Bilbao zahradní stůl

7 309,00 Kč (s DPH)
 • 150 cm
 • 19 kg
 • 73 cm
Produktové číslo: 10033405
Bilbao zahradní stůl
7 309,00 Kč (s DPH)
Také dostupné v jiných stavech zboží
 • Koupit rozbalené
  U tohoto produktu se jedná o rozbalené zboží nebo o zboží s lehčím poškozením obalu. Plná funkčnost produktu byla prověřena. Nabízíme záruku 3 roky.
  6 578,00 Kč
 • Ihned k dodání. Ihned k dodání.
 • Dodací lhůta: 6 - 8 pracovních dní Dodací lhůta: 6 - 8 pracovních dní
 • Expresní doručení
 • 14 dní na vrácení
 • Doprava zdarma nad 1 260 Kč Doručení zdarma při platbě kartou nebo bankovním převodem

Základní informace

 • Stolování pod širým nebem: plocha stolu o rozměrech 150 x 90 cm až pro 6 osob

 • Lehký: vyrobený z hliníku a POLYWOOD s celkovou hmotností pouze 19 kg

 • Voděodolný: Polywood z umělé hmoty a přírodních vláken pro vysokou odolnost proti špatnému počasí

Popis produktu

Stolování na zahradě? Proč ne! S Blumfeldt Bilbao zahradním stolem nejsou hostiny pod širým nebem žádný problém - ideální pro grilování a rodinné oslavy nebo jednoduše jako stůl na terasu.

Udělejte si své zahrady nebo balkonu něco víc! Blumfeldt Bilbao zahradní stůl přináší s sebou extra velkou, 150 x 90 cm, plochu k jídlu, příjemné posezení. Je vhodný i na příležitostné práce, které chcete provádět přímo v přírodě. Až 6 osob si pohodlně bez problémů najde místo u zahradního stolu a mohou si užívat svůj čas ve volné přírodě. Deska stolu z POLYWOOD je přitom nejen odolná proti špatnému počasí a snadno udržovatelná, ale také zblízka zdánlivě imituje skutečné dřevo. A díky inteligentní směsi umělé hmoty a přírodních vláken šetří zároveň přírodní zdroje, protože je při výrobě zapotřebí o třetinu méně ropy než při běžném umělohmotném stolu. Rám z hliníku lakovaný práškovou metodou dodává stolu dodatečnou stabilitu a pevnost.

Vylepšení pro zahradu, terasu nebo balkon. Blumfeldt Bilbao zahradní stůl zve k příjemnému posezení nebo poslouží jako pracovní místo na čerstvém vzduchu.

Vlastnosti

Produktové číslo: 10033405

Rozměry a technické podrobnosti

 • Rozměry: cca 150 x 73 x 90 cm (ŠxVxH)
 • Hmotnost: cca: ca. 19 kg

Co bylo posláno

 • 1 x zahradní stůl
 • manuál (další jazyky: angličtina)

Dodací podmínky

Ihned k dodání.

Dodací lhůta: 6 - 8 pracovních dní

Hodnocení zákazníků
5 hodnocení

K tomuto zboží ještě nikdo nenapsal recenzi.

Názory zákazníků z jiných zemí
Ověřená recenze 24/04/2021

Ist gut

Je dobrý

Ověřená recenze 14/11/2020

Der Tisch sieht super aus, ist leicht aufzubauen und sieht auch nach einigen Monaten noch super aus. Sollten sich die einzelnen Tischplanken lösen, so kann man diese auch austauschen. Sehr guter Kauf!

Stůl vypadá skvěle, snadno se skládá a i po pár měsících vypadá skvěle. Pokud se jednotlivá prkna stolu uvolní, lze je také vyměnit. Velmi dobrý nákup!

Ověřená recenze 22/01/2020

Tisch sieht gut aus , nur für diesen Preis hätte die Verarbeitung besser sein können.

Stůl vypadá dobře, ale za tuto cenu mohlo být zpracování lepší.

Ověřená recenze 04/09/2019

War schnell aufgebaut.Sehr schöne Optik.Auch stabil.Wir sind sehr zufrieden!!!!

Byl rychle postaven. Velmi pěkný vzhled.

Ověřená recenze 22/06/2019

Schon beim Auspacken des Pakets fällt die hohe Qualität des Tisches auf. Jedes Teil war sorgfältig mit Luftpolsterfolie verpackt und die Tischplatte und -beine vermitteln einen sehr stabilen Eindruck. Der Zusammenbau war simpel und für die Schrauben gibt es Kappen zum Abdecken. Der Tisch ist groß und bietet genug Platz für sechs Personen. Die Tischplatte aus Kunstholz sieht täuschend echt aus. Vorteil hier ist, dass es dadurch keine Splitter gibt und dass der Tisch einfacher zu reinigen ist. Durch die Wetterbeständigkeit des Materials muss der Tisch bei Regen oder in der Nacht nicht mal abgedeckt werden.

Vysoká kvalita stolu je patrná ihned po rozbalení balení. Každý kus byl pečlivě zabalen do bublinkové fólie a deska stolu a nohy působí velmi robustně. Montáž byla snadná a na zakrytí šroubů jsou krytky. Stůl je velký a nabízí dostatek místa pro šest osob. Stolová deska z umělého dřeva vypadá klamně jako opravdová. Zde je výhodou, že nevznikají žádné třísky a stůl se snadněji čistí. Vzhledem k odolnosti materiálu vůči povětrnostním vlivům nemusí být stůl ani zakrytý v dešti nebo v noci.