Sencha, čajová konvice, 0,65 l, sítko z nerezové oceli, borosilikátové sklo, víčko 0,65 Ltr
Sencha, čajová konvice, 0,65 l, sítko z nerezové oceli, borosilikátové sklo, víčko 0,65 Ltr
Sencha, čajová konvice, 0,65 l, sítko z nerezové oceli, borosilikátové sklo, víčko 0,65 Ltr
Sencha, čajová konvice, 0,65 l, sítko z nerezové oceli, borosilikátové sklo, víčko 0,65 Ltr
Sencha, čajová konvice, 0,65 l, sítko z nerezové oceli, borosilikátové sklo, víčko 0,65 Ltr
Sencha, čajová konvice, 0,65 l, sítko z nerezové oceli, borosilikátové sklo, víčko 0,65 Ltr
Sencha, čajová konvice, 0,65 l, sítko z nerezové oceli, borosilikátové sklo, víčko 0,65 Ltr

Sencha čajová konvice

0 16 cm konvice na čaj
689,00 Kč 999,00 Kč (s DPH)
Kapacita:
Zboží není na skladě a musí být doobjednáno.
14 dní na vrácení
Glaswerk Altino dvoustěnná termo sklenice
Glaswerk Altino dvoustěnná termo sklenice 0 9 cm Nápojová Sklenice 569,00 Kč (s DPH)
Zlevněno z 799,00 Kč Ušetříte 230,00 Kč
Glaswerk Jesolo dvoustěnná termo sklenice
Glaswerk Jesolo dvoustěnná termo sklenice 0 9 cm Nápojová Sklenice 1 199,00 Kč (s DPH)
Glaswerk Carajillo dvoustěnná termo sklenice
Glaswerk Carajillo dvoustěnná termo sklenice 0 9,5 cm Nápojová Sklenice 559,00 Kč (s DPH)
Zlevněno z 999,00 Kč Ušetříte 440,00 Kč
Glaswerk Jesolo dvoustěnná termo sklenice
Glaswerk Jesolo dvoustěnná termo sklenice 0 9 cm Nápojová Sklenice 769,00 Kč (s DPH)

Základní informace

Dokonalý požitek: konvice na čaj o objemu 0,65 litru pro speciální momenty odpočinku

Plná aroma: odnímatelné vkládací sítko z ušlechtilé oceli s držadlem pro snadné dodržení doby přípravy

Nerozbitná & odolná proti teplu: borosilikátové sklo na volitelné použití s ohřívačem pod konvici na čaj k udržení tepla

Popis produktu

Pro mimořádně aromatický zážitek z čaje: vychutnej si speciální chvíle odpočinku s konvicí na čaj Sencha od společnosti Klarstein o objemu 0,65 litru s vkládacím sítkem z ušlechtilé oceli a s nerozbitným borosilikátového sklem.

Pod víkem z kartáčované, nerezavějící ušlechtilé oceli s dřevěným držákem se skrývá odnímatelné sítko z ušlechtilé oceli. Rozličné, volně kombinovatelné čajové kreace se v něm zalijí horkou vodou a mohou - díky extra dlouhému filtru - optimálně rozvinout své aroma i při malém množství vody. Po požadované době přípravy čaje se vkládací sítko pohodlně vytáhne pomocí držadla a jednoduše se vyčistí. Dobře tvarované hrdlo zase zaručuje nalévání čerstvého výsledku vaření bez kapání. Díky zhotovení ze žáruvzdorného a nerozbitného borosilikátového skla lze konvici na čaj položit na udržování tepla i na ohřívač. Každou součást konvice na čaj lze jednotlivě odebrat pro jednoduché manuální čištění. Skleněná konvice se dá kromě toho bez problémů vyčistit i v myčce nádobí.

Jedinečný požitek z čaje v působivém designu: Obohať svůj každodenní život o individuální čajové výtvory v konvici na čaj Sencha od společnosti Klarstein.

Zobrazit víc

Vlastnosti

 • materiál konvice: borosilikátové sklo (-30 °C - 120 °C)
 • materiál víčka: nerezavějící ušlechtilá ocel s dřevěným držákem
 • odnímatelné sítko z ušlechtilé oceli s držadlem
 • objem: 1,8 litru / 8-9 šálků
 • nekapající hrdlo
 • všechny komponenty jednotlivě odnímatelné
 • skleněná konvice je vhodná do myčky nádobí
 • Průměr základny konvice: cca 10 cm
Sencha, čajová konvice, 0,65 l, sítko z nerezové oceli, borosilikátové sklo, víčko

Vlastnosti a rozměry

 • rozměry: cca 16 x 13 cm (Š x V)
 • hmotnost: cca 300 g

Co bylo posláno

 • 1 × konvice na čaj
 • 1 × víko z ušlechtilé oceli s dřevěným držákem
 • 1 × filtr z ušlechtilé oceli
 • 1 × pojistný kroužek z ušlechtilé oceli
 • 1 × leták (německý jazyk)

Dodací podmínky

Zboží není na skladě a musí být doobjednáno.

Hodnocení zákazníků

(19 hodnocení) Napište recenzi
K tomuto zboží ještě nikdo nenapsal recenzi.

Názory zákazníků z jiných zemí

Ověřená recenze

Die Kanne ist täglich im Gebrauch und erfüllt ihren Zweck. Da sie rund ist, ist die Standfläche natürlich etwas klein. Aber die Kanne steht nicht wackelig. Da sie aus Glas ist, muss man selbstverständlich vorsichtig damit umgehen, damit sie nicht kaputt geht. Alle Teile lassen sich gut reinigen. Der Deckel ist mir noch nicht in die Tasse gefallen. Aufgrund der Durchsichtigkeit kann ich immer gleich erkennen, ob der Tee auch durchgezogen ist.

Hrnec je používán denně a plní svůj účel. Jelikož je kulatý, stopa je samozřejmě trochu malá. Džbán ale není vratký. Vzhledem k tomu, že je ze skla, musíte s ním samozřejmě dávat pozor, abyste jej nerozbili. Všechny části se snadno čistí. Víčko ještě nespadlo do kelímku. Díky průhlednosti vždy okamžitě vidím, zda je čaj máčený.

Ověřená recenze

Ich liebe die Teekanne, weil sie eine schöne Optik hat. Leider musste ich nach kurzer Zeit feststellen, dass sich der Henkel löst. Über Amazon habe ich die Möglichkeit der Reklamation genutzt und werde nach Erstattung einen wiederholten Versuch starten. Ich werde die Kanne wieder bestellen, in der Hoffnung, dass sie dieses Mal zu meiner Zufriedenheit nutzbar ist und sich der Henkel nicht löst.

Miluji konvici, protože má krásný vzhled. Bohužel jsem si po krátké době musel uvědomit, že se rukojeť uvolnila. Využil jsem možnosti reklamovat přes Amazon a po vrácení peněz to zkusím znovu. Džbán objednám znovu v naději, že tentokrát bude použitelný k mé spokojenosti a rukojeť se neuvolní.

Ověřená recenze

Wir haben die Kanne gekauft, weil uns die Optik gefallen hat. Die alte Kanne war leider kaputt. Diese ist echt super. So kenn ich das von Teekannen selten. Der Deckel hält prima. Lässt sich trotzdem leicht abnehmen. Der Griff ist so geformt, dass die Kanne ausgewogen in der Hand liegt. Man muss nicht verkrampft festhalten und hoffen, dass sie nicht rutscht. Der Griff ist nicht heiß. Das hätte ich für den Preis so nicht erwartet. Tolle Qualität.

Koupili jsme džbán, protože se nám líbil vzhled. Bohužel starý hrnec byl rozbitý. To je opravdu skvělé. Málokdy to poznám z konviček. Víko dobře drží. Stále snadné sundání. Rukojeť je tvarována tak, aby džbán dobře padl do ruky. Nemusíte se pevně držet a doufat, že to neklouže. Rukojeť není horká. Za tu cenu jsem to nečekal. skvělá kvalita

Ověřená recenze

Das Glaswerk hatte beim ersten Eindruck etwas von einer gläsernen Wasserpfeife. Ich Spüle sie nur mit einer Holzbürste und fließend Wasser. Ich mache mir am Tag bis zu drei Kannen voll Tee. Der Teekocher hat eine feine Patina bekommen, es dürften auch nur Freunde davon trinken die einen frischen Tee (Türkische-Hecke) zu schätzen wissen. Typisch Männerrunde, die kommt nicht in die Spülmaschine! Bin ehrlich glücklich damit geworden. Denken Sie an ein Mitbringsel oder Gastgeschenk Weltweit geschätzt und mit Freude entgegen genommen!

Sklárna na první pohled vypadala trochu jako skleněná vodní dýmka. Jen je opláchnu dřevěným kartáčem a tekoucí vodou. Uvařím si až tři konvice čaje denně. Čajník dostal jemnou patinu, pít by ho měli jen přátelé, kteří ocení čerstvý čaj (turecký živý plot). Typická skupina mužů, nejdou do myčky! Byl jsem s tím upřímně spokojený. Vzpomeňte si na suvenýr nebo dárek pro hosta, který je celosvětově ceněný a přijímaný s radostí!

Ověřená recenze

Leicht zu reinigen

Snadno se čistí

Ověřená recenze

Dies ist die 2. Teekanne die ich auf Amazon gekauft habe. Im gegensatz zu meiner alten kann man bei dieser den Tee in die Tasse gießen ohne das mehrere Tropfen auf dem Tisch landen. Den inkludierten Filter nutze ich nicht, da ich Teebeutel verwende, aber ich bin sicher dass es ordentlich funktioniert. Einziges Manko: Die Schale, welches den Filter und den Deckel hält, hat nur 3 Lamellen (in jeweils 120° abständen zueinander), worduch man sicherstellen muss, dass einer davon beim Henkel hinten ist. Nur so erzeugen die 2 vorderen Lamellen einen vernünftigen Gegendruck um alles am Platz zu halten. Allerdings habe ich mich schon nach 1 Woche daran gewöhnt. Hinweis: Diese Rezension ist nach 5 Monaten Gebrauch geschrieben worden.

Toto je druhá konvice, kterou jsem si koupil na Amazonu. Oproti mému starému můžete čaj nalít do šálku, aniž by několik kapek skončilo na stole. Nepoužívám přiložený filtr, protože používám čajové sáčky, ale jsem si jistý, že funguje správně. Jediná nevýhoda: miska, která drží filtr a víko, má pouze 3 lamely (každá 120° od sebe), takže se musíte ujistit, že jedna z nich je vzadu na rukojeti. Jedině tak 2 přední lamely vytvářejí přiměřený protitlak, aby vše drželo na svém místě. Nicméně po týdnu jsem si zvykl. Poznámka: Tato recenze byla napsána po 5 měsících používání.

Ověřená recenze

Die Kanne ist schön, funktional, Tropffrei und leicht zu reinigen. Leider gibt es keine Ersatzteile.

Džbán je krásný, funkční, nekape a snadno se čistí. Bohužel nejsou náhradní díly.

Ověřená recenze

Das sagt alles, denn sie ist sehr kritisch. Deshalb 5 Sterne.

To mluví za vše, protože je velmi kritická. Proto 5 hvězdiček.

Ověřená recenze

Die Teekanne ist recht klein (für ca 3 Tassen Tee) und zierlich. Ist schön anzusehen. Aber ich hab immer etwas Angst, dass sie kaputt geht, weil sie wenig robust wirkt. Muss von Hand gespült werden. Für mich eher eine Kanne für die ab und zu stattfindende Teatime und nicht für das tägliche Frühstück.

Konvička je docela malá (asi na 3 šálky čaje) a jemná. Krásné na pohled. Vždy se ale trochu bojím, že se rozbije, protože nevypadá moc robustně. Musí se prát ručně. Pro mě je to spíš konvička na občasný čaj a ne na každodenní snídani.

Ověřená recenze

Eine qualitativ überdurchschnittlich wertige u.deshalb zu empfehlende Teekanne!

Čajová konvička nadprůměrné kvality a proto lze doporučit!

Ověřená recenze

Sehr schöne - eine Kanne "Made in Germany" (kein China-Krams), mit schöner Form und Größe. Das Sieb ist gut und nach 2 Monaten häufiger Nutzung nicht gerostet o.Ä. Alle Teile können auseinandergenommen werden und die Kanne ist leicht zu reinigen. Insgesamt sehr zufrieden - gut für Schwarztee, Roiboos, Infusionen. Für Grüntee lieber kleinere Kannen (siehe Yixing).

Velmi pěkný - hrnec "Made in Germany" (žádné čínské věci), s pěkným tvarem a velikostí. Sítko je dobré a po 2 měsících častého používání nezrezivělo atd. Všechny díly lze rozebrat a džbán snadno čistit. Celkově velká spokojenost - dobrý na černý čaj, roiboos, nálevy. U zeleného čaje preferuji menší konvičky (viz Yixing).

Ověřená recenze

Eine Glaskanne hält halt keine Wärme. Dann ist eine Thermoskanne besser. Das Design ist halt super. Die Handhabung perfekt. Ausgieß-und Tropfverhalten sehr gut. Die Deckellösung ist windig. Aber wahrscheinlich nicht anders machbar. Die drei Zungen halten den Aufsatz nur eingeschränkt. Wie bei vielen Designstücken muss die Funktionalität hinter das Aussehen treten. Uns gefällt die Kanne und es ist auch schon die zweite. Glas zerbricht halt.

Skleněný džbán neudrží teplo. Pak je lepší termoska. Design je skvělý. Manipulace perfektní. Chování při nalévání a kapání velmi dobré. Řešení víka je větrné. Ale jinak to asi nejde. Tři jazýčky drží nástavec jen omezeně. Jako u mnoha designových kousků musí mít funkčnost přednost před vzhledem. Hrnec se nám líbí a je už druhý. Sklo se prostě rozbije.

Ověřená recenze

Die Glaskanne ist sehr gut zu handhaben und wirkt nicht zerbrechlich. Sehr gut finde ich, dass der Deckel und die Einfassung aus Metall ist. Die Wärmeleistung ist OK. Wir verwenden zum längeren Warmhalten ein Stövchen. Gut ist auch, dass der Ausgießer kurz ist und auch nicht tropft. Das Metallsieb verwenden wir nicht, es erspart das auswaschen. Wir verwenden dafür einen Teefilter aus Papier. Der ist einfacher zu handhaben und ist leicht mit dem Biomüll zu entsorgen.

Se skleněným džbánem se velmi snadno manipuluje a nepůsobí křehce. Moc se mi líbí, že víko i rám jsou kovové. Tepelný výkon je v pořádku. Abychom déle udrželi teplo, používáme ohřívač. Je také dobré, že je hubička krátká a nekape. Nepoužíváme kovové sítko, ušetří vám to mytí. Používáme k tomu papírový čajový filtr. Snadněji se s ním manipuluje a lze jej snadno zlikvidovat spolu s organickým odpadem.

Ověřená recenze

Das Teekännchen ist ein echter Hingucker: formschönes Glas, Edelstahl und dem Holzknopf oben. Und super funktional: - Der Griff ist gut zu halten und das Schnäutzchen tropft nicht - Das Sieb ist sehr fein und gut zu reinigen: man kann es mit einem Handgriff rausnehmen und abspülen - Auch die Halterung des Siebs ist leicht aus- und einbaubar

Čajová konvice skutečně upoutá pozornost: tvarově tvarované sklo, nerezová ocel a dřevěný knoflík nahoře. A super funkční: - Rukojeť se snadno drží a náhubek nekape - Sítko je velmi jemné a snadno se čistí: lze jej vyjmout a opláchnout jednou rukou - Držák síta lze také snadno vyjmout a Nainstalujte

Ověřená recenze

Verarbeitung: Die Glaskanne ist sehr gut verarbeitet, keine scharfen Ränder oder Ungleichmäßigkeiten. Das Teesieb und der Deckel ist stabil und tadellos verarbeitet. Anwendung: Teesieb inkl. Halterung lässt sich sehr leicht einsetzen und reinigen. Der Deckel muss beim Ausgießen nicht festgehalten werden, höchstens wenn man die Kanne ganz nach unten neigt, was durch den Holzgriff kein Problem ist. Der Griff der Glaskanne wird auch nach längerer Zeit nicht heiß. Kein Tropfen beim Ausgießen. Design: Für meinen Geschmack, in positivem Sinne schlicht und dennoch sehr edel.

Zpracování: Skleněný džbán je velmi dobře zpracovaný, žádné ostré hrany nebo nerovnosti. Čajové sítko i víko jsou stabilní a dokonale zpracované. Použití: sítko na čaj včetně držáku se velmi snadno používá a čistí. Víko se při nalévání nemusí pevně držet, maximálně pokud džbán sklopíte až dolů, což díky dřevěné rukojeti není problém. Rukojeť skleněného džbánu se ani po dlouhé době nezahřívá. Žádné kapky při nalévání. Design: Na můj vkus v pozitivním slova smyslu jednoduchý a přitom velmi noblesní.

Ověřená recenze

Hatte diese Kanne als Weihnachtsgeschenk für meine Mutter gekauft. War auf jeden Fall ein Hit und wird fast täglich benutzt. Sieht sehr schick aus und macht sich gut auf dem Esstisch. Das Teelichtlein aus dem Stövchen hat auch was Atmosphärisches neben der Funktion. Ist vielleicht offensichtlich, aber es ist schon angenehmer, eine Kanne vor sich stehen zu haben, als alle paar Minuten wieder zum Wasserkocher zu rennen. + Schickes Design + Funktion erfüllt + Preislich OK + sorgt für Ambiente - Reinigung ist natürlich etwas umständlicher, als ne Teetasse in die Spülmaschine zu werfen, besonders im Filter bleibt der lose Tee gerne kleben. (Die Kanne soll wohl spülmaschinenfest sein, aber sowas geht in der Spülmaschine gern mal kaputt, also für mich lieber von Hand) - Für mich kein Problem, aber durch den Filter geht schon manchmal was durch. Für alle geeignet, die wie ich gerne dreckiges Graswasser trinken!

Koupila jsem tento hrnec jako vánoční dárek pro svou matku. Rozhodně to byl hit a používá se téměř každý den. Vypadá velmi šik a vypadá dobře na jídelním stole. Čajová svíčka z ohřívače má kromě své funkce i něco atmosférického. Může to být zřejmé, ale je mnohem hezčí mít hrnec před sebou, než každých pár minut běžet zpátky ke konvici. + Elegantní design + Splňuje funkci + Cena OK + Poskytuje atmosféru - Čištění je samozřejmě o něco složitější než házení hrnku do myčky, sypaný čaj má tendenci ulpívat zejména ve filtru. (Džbán by pravděpodobně měl být vhodný do myčky, ale něco takového má tendenci se v myčce rozbít, takže to raději dělám ručně) - Pro mě žádný problém, ale občas se něco dostane přes filtr. Vhodné pro všechny, kteří jako já rádi pijí špinavou travní vodu!

Ověřená recenze

Die Kanne sieht toll aus. Sie tropft nicht beim ausschütten und das Sieb ist sehr feinmaschig. Mit einem Teelicht bleibt der Tee für gute 3 Stunde warm. Leider habe ich in dem Glas der Kanne kleine Lufteinschlüsse. Sie sind wirklich klein. Allerdings wirken sie sich auf die Stabilität der Kanne negativ aus. Grüße Axel

Hrnec vypadá skvěle. Při vylévání nekape a síto je velmi jemné. S čajovou svíčkou vydrží čaj teplý dobré 3 hodiny. Bohužel mám ve skle džbánu malé vzduchové kapsičky. Jsi opravdu malý. Mají však negativní vliv na stabilitu hrnce. Zdravím Axele

Ověřená recenze

Ich bin leider eine Person die wirklich nicht so gerne pures Wasser trinkt, weswegen ich zu oft auf süßliche Getränke zurückgreife... Um dagegen anzugehen und zumindest einen Schritt in die richtige Richtung zu setzen, ein gesünderes Leben zu führen, habe ich mich für diese Teekanne entschieden. Die Teekanne hat ein wirklich gutes Volumen und eine traumhafte Qualität. Seitdem ich sie bei mir stehen habe, weiche ich immer öfter auf Tee zurück, anstatt mir eine weitere Brause zu öffnen. Auch das Saubermachen in der Spühlmaschine war bisher nie ein Problem und sie sich weder Kratzer noch sonst welche Macken eingefangen. Eine klare Kaufempfehlung.

Bohužel jsem člověk, který opravdu nerad pije čistou vodu, a proto se příliš často uchyluji ke sladkým nápojům... Abych tomu čelil a udělal alespoň krok správným směrem ke zdravějšímu životu , Rozhodl jsem se pro tyto konvice. Konvička má opravdu dobrý objem a fantastickou kvalitu. Od té doby, co ho mám u sebe, se stále častěji uchyluji k čaji, místo abych otevřel další sprchu. Čištění v myčce nebyl nikdy problém a nedostalo se na něj žádné škrábance ani jiné vrtochy. Jasné doporučení k nákupu.

Ověřená recenze

Die Kannenform finde ich sehr hübsch, aber der Mechanismus der in die Kanne geklemmt werden muss, damit das Teesieb eingehängt und der Deckel aufgesetzt werden kann, also, noch wackeliger geht es wohl kaum. Wenn man beim Herausholen des Teesiebs nicht sehr achtsam ist, fällt der ganze Mechanismus in die Kanne und man kann sich plagen, ihn vorsichtig wieder aus der heißen Flüssigkeit zu bergen.

Myslím, že tvar hrnce je moc hezký, ale ten mechanismus, který se musí upnout do hrnce, aby se dalo zavěsit sítko na čaj a nasadit víko, no, už se asi nemůže víc viklat. Pokud nebudete při vyjímání čajového sítka příliš opatrní, celý mechanismus spadne do hrnce a můžete jej z horké tekutiny opatrně vytáhnout.

Zobrazit všechna hodnocení zákazníků Zobrazit méně hodnocení zákazníků