Metrobreeze 9 Paris mobilní klimatizace

12 079,00 Kč 17 099,00 Kč (s DPH)
 • Niklová metalíza
 • Mobilní klimatizace
 • 880 watt
Produktové číslo: 10028189
Metrobreeze 9 Paris mobilní klimatizace
12 079,00 Kč 17 099,00 Kč (s DPH)
Také dostupné v jiných stavech zboží
 • Koupit s lehkými stopami opotřebení
  Zboží, které bylo zákazníkem otestováno nebo krátce používáno. Na produktu jsou jen lehké stopy opotřebení jako škrábance nebo poškození krabice / vnějšího balení. Produkt má všechny původní funkce a byl otestován v provozu. Nabízíme záruku 3 roky.
  9 247,00 Kč 17 099,00 Kč
 • Koupit rozbalené
  U tohoto produktu se jedná o rozbalené zboží nebo o zboží s lehčím poškozením obalu. Plná funkčnost produktu byla prověřena. Nabízíme záruku 3 roky.
  9 791,00 Kč 17 099,00 Kč
 • Ihned k dodání. Ihned k dodání.
 • Dodací lhůta: 6 - 8 pracovních dní Dodací lhůta: 6 - 8 pracovních dní
 • Expresní doručení
 • 14 dní na vrácení
 • Doprava zdarma nad 1 260 Kč Doručení zdarma při platbě kartou nebo bankovním převodem

Základní informace

 • Katalogizace produktu podle obrázku s porovnáním výkonu zařízení: Portable AC

 • Výkonná: 9 000 BTU/2,6 kW mobilní klimatizace

 • Vychladí 26 až 44 m²: Ideální i pro velké místnosti

Popis produktu

Mobilní klimatizace Klarstein MetrobreezeParis A+ zajišťuje čistý a chladný vzduch v horkých letních dnech a zároveň zlepšuje vnitřní klima pomocí ventilátoru a odvlhčovače. Klarstein se může pochlubit výkonným a zároveň úsporným vzduchovým kompresorem pro chlazení vzduchu. 9 000 BTU, což odpovídá 2,6 kW pro místnosti o rozloze 26-44 m², řadí Metrobreeze 9 Paris A do třídy energetické účinnosti A a je vhodný pro nepřetržitý provoz. Teplota v místnosti se pohybuje mezi 17 a 30 °C. Ovládání je intuitivní pomocí dálkového ovladače nebo i pomocí nastavení časovače.

I v létě s chladnou hlavou: mobilní klimatizace Klarstein Metrobreeze 9 Paris A zajišťuje nádherně osvěžující vnitřní klima.

Vlastnosti

 • Chladicí výkon - 9000 BTU (2,6 kW)
 • Příkon: 1050 W/4,5 A
 • Nastavitelná rychlost ventilátoru (pomalá, střední, vysoká)
 • Přepínatelná horizontální oscilace lopatek výstupu vzduchu
 • Nastavitelný teplotní rozsah 17 - 30 °C
 • Zobrazení teploty v °C
 • Účinný rozsah: cca 26 - 44 m²
 • Provozní hluk: max. 65 dB
 • Průtok vzduchu max.: 320 m³/h
 • Odvlhčovací výkon: 1,5 l/h
 • Programovatelný časovač až na 24 h po 1 hodině
 • Funkce režimu spánku
 • Ukazatel hladiny vody
 • Nastavitelné vertikální žaluzie pro usměrnění proudění vzduchu
 • Produktové číslo: 10028189

Rozměry a technické podrobnosti

 • Rozměry: cca 37 x 73,5 x 35 cm (ŠxVxH)
 • Hmotnost: cca 27 kg
 • Maximální délka výfukového potrubí cca 1,5 m
 • Hmotnost výfukového potrubí: cca 0,8 kg

Co bylo posláno

 • 1x klimatizace
 • 1x dálkové ovládání včetně baterií
 • 1 x sada těsnění pro posuvná okna
 • 1 x sada těsnění pro výklopná okna
 • 1x vypouštěcí hadice
 • Vícejazyčný manuál

Dodací podmínky

Ihned k dodání.

Dodací lhůta: 6 - 8 pracovních dní

Hodnocení zákazníků
16 hodnocení

K tomuto zboží ještě nikdo nenapsal recenzi.

Názory zákazníků z jiných zemí
Ověřená recenze 04/12/2021

Ich habe das Gerät recht günstig als Rückläufer in sehr gutem Zustand erworben. Natürlich ist es etwas laut, aber das sind die mobilen Geräte unter 800-900 Euro alle. Da es sehr gut kühlt, kann man es einfach den Raum runterkühlen lassen und dann zum schlafen einfach ausschalten. Auch die Optik ist sehr schön, da es nicht an einen weißen Kühlschrank oder eine Waschmaschine erinnert. Fügt sich harmonisch in den Raum ein.

Toto zařízení jsem zakoupil za rozumnou cenu jako vrácené zboží ve velmi dobrém stavu. Samozřejmě je to trochu hlasité, ale to jsou všechna mobilní zařízení pod 800-900 eur. Vzhledem k tomu, že velmi dobře chladí, můžete jej jednoduše nechat vychladnout v místnosti a poté jej vypnout ke spánku. Vzhled je také velmi pěkný, nepřipomíná totiž bílou lednici ani pračku. Harmonicky zapadne do místnosti.

Ověřená recenze 28/06/2020

Die Klimaanlage kam gut verpackt, somit werden grundsätzlich die möglichen Transportschäden vorgebeugt. Bereits wurde das Design der Klimaanlage mit einigen Fotos hier gelobt, den anderen Bewertern schließe ich mich in diesem Punkt an. Die 9000 BTU (Britisch Thermal Unit) sorgen für eine ordentliche Klimaleistung bei einer gleichzeitigen Entfeuchtung des Raumlufts, dadurch ist herrscht in dem Raum eine sehr angenehme Klima. Die Frage nach der Klimatemperatur ist etwas schwieriger zu beantworten, da diese insbesondere von der Abdichtung des Raums abhängt. Ich konnte mein Wohnraum (mit Essecke) und der offenen Küche (insgesamt ca. 50 m2) von 29 °C auf 23 °C auf Stufe 2 (insgesamt gibt es Stufen 1-3) jedoch im Dauermodus runterkühlen. Die Klarstein-Klimanalage ist definitiv laut (ca. 60-65 dB), jedoch ist nach eigener Recherche und dem Vergleich im Bauhaus sind alle mobilen Klimaanlage in der Leistungsklasse (7000-9000 BTU) liegen in diesem Bereich. Bitte nicht verwechseln mit Split-Klimaanlagen, welche deutlich leiser sind. Leise mobile Klimaanlage zumindest in dieser Preiskategorie gibt es nicht! Deswegen gibt es an dieser Stelle keinen Punktabzug. Einen TV nebenbei zu schauen ist möglich, jedoch muss man den TV deutlich lauter stellen. Ich habe den mitgelieferten Segeltuch (Fensterabdichtungsset für Kippfenster) an meinem Fenster eingebracht. Leider fehlte (bei mir ?) die Instruktion, wie man das Segeltuch am besten anbringen kann. Die Hilfe kam von Youtube unter der Suche "mobile Klimaanlage Fensterabdichtung". Das Segeltuch ist in Ordnung (recht lang) und stabil, die Klettverschlüsse sind etwas breiter und stärker als Standard für die Fenster.

Klimatizace přišla kvalitně zabalená, což v podstatě zabraňuje možnému poškození při přepravě. Design vzduchotechniky zde byl již pochválen s některými fotografiemi a v tomto bodě souhlasím s ostatními recenzenty. 9000 BTU (British Thermal Unit) zajišťuje slušný výkon klimatizace se současným odvlhčováním vzduchu v místnosti, což znamená, že v místnosti panuje velmi příjemné klima. Otázka teploty klimatu je o něco obtížnější odpovědět, protože závisí zejména na utěsnění místnosti. Svůj obývací pokoj (s jídelnou) a otevřenou kuchyni (celkem cca 50 m2) jsem dokázal zchladit z 29 °C na 23 °C na úrovni 2 (celkem jsou úrovně 1-3) v nepřetržitém režimu . Klimatizace Klarstein je rozhodně hlasitá (cca 60-65 dB), ale podle vlastního výzkumu a srovnání v Bauhausu jsou v tomto rozmezí všechny mobilní klimatizace ve výkonnostní třídě (7000-9000 BTU). Nepleťte si je prosím s dělenými klimatizačními systémy, které jsou výrazně tišší. Tichá mobilní klimatizace neexistuje, alespoň v této cenové kategorii! Proto v tomto bodě neexistuje žádná bodová srážka. Současné sledování televize je možné, ale musíte ji pustit mnohem hlasitěji. Dodané plátno (sada těsnění pro okna se spodním zavěšením) jsem si přinesl na své okno. Bohužel (pro mě?) chyběl návod, jak plátno nejlépe připevnit. Pomoc přišla z Youtube, když jsem hledal "mobilní klimatizace okenní těsnění". Plátno je jemné (docela dlouhé) a pevné, pásky na suchý zip jsou o něco širší a pevnější, než je standard u oken.

Ověřená recenze 04/06/2020

Als es letzten Sommer wieder mal so heiß war hab ich mich auf die Suche nach einer Klimaanlage gemacht und habe diese hier als Favoriten ausgewählt. Ein schönes Klimagerät für einen fairen Preis. Nach dem schnellen Versand wurde das ganze erstmal ausgepackt und an den Strom gehangen. Das Gerät sieht wirklich hübsch aus. Mir gefällt besonders der bronzene Look. Nach dem Einschalten fahren die Klappen oben automatisch aus und der Bildschirm geht an. Es gibt drei Hauptmodi: Entfeuchter, Klima und Ventilator. Alle wurden durchprobiert. Optional kann man auch einstellen, dass die Klappen schwenken. Fangen wir mit Ventilator an. Das hat mir sehr gut gefallen, ein leises pusten und mit der Schwenkfunktion hat man eine schöne Luftzirkulation im Raum. Klima. Eins kann ich sagen, ist die Funktion an ist es auf jeden Fall kalt, wirklich kalt. Aber deswegen hab ich mir das Gerät ja auch geholt und mit der Fernbedienung geht alles bequem einzustellen. Jedoch gibts hier einen kleinen Haken, es ist laut, und zwar ungefähr so laut wie ein Staubsauger. Da ich die Anlage meist aber im Nebenraum stehen habe und nur zum runterkühlen benutze ist mir das aber eigentlich ziemlich egal. Entfeuchter. Auch hier ist es genauso laut wie bei Klima. Ob es nun funktioniert kann ich nicht sagen, da wir seitdem ich das Gerät habe noch keine schwülen Tage hatten. Auch noch zu erwähnen sind der Timer, ganz nettes Feature, falls man im Kühlen einschlafen will und die Temperaturanzeige, die die Innentemperatur anzeigt auch wenn das Gerät ausgeschalten ist. Alles in einem ist alles noch besser als ich mir es vorgestellt habe. Die Fensterabdichtung ist einfach anzubringen und der Schlauch ist ausziehbar und somit gut verstellbar. Klare Kaufempfehlung!

Když bylo loni v létě takové horko, začal jsem shánět klimatizaci a vybral jsem si tuto jako svou oblíbenou. Pěkná klimatizace za rozumnou cenu. Po rychlé expedici se to celé nejprve vybalilo a pověsilo na elektřinu. Zařízení vypadá opravdu pěkně. Líbí se mi hlavně bronzový vzhled. Po zapnutí se klapky automaticky vysunou nahoře a rozsvítí se obrazovka. Existují tři hlavní režimy: odvlhčovač, klimatizace a ventilátor. Všechny byly vyzkoušeny. Volitelně můžete také nastavit otočné klapky. Začněme ventilátorem. To se mi moc líbilo, tiché foukání a s funkcí otáčení máte příjemnou cirkulaci vzduchu v místnosti. Podnebí. Jedna věc, kterou mohu říci, je, že funkce je zapnutá, je to rozhodně zima, opravdu zima. Ale proto jsem si přístroj pořídil a vše se dá jednoduše nastavit dálkovým ovladačem. Má to však malý háček, je hlasitý, hlasitý asi jako vysavač. Vzhledem k tomu, že systém mám většinou ve vedlejší místnosti a používám ho pouze k chlazení, je mi to celkem jedno. odvlhčovač. Je to tu stejně hlasité jako u klimatizace. Nemohu říci, zda to nyní funguje, protože od té doby, co mám zařízení, jsme nezažili žádné dusné dny. Za zmínku stojí také časovač, příjemná funkce, pokud chcete usínat v pohodě, a displej teploty, který ukazuje vnitřní teplotu i při vypnutém zařízení. Celkově je všechno ještě lepší, než jsem si představoval. Okenní těsnění se snadno nasazuje a hadice je prodlužovací a tudíž snadno nastavitelná. Jasné doporučení k nákupu!

Ověřená recenze 06/10/2019

Kühlt einen 20qm Raum innerhalb von zwei bis drei Stunden um 5 bis 10 Grad Celsius runter. Da es unsere erste Klimaanlage ist kann ich zum Preislestungsverhältnis nichts sagen. War gebraucht und generalüberholt etwas günstiger als neu. Die Geräuschkulisse ist etwas lauter als unser Luftreiniger von Philips, den wir ab den Kühleren Jahreszeiten nutzen aber total ok. Wasser braucht man nicht ablassen, da es mit der Abluft aus dem Fenster geht.

Ochladí místnost o velikosti 20 m2 o 5 až 10 stupňů Celsia během dvou až tří hodin. Vzhledem k tomu, že je to naše první klimatizace, nemohu říci nic o poměru cena/výkon. Byl použitý a repasovaný o něco levněji než nový. Hluk na pozadí je o něco hlasitější než u naší čističky vzduchu od Philips, kterou používáme z chladnějších období, ale naprosto v pořádku. Nemusíte vypouštět vodu, protože jde ven oknem s odpadním vzduchem.

Ověřená recenze 29/09/2019

Gerät funktioniert gut. Manko ist zu kurzer Abluftschlauch, det nur für Schiebefensrer geeignet ist. Dort aber sehr gut.

zařízení funguje dobře. Nedostatkem je, že hadice odpadního vzduchu je vhodná pouze pro posuvná okna. Ale tam moc dobře.

Ověřená recenze 29/08/2019

Versand war bei der Große super. ca 1 Woche. Das Design ist wirklich Super, man geht garnicht davon aus das es eine Klima ist. Die Kühlleistung ist auch wunderbar. Nach wenigen Minuten ist bereits ein unterschied zu merken. Von der Lautstärke waren wir nicht ganz so begeistert, Küche und Wohnzimmer sind nebeneinander somit war die Tür offen, das man beide Räume kühlen kann. Die Klima stand in der Küche und im Wohnzimmer musste man denn TV ziehmlich laut einstellen das man Überhaupt was hört. Ansonsten super Gerät.

Doprava byla skvělá pro toho velkého. asi 1 týden. Design je opravdu skvělý, ani nepředpokládáte, že jde o klimatizaci. Výkon chlazení je také úžasný. Již po několika minutách můžete zaznamenat rozdíl. Z objemu jsme až tak nadšení nebyli, kuchyň a obývák jsou vedle sebe, takže dveře byly otevřené, aby se obě místnosti ochladily. Klimatizace byla v kuchyni a v obýváku bylo nutné nastavit televizi docela nahlas, aby bylo vůbec něco slyšet. Jinak skvělé zařízení.

Ověřená recenze 22/08/2019

Hallo zusammen diese Klimaanlage ist ein Kauf wert sie ist zu empfehlen

Zdravím všechny, tato klimatizace se vyplatí koupit, je doporučená

Ověřená recenze 22/07/2019

Mein bisheriges Klimagerät ,aus dem Baumarkt , in der Preisklasse dieses Klarstein Klimaanlage, konnte meinen Wohnbereich im Dachgeschoß nicht wirklich gut kühlen. Es war ein etwas besserer Ventilator. Mit diesem Klarstein Klimagerät bin ich jedoch voll und ganz zufrieden, da eine angenehme, spürbare Kühlung erfolgt. Der Geräuschpegel ist , wie bei allen Klimageräten dieser Art, laut, aber ich kann damit besser leben, als mit einer überhitzen Wohnung. Ich kann dieses Gerät wirklich nur empfehlen. Ich kühle ca. 50 m2, unter dem Dach und lasse das Gerät ab der Mittagszeit bis zum Abend laufen und habe eine Raumtemperatur von ca. 23 Grad. Was will man mehr.

Moje předchozí klimatizace z železářství v cenové relaci této klimatizace Klarstein opravdu nedokázala dobře vychladit můj obytný prostor v podkroví. Byl to trochu lepší ventilátor. S touto klimatizací Klarstein jsem však naprosto spokojen, jelikož je zde příjemné, znatelné chlazení. Jako u všech klimatizací tohoto typu je hlučnost vysoká, ale s tím se sžiju lépe než v přetopeném bytě. Tento přístroj mohu jen doporučit. Chladím cca 50 m2, pod střechou a nechávám zařízení běžet od poledne do večera a mít pokojovou teplotu cca 23 stupňů. co víc si přát.

Ověřená recenze 12/07/2019

Ich bin sehr zufrieden mit dem Airconditioner-Klimaanlage...genau dass was ich gesucht habe...jetzt kann der Sommer kommen

S klimatizací jsem velmi spokojen...přesně to, co jsem hledal...léto už může přijít

Ověřená recenze 11/07/2019

Die Klimaanlage kühlt in meinem Dachgeschoss Schlafzimmer ca 2-3 Grad pro Stunde und sorgt für ein viel angenehmeres Raumklima. Auch bei der Hitzewelle (39Grad) konnte ich das Zimmer auf 22 Grad kühlen. Die Installation der Fensterabdichtung (im Lieferumfang enthalten) für den Abluftschlauch war einfach und hält - man kann das Fenster trotzdem wie gewohnt öffnen und schließen wenn die Klima nicht in Betrieb ist. Sie arbeitet doch recht laut, aber das war ja bekannt. Ich schalte sie vor dem Schlafengehen einfach wieder aus - die Fernbedienung ist hier auch sehr praktisch. Nie wieder ohne!

Klimatizace mi v podkrovní ložnici ochlazuje asi 2-3 stupně za hodinu a zajišťuje mnohem příjemnější klima v místnosti. I během vlny veder (39 stupňů) se mi podařilo ochladit místnost na 22 stupňů. Montáž okenního těsnění (součástí balení) pro hadici odpadního vzduchu byla snadná a drží - okno můžete stále otevírat a zavírat jako obvykle, když není klimatizace v provozu. Pracuje dost nahlas, ale to bylo znát. Před spaním ho prostě vypínám – i zde se velmi hodí dálkové ovládání. Nikdy více bez!

Ověřená recenze 08/07/2019

Einfach perfekt!!

Prostě perfektní!!

Ověřená recenze 08/07/2019

Optisch sehr ansprechend, kühlt Büro und Kinder-/Schlafzimmer bis ca. 20m² ordentlich runter, bei bis zu 38° Außentemperatur. Nachts schalte ich sie aber aus da der Geräuschpegel recht hoch ist. Kenne ich aber so auch von anderen Geräten, lässt sich wohl nicht vermeiden. Den Abluftschlauch habe ich durch einen längeren ersetzt. Der Anschluss um den internen Abwassertank zu leeren sitzt ganz unten. Da bekommt man den Eimer, wie in der Anleitung beschrieben, nicht drunter, sondern muss das Gerät dazu anheben. Bei dem Gewicht nicht einfach. Ich habe daher den Dauerablauf angeschlossen.

Vizuálně velmi přitažlivý, správně chladí kanceláře a dětské pokoje/ložnice do cca 20 m², při venkovní teplotě až 38°. V noci to ale vypínám, protože hlučnost je dost vysoká. Pokud to ale znám z jiných zařízení, nelze se tomu vyhnout. Vyměnil jsem výfukovou hadici za delší. Přípojka pro vyprázdnění vnitřní nádrže na odpadní vodu je dole. Kbelík nemůžete dostat pod něj, jak je popsáno v pokynech, ale k tomu musíte zařízení zvednout. S tou váhou to není jednoduché. Připojil jsem tedy kontinuální proces.

Ověřená recenze 04/07/2019

Endlich eine Klimaanlage, die auch gut aussieht. Kühlt und entfeuchtet sehr gut, ist einfach zu bedienen und sie kühlt locker ⅔ der Wohnung (Größe der Wohnung insgesamt: 56qm) in kurzer Zeit. Damit meine ich nicht extremes runterkühlen, sondern auf eine angenehme Temperatur. Sehr gut ist, dass die Kühlung nach oben erfolgt, sehr angenehm und effektiv, auch mit Swingfunktion. Bei der berüchtigten ersten Hitzewoche mit fast 40 Grad, eine halbe Stunde laufen gelassen und gutes Raumklima erzielt (mit Hilfe von heruntergelassenen Außenrollos und Wärmeableitung durch eine Balkontürabdichtung). Die Filter lassen sich einfach entnehmen und reinigen. Kritikpunkte: (etwas) zu laut auf Ventilation Stufe 3 (Stufe 1 und 2 angenehm). Die Farbe der Außenschale entspricht nicht der Abbildung, ist auch deutlich dunkler und ist an den Rändern unsauber verarbeitet und lackiert. Keine dramatischen Patzer, aber eben nicht 100% akkurat. Der Rest des Gerätes ist allerdings sehr gut verarbeitet. Und dann das Ausleeren des Wassertanks: der unterste Abfluß ist so niedrig, dass er praktisch nur zum auslaufenlassen auf dem Boden geeignet ist. Da meine vor der Balkontür steht, für mich kein Problem. Lasse das Wasser direkt auf den Balkon laufen. Wer nicht die Möglichkeit dazu hat muss das Gerät also immer anheben oder z.B. ein Backblech oder ähnliches nehmen. Der obere Abfluß (zur permanenten Entleerung) hat keinen eingebauten/herausziehbaren Schlauch. Den Schlauch muss man also extra kaufen, und man hat dann natürlich immer einen Sammelbehälter hinter dem Gerät stehen. Insgesamt bin ich sehr zufrieden mit dem Gerät. Die Preisspanne ist bei dem Gerät außergewöhnlich groß (Schwankungen bis zu 300,- €, in Worten: dreihundert!!!!!). Unbedingt vergleichen!!!!!

Konečně klimatizace, která také dobře vypadá. Velmi dobře chladí a odvlhčuje, snadno se používá a snadno vychladí ⅔ bytu (celková velikost bytu: 56 metrů čtverečních) v krátkém čase. Tím nemyslím extrémní ochlazení, ale na příjemnou teplotu. Je velmi dobré, že chlazení probíhá směrem nahoru, velmi příjemné a efektivní, navíc s funkcí houpání. V notoricky známém prvním týdnu veder s téměř 40 stupni nechte půl hodiny běžet a dosáhli dobrého vnitřního klimatu (pomocí stažených venkovních žaluzií a odvodu tepla přes těsnění balkonových dveří). Filtry lze snadno vyjmout a vyčistit. Kritéria: (mírně) příliš hlasité na ventilačním stupni 3 (stupně 1 a 2 příjemné). Barva vnějšího pláště neodpovídá obrázku, je také výrazně tmavší a okraje jsou nečistě opracované a nalakované. Žádné dramatické chyby, jen ne 100% přesné. Zbytek zařízení je však zpracován velmi kvalitně. A pak vyprázdnění nádržky na vodu: nejnižší výpusť je tak nízko, že je vhodná prakticky jen pro vypouštění na podlahu. Vzhledem k tomu, že můj je před balkónovými dveřmi, pro mě žádný problém. Nechte vodu stékat přímo na balkon. Pokud k tomu nemáte možnost, musíte přístroj vždy zvednout nebo například použít plech na pečení nebo něco podobného. Horní výpusť (pro trvalé vypouštění) nemá zabudovanou/odnímatelnou hadici. Hadici si tedy musíte dokoupit zvlášť a za zařízením pak máte samozřejmě vždy sběrnou nádobu. Celkově jsem se zařízením velmi spokojen. Cenové rozpětí zařízení je mimořádně velké (kolísání až 300 €, slovy: tři stovky!!!!!). Určitě porovnejte!!!!!

Ověřená recenze 28/06/2019

Mein Schlafzimmer im Dach mit Südfenster ist sehr groß ca. 50qm und mit Dachaufwölbung wird super gekühlt - ca. 2-3 Grad stündlich. Die Lautstärke finde ich okay - in der Regel kann man das Gerät zur Nacht auch abschalten, weil das Zimmer gut temperiert ist. Ich führe den Schlauch durchs Dachfenster - dabei ist die mitgelieferte, in. der Breite anpassbare Abdeckng äußerts hilfreich. Darüber hinaus passt das Design gut ins Wohnambiente. Das Gerät ist recht leicht zu transportieren und somit flexibel einsetzbar. Lediglich die Entwässerung gibt mir ein Rätsel auf: Weder ist ein Ablaufschlauch beim Gerät, noch wüsste ich, wie ich einen Eimer unter den tiefliegenden Ablauf stellen soll. Also besser in Küche oder Bad rollen und einen Lappen drunter legen - reicht völlig aus. Ein herausnehmbarer Tank, wie ich ihn von anderen Geräten kenn, wäre perfekt. Bedienbarkeit und Preis-Leistungsverhältnis finde ich optimal. Übrigens meinten die Jungs, die das Gerät geliefert haben "das Gerät ist wirklich gut - wir liefern es täglich mehrfach aus."

Moje ložnice ve střeše s oknem na jih je velmi velká, cca 50m2 a s klenutou střechou je super chlazená - cca 2-3 stupně za hodinu. Myslím, že hlasitost je v pořádku – obvykle můžete zařízení vypnout na noc, protože pokojová teplota je dobrá. Hadici protáhnu světlíkem - mimořádně pomáhá dodávaný kryt, který lze nastavit na šířku. Design navíc dobře zapadá do obytného prostředí. Zařízení se poměrně snadno přepravuje a lze jej proto flexibilně používat. Jen ten odtok mi vrtá hlavou: na přístroji není ani vypouštěcí hadice, ani nevím, jak pod nízko položený odtok umístit kbelík. Takže je lepší to v kuchyni nebo koupelně válet a dát pod to hadr - to úplně stačí. Perfektní by byla vyjímatelná nádrž, jako ty, které znám z jiných zařízení. Použitelnost a hodnotu za peníze považuji za optimální. Mimochodem, kluci, kteří dodali zařízení, řekli "zařízení je opravdu dobré - posíláme ho několikrát denně."

Ověřená recenze 27/06/2019

Gerät funktioniert sehr gut, ist aber etwas laut. Kann nachts nicht betrieben werden.

Zařízení funguje velmi dobře, ale je trochu hlučné. Nelze pracovat v noci.

Ověřená recenze 26/06/2018

Nun ist es mir egal wie heiß es draußen ist. Aber der Reihe nach: Nachdem wir uns für die Klimaanlage entschieden haben kam die Lieferung schnell und problemlos bei uns an. Die Kiste geöffnet und auf Vollständigkeit überprüft! Alles bestens, alles da, alles unversehrt. Das "Ding" sieht ganz stylisch aus und ist auch nicht zu groß! Auf Grund der leicht geschwungenen Form fügt es sich auch ganz gut ins Gesamtbild ein und wirkt nicht wie ein Fremdkörper im Wohnzimmer. Haben Sie natürlich erst paar Stunden stehen lassen und in der Zwischenzeit die Fensterabdeckung angebracht. Dann der große Moment: Eingeschaltet und siehe da, sofort kam kühle Luft. Ich muss zugestehen dass ich begeistert bin von der Kühlleistung. Wir kühlen unser Wohnzimmer und offene Küche damit (ca. 35 qm) und die Anlage schafft es auch an Tagen mit mehr als 30 Grad Außentemperatur die Raumluft auf 22-23 Grad zu kühlen. Was mir persönlich aber noch viel wichtiger ist, Sie entfeuchtet die Luft auch. Dies trägt zu einem wahnsinnig angenehmen Raumklima bei. Der Luftausstoß ist schon gewaltig und es fühlt sich so an als würde immer eine kleine kühle Brise durch den Raum wehen. Die Austrittstemperatur liegt bei ca. 10-11 Grad was ich als hervorragend empfinde. Ich muss gestehen dass wir die Anlage nicht länger als 2 Stunden laufen lassen da wir auf Grund unserer Rollläden am Haus die Kühle recht lange halten können. Die beiliegende Fernbedienung ist klar und übersichtlich gestaltet und letztendlich selbsterklärend. Es gibt 3 Modi! Kühlen, Entfeuchten und Ventilator. Hier kann man jeweils 3 Gebläsestufen einstellen welche allerdings nicht sonderlich variieren. Hier hätte ich mir größer Unterschiede gewünscht. Zur Lautstärke: Diese ist zugegebenermaßen schon laut. Aber für mich ist primär nur die Kühlleistung wichtig. Ich habe die Lautstärke mit einem Dezibelmesser gemessen und im Abstand von ca. 2 Metern beträgt die Lautstärke 62 Dezibel. Das entspricht etwa einem eingeschalteten TV. Und weil einige hier schreiben TV schauen wäre nicht mehr möglich, dem muss ich widersprechen. Man muss halt den TV ein wenig lauter machen aber das ist durchaus verkraftbar. Ich habe selbst mein obligatorisches Nachmittagsnickerchen schon auf dem Sofa gemacht und das bei eingeschalteter Klimaanlage. An warmen Tage nutzen wir die Anlage dazu unser Schlafzimmer im ersten Stock vorzukühlen. Das funktioniert wunderbar und geht wahnsinnig fix! Unser Schlafzimmer hat 18 qm und die sind dann wohl temperiert wenn wir zu Bett gehen. Da ich die Anlage dann hoch tragen muss kann ich mitteilen, dass dies durchaus alleine möglich ist. Unser Sohn wiegt auch fast 30 Kilo und ist demnach fast genauso schwer wie die Anlage. Fazit: Das war bisher ein richtig guter Kauf und ich frage mich, warum ich dies nicht schon eher getan habe. Endlich nicht mehr schwitzen an heißen Sommertagen und endlich wieder ein erholsamer Schlaf trotz schwül-warmen Sommertagen. Nun sind mir die Außentemperaturen egal. Einzig zum tatsächlichen Stromverbrauch kann ich noch nichts sagen. Aber von unserer Seite eine klare Kaufempfehlung.

Teď je mi jedno, jak je venku horko. Ale nejdřív: Poté, co jsme se rozhodli pro klimatizaci, dodávka dorazila rychle a bez problémů. Krabice se otevřela a zkontrolovala úplnost! Všechno je v pořádku, všechno je tam, všechno je neporušené. "Věc" vypadá velmi stylově a není příliš velká! Vzhledem k mírně prohnutému tvaru také docela dobře zapadá do celkového obrazu a nepůsobí jako cizí těleso v obývacím pokoji. Samozřejmě jste to nechali pár hodin a mezitím nasadili okenní kryt. Pak ten velký okamžik: Zapnuto a ejhle, okamžitě přišel chladný vzduch. Musím přiznat, že mě překvapil výkon chlazení. Chladíme s ním náš obývací pokoj a otevřenou kuchyni (cca 35 m2) a systém zvládá ochladit vzduch v místnosti na 22-23 stupňů i ve dnech, kdy je venkovní teplota vyšší než 30 stupňů. Pro mě osobně je ale ještě důležitější, že také odvlhčuje vzduch. To přispívá k neuvěřitelně příjemnému klimatu v místnosti. Výkon vzduchu je již enormní a máte pocit, že místností neustále profukuje malý studený vánek. Výstupní teplota je kolem 10-11 stupňů, což mi přijde výborné. Musím se přiznat, že systém nenecháváme běžet déle než 2 hodiny, protože díky našim okenicím na domě dokážeme udržet chlad poměrně dlouho. Přiložený dálkový ovladač je přehledný a dobře rozvržený a v konečném důsledku samovysvětlující. K dispozici jsou 3 režimy! Chlazení, odvlhčování a ventilátor. Zde můžete nastavit 3 stupně dmychadla, které se příliš neliší. Tady bych uvítal větší rozdíl. Ohledně hlasitosti: Je pravda, že je to již hlasité. Pro mě je ale primárně důležitý pouze výkon chlazení. Hlasitost jsem měřil decibelmetrem a ve vzdálenosti cca 2 metry je hlasitost 62 decibelů. To odpovídá zhruba zapnuté televizi. A protože někteří sem píšou sledování televize by už nebylo možné, musím nesouhlasit. Jen musíte trochu zesílit televizi, ale to se celkem dá zvládnout. Dokonce jsem si na pohovce se zapnutou klimatizací dal i povinný odpolední šlofík. V teplých dnech používáme systém k předchlazení naší ložnice v prvním patře. Funguje to úžasně a je to neuvěřitelně rychlé! Naše ložnice má 18 metrů čtverečních a je pak dobře temperovaná, když jdeme spát. Vzhledem k tomu, že pak musím systém vynést nahoru, mohu říci, že je to docela možné samostatně. Náš syn také váží skoro 30 kilo a je tedy skoro stejně těžký jako systém. Závěr: Zatím to byl opravdu dobrý nákup a zajímalo by mě, proč jsem to neudělal dříve. Konečně už žádné pocení v horkých letních dnech a konečně klidný spánek i přes horké a vlhké letní dny. Venkovní teplota mě nezajímá. O skutečné spotřebě nemohu nic říct. Ale z naší strany jasné doporučení ke koupi.