Odkládací police na vanu

589,00 Kč 899,00 Kč (s DPH)
 • 0
 • 68,5 cm
 • Polička na vanu
Produktové číslo: 10038099
Odkládací police na vanu
589,00 Kč 899,00 Kč (s DPH)
 • Poslední kusy na skladě - rychle objednejte! Poslední kusy na skladě - rychle objednejte!
 • Dodací lhůta: 5 - 7 pracovních dní Dodací lhůta: 5 - 7 pracovních dní
 • Expresní doručení
 • 14 dní na vrácení
 • Doprava zdarma nad 1 260 Kč Doručení zdarma při platbě kartou nebo bankovním převodem

Základní informace

 • Suchá a bezpečná:  praktická police na běžně velké vany

 • Šetří místo:  jednoduše ji položit přes okraj vany

 • Dekorativní využití:  schodkové odkládací plochy na pomůcky

Popis produktu

Úplný relax ve vaně: dobrá kniha, svíčky nebo malé občerstvení – to vše dělá ze zážitku ve vaně chvíli klidu a odpočinku. Ale i pěna do koupele, různé pomůcky nebo pěkná květinová dekorace si najdou na  polici od společnosti Klarstein bambuswald  své bezpečné, voděodolné místo. Pokud se náhodou voda dostane na polici, může jednoduše odtéci přes mřížky a nezůstává se na ní. 

Protože v uklizeném a pěkném prostředí se lépe relaxuje, neměla by police na vanu  chybět v žádné koupelně. Kombinace pěkného bambusu s vodou ve vaně vytváří obzvlášť přirozenou atmosféru. Samozřejmě komfort musí být: příslušenství ke koupání, šampon, peelingová houba nebo žiletka, jsou dobře odloženy na svém místě a máte je rychle po ruce. Odkládací police na vanu  s mřížkovým designem je stabilní, takže nic nespadne do vody. Obzvláště praktická: takto můžete do vany vzít knihu, notebook nebo smartphone. 

I pro dekorační účely: chcete ze své vany udělat příjemnou oázu? I na to je police na vanu skvělý doplněk. Ozdobte ji jednoduše svíčkami, květinami nebo jinými dekoračními produkty. Protože leží volně na okraji vany, můžete ji pohodlně posouvat podél vany.

Moderní  police na vanu Klarstein bambuswald  perfektně vyladí váš zážitek z koupání: vytvořte uvolněnou atmosféru s odkládací plochou na dekoraci, pomůcky do sprchy, vany nebo na relax.

Vlastnosti

 • Materiál: 100% bambus
 • Odolný vůči vlhkosti
 • Pro běžně dostupné vany
 • Praktické schodkové přihrádky
 • 3 různé vysoké přihrádky
 • Obzvláště stabilní konstrukce
 • Rustikální vzhled
 • Hranatý a přímočarý design
 • Trvanlivá, vysoká kvalita
Produktové číslo: 10038099

Popis produktu

 • Materiál: 100% bambus
 • Odolný vůči vlhkosti
 • Pro běžně dostupné vany
 • Praktické schodkové přihrádky
 • 3 různé vysoké přihrádky
 • Obzvláště stabilní konstrukce
 • Rustikální vzhled
 • Hranatý a přímočarý design
 • Trvanlivá, vysoká kvalita
Produktové číslo: 10038099

Rozměry a technické podrobnosti

 • Celkové rozměry: cca 68,5 x 4,5 x 14,5 cm (Š x V x H)
 • Hmotnost: cca 1 kg

Co bylo posláno

 • 1 x úložný prostor do vany
 • Manuál ve více jazycích

Dodací podmínky

Poslední kusy na skladě - rychle objednejte!

Dodací lhůta: 5 - 7 pracovních dní

Hodnocení zákazníků
17 hodnocení

K tomuto zboží ještě nikdo nenapsal recenzi.

Názory zákazníků z jiných zemí
Ověřená recenze 17/04/2024

Funzionale e pratico e di bel disegno
Ottimo materiale Buone finiture

Funkční a praktické s krásným designem

Ověřená recenze 20/09/2021

Schnelle Lieferung, sehr gute Qualität, passt sehr gut auf die Badewanne und erfüllt voll und ganz seine Aufgabe.

Rychlé dodání, velmi dobrá kvalita, velmi dobře sedí na vaně a svou práci plní perfektně.

Ověřená recenze 10/08/2021

Wir sind sehr zufrieden tolles Produkt

Jsme velmi spokojeni skvělý výrobek

Ověřená recenze 16/07/2021

Das Baden macht damit viel mehr Spaß, das eignet sich perfekt für Freundinnen zu verführen.

Koupání je s ním mnohem zábavnější, ideální pro svádění přítelkyň.

Ověřená recenze 10/06/2021

Sehr schöne Ablage

Velmi pěkné podání

Ověřená recenze 27/05/2021

die Badewannenablage ist super! sie passt perfekt auf die Badewanne, da beide Seiten viel Platz haben zum Auflegen auf die Wanne! Die Verarbeitung ist wirklich 1 a!

polička do vany je skvělá! perfektně se hodí k vaně, protože obě strany mají dostatek místa k položení na vanu! Zpracování je opravdu 1 a!

Ověřená recenze 19/04/2021

Alles super, sieht gut aus

Všechno je skvělé, vypadá dobře

Ověřená recenze 22/03/2021

Immer gerne wieder !

Bylo mi potěšením !

Ověřená recenze 09/01/2021

Es war ein Geschenk, sehr schön, fand guten Anklang, ist praktisch und stylisch

Byl to dárek, velmi pěkný, dobře přijatý, praktický a stylový

Ověřená recenze 22/09/2020

Tolle Qualität :)

skvělá kvalita :)

Ověřená recenze 15/07/2020

Oh mein Gott ich liebe es . Da ist auch so viel Platz zum Sachen hinstellen oder einfach dekorieren . Die Qualität schaut sehr hochwertig ist. Ich würde es jederzeit kaufen oder anderen wirklich empfehlen .

ach můj bože miluji to. Je zde také tolik místa, kde můžete věci odložit nebo jen ozdobit. Kvalita vypadá velmi kvalitně. Kdykoli bych si ho koupil nebo opravdu doporučil ostatním.

Ověřená recenze 16/06/2020

Das Badewannenbrett passt optimal auf unsere Badewanne. Viele andere Bretter waren zu kurz. Es ist 70 cm lang und 14,5 cm breit. Durch die erhöhten Bereiche an den Enden findet zum Beispiel auch eine Tasse Platz und durch die Vertiefung im mittleren Bereich (fast 3,5 cm) fällt nichts versehentlich ins Badewasser. Die einzelnen Querstreben sind sehr bündig mit dem Rahmen verarbeitet und es ist außerordentlich glatt geschliffen. Ebenso scheint es mir lackiert zu sein. Verbesserungswürdig ist nur die Verpackung, da das Brett in Folie verpackt war.

Vanové prkénko se perfektně hodí k naší vaně. Mnoho dalších desek bylo příliš krátkých. Je 70 cm dlouhý a 14,5 cm široký. Díky vyvýšeným oblastem na koncích je místo například i na šálek a díky prohloubení ve střední části (téměř 3,5 cm) do vody ve vaně nic nechtěně nespadne. Jednotlivé příčné výztuhy jsou zpracovány velmi v jedné rovině s rámem a je mimořádně hladce vybroušen. Taky se mi zdá, že je vymalovaný. Jediné, co potřebuje zlepšit, je obal, jelikož deska byla zabalena do fólie.

Ověřená recenze 10/06/2020

Bisher bin ich sehr zufrieden. Sieht super schick aus und genug Platz ist auch vorhanden. Buch, Handy und ein Glas Wein passen problemlos auf die Ablage.

Zatím jsem velmi spokojen. Vypadá super šik a je tam dost místa. Kniha, mobilní telefon a sklenka vína se snadno vejdou na polici.

Ověřená recenze 27/05/2020

Das Regal passt ideal auf alle gängigen Badewannen und ist eine schicke und komfortable Lösung nicht nur für Kerzen und Wein sonder auch für Badezubehör oder als weitere Staufläche. Alle potenziell scharfen Kanten sind abgerundet und geschliffen sodass auch keine Gefahr besteht bei Kindern. Es gibt keinerlei lose Teile die man zusammenstecken muss, ergo auspacken und genießen.

Polička se perfektně hodí na všechny běžné vany a je elegantním a pohodlným řešením nejen pro svíčky a víno, ale také pro koupelnové doplňky nebo jako další úložný prostor. Všechny potenciálně ostré hrany jsou zaoblené a broušené, aby nehrozilo nebezpečí pro děti. Nejsou zde žádné volné části, které by se musely skládat dohromady, takže vybalte a užívejte si.

Ověřená recenze 26/04/2020

Ich hatte früher eine Ablage, die irgendwann schäbig wurde. Diese von Bambuswald ist der Hammer! Sie sieht toll aus, genug Platz für alles, was ich brauche, sie fühlt sich vor allem von der Oberfläche her super gut an und sie passt perfekt in mein Badezimmer. Ein richtig edler Blickfang.... bin ganz happy und hab das Gefühl ich hab ein neues Möbelstück, was einen Lichtblick in den Alltag bringt.....

Kdysi jsem měl polici, která se nakonec stala ošuntělou. Tenhle z Bamboo Forest je úžasný! Vypadá skvěle, dost místa na vše, co potřebuji, skvěle se cítí hlavně na povrchu a perfektně se mi hodí do koupelny. Opravdu ušlechtilý poutač... Jsem velmi šťastný a mám pocit, že mám nový kus nábytku, který přináší paprsek naděje do každodenního života...

Ověřená recenze 25/04/2020

Wir sind begeistert von unserem Bambusbrett für die Badewanne. Das Bambus ist super verarbeitet, leicht & noch dazu 100% natürlich. Wir lieben diese Nachhaltigen Produkte.

Máme radost z našeho bambusového prkénka do vany. Bambus je super zpracovaný, lehký a 100% přírodní. Milujeme tyto udržitelné produkty.

Ověřená recenze 21/04/2020

Die Badewannenablage ist wirklich schön. Tolle Qualität! Und der eingefräßte Name der Firma sieht auch toll aus. Ich freue mich schon sehr auf das Baden.

Vanová police je opravdu pěkná. Skvělá kvalita! A vyleptaný název společnosti vypadá také skvěle. Na plavání se moc těším.