3 letá záruka 14 dní na vrácení zboží

Všechno pro váš relax

Útulný domov v příjemném prostředí je základním předpokladem kvalitního odpočinku. Při stoupajících teplotách si přejeme příjemnou pokojovou teplotu a chceme se vyhnout příliš vysoké vlhkosti. V chladných dnech preferujeme teplé a útulné prostředí. Pomocí smart Klarstein pomocníků si dopřejete vytoužený relax v několika jednoduchých krocích. Odpočiňte si, načerpejte energii a věnujte se svým zálibám ve své vlastní oáze klidu.

Zachovejte chladnou hlavu s Klarsteinem

Vzomínáte na tropické horké letní dny? Na čele jste měli jemné kapky potu, zpocené oblečení se na vás nepříjemně lepilo a tradiční domácí pohoda se stala nedosažitelným přáním. Na toto trápení můžete zapomenout! Osvobodí vás interiérová Klarstein klimatizace: Naše řešení systematicky klimatizují místnost na vámi zvolenou teplotu. Toto je způsob, jak si i během horkých letních dnů budete doma užívat oblíbený relax.

Klimatizace Klarstein

Nic nepřekoná dobrou klimatizaci: Svěží, ale ne příliš chladná! Nastavte teplotu tak, abyste se cítili v pohodě a odpočinuli si od náročného tepla. Řekněte vedru jasné ne! Když nastavíte požadovanou teplotu pomocí integrovaného časovače, můžete ea už během cesty domů těšit na příjemně vychlazený byt, ve kterém si s chladnou hlavou dopřejete vytoužený relax v tom pravém slova smyslu.

Objavte více

Chladiče vzduchu Klarstein

Představujeme: Ferrari mezi klimatizačními přístroji – chladič vzduchu Klarstein. S integrovaným ventilátorem a paralelní funkcí chlazení, zvlhčování a čištění vzduchu. S tímto přístrojem vás už žádná klimatická situace nepřekvapí. Vytvořte si tepelnou pohodu intuitivně podle svých osobních potřeb tak, abyste se mohli doma věnovat oblíbeným činnostem a pohodlně odpočívat.

Objavte více

Ventilátory Klarstein

Když ve vašem bytě doslova vře vzduch, cílený průvan je přesně to, po čem toužíte, když usínáte s krůpějemi potu na čele. Ventilátory Klarstein, které můžete zavěsit na strop, postavit do rohu místnosti jako ventilační sloup nebo jako klasický stojanový ventilátor, vám doma vždy zajistí příjemné klima. Takže: Co tak čerstvý vánek?

Objavte více

Dobrý vzduch pro dobrou náladu díky Klarsteinu

Na kvalitě vzduchu ve vašem bydlení toho hodně závisí. Čistota a stupeň vlhkosti vzduchu tvoří základ pro dlouhodobé zdravé bydlení. Dobrý vzduch vytváří pohodu, pomáhá s koncentrací, relaxem a podpoří chuť trávit mnohem víc času v oblíbené místnosti. S ochlazovači vzduchu Klarstein si vytvoříte dokonalé prostředí.

Čističky vzduchu Klarstein

Nádech, výdech a přejít do relaxačního režimu! To všechno je mnohem příjemnější s čistým vzduchem. Obzvlášť skvělé pro alergiky: prach, chlupy a pachy vašich mazlíčků nebo roztoči se dají účinně odfiltrovat. Čím víc čerstvého vzduchu váš organismus získá, tím lépe můžete fungovat a rozvíjet pocit pohody.

Objavte více

Odlhčovače vzduchu Klarstein

Příliš vysoká úroveň vlhkosti škodí kardiovaskulárnímu systému a celkově nás může dostat do stresu. Začnete se potit a cítíte se nepříjemně. Klarstein má řešení: Zvlhčovač vzduchu! Systematické odstraňování přebytečné vlhkosti ze vzduchu v místnosti vylepšuje klima, omezuje kondenzaci par a brání tvorbě plísní. Dokonalý relaxační přístroj pro koupelnu nebo ložnici.

Objavte více

Zvlhčovače vzduchu Klarstein

Suchý vyhřívaný vzduch v obýváku a ložnici může vysušit naše sliznice a především astmatikům zhoršuje dýchání. Dobrá zpráva: I v tomto případě pomůže Klarstein! Naše zvlhčovače vzduchu dodávají vzduchu vlhkost, která je potřebná k uvolnění dýchacích cest a k opětovnému pocitu čerstvého vzduchu ve vaší domácnosti.

Objavte více

Udělejte si s Klarsteinem teplo a pohodlí

Všem teplomilům a fanouškům tepla : Smart gadgety Klarstein jsou tu pro vás! Na užívání si příjemného tepla teď stačí pár kliků. Relaxovat budete v okamžiku. Naši pomocníci perfektně zapadnou do vaší domácí oázy.

Elektrické přikrývky Klarstein

Útulné a pohodlné! Ať už jde o postel, gauč, nebo křeslo: Naše měkké elektrické a především vyhřívané přikrývky Klarstein zapnete stlačením jednoho tlačítka. Takto se rychle a jednoduše zabalíte do útulného tepla, ve kterém se budete cítit bezpečně. Dopřejte odpočinek uchozeným nohám, uvolněte ruce. Zakloňte se, zavřete oči nebo meditujte. Nejdůležitější je, abyste se cítili dobře.

Objavte více

Infračervené ohřívače Klarstein

Topení na principu slunečního záření: Infračervené světlo Klarstein vás ohřívá pomocí infračerveného záření namísto toho, aby ohřívalo vzduch a rozvířilo prach. Žádné teplo nevyjde nazmar a nebude se zbytečně vysušovat vzduch… zůstane příjemná pokojová teplota, která je přizpůsobená vám a vašim potřebám.

Objavte více

Krby Klarstein

Je pro vás domácí krb symbolem absolutní pohody? Potom vám stačí zasunout kabel do zásuvky a můžete relaxovat. S elektricky ovládanými krby Klarstein vytvoříte atmosféru rustikální chaty díky reálně vypadající simulaci ohně, regulaci jasu a integrovanému výhřevnému výkonu – to všechno zahrnuje i stylový vzhled.

Objavte více

Nahoru