Krabička na čaj

919,00 Kč (s DPH)
 • Krabice na čaj
 • Bambus
Produktové číslo: 10038069
Také dostupné v jiných stavech zboží
 • Koupit rozbalené
  U tohoto produktu se jedná o rozbalené zboží nebo o zboží s lehčím poškozením obalu. Plná funkčnost produktu byla prověřena. Nabízíme záruku 3 roky.
  719,00 Kč 799,00 Kč
 • Koupit s lehkými stopami opotřebení
  Zboží, které bylo zákazníkem otestováno nebo krátce používáno. Na produktu jsou jen lehké stopy opotřebení jako škrábance nebo poškození krabice / vnějšího balení. Produkt má všechny původní funkce a byl otestován v provozu. Nabízíme záruku 3 roky.
  679,00 Kč 799,00 Kč
 • Zboží není na skladě a musí být doobjednáno. Zboží není na skladě a musí být doobjednáno.
 • Expresní doručení
 • 14 dní na vrácení
 • Doprava zdarma nad 1 260 Kč Doručení zdarma při platbě kartou nebo bankovním převodem

Základní informace

 • Milovníci pořádku: dekorativní skříňka na uskladnění čajových sáčků

 • Plná chuti: uskladněny čaje si dlouhodobě zachovávají své aroma

 • Pohled dovnitř: praktické plastové průhledné okénko

Popis produktu

Máte rádi rozmanitost kvalitních druhů čaje? Se krabičkou na čaj od spoelčnosti Klarstein bambuswald můžete uspořádat svou sbírku čajů a vizuálně ji uvést na scénu. V jednotlivých složkách můžete své čaje roztřídit podle druhu, skladovat je a dlouhodobě chránit jejich aroma. Svůj čaj díky tomu můžete prezentovat velmi stylově a zároveň se ve skříňce usnadňuje výběr čaje. Krásná do vaší vlastní kuchyně, na snídani formou bufetu i do obývacího pokoje – ale také do restaurací, veřejných čajoven, hotelových pokojů nebo na recepce je tato skříňka s čaji estetickým a praktickým doplňkem.

Vlastnosti

 • Nádoba na skladování
 • 6 vnitřních složek
 • Průhledné plastové okénko
 • Kvalitní zpracování
 • Čínský bambus
Produktové číslo: 10038069

Rozměry a technické podrobnosti

 • Rozměry: cca 22 × 9 × 16 cm (Š × V × H)
 • Rozměry každé vnitřní složky: cca 6,5 ​​× 8,5 × 6,5 cm (Š × V × H)
 • Hmotnost: cca 600 g

Co bylo posláno

 • 1× krabička na čaj

Dodací podmínky

Zboží není na skladě a musí být doobjednáno.

Hodnocení zákazníků
22 hodnocení

K tomuto zboží ještě nikdo nenapsal recenzi.

Názory zákazníků z jiných zemí
Ověřená recenze 30/05/2022

Sonst ist das Produkt sehr schön und gut! Der Magnet der das Teil schliesst ist sehr cool.

Jinak je produkt moc pěkný a dobrý! Magnet, který část uzavírá, je velmi cool.

Ověřená recenze 14/05/2021

Alles in allem eine sehr schöne hochwertige Box. Sie kam nur leider etwas beschädigt an.

Celkově velmi pěkná krabice vysoké kvality. Bohužel dorazil trochu poškozený.

Ověřená recenze 21/04/2021

Eine sehr schöne Teebox, das Design gefällt uns gut, das Material macht auch einen guten Eindruck. Einen Punkt Abzug gibt es lediglich, weil die neueren, etwas größeren Teebeutel nicht ganz perfekt in die Fächer passen. Wenn jedes Fach nur 2-3mm breiter wäre, würde es besser passen.

Moc pěkná krabička na čaj, líbí se nám design, dobrý dojem dělá i materiál. Odečítá se pouze jeden bod, protože novější, o něco větší čajové sáčky se do přihrádek dokonale nevejdou. Kdyby byla každá přihrádka jen o 2-3 mm širší, lépe by seděla.

Ověřená recenze 20/04/2021

Schönes Holz aber billig verarbeitet & das Fenster ist Aus billigstem Plastik

Pěkné dřevo, ale levně vyrobené a okno je levné plastové

Ověřená recenze 08/03/2021

Leider ist der Artikel nur geklammert. Er kam beschädigt an. Die Rückwand hatte sich vom restlichen Korpus abgetrennt und die Heftklammern waren stark verbogen. Der Artikel war ohne Polsterung bis auf ein dünnes Schaumstoff Vlies auf dem Deckel versand worden.

Článek je bohužel pouze sešitý. Přišlo poškozené. Zadní stěna se oddělila od zbytku těla a skoby byly špatně ohnuté. Položka byla odeslána bez vycpávky kromě tenkého kousku pěnové vycpávky na víku.

Ověřená recenze 04/03/2021

Die Teebox hat ein paar Macken - ausgeschlagene Ecken und ist nicht passgenau verklebt. Es ist jedoch innen und hinten und darum nur bei genauerem Hinsehen zu sehen, darum behalte ich die Box. Sie ist allerdings sehr schön designed und die 10 Fächern bieten Platz für viele Teebeutel. Der Preis ist mit Blick auf die Verarbeitung jedoch zu hoch angesetzt.

Krabička na čaj má pár vtípků - opotřebované rohy a není slepená. Je však uvnitř a vzadu a je tedy vidět jen při bližším ohledání, takže si krabičku nechávám. Je však velmi pěkně řešená a 10 přihrádek nabízí prostor pro mnoho čajových sáčků. Cena je však vzhledem ke zpracování příliš vysoká.

Ověřená recenze 30/12/2020

Hab immer nach einen Platz für meine ganzen Tees gesucht. Diese hier ist superschön, auch wegen dem "Glas", man kann gleich alles sehen. Teebeutel können in verschiedenen Fächern eingeordnet werden. Und es ist aus Bambus, auch noch umweltfreundlich

Vždycky jsem hledal místo, kam si dám všechny čaje. Tenhle je super pěkný, i kvůli "sklu", hned je všechno vidět. Čajové sáčky lze zařadit do různých předmětů. A je vyrobeno z bambusu, také ekologické

Ověřená recenze 18/12/2020

Habe für diesen Preis eine bessere Qualität erwartet! Die Teebox kam ohne zusätzlich abgepolsterst zu sein in einem Karton. Vom Aussehen gefällt sie mir aber sehr gut, auch die großen Fächer für Tee sind super und haben stabile Seitenwände. Leider ist im Glas ein kleiner Sprung und das Holz zeigt noch Klebereste.

Za tu cenu jsem čekal lepší kvalitu! Krabička na čaj přišla v kartonové krabici bez dalšího vycpávky. Vzhledově se mi ale moc líbí, skvělé jsou i velké přihrádky na čaj a mají stabilní boční stěny. Bohužel je ve skle malá prasklina a dřevo stále vykazuje zbytky lepidla.

Ověřená recenze 15/12/2020

Teebox war nicht mal in Papier eingewickelt, hat nur so im Karton gelegen, so dass Box beim Öffnen beschädigt wurde. Lieferschein war leider auch nicht dabei. Teebox sieht ansonsten schön aus.

Krabička od čaje nebyla ani zabalená v papíru, jen ležela v krabici, takže se krabice při otevření poškodila. Bohužel nebyl přiložen dodací list. Jinak čajová krabička vypadá pěkně.

Ověřená recenze 08/12/2020

Gute Verarbeitung

Dobré zpracování

Ověřená recenze 15/07/2020

leider passen die Teebeuteltütchen nicht rein oder sagen wir so die Box kann dann nicht mehr geschlossen werden. Da ich sie ausschließlich als Teekiste verwenden will, geht das natürlich nicht. Zudem hat sie auch noch einen Kratzer im Sichtfenster, darüber hätte ich noch hinweg gesehen. Schade die Box ist wirklich sehr schön aber wie mir scheint und wie Bilder von anderen Bewertern zeigen sind hier unterschiedlich Masse bei der Fertigung vorgegeben. Ich hab ganz klassisch verpackte Teebeutel von regulären Marken. Der Deckel kann nicht geschlossen werden.

bohužel čajové sáčky se do nich nevejdou nebo krabička řekněme už nejde zavřít. Vzhledem k tomu, že ji chci používat pouze jako truhlu na čaj, to samozřejmě není možné. Navíc má i škrábanec v průzoru, to bych přehlédl. Je to škoda, krabička je opravdu moc pěkná, ale zdá se mi a jak ukazují obrázky od jiných recenzentů, při výrobě se zde uvádějí jiné rozměry. Čajové sáčky mám v klasickém balení od běžných značek. Víko nelze zavřít.

Ověřená recenze 13/07/2020

Die Teebox sieht eigentlich ganz hochwertig aus; die Plexiglasscheibe ist aber leider sehr läppig und gleich beim auspacken habe ich sie "geritzt", da sie nicht durch Verpackungsmaterial geschützt war. Wenn Teebeutel von "meßmer" verwendet werden schließt sie nicht richtig, was sehr schade ist, da ich sie gerne hochkant stellen wollte. Eigentlich ein Fehlkauf !

Krabička na čaj skutečně vypadá velmi kvalitně; Plexisklo je bohužel velmi chatrné a hned po vybalení jsem ho "poškrábal", protože nebyl chráněn obalovým materiálem. Při použití čajových sáčků od "meßmer" se špatně zavírají, což je škoda, protože jsem je chtěl dát na konec. Vlastně špatná koupě!

Ověřená recenze 12/07/2020

Sehr schöne Teebox. Gut ist auch, dass verschiedene Größen zur Auswahl stehen.

Moc pěkná krabička na čaj. Je také dobré, že jsou na výběr různé velikosti.

Ověřená recenze 23/06/2020

Leider nicht optimal verarbeitet, keine sauberen kanten zb.

Bohužel ne optimálně zpracované, žádné čisté hrany např.

Ověřená recenze 08/06/2020

Also gleich vorweg einmal: die Lieferung hat super schnell funktioniert, wenige Tage nach der Bestellung war die Teebox schon da! Nun zu der Box an sich. Sie ist sehr schön geräumig und wie man auf dem Bild sieht, passen alle Teebeutel perfekt rein, so dass die Teebox auch noch schließt. Zum Verschluss dienen zwei kleine Magnete, die super halten und das Bambusmaterial ist auch super leicht aber dafür sehr stabil. Ich bin durchweg begeistert, zumal die Teebox auch optisch ein echter Hingucker ist und für wahre Teetrinker von der Größe her optimal! Ich kann die Box also definitiv weiterempfehlen!

Tak za prvé: dodávka fungovala super rychle, pár dní po objednání už tam byla krabička na čaj! Nyní k samotné krabici. Je velmi prostorná a jak vidíte na obrázku, všechny čajové sáčky se do ní perfektně vejdou, takže se krabička na čaj i uzavírá. Na zapínání jsou použity dva malé magnety, které skvěle drží a bambusový materiál je navíc super lehký, ale velmi stabilní. Jsem neustále nadšený, zejména proto, že čajová krabička je také skutečným poutačem a velikost je ideální pro opravdové pijáky čaje! Takže box mohu rozhodně doporučit!

Ověřená recenze 08/06/2020

Grundsätzlich eine hübsche Box. Nicht allzu groß. Mit Sichtfenster aus Plastik, ja. Was aber auch den Vorteil hat, dass sie bei einem Sturz nicht zerbricht. Kleinem Magnet. Und leider auch etwas kleinen Fächern. Sowohl in der Höhe als auch Breite. Ich hatte keine Lust auf eine Retoure. Habe mich arrangiert, indem ich die Teebeutel teils hineingelegt oder -quetscht habe. Es gingen doch einige Schächtelchen weg, sodass jetzt etwas Ordnung bei mir herrscht. Durch einen (angeblich) nachhaltigen Artikel.

V podstatě pěkná krabice. Ne moc velký. S plastovým průhledem ano. Co má navíc tu výhodu, že se při pádu nerozbije. Malý magnet. A bohužel i poněkud malé přihrádky. Jak na výšku, tak na šířku. Nechtěl jsem návrat. Zařídil jsem to tak, že jsem čajové sáčky vložil nebo je zmáčkl. Pár krabic odešlo, takže už mám nějaký pořádek. Prostřednictvím (prý) udržitelného článku.

Ověřená recenze 22/05/2020

Good quality material and nice design. Only problem limited capacity. Height could have been more.

Kvalitní materiál a pěkný design. Problém pouze s omezenou kapacitou. Výška mohla být větší.

Ověřená recenze 13/05/2020

Es passen viele Beutel rein. Allerdings sind ein paar Beutel zu groß für die Box (kommt auf die Marke an), man muss sie dann etwas reindrücken. Ansonsten super, deshalb 4 Sterne!

Vejde se tam spousta tašek. Pár sáčků je však na krabici příliš velkých (záleží na značce), musíte je trochu zatlačit. Jinak super, proto 4 hvězdičky!

Ověřená recenze 08/04/2020

Die Box sieht gut aus, allerdings sind die Fächer recht schmal, sodass einige Teebeutel von der Breite ihrer Verpackung schlecht reinpassen. Außerdem geht die Box nicht mehr zu, da anscheinend auch nach oben zu wenig Platz ist. Wird behalten, aber ein zweites mal hätte ich sie nicht bestellt.

Krabička vypadá dobře, ale přihrádky jsou dost úzké, takže některé čajové sáčky se nevejdou kvůli šířce jejich balení. Krabice se navíc již nezavírá, protože se zdá, že je nahoře příliš málo místa. Nechám si ho, ale podruhé bych si ho už neobjednal.

Ověřená recenze 15/03/2020

Meine alte Teekiste hatte fünf Fächer, die jedoch ziemlich groß. Es sollte somit eine neue Teebox fürs Büro gekauft werden. Auf meiner Suche stieß ich auf diese gute Lösung: 10 Fächer, umweltbewusst und optisch dekorativ trifft sie mehr Kriterien bei mir als ursprünglich bedacht. Sie ist ordentlich verarbeitet und wird hoffentlich lange halten. Die Herstellung aus Bambus hat noch ein extra Sternchen verdient, wir sollten alle mehr auf die uns zur Verfügung stehenden Ressourcen achten. Ich freue mich sehr über die Teebox und kann sie allen empfehlen.

Moje stará truhla na čaj měla pět přihrádek, ale byly docela velké. Měla by se tedy koupit nová krabička na čaj do kanceláře. Při svém hledání jsem narazil na toto dobré řešení: 10 přihrádek, ekologických a vizuálně dekorativních, splňuje více kritérií, než jsem si původně myslel. Je dobře udělaný a doufám, že dlouho vydrží. Výroba z bambusu si zaslouží hvězdičku navíc, všichni bychom měli věnovat větší pozornost zdrojům, které máme k dispozici. Z čajové krabičky mám velkou radost a mohu ji všem doporučit.

Ověřená recenze 04/03/2020

Sehr schick in jeder Küche! Bestimmt auch ein nettes Geschenk für die Lieben!

Velmi šik do každé kuchyně! Také pěkný dárek pro blízké!

Ověřená recenze 23/02/2020

Die Teebox ist richtig schön! Sehr hochwertig verarbeitet und sehr stabil. 10 Fächer sind auch völlig ausreichend für Teeliebhaber. Ich habe die Teebox für die Arbeit bestellt, da ich dort sehr viele Tee trinke und meine Kunden damit auch begeistern kann. Wirklich super. Die Metalldosen, die es sonst gibt, sind zwar auch schön aber diese ist noch viel schöner!

Čajová krabička je opravdu krásná! Velmi kvalitní a velmi stabilní. 10 přihrádek je také zcela dostačujících pro milovníky čaje. Čajovou krabičku jsem si objednala do práce, protože tam piju hodně čaje a mohu jím inspirovat i své zákazníky. Opravdu skvělé. Krásné jsou i jinak dostupné kovové dózy, ale tahle je ještě krásnější!