Connect Soundchef MKII, vestavěné kuchyňské rádio, internetové rádio, DAB+, UKW, 2x3" reproduktory Borovice
Connect Soundchef MKII, vestavěné kuchyňské rádio, internetové rádio, DAB+, UKW, 2x3" reproduktory Borovice
Connect Soundchef MKII, vestavěné kuchyňské rádio, internetové rádio, DAB+, UKW, 2x3" reproduktory Borovice
Connect Soundchef MKII, vestavěné kuchyňské rádio, internetové rádio, DAB+, UKW, 2x3" reproduktory Borovice
Connect Soundchef MKII, vestavěné kuchyňské rádio, internetové rádio, DAB+, UKW, 2x3" reproduktory Borovice
Connect Soundchef MKII, vestavěné kuchyňské rádio, internetové rádio, DAB+, UKW, 2x3" reproduktory Borovice
Connect Soundchef MKII, vestavěné kuchyňské rádio, internetové rádio, DAB+, UKW, 2x3" reproduktory Borovice
Connect Soundchef MKII, vestavěné kuchyňské rádio, internetové rádio, DAB+, UKW, 2x3" reproduktory Borovice
Connect Soundchef MKII, vestavěné kuchyňské rádio, internetové rádio, DAB+, UKW, 2x3" reproduktory Borovice

Connect Soundchef MKII, vestavěné kuchyňské rádio

0 25,5 cm 1,8 kg
3 359,00 Kč 4 599,00 Kč (s DPH)
Zboží není na skladě a musí být doobjednáno.
14 dní na vrácení

Základní informace

Kuchyňský pomocník: S možností připojení volitelného držáku na tablet

Výkonné: Vestavěné internetové rádio v provedení bassreflex s vestavěnými 2 x 3" reproduktory

Celý svět rádií: DAB+ a FM tuner s RDS-Feed a internetová rádia přes WiFi

Popis produktu

S vestavným kuchyňským rádiem Connect Soundchef MKII od auna je při vaření zaručen silný zvuk v té nejlepší kvalitě!

Kuchyňské rádio auna Connect Soundchef MKII však umí víc než jen přehrávat zvuk: s volitelnýmdržákem na tablet Connect Soundchef MKII od auna se přijímač stane praktickou platformou pro čtení a sledování videí, která vám přímo a přehledně zobrazí nejlepší recepty a tipy na vaření z webu. Integrované podsvícení poskytuje potřebný jas ve třech úrovních pro čtení, krájení, míchání a vaření. Další zajímavou funkcí je funkce hands-free, která prostřednictvím připojení Bluetooth promění rádio v hands-free zařízení - máte tak volné ruce a můžete si snadno vyměňovat recepty.
Pro zajištění správného zvuku i v kuchyni je rádio Connect Soundchef MKII vybaveno přímo dvěma mimořádně velkými 3" reproduktory s plným rozsahem v originální skříni z MDF s bassreflexovým portem. Kromě toho, že je praktickým pomocníkem při vaření, nabízí nespočet rozhlasových stanic z frekvenčních pásem DAB+ a UKW a prostřednictvím WiFi se připojuje k tisícům internetových rozhlasových stanic. Pokud tam vaše oblíbená hudba není k dispozici, Spotify Connect nabízí více než 80 milionů skladeb k okamžitému online streamování. Kromě možnosti bezdrátového přehrávání hudebních skladeb nabízí internetové rádio Connect CD MKII od auna také klasický linkový vstup pro připojení kabelových zdrojů zvuku, jako jsou mobilní telefony nebo počítače. Barevný TFT displej s úhlopříčkou 6 cm (2,4") s vysokým rozlišením a přehledná vícejazyčná navigace v nabídce velmi usnadňují ovládání. Kromě toho lze Connect Soundchef MKII od společnosti auna pohodlně ovládat pomocí dodaného dálkového ovládání.

Více než jen zvuk: vestavěné digitální rádio je skutečným zázrakem svého formátu a kombinuje výkonný zvuk se stylovým designovým krytem a praktickými kuchyňskými pomůckami.

Zobrazit víc

Vlastnosti

Stáhnout manuál
 • Připojení: 1x 3,5mm jack vstup AUX, 1x 3,5mm jack vstup pro sluchátka
 • Výstupní výkon reproduktorů: 2 x 80 W (max.)
 • Podporované formáty souborů (streamování/USB): MP3, WMA
 • Šifrovací profily WEP, WPA, WPA2 (PSK), WPS
 • Síť: bezdrátová síť IEEE 802.11 a/b/g/n (WiFi)
 • DAB/DAB+: pásmo III (170 - 240 MHz)
 • 10 úložných míst pro rozhlasové stanice
 • Rozsáhlé funkce budíku s programovatelným duálním budíkem, včetně intervalu buzení a časovače spánku
 • Předvolby ekvalizéru: Normal, Flat, Jazz, Rock, Movie, Classic, Pop, News
 • Manuální ekvalizér s nastavením basů, výšek a hlasitosti
 • Snadné ovládání pomocí multifunkčního otočného ovladače
 • Navigace v menu ve více jazycích
 • Hudební přehrávač se seznamem skladeb, funkcí opakování a náhodným přehráváním
 • Budík se zvukovým signálem, internetového rádia, DAB+, FM
 • Průvodce nastavení
 • Aktualizovatelný software
 • Kovová mřížka reproduktoru
 • Obsahuje montážní desku pro snadné připevnění na nástěnné skříňky
 • Materiál krytu: MDF
 • Vypínač na zadní straně zařízení
 • Napájení dálkového ovládání: 2× 1,5V baterie AAA (baterie nejsou součástí dodávky)
 • Napájení: DC 12 V, 2000 ma přes adaptér 100 - 240 VAC | 50/60 Hz
Connect Soundchef MKII, vestavěné kuchyňské rádio, internetové rádio, DAB+, UKW, 2x3" reproduktory

Vlastnosti a rozměry

 • Rozměry rádia: cca 25,5 x 8,5 x 23 cm (Š × V × H)
 • Délka síťového kabelu: cca 185 cm
 • Hmotnost: cca 1,8 kg

Co bylo posláno

 • 1 x vestavěné kuchyňské rádio
 • 1x síťový adaptér
 • 1x dálkové ovládání
 • 1 x montážní deska pro instalaci
 • 1 x 3,5 mm jack kabel
 • 1 x anténní kabel
 • Manuál v několika jazycích

Dodací podmínky

Zboží není na skladě a musí být doobjednáno.

Hodnocení zákazníků

(12 hodnocení) Napište recenzi
K tomuto zboží ještě nikdo nenapsal recenzi.

Názory zákazníků z jiných zemí

Ověřená recenze

Das Gerät an sich ist OK, jedoch hat es eine komische Werbeeinspielung nach dem Einschalten und im Internetradio ein merkwürdiges Grundrauschen. Loben möchte ich aber den Versender, der das Radio problemlos zurückgenommen und erstattet hat.

Samotné zařízení je v pořádku, ale má po zapnutí divný reklamní záznam a v internetovém rádiu divný šum na pozadí. Chtěl bych ale pochválit odesílatele, který si vysílačku bez problémů vzal zpět a vrátil peníze.

Ověřená recenze

Wirklich, nach mehreren Anläufen anderswo erscheint mir dieses Gerät ziemlich makellos. Die Konstruktion scheint sogar solide und besser durchdacht als erforderlich, und sieht mir nicht nach auf Niedrigpreis getrimmter Massenproduktion aus. Die spezifizierten Funktionen funktionieren nicht nur, sondern funktionieren EINFACH, und stabil, von Wifi-Connect über Konfiguration bis zur eigentlichen Benutzung. Das Licht unten ist absolut brauchbar. Überhaupt: Macht alles einen ziemlich guten, responsiven und im Detail durchdachten Eindruck. Der Klang von den 2+1 Lautsprechern ist für ein Küchenradio superb. Kein Hifi, aber jenseits dessen, was ich von Küchenradios gewohnt bin. Sogar einen kleinen Basstunnel habe ich drinnen entdeckt. Nun müsste mir aber bitte einmal irgendeiner erklären, warum man das Display nicht auf 0 runterdimmen kann, wenn das Radio läuft. Das geht ja noch: Leider kann man das display auch im OFF-Zustand nicht ausschalten, wenn ich richtig sehe. Die digital hingemalte Analog-Uhr ist ja ganz nett, aber warum soll ich da Strom verbrauchen lassen, wenn ich gar nicht da bin? Muss ich wirklich die nächste WLAN-Steckdose dazwischenschalten, damit ich ohne Steckerziehen das Gerät ganz abschalten kann? Wirklich eine Kleinigkeit, aber eine dauerhaft nervig-blöde, die komplett vermeidbar gewesen wäre. Vielleicht kommt ja ein firmware-Update, der das ermöglicht. Und, das Gerät hat ein Mikro, für Freisprech. Okay. Brauch ich nicht. Würde am liebsten das Mikro wegkonfigurieren, oder ganz rausreissen, denn rein theoretisch kann der Hersteller sich jederzeit auf das Ding draufschalten, im Internet ist es ja, und womöglich mithören. Kein angenehmer Gedanke. Im Vergleich zu dem üblichen Ramsch ist dieses device aber trotzdem 5 Sterne wert und würde auch ein zweites Mal den Weg in meine Küche finden.

Opravdu, po několika pokusech jinde mi toto zařízení přijde jako téměř bezchybné. Konstrukce se dokonce zdá pevná a lépe promyšlená, než je požadováno, a nevypadá jako sériově vyráběná za nízkou cenu. Uvedené funkce nejen fungují, ale fungují JEDNODUCHO a stabilně, od Wifi-Connect přes konfiguraci až po skutečné použití. Světlo níže je naprosto použitelné. Obecně: Všechno působí docela dobrým, citlivým a dobře promyšleným dojmem. Zvuk z reproduktorů 2+1 je skvělý pro kuchyňské rádio. Žádné hi-fi, ale nad rámec toho, na co jsem zvyklý z kuchyňských rádií. Dokonce jsem uvnitř objevil malý basový tunel. Teď by mi někdo musel vysvětlit, proč nejde ztlumit displej na 0, když je rádio zapnuté. To je stále možné: Bohužel nelze vypnout displej, i když je vypnutý, pokud se nemýlím. Digitálně malované analogové hodiny jsou docela pěkné, ale proč bych měl používat elektřinu, když tam nejsem? Opravdu musím připojit nejbližší zásuvku WLAN, abych mohl zařízení úplně vypnout, aniž bych ho vytáhl ze zásuvky? Opravdu maličkost, ale trvale otravná-hloupá, které by se dalo zcela vyhnout. Možná bude aktualizace firmwaru, která to umožní. A zařízení má mikrofon pro hands-free volání. OK. Nepotřebuji to. Nejraději bych mikrofon nakonfiguroval nebo úplně vytrhl, protože teoreticky může výrobce věc kdykoli zapnout, je na internetu a případně odposlouchávat. Není to příjemná myšlenka. Oproti běžnému harampádí má tento přístroj stále hodnotu 5 hvězdiček a našel by si cestu do mé kuchyně i podruhé.

Ověřená recenze

Habe das Gerät bei wenig Platz in der Gartenlaube im Unterbau. Komplette Ausstattung für ein DAB Radio. Sogar Internet, wenn verfügbar. Guter Klang. USB, Bluetooth, Farbdisplay und einfache, komfortable Bedienung. Alles, was ein Radio braucht. Top Gerät.

Když je v altánku málo místa, mějte zařízení ve spodní konstrukci. Kompletní vybavení pro DAB rádio. Dokonce i internet, pokud je k dispozici. Dobrý zvuk. USB, Bluetooth, barevný displej a jednoduché a pohodlné ovládání. Vše, co rádio potřebuje. Špičkový přístroj.

Ověřená recenze

Habe es in der Küche reicht völlig aus an diesem Ort, macht was es soll, bediene es mit Handy , super

Mít ho v kuchyni na tomto místě stačí, dělá co má, obsluhuje ho mobilem, super

Ověřená recenze

Ja, das Gerät gibt auch tieffrequente Töne von sich. Wahrscheinlich klingt es auch besser, als manch anderes kleine Radio, das so auf dem Markt ist. Dennoch bleibt es klanglich nicht mehr als ein Küchenradio. Wer diesbezüglich hohe Ansprüche hat, wird nicht zufrieden sein. Es klingt eher etwas "röhrig" und dumpf. Fürs Dudeln und Nachrichten hören bei der Hausarbeit aber ok. Ansonsten gibt es technisch und ausstattungsmäßig nichts zu meckern. Internetradio problemlos und stabil verbunden, DAB+, FM usw. auch. Menüführung geht voll in Ordnung. Viele Senderspeicher pro Quelle. Intelligente Gimmicks sind die mehrstufig dimmbare Beleuchtung (nach unten strahlend) und der Timer. Letzterer klingt allerdings wie ein Alarmstufe Rot in einem Sci-Fi-Raumschiff. Aber man wird garantiert in der ganzen Wohnung nicht überhören, dass der Kuchen aus der Röhre muss ;-) Das Gerät sitzt bombenfest auf der Befestigungsplatte, die man an unten an den Küchenschrank schraubt. Eher schon zu fest, das draufschieben war schon schwergängig.

Ano, zařízení vydává i nízkofrekvenční zvuky. Pravděpodobně také zní lépe než mnoho jiných malých rádií na trhu. Zvukově však zůstává pouze kuchyňským rádiem. Pokud máte v tomto ohledu vysoké nároky, nebudete spokojeni. Zní to spíš jako "trubka" a fádně. Ale ok na hraní a poslouchání zpráv při domácích pracích. Jinak technicky ani výbavou není co vytknout. Internetové rádio připojené hladce a stabilně, DAB+, FM atd. také. Navigace v menu funguje perfektně. Mnoho předvoleb stanic na zdroj. Inteligentní triky jsou víceúrovňové stmívatelné osvětlení (vyzařující dolů) a časovač. To poslední však zní jako červený poplach na sci-fi vesmírné lodi. V celém bytě ale nezůstane bez povšimnutí, že dort musí z trouby ven ;-) Zařízení pevně sedí na montážní desce, která je přišroubována ke dnu kuchyňské skříňky. Spíše příliš těsný, tlačit na něj bylo obtížné.

Ověřená recenze

Schnell Lieferung und Gute Preis. Dieses Radio habe ich mir extra wegen dem Design gekauft. Es sollte unbedingt zu meiner Einrichtung passen. Zum Radio gehört auch eine Fernbedienung mit der man alles ganz einfach einstellen kann. Über das WLAN kann man bis zu 10000 Sender aus der ganzen Welt hören und der Klang ist immer gleich gut. Intuitives Menü. Man kann bequem navigieren und es gibt allerhand einzustellen und auszuwählen, was ich noch gar nicht alles testen konnte. Ich habe im Standby-Modus die Uhrzeit, das Datum, den Wochentag und die Außentemperatur eingestellt dass ich morgen immer gleich sehr wie das Wetter ist. Wir können dieses Küchenradio nur empfehlen!!!

Rychlé dodání a dobrá cena. Toto rádio jsem koupil speciálně kvůli designu. Určitě by měl ladit s mým interiérem. Součástí rádia je i dálkový ovladač, kterým vše jednoduše nastavíte. Přes WLAN můžete poslouchat až 10 000 stanic z celého světa a zvuk je vždy stejný. Intuitivní menu. Je snadné se v něm orientovat a je tam všelijaké věci k nastavení a výběru, což jsem zatím nestihl otestovat. Nastavil jsem čas, datum, den v týdnu a venkovní teplotu v pohotovostním režimu tak, že zítra budu vždy stejný jako počasí. Toto kuchyňské rádio můžeme jen doporučit!!!

Ověřená recenze

Das auna "Connect Soundchef MKII" Küchen - Unterbauradio wird sicher verpackt, in einem doppelten, stabilen Umkarton geliefert. Im Lieferumfang enthalten ist natürlich das Unterbauradio selbst, dessen Montageplatte zum Verschrauben unter`m Hängeschrank bzw. Regal samt entsprechender Befestigungsschräubchen, die Fernbedienung, das benötigte Netzteil sowie eine Antenne für den FM bzw. DAB+ - Empfang. Ebenfalls mitgeliefert wird eine optional zu verwendende Halterung, die zur Montage eines separat erhältlichen Tablethalters gedacht ist. Diese lässt sich rückseitig am Radio verschrauben, so daß diesbezüglich keine weiteren Montagelöcher im jeweiligen Schrank benötigt werden. Des weiteren mitgeliefert wird übrigens auch Audiokabel mit zwei Klinkensteckern, mit dessen Hilfe sich externe Geräte ans Unterbauradio anschließen lassen und natürlich auch eine Bedienungsanleitung, welche sowohl in deutscher als auch in englischer Sprache verfasst worden ist. Das Radio selbst hinterlässt rein optisch betrachtet bereits einen recht wertigen Eindruck: Die meiner Meinung nach durchaus elegant wirkende und dabei übersichtlich gestaltete Bedienfront des Radios passt in unserem Fall, ebenso wie das in hellem Holzdekor gehaltene Gehäuse, optimal in unsere Küche. Weshalb es unter der Farbbezeichnung "Schwarz" geführt wird, erschließt sich mir allerdings nicht ganz. Ein zusätzliches "Gadget" stellt meines Erachtens nach die integrierte, nach unten hin gerichtete "Ambiente - Beleuchtung" dar, welche in unserem Fall bei Bedarf auch etwas zusätzliches Licht auf die Arbeitsplatte bzw. den Arbeitsbereich dieser "wirft". Funktional gesehen bietet dieses Radio reichlich Möglichkeiten für den Musik - Genuss in der Küche, wobei man es meiner Ansicht nach natürlich auch in anderen Räumlichkeiten, irgendwo platzsparend untergebaut, ebenso nutzen könnte. Neben dem Anhören von üblichen FM - Radiosendern können diese auch digital, mit verbessertem Klang und absolut rauschfrei dank DAB+ gehört werden. Der wahre Kaufgrund in unserem Fall widerum war aber tatsächlich die Internetanbindung, worüber es möglich ist, unter einer enorm vielfältigen Auswahlmöglichkeit an Internet - Radiosendern aus aller Welt seinen persönlich favorisierten Sender auszuwählen und entsprechend anzuhören. Die Einbindung ins heimische Internet erfolgt über WLAN, was zum einen reibungslos funktioniert und zum anderen die oftmal doch eher umständliche Verlegung eines Netzwerkkabels überflüssig macht. Die Verbindung ist diesbezüglich entweder per WPS oder auch manuell herzustellen. Neben dem Internetradio und FM / DAB+ ist das Radio darüber hinaus auch für Spotify tauglich, ein entsprechendes Abonnement jedoch natürlich vorausgesetzt. Ansonsten können auch eigene Musikdateien von einem USB Stick wiedergegeben werden oder aber man verbindet das Radio per Bluetooth mit dem eigenen Smartphone, woraufhin sich das Radio dann auch als Freisprech - Einrichtung nutzen lässt oder aber ebenfalls die Wiedergabe eines Radio - oder Internetradiosenders über`s Smartphone möglich wäre. Die Bedienung des Gerätes ist prinzipiell nicht weiter schwierig, ein wenig Routine in einigen wenigen Punkten erfordert es meiner Ansicht nach aber schon: Beispielsweise finde ich persönlich es etwas ungewohnt, daß zum Ausschalten des Radios der Drehknopf etwas länger gedrückt werden muss, wobei dies per Fernbedienung mittels kurzer Betätigung geschieht. Insbesondere deshalb ist dies (für uns) etwas verwunderlich, da entsprechendes Ausschalten über den Drehknopf bei unserem anderen Gerät derselben Marke wie gewohnt durch kurzzeitiges Drücken erfolgt. Auch das Erreichen einiger Menü - Funktionen, beispielsweise für die Grundeinstellungen bezüglich des Klanges, geschieht meines Erachtens nach nicht unbedingt selbsterklärend. Freilich muss man diese widerum eigentlich nur einmalig einstellen, ansonsten werden diese wohl wahrscheinlich sowieso nicht allzu häufig benötigt, weshalb dies also nicht als grundlegend nachteilig zu werten ist. Der Klang des Radios ist nach meinem Empfinden doch sehr gut, sofern man die vorgegebenen Einstellungen "Normal", "Flat", "Jazz", "Rock", "Movie", "Classic", "Pop" und "News" links liegen lässt: All diese klingen meines Erachtens nach ein wenig dünn und nur wenig Voluminös bzw. unterscheiden sich diese teils nur geringfügig voneinander. Es gibt aber die Möglichkeit, eigene Einstellungen bezüglich "Bass" und "Treble" vornehmen zu können: In meinem Fall habe ich die Bässe "voll aufgedreht" und die "Treble" - Einstelungen nur etwas erhöht, Ergebnis ist ein meines Erachtens nach durchaus recht beeindruckender, ausgewogener Klang, gemessen an der kompakten Größe des Gerätes. Übrigens gibt das Radio derartig vorgenommene Klangeinstellungen durchaus her, ohne zu dröhnen bzw. gar zu "scheppern". Dies ist nicht zuletzt der soliden Bauweise des Gerätes selbst geschuldet, welches ein Gehäuse aus stabilem MDF besitzt. Die beiden, jeweils drei Zoll großen Breitbandlautsprecher und letztendlich auch der vorhandene Bassreflexport sorgen für kräftigen Sound. Das Gerät verfügt für jede Betriebsart (FM / DAB+ und Internetradio) jeweils über Speichermöglichkeiten, man kann seine jeweils bevorzugten Sender, einmal eingestellt und abgespeichert, entsprechend also jederzeit über die Stationstasten aufrufen. Dies geht selbstredend ebenso per Fernbedienung wie auch am Gerät direkt. Die Suche nach einem bestimmten Internetradiosender beispielsweise kann nach Region bzw. Land oder auch nach einen bestimmten Genre (Folk / Pop / Rock etc.) erfolgen, ebenso lässt sich der Sender nach Eingabe des jeweiligen Sendernamens bei Bedarf auch direkt suchen bzw. finden. Alles in allem sind wir sehr zufrieden mit dem Gerät und von dessen vielfältigen Nutzungsmöglichkeiten begeistert. Vor allem aber sind auch seine klanglichen Qualitäten, wie bereits erwähnt, mehr als überzeugend. Letztendlich also volle fünf Sternchen für dieses Produkt im Hinblick auf die Bewertung meinerseits! Somit kann ich durchaus gerne und guten Gewissens eine Kaufempfehlung für dieses Küchen - Unterbauradio aussprechen!

Kuchyňské rádio auna "Connect Soundchef MKII" je bezpečně zabaleno ve dvojité, robustní vnější krabici. Součástí dodávky je samozřejmě samotné podstavbové rádio, jeho montážní deska pro přišroubování pod nástěnnou skříňku nebo polici spolu s odpovídajícími upevňovacími šrouby, dálkový ovladač, potřebný napájecí zdroj a anténa pro příjem FM nebo DAB+. Součástí je také volitelný držák, který je určen pro montáž samostatně dostupného držáku tabletu. Tu lze přišroubovat na zadní stranu rádia, takže nejsou potřeba žádné další montážní otvory v příslušné skříni. Dále je přibalen audio kabel se dvěma jack konektory, pomocí kterého lze připojit externí zařízení k podstavcovému rádiu a samozřejmě návod k obsluze, který je napsán v němčině i angličtině. Z čistě vizuálního hlediska působí rádio samo o sobě kvalitním dojmem: Přední panel rádia, který dle mého názoru působí celkem elegantně a je přehledně řešen, se nám do kuchyně skvěle hodí, stejně jako pouzdro s povrchovou úpravou ze světlého dřeva. Proč je uvedena pod názvem barvy "black" mi není úplně jasné. Dodatečnou „vychytávkou“ je dle mého názoru integrované „ambientní osvětlení“ směřující dolů, které v našem případě v případě potřeby „přihodí“ i nějaké další světlo na pracovní desku nebo pracovní plochu. Z funkčního hlediska nabízí toto rádio spoustu možností, jak si užít hudbu v kuchyni, i když by se dle mého názoru dalo samozřejmě využít i v jiných místnostech, někde pod ním, aby se ušetřilo místo. Kromě poslechu standardních FM rozhlasových stanic je lze poslouchat také digitálně, s vylepšeným zvukem a absolutně bez šumu díky DAB+. V našem případě bylo skutečným důvodem jeho koupě vlastně internetové připojení, které umožňuje vybrat si svou osobně oblíbenou stanici z nesmírně pestré nabídky internetových rádií z celého světa a podle toho ji poslouchat. Připojení k domácímu internetu probíhá přes WLAN, což na jednu stranu funguje bez problémů a na druhou stranu často dosti těžkopádné pokládání síťového kabelu je nadbytečné. V tomto ohledu lze připojení navázat buď pomocí WPS nebo ručně. Kromě internetového rádia a FM / DAB+ je rádio kompatibilní i se Spotify, ale samozřejmě s odpovídajícím předplatným. Jinak si můžete přehrávat i vlastní hudební soubory z USB flash disku nebo můžete rádio propojit se svým chytrým telefonem přes Bluetooth, poté lze rádio používat i jako handsfree nebo si můžete pustit i rádio či internetové rádio stanice přes váš smartphone je to možné. Obsluha přístroje v zásadě není nijak zvlášť náročná, ale podle mého názoru vyžaduje trochu rutiny v pár bodech: Osobně mi například přijde trochu neobvyklé, že se otočný knoflík musí mačkat o něco déle, aby vypněte rádio, i když to lze provést pomocí dálkového ovládání krátkým stisknutím. To je (pro nás) obzvláště překvapivé, protože vypínání otočného ovladače na našem druhém zařízení stejné značky se provádí jako obvykle jeho krátkým stisknutím. Podle mého názoru není samozřejmé dostat se k některým funkcím menu, například k základnímu nastavení zvuku. Ty samozřejmě stačí nastavit pouze jednou, jinak pravděpodobně stejně nebudou potřeba moc často, a proto by to nemělo být vnímáno jako zásadní nevýhoda. Zvuk rádia je dle mého názoru velmi dobrý za předpokladu, že výchozí nastavení "Normal", "Flat", "Jazz", "Rock", "Movie", "Classic", "Pop" a "News" left lets: Podle mého názoru znějí všechny trochu tence a jen málo objemně nebo se od sebe liší jen nepatrně. Existuje však možnost vlastního nastavení pro "Basy" a "Výšky": V mém případě jsem "vypnul basy úplně" a nastavení "Výšky" se zvýšilo jen nepatrně. Podle mého názoru Výsledkem je docela působivý, vyvážený zvuk vzhledem ke kompaktní velikosti zařízení. Takto provedené nastavení zvuku mimochodem rádio rozhodně dává bez dunění nebo dokonce „drncání“. A to v neposlední řadě díky pevné konstrukci samotného zařízení, které má pouzdro ze stabilní MDF. Dva širokopásmové reproduktory, každý o velikosti tří palců, a v neposlední řadě také stávající bassreflexový port zajišťují silný zvuk. Zařízení má možnosti ukládání pro každý provozní režim (FM / DAB+ a internetové rádio), po nastavení a uložení můžete kdykoli vyvolat preferovanou stanici pomocí tlačítek stanic. To lze samozřejmě provést dálkovým ovládáním i přímo na zařízení. Vyhledání konkrétní internetové rozhlasové stanice lze například provést podle regionu nebo země nebo podle konkrétního žánru (folk / pop / rock atd.) a stanici lze také vyhledat nebo najít přímo po zadání příslušného název stanice v případě potřeby. Celkově jsme s přístrojem velmi spokojeni a nadšeni z jeho široké škály možných použití. Především jeho tónové kvality, jak již bylo zmíněno, jsou více než přesvědčivé. Takže nakonec plných pět hvězdiček za tento produkt z hlediska mého hodnocení! Takže rozhodně a s čistým svědomím mohu dát doporučení ke koupi tohoto kuchyňského podskříňového rádia!

Ověřená recenze

Wir suchten ein Küchenradio mit Internetradio, unterbaufähig und gutem Klang Das haben wir hier gefunden. Die Installation stellte uns nicht vor große Herausforderungen Wir sind zufrieden

Hledali jsme kuchyňské rádio s internetovým rádiem, které by se dalo zabudovat a mělo dobrý zvuk.Našli jsme ho zde. Instalace pro nás nepředstavovala žádné velké problémy, jsme spokojeni

Ověřená recenze

Ich habe wirklich nicht viel erwartet bei diesem Preisniveau. Dieses Gerät ersetzte ein älteres Sony, das abgenutzt war, aber ich habe nicht erwartet, dass dieses so gut funktioniert, wie es tut. Alles am Radio und Player funktioniert gut und einfach. Bluetooth funktioniert problemlos und die Kopplung ist kein Problem. Wifi WPS ist in Sekundenschnelle angeschlossen. Webradio und Spotify sind einfach mehr als erstaunlich. Ich höre auf meinen Lieblingssender, indem ich einfach eine Taste drücke, wenn ich in die Küche komme.

V této cenové hladině jsem toho opravdu moc nečekal. Tato jednotka nahradila starší Sony, která byla opotřebovaná, ale nečekal jsem, že bude fungovat tak dobře, jako má. Vše na rádiu a přehrávači funguje dobře a jednoduše. Bluetooth funguje dobře a spárování není problém. Wifi WPS je připojena během několika sekund. Webové rádio a Spotify jsou více než úžasné. Poslouchám svou oblíbenou stanici pouhým stisknutím tlačítka, když přijdu do kuchyně.

Ověřená recenze

Nachdem unser altes Küchenradio den Geist aufgegeben hat sollte ein Neues her. Möglichst unterbaufähig und funktional. Wir entschieden uns für das auna connect soundchef, da dies laut Beschreibung alles hatte was wir uns wünschten. Es war durch das mitgelieferte Montageset fix und easy angebaut. Die Verbindung mit dem W-Lan und die Einrichtung der Radiosender ging unkompliziert. Wir haben es seit 3 Tagen in Gebrauch und sind ob der Größe vom Klang und der Lautstärke begeistert. Ob Radio oder Spotify bisher hat alles funktioniert wie es sollte.

Poté, co se naše staré kuchyňské rádio vzdalo ducha, potřebovali jsme nové. Co nejvíce spodní a funkční. Rozhodli jsme se pro auna connect soundchef, protože podle popisu měl vše, co jsme chtěli. Instalace byla rychlá a snadná pomocí dodávané montážní sady. Připojení k WiFi a nastavení rozhlasových stanic bylo snadné. Používáme ho 3 dny a jsme nadšeni velikostí zvuku a hlasitostí. Ať už rádio nebo Spotify, vše doposud fungovalo, jak mělo.

Ověřená recenze

sehr guten klang

velmi dobrý zvuk

Ověřená recenze

Gut und praktisch

Dobré a praktické

Zobrazit všechna hodnocení zákazníků Zobrazit méně hodnocení zákazníků