Koš na prádlo, výklopný kryt, pevná bavlna, snadná montáž, bambus
Koš na prádlo, výklopný kryt, pevná bavlna, snadná montáž, bambus
Koš na prádlo, výklopný kryt, pevná bavlna, snadná montáž, bambus
Koš na prádlo, výklopný kryt, pevná bavlna, snadná montáž, bambus
Koš na prádlo, výklopný kryt, pevná bavlna, snadná montáž, bambus
Koš na prádlo, výklopný kryt, pevná bavlna, snadná montáž, bambus
Koš na prádlo, výklopný kryt, pevná bavlna, snadná montáž, bambus

Koš na prádlo

0 42 cm koš na prádlo
2 299,00 Kč (s DPH)
Zboží není na skladě a musí být doobjednáno.
14 dní na vrácení

Základní informace

Všestranný: vytváří pořádek v koupelně, ložnici nebo dětském pokoji

Praktický: pytel se dá jednoduše z rámu vyjmout

Zavřít víko: s integrovaným krytem

Popis produktu

Už tě nebaví chaos s prádlem v koupelně, ložnici nebo dětském pokoji? Náš koš na prádlo Bambuswald zajistí v okamžiku pořádek a vedle toho bude dokonce skutečným středem pozornosti. Stylový koš na prádlo s výklopným víkem sestává z robustního bavlněného pytle na prádlo, který je odolné proti plísním, a z pevného bambusového rámu. Praktický: pytel na prádlo se dá jednoduše odebrat z rámu, když ho chceš dát do pračky.

Kompaktní, praktický a vkusný: koš na prádlo Bambuswald přináší do tvého domova řád.

Zobrazit víc

Vlastnosti

 • materiál rámu: bambus
 • materiál pytle na prádlo: pevná bavlna
 • robustní a odolný proti plísním
 • prodyšný
 • stabilní tvar a dlouhá životnost
 • s výklopným krytem pro větší pořádek
 • kompaktní rozměry
 • určený do domácnosti s 1-2 osobami
 • jednoduchá montáž
 • moderní design
Koš na prádlo, výklopný kryt, pevná bavlna, snadná montáž, bambus

Vlastnosti a rozměry

 • rozměry: cca 42 x 62 x 35 cm (Š × V × H)

Co bylo posláno

 • 1 × pytel na prádlo
 • 1 × konstrukce
 • 1 × montážní materiál
 • ilustrovaný montážní návod

Dodací podmínky

Zboží není na skladě a musí být doobjednáno.

Hodnocení zákazníků

(17 hodnocení) Napište recenzi
K tomuto zboží ještě nikdo nenapsal recenzi.

Názory zákazníků z jiných zemí

Ověřená recenze

Sehr schick, einzig der Deckel sollte auch von unten mit Stoff bezogen sein, damit Mann nicht reinschauen kann

Velmi šik, jen víko by mělo být také zespodu potažené látkou, aby nebylo možné nahlédnout dovnitř

Ověřená recenze

Alles in allem ein Top Wäschekorb , stabil - leicht zusammenzubauen - schöne Optik - leider fehlten bei uns 2 Stäbe um den Wäschebeutel einzuhängen und der Verkäufer war nicht in der Lage die zu besorgen so das wir uns selber kümmern mussten ansonsten ein empfehlenswertes Produkt !

Celkově špičkový koš na prádlo, stabilní - snadná montáž - pěkný vzhled - bohužel nám chyběly 2 tyče na zavěšení pytle na prádlo a prodejce je nebyl schopen sehnat, takže jsme se o ně museli postarat sami, jinak doporučuji produkt!

Ověřená recenze

Sehr sauber und kompakte Verpackung, sowie schnelle Lieferung. Der Aufbau war so simpel wie bei einem Ikea Möbel, nur stabiler und halt kein Pressspan wie bei Ikea… Mir hat eine Freundin, die Inneneinrichtung macht, den Artikel ausgesucht, weil ich kein Auge für sowas hab. Fertig dastehend gefällt er mir jetzt sehr gut! Praktisch obendrein, weil man den Wäschesack easy herausnehmen kann und zur Waschmaschine (oder zur Reinigung) schleppen kann.

Velmi čisté a kompaktní balení, stejně jako rychlé dodání. Konstrukce byla jednoduchá jako kus nábytku z Ikea, jen stabilnější a žádná lisovaná deska jako v Ikea... Článek mi vybral kamarád, který dělá interiérový design, protože na něco takového nemám oko. Moc se mi to líbí, když už je to hotové! Praktické navíc, protože sáček na prádlo můžete snadno vyjmout a přetáhnout do pračky (nebo do čistírny).

Ověřená recenze

Wir haben einen neuen Wäscheständer gebraucht und uns diesen ausgesucht. Das Bambus ist sehr robust und war Ruck zuck zusammengebaut. Auch der Stoff den man einlegt ist super elastisch und allgemein bietet der Wäschekorb viel Platz für die Wäsche.

Potřebovali jsme nový sušicí stojan a vybrali jsme tento. Bambus je velmi robustní a byl sestaven během okamžiku. Látka, kterou vložíte, je také super elastická a koš na prádlo obecně nabízí spoustu místa pro prádlo.

Ověřená recenze

Ich liebe meinen neuen Wäschekorb!

Miluji svůj nový koš na prádlo!

Ověřená recenze

Super Qualität, sehr schnell zusammengebaut. Sieht top aus.

Skvělá kvalita, velmi rychle složeno. Vypadá skvěle.

Ověřená recenze

Preis/Leistungsverhälnis ist in Ordnung. Pünktliche Lieferung. Gerne wieder.

Poměr cena/výkon je v pořádku. Včas dodání. S radostí znovu.

Ověřená recenze

Gefällt mir sehr gut. Einfach zusammenzubauen. Sehr gut verarbeitet.

Mám to velmi rád. Snadné sestavení. Velmi dobře udělané.

Ověřená recenze

Sehr gute Qualität, sehr dekorativ und gut zusammenzubauen Holz schaut hochwertig aus

Velmi kvalitní, velmi dekorativní a snadno se montuje Dřevo vypadá kvalitně

Ověřená recenze

Schnelle Lieferung,Qualität top, bin sehr zufrieden

Rychlé dodání, top kvalita, jsem velmi spokojená

Ověřená recenze

Sehr stabil, einfach zusammenzubauen. Sieht genauso aus wie beschrieben.

Velmi stabilní, snadná montáž. Vypadá stejně, jak je popsáno.

Ověřená recenze

Die Verarbeitung ist echt gut, Aussehen ebenfalls. Von der Größe passt er gut zu 1-Personen-Haushalt.

Zpracování je opravdu dobré, stejně jako vzhled. Velikostí je ideální pro domácnost 1 osoby.

Ověřená recenze

Einfach super und wunderschön und so stabil

Prostě super a krásné a tak stabilní

Ověřená recenze

Gute Qualität , Stbil

Kvalitní, stabilní

Ověřená recenze

Super schöner Wäschesammler, der ein echter Hingucker ist! Die Verpackung war ohne Plastik und wenig Müll. Der Aufbau war sehr einfach und ungefähr in 15 min erledigt. Das Material fühlt sich sehr gut und hochwertig verarbeitet an und ist zudem nachhaltig. Optisch bin ich sehr begeistert, der Sammler sieht durch den Bambus und die Stoffkombi sehr stylisch aus und ist ein echter Hingucker. Der Wäschekorb ist nicht nur schön, sondern ist sehr praktisch durch den herausnehmbaren Wäschesack, wodurch man die Wäsche ganz einfach transportieren kann. Wer einen schönen und praktischen Wäschesammler sucht ist bei diesem Produkt genau richtig!

Super pěkný sběrač prádla, který opravdu upoutá pozornost! Obal byl bez plastů a bez odpadu. Nastavení bylo velmi snadné a trvalo asi 15 minut. Materiál je velmi dobrý a vysoce kvalitní a je také udržitelný. Jsem velmi nadšená vzhledem, sběratel vypadá díky kombinaci bambusu a látky velmi stylově a je opravdovým poutačem. Koš na prádlo je nejen krásný, ale je také velmi praktický díky odnímatelnému sáčku na prádlo, který usnadňuje přepravu prádla. Pokud hledáte krásný a praktický koš na prádlo, je to ten pravý produkt pro vás!

Ověřená recenze

Ich habe mir diesen Wäschekorb vor wenigen Tagen zugelegt. Ich bin echt begeistert. Die Qualität, der Korbeinsatz und auch die Stabilität sprechen für sich. Es fühlt sich sehr hochwertig und schwer an, was mir persönlich sehr gefällt. Besonders gut gefällt mir auch, dass man den Einsatz sehr einfach raus nehmen kann und somit die Wäsche einfach in den Wäschekeller transportieren kann. Daumen hoch dafür Zu dem Versand und Kundenservice kann ich nur eins sagen: alles ist super gelaufen. Ich habe diesen Wäschekorb sehr vielen weiter empfohlen, da ich ihn sehr toll finde.

Před pár dny jsem dostal tento koš na prádlo. Jsem opravdu vzrušený. Kvalita, vložka koše a stabilita mluví samy za sebe. Působí velmi prémiově a těžce, což se mi osobně velmi líbí. Líbí se mi především to, že vložku velmi snadno vyjmete a prádlo tak dopravíte do prádelny. Palec nahoru za to mohu říci pouze jednu věc o dopravě a zákaznickém servisu: vše proběhlo skvěle. Tento koš na prádlo jsem doporučila mnoha dalším, protože se mi opravdu líbí.

Ověřená recenze

Stabiles, schönes Möbelstück, sehr solide und sauber gearbeitet, einfach zusammen zu montieren, innen ein schön gearbeiteter Wäschesack aus festem Material. Mein erstes Möbel aus Bambus, ich bin positiv überrascht über die sehr schöne Optik und die hohe Stabilität. Der Wäschesammler ist sowohl praktisch (es passt eine ordentliche Menge hinein) als auch optisch sehr gelungen, den Preis wert.

Stabilní, krásný kus nábytku, velmi pevný a úhledně vyrobený, snadno sestavitelný, uvnitř krásně vyrobeného pytle na prádlo z pevného materiálu. Můj první nábytek z bambusu, jsem pozitivně překvapen velmi pěkným vzhledem a vysokou stabilitou. Sběrný koš na prádlo je praktický (vejde se do něj slušné množství) a vizuálně velmi dobrý, za tu cenu.

Zobrazit všechna hodnocení zákazníků Zobrazit méně hodnocení zákazníků