Bari 318 boční markýza

5 559,00 Kč (s DPH)
 • Krémová
 • Polyester, Kov
 • 13 cm
Produktové číslo: 10028016
Také dostupné v jiných stavech zboží
 • Koupit s lehkými stopami opotřebení
  Zboží, které bylo zákazníkem otestováno nebo krátce používáno. Na produktu jsou jen lehké stopy opotřebení jako škrábance nebo poškození krabice / vnějšího balení. Produkt má všechny původní funkce a byl otestován v provozu. Nabízíme záruku 3 roky.
  4 257,00 Kč 4 819,00 Kč
 • Zboží není na skladě a musí být doobjednáno. Zboží není na skladě a musí být doobjednáno.
 • Expresní doručení
 • 14 dní na vrácení
 • Doprava zdarma nad 1 260 Kč Doručení zdarma při platbě kartou nebo bankovním převodem

Základní informace

 • Robustní boční markýza jako ochrana před pohledy, větrem a sluncem

 • Výsuvná délka: 300 cm

 • Výška: 180 cm

Popis produktu

Když lákají teplé sluneční paprsky a dobré počasí, rádi odpočíváme na balkoně nebo terase. Ale sotva se pohodlně usadíme s knihou, přáteli nebo skleničkou vína, objeví se drobné stinné stránky tohoto relaxačního místa. Vítr se snaží neustále obracet stránky, soused sleduje příliš pozorně rozhovory u kávy nebo svítí večerní slunce přímo do očí. Zde rychle a nekomplikovaně pomůže boční markýza Bari 318 od společnosti Blumfeldt.

Rolovací tkanina zvládne v okamžiku optimální trojí ochranu proti větru, slunci a zvědavým očím. Na své použití čeká 3 m dlouhá a 1,8 m široká boční roleta skrytá v povětrnostně odolném obalu z nerezového, tvrzeného hliníku. S malým úsilím je vytažena ven a zapadne do koncového držáku z tvrzeného hliníku. Umístění na pružinovém hřídeli zajišťuje, že tkanina je vždy pevně napnutá a se stejně nepatrným úsilím mizí ve svém obalu - bez otravného a namáhavého rolování. Bezpečnostní pojistka udržuje markýzu v koncovém stojanu a slouží i jako dětská pojistka.

Část na stěnu i koncová část jsou lakovány šedou práškovou barvou, jsou hezké na pohled a také odolné vůči povětrnostním vlivům. Takže boční markýzu od společnosti Blumfeldt lze použít i v další sezoně. Pás plátna je z pevné, antracitové polyesterové tkaniny s textilní hustotou 280 g/m2. Je odolná vůči vlivům prostředí, takže její barva zůstane i za jasného slunečního světla dlouho svěží a intenzivní. Také jí to dává dodatečnou ochranu před zašpiněním, protože prach se dokáže v této látce usadit jen velmi těžko a povrch je stíratelný.

Instalace boční markýzy Bari 318 je velmi jednoduchá a nevyžaduje dodatečné nákupy, všechny potřebné díly jsou součástí dodávky. Kazeta s plátnem se svisle našroubuje na zeď teras nebo balkonů s dvěma držáky, zatímco držící stojan je zakotven na požadovaném konci rolety pevnými kovovými hmoždinkami v podlaze.

Shrnutí: Boční markýza Blumfeldt je ideálním řešením pro všechny, kteří potřebují flexibilně použitelnou a vzhledově přitažlivou ochranu pro své relaxační útočiště. Rychlé rozvinutí, okamžitá pomoc proti všem druhům rušivých vlivů, jako je vítr, slunce nebo zvědavé pohledy. Stejně tak rychle clona také zmizí v držáku a umožní debatu se sousedy nebo požitek ze slunečních paprsků a jemného letního vánku.

Dostupné barvy v této velikosti: antracitová (produkt 10028015), krémově písková, krémově bílá (produkt 10028017)

Prosím, všimněte si i naše příslušenství pro připevnění boční markýzy na nerovné podklady a pro flexibilní montáž koncového sloupku.

Vlastnosti

 • Plátno je uloženo v nástěnné kazetě
 • Robustní skříňka, odolná proti povětrnostním vlivům pro dlouhou životnost
 • Šedé práškové lakování na všech kovových dílech pro snadné čištění a dodatečnou odolnost proti povětrnostním vlivům
 • Materiál držáku s plátnem a upevňovacího držáku: tvrzený nekorodující hliník
 • Materiál plátna: polyesterová tkanina s hustotou 280 g/m2
 • Umístění na pružinových hřídelích pro pevné napnutí tkaniny a snadné rolování
 • Dostupné příslušenství: hřebík pro upevnění koncového držáku v zemi (produkt 10028161)
 • Dostupné příslušenství: adaptérová deska pro upevnění na zem (produkt 10028020)
Produktové číslo: 10028016

Rozměry a technické podrobnosti

 • Rozměry hlavního držáku: 10 x 180 x 13 cm (Š x V x H)
 • Rozměry koncového držáku: 12 x 100 x 11 cm (Š x V x H)
 • Hmotnost: cca 9,7 kg

Co bylo posláno

 • 1 x hlavní držák
 • 1 x koncový držák
 • 2 x montážní sada na stěnu
 • 4 x M6 hmoždinka s kovovým rámem
 • 4 x upevňovací materiál
 • Manuál

Dodací podmínky

Zboží není na skladě a musí být doobjednáno.

Hodnocení zákazníků
16 hodnocení

K tomuto zboží ještě nikdo nenapsal recenzi.

Názory zákazníků z jiných zemí
Ověřená recenze 12/08/2022

Super Qualität, alles gut geklappt. Haben bereits die gleiche Markise gehabt und waren sehr zufrieden. Markise einer anderen Firma war in kürzester Zeit kaputt! Lieferung durch Paketdienst ein Tag später als angekündigt!

Skvělá kvalita, vše proběhlo v pořádku. Stejnou markýzu jsem již měl a byl jsem velmi spokojen. Markýza jiné společnosti se okamžitě rozbila! Doručení balíkovou službou o den později, než bylo avizováno!

Ověřená recenze 05/04/2022

Guter Artikel, alles wie beschrieben. ich wollte sogar noch einen zweiten nachbestellen. Leider war er aber in der Farbe beige nicht mehr lieferbar.

Dobré zboží, vše jak je popsáno. Dokonce jsem si chtěl objednat druhý. Bohužel již nebyl dostupný v béžové barvě.

Ověřená recenze 25/12/2020

Leichte Montage, toller Sichtschutz. Bisschen viel Zug drauf auf Rolloeinzug.

Snadná montáž, skvělá ochrana soukromí. Trochu moc zatáhněte za stahování rolety.

Ověřená recenze 06/09/2020

Sehr gutes Produkt ist das Geld wert hatte vorher ein günstigeres Produkt gekauft sehr unzufrieden mit der Ausführung. Es ist doch besser etwas mehr Geld auszugeben. Super danke

Velmi dobrý produkt za ty peníze, dříve jsem si koupil levnější produkt, velmi nespokojený s povrchovou úpravou. Je lepší utratit trochu více peněz. skvěle Děkuji

Ověřená recenze 28/06/2020

Plane hatte beim ersten Ausrollen schon Falten

Plachta měla při prvním rozvinutí záhyby

Ověřená recenze 06/05/2020

Montage und Funktion klappt super

Sestavení a funkce funguje skvěle

Ověřená recenze 22/12/2019

Sieht gut aus, funktionierte den ganzen Sommer sehr gut. Habe bereits die zweite Seitenmarkise von blumfeldt im Einsatz. Die letzte vor 2 Jahren gekauft. Stoff noch immer die Original-Farbe. Damit fällt die später bestellte Seitenmarkise nicht farblich auf. Montiere die Markisen im Winter ab. Bisher klare Empfehlung von mir

Vypadá dobře, celé léto fungovalo velmi dobře. Už používám druhou boční markýzu od blumfeldt. Poslední koupený před 2 lety. Látka stále v původní barvě. To znamená, že barva později objednané boční markýzy nevynikne. V zimě markýzy demontujte. Ode mě zatím jasné doporučení

Ověřená recenze 09/07/2018

Die Markise ist einfach zu montieren und hält einiges aus. Der Verkäufer ist sehr hilfsbereit und nett. Ich habe die Halterungen verschlampt und sie wurden prompt kostenlos nachgeliefert. Der Plan zur Montage ist in deutsch und für mich als Laien sehr verständlich. Mann kann da nichts falsch machen. Werde die Markise ein zweites mal kaufen, da sie den Wind super abhält. Einziges Manko, ich habe das am Boden montierte Gegenstück zum einhängen mit einem Gewindestangerl (6mm) am Steher von der Laube befestigt, da die Wellensteine im Boden nur gelegt und somit locker waren. Weiterhin 5 Sterne

Markýza se snadno montuje a vydrží hodně. Prodejce je velmi ochotný a milý. Ztratil jsem držáky a byly rychle a zdarma vyměněny. Plán montáže je v němčině a pro mě jako laika velmi srozumitelný. S tím nemůžete udělat chybu. Markýzu koupím podruhé, protože chrání před větrem. Jedinou nevýhodou bylo, že jsem protikus namontovaný na podlahu připevnil k altánku pomocí závitové tyče (6 mm), abych jej zavěsil, protože vlnité kameny byly pouze položeny v podlaze a byly tedy volné. Stále 5 hvězdiček

Ověřená recenze 10/07/2017

Diese Markisen möchten wir nicht mehr missen. Sie halten super Wind und Wetter ab, sind ein super klasse Sichtschutz und bestehen aus einem wirklich robusten Material. Wir haben den Haltepfosten (wie von anderen Nutzern vorgeschlagen), auf einer Steinplatte befestigt. Somit sind wir völlig frei auf welche Länge wir die Markisen ausziehen. Da stimmt einfach alles, vor allem im Vergleich zu anderen Produkten, eine günstige aber qualitativ hochwertige sehr gute Alternative.

Bez těchto markýz bychom se již neobešli. Zabraňují větru a počasí, jsou prvotřídní ochranou soukromí a jsou vyrobeny z opravdu robustního materiálu. Podpěrný sloupek jsme připevnili (jak navrhli ostatní uživatelé) na kamennou desku. Máme tedy zcela volnost, na jakou délku markýzy vysuneme. Všeho tak akorát, zvláště v porovnání s jinými produkty levná, ale kvalitní velmi dobrá alternativa.

Ověřená recenze 18/05/2017

Markise ist ihr Geld wert,Verarbeitung und Qualität sind in Ordnung. Bei der Herstellung bzw.bei der Säumung des Markisenstoffes sollte mehr wert darauf verwendet werden,dass der Stoff keine unnötigen Knicke bekommt.Diese sehen nicht so schön aus und stören das sonst gute Erscheinungsbild.Adapterplatte erfüllt ihren Zweck,ist gut verarbeitet und sollte eigentlich zum Zubehör der Markise geliefert werden.Ob sie den Preis rechtfertigt wage ich zu bezweifeln.

Markýza za ty peníze stojí, zpracování a kvalita jsou v pořádku. Při výrobě nebo lemování látky markýzy je třeba klást větší důraz na to, aby látka neměla žádné zbytečné záhyby, které nevypadají tak hezky a narušují jinak dobrý vzhled Příslušenství k markýze je dodáváno.Pochybuji, že odůvodňují cena.

Ověřená recenze 16/05/2017

Good quality product well made. Idea for blocking strong sun light or the neighbours . Would recommend and buy again.

Kvalitní výrobek dobře vyrobený. Nápad pro blokování silného slunečního světla nebo sousedů. Doporučuji a koupím znovu.

Ověřená recenze 24/04/2017

Die Markise macht einen sehr soliden und stabilen Eindruck, habe sie heute erst montiert. Montage war eigentlich einfach. Allerdings haben die Schraubendübel für den Steh-Pfosten nicht gepasst, in der Anleitung steht 6 mm Bohrloch, es sind aber 12 mm Dübel die auch nicht durch das Bohrloch des Standpfosten passen. Ich musste eigene Schrauben verwenden. Deshalb nur vier Sterne. Jetzt hoffe ich nur dass ich eine langfristige Freude habe!

Markýza působí velmi pevným a stabilním dojmem, právě dnes jsem ji namontoval. Montáž byla vlastně snadná. Nesedly však šroubovací hmoždinky pro stojný sloupek, v návodu se píše otvor 6 mm, ale jsou hmoždinky 12 mm, které se také nevejdou přes vyvrtaný otvor nosného sloupku. Musel jsem použít vlastní šrouby. Proto jen čtyři hvězdy. Teď jen doufám, že budu mít dlouhodobou radost!

Ověřená recenze 02/02/2017

Wertige Verarbeitung, strammer Federmechanismus, kräftiger Markisenstoff. Einfach zu befestigen, jedoch sind die mitgelieferten Schräubchen unterdimensioniert und die Dübel kein Markenprodukt. Ich musste beides aus eigenen Beständen ersetzen.

Kvalitní zpracování, pevný pružinový mechanismus, pevná látka markýzy. Snadná montáž, ale dodávané šrouby jsou poddimenzované a hmoždinky nejsou značkové výrobky. Obojí jsem musel vyměnit z vlastních zásob.

Ověřená recenze 02/02/2017

wir haben diese Markise für unsere Terrasse gekauft. Die Eigentliche Befestigung erfolgt nur als Wandmontage. Mit zwei zusätzlichen Standpfosten und Halteplatten ist der flexibe Eisatz an einem feri gewähltem Ort gewährleistet. Wie lange die Aufrollautomatik durchhält kann ich noch nicht sagen. nach dem ersten Augenschein ist die Markiese solider verarbeitet als mir bisher bekannte Billigprodukte (38- 60 EUR).

Koupili jsme tuto markýzu na naši terasu. Vlastní připevnění je pouze jako montáž na stěnu. Se dvěma přídavnými sloupky a montážními deskami je zaručeno flexibilní použití na volně zvoleném místě. Nedokážu říct, jak dlouho automatické srolování vydrží. markýza je na první pohled zpracována solidněji než levné produkty, které jsem doposud znal (38-60 EUR).

Ověřená recenze 07/08/2015

Sehr gute Lösung für meine Zwecke (Zwischen 2 Balkonstützen auf dem Balkongeländer). Leider musste ich die Wandhalterung separat bestellen, War nicht im Lieferumfang enthalten! Sonst hätte es 5 Sterne gegeben! Ich habe noch eine Halterung machen lassen, in die die Markise eingeführt wird. Damit wird ein vertikales verwinden der Markise, bei Wind, verhindert.(s.Fotos)

Pro mé účely velmi dobré řešení (mezi 2 balkónovými podpěrami na zábradlí balkónu). Bohužel jsem musel objednat držák na zeď zvlášť, nebyl součástí! Jinak by to bylo 5 hvězdiček! Nechal jsem si vyrobit i držák, do kterého se markýza vkládá. Tím se zabrání vertikálnímu kroucení markýzy ve větru.(viz fotografie)

Ověřená recenze 02/08/2015

Die Lieferung und der Aufbau der Seitenmarkise erfolgte ohne Probleme.Nach dem Aufbau und dem Auszug stellten wir fest,das die Markise sehr faltig und stellenweise schmutzig ist. Deshalb sendeten wir sie zurück und baten um Umtausch. Der Umtausch erfolgte nicht,so daß das Geld zurück überwiesen werden soll.Sobald das Geld auf dem Konto ist ,bestellen wir erneut. Die neue Markise ist einwandfrei der Aufbau schnell und leicht. Farblich stimmte sie mit der Bestellung überein.

Boční markýza byla dodána a nasazena bez problémů, po usazení a vysunutí jsme zjistili, že markýza je místy hodně pomačkaná a špinavá. Tak jsme je poslali zpět a požádali o výměnu. Výměna neproběhla, aby byly peníze převedeny zpět.Jakmile budou peníze na účtu, objednáme znovu. Nová markýza je bezvadná a rychle a snadno se staví. Barva odpovídala objednávce.