Hmyzí hotel s hrotem do země

849,00 Kč 1 399,00 Kč (s DPH)
 • 0
 • 15 cm
 • dům hmyz
Produktové číslo: 10038033
Také dostupné v jiných stavech zboží
 • Koupit s lehkými stopami opotřebení
  Zboží, které bylo zákazníkem otestováno nebo krátce používáno. Na produktu jsou jen lehké stopy opotřebení jako škrábance nebo poškození krabice / vnějšího balení. Produkt má všechny původní funkce a byl otestován v provozu. Nabízíme záruku 3 roky.
  628,00 Kč 1 399,00 Kč
 • Zboží není na skladě a musí být doobjednáno. Zboží není na skladě a musí být doobjednáno.
 • Expresní doručení
 • 14 dní na vrácení
 • Doprava zdarma nad 1 260 Kč Doručení zdarma při platbě kartou nebo bankovním převodem

Základní informace

 • Život brouka: hmyzí hotel ze dřeva s různými odděleními

 • Pevný a stylový: s dřevěnou střechou a hrotem do země pro praktické umístění

 • Cenný životní prostor: vhodný pro divoké včely, mouchy, brouky, motýly a jiný užitečný hmyz

Popis produktu

S hmyzím hotelem od společnosti Klarstein bambuswald můžeš udělat mnoho dobrého - pro sebe, pro svou zahradu a pro životní prostředí! Ručně vyrobený hotel pro prospěšný hmyz magicky přiláká s mnoha komorami a dutinami v dřevě včely, brouci, mouchy i motýly. Úzký domeček pro hmyz by měl zůstat umístěný v zahradě po celý rok, protože slouží jako útočiště, hnízdiště i zimoviště!

Tento ručně zhotovený domek má ve dřevě několik dutiny a kromě toho několik bambusových trubek, které se osvědčily jako místa na hnízdění a spánek pro včely. Tři spodní komory jsou naplněny borovými šiškami, pilinami, resp. kousky dřeva a přitahují především mouchy a brouci! Uprostřed se nachází motýlí domek, který nabízí tomuto hmyzu vhodné útočiště.

Hotel pro divoké včely je krásným poutačem pozornosti, originálním nápadem na dárek a skvělou příležitostí k pozorování pro děti a milovníky přírody. Především na jaře a v létě můžeš pozorovat, jak hmyz vlétla a vylétá a tvé zahradě umožní ožít! Dobře navštěvovaný hmyzí domeček má značné přínosy pro okolní krajinu: jeho malí obyvatelé se totiž usilovně starají o opylování ovocných stromů a květin!

Postav hmyzí hotel od společnosti Klarstein bambuswald na místo v zahradě chráněné před větrem a vlhkem tak, že zakopeš kolík hluboko do trávníku nebo do země. Domeček pro hmyz nech na místě po celý rok, aby si nerušil zvířata. Včely mají rády teplo a slunečno - nasměruj proto domeček pro hmyz na jih nebo jihovýchod. Hmyzí hotel potřebuje volnou příletovou dráhu a mnoho rostlin v blízkosti.

Vlastnosti

 • 7patrový "výškový dům" pro hmyz s asfaltovou střechou odolnou proti povětrnostním vlivům
 • 80 cm vysoký kol slouží k zakopání do země
 • pro divoké včely, mouchy, brouky, motýly a jiný užitečný hmyz
 • různé komory
 • množství přírodních materiálů (např. bambusové trubky, kousky dřeva, borové šišky)
 • vhodný jako pomoc při hnízdění, jako přístřešek a pomoc při přezimování
Produktové číslo: 10038033

Rozměry a technické podrobnosti

 • rozměry (bez hrotu do země): cca 15 × 79 × 11 cm (Š × V × H)
 • hrot do země: cca 80 cm délka

Co bylo posláno

 • 1 × hmyzí hotel
 • 1 × hrot do země

Dodací podmínky

Zboží není na skladě a musí být doobjednáno.

Hodnocení zákazníků
14 hodnocení

K tomuto zboží ještě nikdo nenapsal recenzi.

Názory zákazníků z jiných zemí
Ověřená recenze 14/06/2022

Schon einige Wildbienen eingezogen =)

Už jsem přestěhoval nějaké divoké včely =)

Ověřená recenze 01/05/2021

Ist ein Hingucker, dabei ist die Länge ausschlaggebend. Wurde schon nach ein paar Tagen von Bienen in Beschlag genommen. Über die Wetterfestigkeit kann noch keine Aussage getroffen werden. Allerdings ist das Holz unbehandelt und wird natürlich irgendwann nicht mehr gut aussehen, aber das ist ja den Insekten egal, nur wir Menschen haben damit ein Problem.

Je poutavý, rozhodující je délka. Po několika dnech ji převzaly včely. O odolnosti vůči povětrnostním vlivům zatím nelze učinit žádné prohlášení. Dřevo je však neošetřené a v určitém okamžiku už samozřejmě nebude vypadat dobře, ale hmyzu je to jedno, s tím máme problém jen my lidé.

Ověřená recenze 21/04/2021

Wir sind begeistert und freuen uns auf die ersten Bewohner.

Jsme nadšeni a těšíme se na první obyvatele.

Ověřená recenze 31/03/2021

...und ich war bereit den Preis zu zahlen, aber die Qualität der Bohrungen sind dem Preis nicht angemessen, wohl dem der eine Rundpfeile sein Eigen nennt. Die Lieferung kam gut verpackt und unversehrt an, aber der erste Anblick war enttäuschend. Alle Bohrungen und selbst die Langlöcher hatten abstehende Späne und verlangten nach einer Nacharbeit von mir. Eigentlich war ich versucht das sofort in eine Retour zu geben...

...a byl jsem ochoten zaplatit cenu, ale kvalita vývrtů neodpovídá ceně, kterou jeden z kulatých šípů vlastní. Zásilka dorazila dobře zabalená a neporušená, ale první pohled byl zklamáním. Všechny otvory a dokonce i podlouhlé otvory měly vyčnívající třísky a vyžadovaly, abych je přepracoval. Vlastně jsem byl v pokušení to okamžitě vrátit...

Ověřená recenze 02/03/2021

Sehr schnelle Lieferung. Insektenhotel wie beschrieben. Passt sehr flexibel überall hin, da sehr schmal.

Velmi rychlé dodání. Hmyzí hotel, jak je popsáno. Velmi flexibilně se hodí všude, protože je velmi úzký.

Ověřená recenze 23/01/2021

Dieses kleine und praktische Insektenhotel kam gut verpackt und ohne Mängel bei uns daheim an. Beim Auspacken kommt einem ein frischer Pinienduft entgegen und nicht dieser eklige Plastikgeruch! Es hat einen guten Platz bei uns im Garten gefunden. Da dieser etwas größer ist, war die Wahl doch etwas schwerer. Umso besser ist das Insektenhotel aber durch seine praktische Form für kleinere Gärten oder Balkone geeignet. Beim Aufbau muss man etwas aufpassen. Das Insektenhotel dreht sich auf ein Metallgewinde, was bei uns zunächst im Erdspieß gesteckt hat. Bei unserem harten Boden musste man den Erdspieß mit einem Hammer in den Boden schlagen. Daher sollte das Metallgewinde vorher entfernt werden, damit man es nicht kaputt schlägt. Das Insektenhotel hat bereits einige starke Stürme und den ein oder anderen Schnee überstanden. Wir sind rundum zufrieden und freuen uns, wenn im Frühjahr die ersten Tiere einziehen! :)

Tento malý a praktický hmyzí hotel nám domů dorazil dobře zabalený a bez závad. Po vybalení vás přivítá svěží vůně borovice a ne ten hnusný zápach plastu! Našel si dobré místo na naší zahradě. Vzhledem k tomu, že toto je o něco větší, byl výběr o něco těžší. Díky praktickému tvaru se hmyzí hotel hodí do menších zahrad nebo balkonů. Při nastavování musíte být opatrní. Hmyzí hotel se otáčí na kovovém závitu, který zpočátku vkládáme do zemního hrotu. S naší tvrdou půdou jste museli zarazit zemní hrot do země kladivem. Proto by měl být kovový závit předem odstraněn, aby nedošlo k jeho zlomení. Hmyzí hotel už přežil nějaké silné bouřky a jeden nebo druhý sníh. Jsme naprosto spokojeni a těšíme se, až se na jaře nastěhují první zvířata! :)

Ověřená recenze 17/01/2021

Ein Punkt Abzug, da ein Teil des Inhaltes vom Insektenhotel beim auspacken im Karton lag bzw. anschließend auf dem Fußboden. Mit ein paar kleinen Handgriffen war die Füllung wieder im Insektenhotel. Ansonsten ist das Hotel wie Beschrieben für den Preis Okay. Ob das Hotel von den Insekten angenommen wird, kann ich bisher nicht sagen, dafür ist es noch zu kalt.

Srážka bodu, protože část obsahu hmyzího hotelu byla při vybalování v krabici a následně na podlaze. Po několika jednoduchých krocích byla náplň zpět v hmyzím hotelu. Jinak je hotel v pořádku za cenu, jak je popsána. Zatím nemohu říci, zda hotel hmyz přijme, na to je ještě příliš chladno.

Ověřená recenze 15/12/2020

Bin gespannt, ob das die Bienchen auch finden. Ein sonniger Platz im Blumenbeet sollte sie jedenfalls in dieses kleine Bienenhotel locken. Hoffentlich ist dann auch für alle Platz. Mir gefällt's jedenfalls.

Jsem zvědavý, jestli si to myslí i včely. Slunečné místo na záhonu by je každopádně mělo nalákat do tohoto malého včelího hotelu. Snad se najde místo pro všechny. Každopádně se mi to líbí.

Ověřená recenze 03/11/2020

Interessante Form, solide verarbeitet und hoffentlich auch bei den Insekten beliebt und nicht so schnell verwittert - bis zum Winter bleibt es auf der Terrasse (ohne Fuß). Wird wohl nochmal als Weihnachtsgeachenk gekauft...

Zajímavý tvar, solidně vyrobený a snad i hmyzem oblíbený a ne tak rychle zvětralý - vydrží na terase (bez podstavce) až do zimy. Asi koupím znovu jako vánoční dárek...

Ověřená recenze 27/10/2020

An und für sich ein schönes Insektenhotel, ohne Dachpappe gibt es das gleiche allerdings 50% günstiger, und in Gegenden wie Deutschland sollte man Kiefernholz unbedingt "ökologisch z.b. mit Firnis oder Öl" vorbehandeln, denn das Hotel ist aus Kiefernholz was unbehandelt nicht wirklich Outdoor geeignet ist, es würde sonst zu schnell verroten. Gerade die Rückseite ist nur wenige mm stark.

Sám o sobě pěkný hmyzí hotel, ale bez střešní krytiny je o 50 % levnější a v oblastech jako Německo byste měli borovicové dřevo určitě předem ošetřit "ekologicky, např. lakem nebo olejem", protože hotel je vyroben z borovice dřevo, které je neošetřené a není příliš vhodné pro venkovní použití, jinak by příliš rychle hnilo. Zejména zadní strana je tlustá jen pár mm.

Ověřená recenze 05/10/2020

Auf der Suche nach Unterschlupfmöglichkeiten für Bienen und Insekten bin ich auf den Burj Khalifa unter den Insektenhotels gestoßen ;) Hier ist wirklich viel Platz für unterschiedlichste Arten vorhanden. Die Montage ist äußerst simpel. Man muss nur noch die Stange mit dem restlichen Teil verbinden und fertig. Die Materialien sind unbehandelt und machen einen hochwertigen Eindruck. Preis / Leistung ist hier mehr als in Ordnung. Ich bin gespannt, wann die ersten Besucher kommen!

Když jsem hledal úkryt pro včely a hmyz, mezi hmyzími hotely jsem narazil na Burdž Chalífa ;) Místa pro širokou škálu druhů je zde opravdu hodně. Montáž je extrémně jednoduchá. Tyč stačí připojit ke zbytku dílu a je hotovo. Materiály jsou neupravené a působí kvalitním dojmem. Cena / výkon je zde více než v pořádku. Jsem zvědavý, kdy přijdou první návštěvníci!

Ověřená recenze 23/09/2020

Tolles Material, schöne Verarbeitung, tolles Design, mir gefällt die Form sehr, welche letztendlich entscheidend für meine Wahl war. Absolute Kaufempfehlung!

Skvělý materiál, pěkné zpracování, skvělý design, moc se mi líbí tvar, který byl nakonec pro můj výběr rozhodující. Absolutní doporučení k nákupu!

Ověřená recenze 22/09/2020

Nach längerer Suche bin ich auf dieses schlichte und gut durchdachte Insektenhotel gestoßen. Der Preis ist für die verwendeten Materialien auf jeden Fall fair. Das macht der Händler besser als die Konkurrenz. Der Aufbau/ die Montage geht einfach von der Hand und bereits nach einem Tag kamen die ersten Insekten. :) So macht der eigene Beitrag für die Natur Spaß. Jetzt, wo das Insektenhotel seit einigen Tagen steht, ist es schon besser besucht als die meisten richtigen Hotels. Corona interessiert die kleinen Tiere scheinbar gar nicht. ;) Absolute Kaufempfehlung!!!

Po dlouhém hledání jsem narazil na tento jednoduchý a dobře promyšlený hmyzí hotel. Cena rozhodně odpovídá použitým materiálům. Prodejce to dělá lépe než konkurence. Konstrukce / montáž je snadná a po dni se objevil první hmyz. :) Takhle baví váš vlastní příspěvek přírodě. Nyní, když je hmyzí hotel několik dní v provozu, je již rušnější než většina skutečných hotelů. Zdá se, že Corona malá zvířátka vůbec nezajímá. ;) Absolutní doporučení ke koupi!

Ověřená recenze 17/09/2020

Das Insektenhotel hält was es verspricht. Ein absoluter Hingucker in unserem frisch angelegten Staudengarten. Wir freuen uns schon auf zahlreiche fliegende Gäste in unserem Hotel ;)

Hmyzí hotel dodrží, co slíbil. Absolutní poutač v naší čerstvě vytvořené trvalkové zahradě. Již nyní se těšíme na četné létající hosty v našem hotelu ;)