Connect System stereo systém

6 279,00 Kč (s DPH)
 • 1
 • 22 cm
 • 5,4 kg
Produktové číslo: 10039894
Connect System stereo systém
6 279,00 Kč (s DPH)
Také dostupné v jiných stavech zboží
 • Koupit s lehkými stopami opotřebení
  Zboží, které bylo zákazníkem otestováno nebo krátce používáno. Na produktu jsou jen lehké stopy opotřebení jako škrábance nebo poškození krabice / vnějšího balení. Produkt má všechny původní funkce a byl otestován v provozu. Nabízíme záruku 3 roky.
  4 946,00 Kč 6 399,00 Kč
 • Poslední kusy na skladě - rychle objednejte! Poslední kusy na skladě - rychle objednejte!
 • Dodací lhůta: 5 - 7 pracovních dní Dodací lhůta: 5 - 7 pracovních dní
 • Expresní doručení
 • 14 dní na vrácení
 • Doprava zdarma nad 1 260 Kč Doručení zdarma při platbě kartou nebo bankovním převodem

Základní informace

 • Bezva připojení: integrovaný internet/DAB+/FM rádio s více než 40 000 stanicemi a WiFi rozhraním

 • Aplikace - naprosto praktická: Aplikace UNDOK pro konfiguraci skupin systémů a pohodlné ovládání

 • Všestranné možnosti připojení: 1 x stereofonní výstup pro reproduktory, 1 x vstup AUX

Popis produktu

Stereo systém Connect Systém od auna s reproduktory o výkonu 2 x 15 W RMS obohatí vaši domácnost o kvalitní zvuk a díky mnoha funkcím přehraje vždy tu správnou hudbu ve správný čas. Univerzální rádio s integrovaným internetovým/DAB+/FM rádiem přijímá až 10 000 stanic a má integrovanou WiFi, moderní přehrávač CD se slotem, port USB pro přehrávání MP3 a vstup LAN. Za zmínku stojí zejména bezdrátová funkce Spotify Connect, díky níž HiFi-přijímač zajišťuje spolehlivé streamování zvuku prostřednictvím chytrého telefonu, tabletu nebo notebooku. Funkce Multiroom vám také dává možnost nakonfigurovat systém jako součást skupiny zařízení Multiroom, která lze ovládat prostřednictvím stejné sítě WiFi.

Stačí si stáhnout aplikaci UNDOK a dálkový ovladač a pohodlně ovládat stereo systém na dálku. Přehledný 2,4" barevný TFT displej s podsvícením poskytuje všechny informace potřebné k ovládání a přehrávání hudby a spolehlivě vás informuje v kteroukoli denní i noční dobu.

Stereo systémConnect System by auna je kompaktním a výkonným garantem dobré hudby a právem zaujímá stálé místo v mnoha domácnostech.

Vlastnosti

 • Připojení: 1 x výstup pro reproduktory, 1 x vstup AUX, 1 x výstup pro sluchátka
 • Internet/DAB+/FM rádio
 • CD přehrávač
 • Funkce Bluetooth
 • Spotify Connect
 • Aplikace UNDOK
 • Připojení USB pro přehrávání MP3
 • Více než 10 000 stanic
 • Přehledný 2,4" barevný TFT displej
 • Včetně infračerveného dálkového ovládání
 • K dispozici v různých barvách
 • Napájení: 100-240 V~50/60 Hz
Produktové číslo: 10039894

Rozměry a technické podrobnosti

 • Rozměry hlavního systému: cca 22 x 12 x 24 cm (Š x V x H)
 • Rozměry reproduktoru: cca 15 x 25 x 17,5 cm (Š x V x H)
 • Délka síťového kabelu: cca 150 cm
 • Délka kabelu reproduktoru: cca 145 cm
 • Celková hmotnost: cca 5,4 kg

Co bylo posláno

 • 1 x stereo systém
 • 2 x reproduktor
 • 1x dálkové ovládání
 • Manuál v několika jazycích

Dodací podmínky

Poslední kusy na skladě - rychle objednejte!

Dodací lhůta: 5 - 7 pracovních dní

Hodnocení zákazníků
11 hodnocení

K tomuto zboží ještě nikdo nenapsal recenzi.

Názory zákazníků z jiných zemí
Ověřená recenze 23/07/2022

Die beschriebene Multiroom-Funktion ist nicht vorhanden. Abspielen von Musik aus dem eigenen Netzwerk bzw. Einbindung als Multiroom-Lautsprecher funktioniert nicht.

Popisovaná funkce multiroom není k dispozici. Přehrávání hudby z vlastní sítě nebo integrace jako multiroom reproduktor nefunguje.

Ověřená recenze 18/06/2022

Alles gut

Všechno je v pořádku

Ověřená recenze 29/05/2022

Die Anlage hat meine Erwartungen an sie nicht enttäuscht. Bis auf die Fernbedienung welche nach drei Tastenbetätigungen erst nach kurzer Verzögerung wieder funktioniert.

Zařízení nezklamalo moje očekávání. Až na dálkové ovládání, které opět funguje až s krátkou prodlevou po třech stiscích kláves.

Ověřená recenze 13/05/2022

Das Erscheinungsbild ist OK, das Klangbild auch OK. Was gar nicht geht ist Feinabstimmung der Fernbedienung. Speicherung von Internet Sendern sehr schwierig. Uhrzeit verstellt sich. Warum, wenn alle Angaben wie Zeitzone, Sommerzeit stimmen. Bekomme ich noch raus. Fazit, ich würde mir diese Anlage wieder kaufen.

Vzhled je OK, zvuk taky OK. Co nefunguje vůbec, je doladění dálkového ovládání. Ukládání internetových stanic je velmi obtížné. čas se mění. Proč, když všechny informace jako časové pásmo, letní čas jsou správné. Pořád se můžu dostat ven. Závěr, koupil bych si tento systém znovu.

Ověřená recenze 12/05/2022

Für den Preis unschlagbare Anlage. Top Quality, Klang und alle mögliche Konnektivität ist schon toll!

Bezkonkurenční zařízení za cenu. Špičková kvalita, zvuk a veškerá možná konektivita je skvělá!

Ověřená recenze 26/03/2022

Das perfekte Preis Leistungsverhältnis. Super klarer Sound und echt guter Bass. Die Bedienung ist selbsterklärend und super übersichtlich. Anlage in wenigen Minuten angeschlossen und betriebsbereit. Klare Kaufempfehlung !

Perfektní poměr ceny a výkonu. Super čistý zvuk a opravdu dobré basy. Operace je srozumitelná a super jasná. Systém je připojen a připraven k provozu během několika minut. Jasné doporučení k nákupu!

Ověřená recenze 21/03/2022

Die Stereoanlage wurde gut verpackt und schnell geliefert. Und es ist erstaunlich, was man hier alles in einem Gerät bekommt: FM-Radio, DAB+, Internetradio, USB-Eingang zum Abspielen von mp3-Dateien, es verfügt über eine Bluetoothverbinden und einen CD-Spieler. In diesem Preissegment darf man beim Sound keine audiophile Perfektion erwarten. Aber für den Alltag ist der Sound Dank der beiden Lautsprecher recht ordentlich und reicht vollkommen aus. Insgesamt bekommt man hier ein wirklich gut gemachtes Produkt zu einem guten Preis-Leistungsverhältnis.

Stereo bylo dobře zabaleno a rychle doručeno. A je úžasné, co získáte v jednom zařízení: FM rádio, DAB+, internetové rádio, USB vstup pro přehrávání mp3 souborů, má připojení Bluetooth a CD přehrávač. V tomto cenovém segmentu nečekejte audiofilskou dokonalost po zvukové stránce. Pro každodenní použití je ale zvuk díky dvěma reproduktorům vcelku slušný a zcela dostačující. Suma sumárum získáte opravdu kvalitně zpracovaný produkt za dobrý poměr ceny a výkonu.

Ověřená recenze 21/03/2022

Hab die Anlage jetzt ein wenig in Gebrauch gehabt und bin zufrieden. Sie macht einen wertigen Eindruck von der Verarbeitung her. Der Klang ist für mein Empfinden völlig ausreichend. Die Bedienung gestaltet sich relativ einfach. Bin auch froh über den CD Player. Bin da noch ein wenig oldschool auch wenn ich diverse Radiossender gerne über DAB + höre die man sonst leider nicht mehr empfangen kann.

Systém jsem teď chvíli používal a jsem spokojen. Působí hodnotným dojmem zpracování. Zvuk je pro můj pocit zcela dostačující. Obsluha je poměrně snadná. S CD přehrávačem jsem také spokojen. Jsem pořád trochu ze staré školy, i když rád poslouchám různé rozhlasové stanice přes DAB+, které už bohužel nelze jinak přijímat.

Ověřená recenze 16/03/2022

Der Klang ist echt super und praktisch ist die Fernbedienung. Nimmt nicht viel Platz weg und trotzdem klingt es super- haben es im Partyraum und sind total zufrieden damit. ich kann man ja schon fast Disko damit machen.

Zvuk je opravdu skvělý a dálkové ovládání praktické. Nezabere mnoho místa a přesto zní skvěle - mějte ho v párty místnosti a jste s ním naprosto spokojeni. Můžu s tím udělat skoro diskotéku.

Ověřená recenze 15/03/2022

Die Größe ist perfekt für Bücherregale und die Verbindung mit dem handy funktioniert gut und einfach. Die Lautstärke ist auch gut, insgesamt ist es ein großartiges Produkt, besonders jetzt, wo ich ein Gerät brauche, um CDs zu hören, und ich vergessen habe, wie schön Radios sind

Velikostí je ideální do knihovny a spojení s mobilním telefonem funguje dobře a jednoduše. Hlasitost je také dobrá, celkově je to skvělý produkt, zvláště teď, když potřebuji zařízení na poslech CD a zapomněl jsem, jak jsou rádia krásná

Ověřená recenze 13/03/2022

Die Anlage wurde schnell und problemlos geliefert. Schon die Verpackung erschien mir sehr wertig und auch bei der Anlage selbst wurde ich nicht enttäuscht. Das Design hat mich voll überzeugt und passt wunderbar in jedes Wohnzimmer oder in die Küche. Der Aufbau und das Setup war kinderleicht, so dass es schnell ans erste Hören ging. Die Anlage hat einen satten Sound mit schönem Bass und durch die verschiedenen Euqalizer Möglichkeiten ist die Anlage für jedes Genre geeignet. Dank Internetradio gibt's eine riesige Auswahl an Sendern und spätestens durch die Verbindungsmöglichkeit mit Spotify bleiben keine Wünsche offen. Absolute Kaufempfehlung!

Systém byl dodán rychle a snadno. I obal se mi zdál velmi hodnotný a ze samotného systému jsem nebyl zklamán. Design mě plně přesvědčil a skvěle se hodí do každého obývacího pokoje nebo kuchyně. Konstrukce a nastavení bylo dětskou hrou, takže první poslech rychle začal. Systém má bohatý zvuk s pěknými basy a různé možnosti Euqalizer dělají systém vhodný pro každý žánr. Díky internetovému rádiu je obrovský výběr stanic a nejpozději díky možnosti napojení na Spotify nezbývá nic splnění. Absolutní doporučení k nákupu!