmig Nachteile: Ich kann keine Nachteile erkennen Resümee: Der Bezug ist gut verarbeitet, pflegeleicht, einfach zu wechseln und mein Hund liebt ihn! Allein dafür ist der Wechselbezug (natürlich auch das Bettchen) 5 Sterne wert. Entsprechend würde ich ihn jederzeit kaufen und auch weiterempfehlen! ————————————————————————————————————- Positiv | Negativ | K.O.-Kriterium |Hinweis | ️Wichtig

Vzhledem k tomu, že můj pejsek rozebral svůj starý pelíšek, měla jsem možnost objednat si na testování vyměnitelný potah na pelíšek brunolie. Poté, co mi potah dorazil a byl jsem toho názoru, že poměr cena-výkon je správný, jsem pelíšek pro psa nebo 2 k němu 2 pelíšky pro psy nakonec koupil. Za prvé: Nedivte se, že se hodnocení zdvojnásobí. Dostal jsem úplně stejné výměnné kryty v různých velikostech. Níže je stručné shrnutí: Výhody: Je kvalitně zpracován a působí robustním a hodnotným celkovým dojmem Zipy jdou hladce a potah perfektně sedí na pelíšku psa Snadno se udržuje, je bez zápachu a hezky vypadá Lze prát a vydržet první praní bez ztrácí tvar nebo barvu ( 30 °C, jemný cyklus) Díky protiskluzové úpravě pelíšek neklouže po podlaze Můj pes si potah okamžitě zamiloval - i bez pelíšku (viz obrázek). Nyní dokonce v noci většinou spí ve vlastní posteli...to se ještě nikdy nestalo.Poměr ceny a kvality je správný Nevýhody: Nevidím žádné nevýhody Shrnutí: Potah je dobře vyrobený, snadno se udržuje, snadno změnit a můj pes to miluje! Už jen za to má výměna potahu (samozřejmě včetně postele) hodnotu 5 hvězdiček. V souladu s tím bych si ho koupil kdykoli a také doporučil! ————————————————————————————————————- Pozitivní | Negativní | Kritérium KO |Poznámka | ️Důležité

Ověřená recenze

Zum Vechseln passt sehr gut, bin zufrieden.

Na změnu sedí velmi dobře, jsem spokojen.

Ověřená recenze

Sehr Sehr schön, kann man nur weiter empfehlen, Wechselbezug super waschbar und auswechselbar.

Velmi, velmi pěkný, lze jen doporučit, náhradní potah je super pratelný a vyměnitelný.

Zobrazit všechna hodnocení zákazníků Zobrazit méně hodnocení zákazníků