Stojan na kancelářské potřeby,stojan na propisovací tužky, 6 přihrádek, 25x12x18 cm, bambus
Stojan na kancelářské potřeby,stojan na propisovací tužky, 6 přihrádek, 25x12x18 cm, bambus
Stojan na kancelářské potřeby,stojan na propisovací tužky, 6 přihrádek, 25x12x18 cm, bambus
Stojan na kancelářské potřeby,stojan na propisovací tužky, 6 přihrádek, 25x12x18 cm, bambus
Stojan na kancelářské potřeby,stojan na propisovací tužky, 6 přihrádek, 25x12x18 cm, bambus
Stojan na kancelářské potřeby,stojan na propisovací tužky, 6 přihrádek, 25x12x18 cm, bambus

Stojan na kancelářské potřeby

25 cm plnící systém 600 g
329,00 Kč 699,00 Kč (s DPH)
Zboží není na skladě a musí být doobjednáno.
14 dní na vrácení

Základní informace

Organizační talent: praktický stojánek na kancelářské potřeby na psací stůl

Vše pěkně roztříděné: na tužky, gumy a jiné psací potřeby

Vše na svém místě: 6 různých přihrádek

Popis produktu

Nový psací stůl: tužky, pravítko, guma a kancelářské sponky jsou přehledně a uspořádaně roztříděné v moderním a praktickém organizéru od společnosti Klarstein bambuswald. V 6 malých přihrádkách můžete ideálně roztřídit všechny své pomůcky a vždy víte, kam sáhnout. To vám výrazně usnadní práci za psacím stolem. Stojan  má i praktickou ručku. Pořádky na homeofficee nebo na pracovním stole: jedním pohybem máte vše po ruce a stojan můžete pohodlně přenést i s jeho obsahem.

Nejen pořádek, ale i radost: přesně to přináší moderní stojan na kancelářské potřeby do vaší kanceláře. Díky němu je po ruce každý spis, máte pořádek v práci a zároveň překrásný doplněk, který už při pohledu na něj zvedne náladu.

Zákaz plastů v kanceláři nebo na vlastním psacím stole: udržitelný stojan  z bambusu od společnosti Klarstein bambuswald.

Zobrazit víc

Vlastnosti

 • praktický stojánek na kancelářské potřeby
 • udělá pořádek v kanceláři
 • se 6 různými přihrádkami
 • 100% bambus
 • nízká hmotnost
 • kompaktní velikost
 • moderní, jednoduchý design
Stojan na kancelářské potřeby,stojan na propisovací tužky, 6 přihrádek, 25x12x18 cm, bambus

Rozměry a technické podrobnosti

 • rozměry: cca 25 × 12 × 18 cm
 • rozměry složek: cca 8 × 11 × 7,5 cm
 • hmotnost: cca 600 g

Co bylo posláno

 • 1 × stojan na kancelářské potřeby

Dodací podmínky

Zboží není na skladě a musí být doobjednáno.

Hodnocení zákazníků

(18 hodnocení) Napište recenzi
K tomuto zboží ještě nikdo nenapsal recenzi.

Názory zákazníků z jiných zemí

Ověřená recenze

das produkt kam verzogen an, alle teile sind geleimt, nur dort, wo sich der boden löst, wurde halbherzig mit zwei klammern versucht, die optik zu retten. zu niedrig für die meisten stifte.

výrobek dorazil pokroucený, všechny díly slepené, jen tam, kde se sundává spodek, byl polovičatý pokus zachránit optiku dvěma sponami. příliš nízké pro většinu per.

Ověřená recenze

Die Kinder tragen ihn bequem herum zb zum Küchentisch. Da die Stifte nach Farben übersichtlich sortiert werden können und man nicht kramen muss, werden die guten Buntstifte bei uns wieder häufiger genutzt. Braucht zwar Platz und parkt daher auf dem Schreibtisch (und nicht mehr im Schrank), sieht aber gut aus.

Děti jej snadno přenesou například na kuchyňský stůl. Vzhledem k tomu, že propisky lze přehledně třídit podle barev a nemusíte se přehrabovat, jsou zde opět častěji ty dobré pastelky. Zabírá místo, a proto stojí na stole (a už ne ve skříni), ale vypadá dobře.

Ověřená recenze

Preis Leistung und Qualität gut. Für die Aufbewahrung von Stiften sind die Fächer jedoch zu flach. Stifte und Scheren stehen nicht anständig in den Fächern.

Dobrá hodnota za peníze a kvalitu. Přihrádky jsou však pro uložení kotců příliš mělké. Pera a nůžky v přihrádkách nestojí správně.

Ověřená recenze

Sehr gute Qualität

Velmi dobrá kvalita

Ověřená recenze

Alles Top...!!!

Vše skvělé...!!!

Ověřená recenze

Alles ok.

Všechno v pořádku.

Ověřená recenze

Endlich hat alles seinen Platz und alles ist griffbereit. Nie mehr ohne !!

Konečně má vše své místo a vše je na dosah. Nikdy více bez!!

Ověřená recenze

habe mich ja bewusst für so eine große Box entschieden und so habe ich jetzt alles schön zusammen. Die Box erfüllt also voll ihren Zweck... und sieht schön aus, da sie auch gut verarbeitet ist.

Udělal jsem vědomé rozhodnutí jít do tak velké krabice a teď mám vše pěkně pohromadě. Krabička tedy plně plní svůj účel... a vypadá pěkně, protože je také kvalitně zpracovaná.

Ověřená recenze

Ein Stifteutensilo für unsere bastelfreudige Tochter musste her , sie hat so viele Stifte und diese Plastik- oder Papierteile kippen immer um oder fassen nicht so viel Kram. Diese Kiste aus Bamus ist sehr robust, steht sicher, hat oben einen Griff zum Umstellen und zudem kann man sie später für was anderes nutzen. Ein gutes Produkt mit viel Stauraum für Stifte, Scheren, Klebe.... Preis ist 'etwas' hoch, aber ok. Lieferung erfolgte nach Plan.

Pro naši dceru, která miluje ruční práce, jsme museli najít pomůcku na propisky, má tolik propisek a tyto plastové nebo papírové části se vždy převrhnou nebo nedrží tolik věcí. Tato krabička z bambusu je velmi robustní, stojí bezpečně, má nahoře rukojeť pro přenášení a můžete ji později použít i na něco jiného. Dobrý produkt se spoustou úložného prostoru na pera, nůžky, lepidlo.... Cena je 'trochu' vysoká, ale ok. Dodávka proběhla podle plánu.

Ověřená recenze

Schreibtisch Organizer sehr schön, bequem zum Tragen. Verwenden es für Buntstifte, Filzstifte, Bastelsachen. Mein Sohn ist sehr zufrieden. Preis ist etwas Hoch, Qualität und Verarbeitung sehr gut.

Stolní organizér velmi krásný, pohodlný na přenášení. Použijte jej na pastelky, fixy, řemeslné potřeby. Můj syn je velmi šťastný. Cena je trochu vysoká, kvalita a zpracování velmi dobré.

Ověřená recenze

Schön gearbeiteter Artikel mit viel Stauraum.

Krásně zpracovaná věc s dostatkem úložného prostoru.

Ověřená recenze

Holds a lot of pens for the kids

Pojme spoustu propisek pro děti

Ověřená recenze

Habe die Box für die Malstifte meines Sohnes gekauft. Ist super zum Sortieren, aber die Stifte liegen ziemlich schräg, weil die Wände für die gängige Stiftegröße relativ niedrig sind. Verarbeitung ist tiptop.

Koupil jsem krabici na pastelky mého syna. Na třídění je to skvělé, ale kotce jsou spíše nahnuté, protože stěny jsou na běžnou velikost kotců poměrně nízké. Zpracování je na špičkové úrovni.

Ověřená recenze

Der kleine Schreibtischorganizer ist sehr schön, stabil, robust und erfüllt bei mir seinen Zweck. Allerdings nutze ich das Teil nicht als Schreibtischorganizer, sondern für Aufbewahrung und Transport meiner Gewürzmühlen (Chili, schwarzer Pfeffer , Weisser Pfeffer, Szechuanpfeffer, körniges Meersalz ) und einiger hoher schmaler Gewürzgläser .Ich bin sehr zufrieden . Genau so hatte ich mir das vorgestellt und gewünscht . Ich habe einige Zeit gesucht, um dann zum Glück den kleinen Organizer zu finden . Dank der Unterteilungen in je drei Fächer pro seite und dem praktischen Tragegriff kann ich den kleinen Organizer genau so nutzen, wie ich mir das gewünscht habe. Alles steht stabil während des Transportes, kein Glas kann umfallen und auf den Boden stürzen während des Transportes . Vom Serviertablett stürzte mir immer mal wieder vereinzelt ein Gewürzglas um und rollte dann davon ... Absturz mit Glasbruch auf den Boden vorprogrammiert, da ich das Tablett meist mit zwei Händen tragen muss . Mit dem Organizer sind meine Gewürzmühlen und -gläser vor Absturz geschützt und ich habe lange Freude daran , an den Gewürzmühlen und -gläsern und auch am wunderschönen nützlichen Bambus-organizer . Ich bin sehr zufrieden und freue mich jeden Tag über meine schöne Gewürzaufbewahrung .

Malý stolní organizér je moc krásný, stabilní, robustní a pro mě plní svůj účel. Část však nepoužívám jako stolní organizér, ale k uložení a přepravě mých mlýnků na koření (chili, černý pepř, bílý pepř, sečuánský pepř, zrnková mořská sůl) a některých vysokých úzkých kořenek. spokojený. Přesně tohle jsem si představoval a přál. Chvíli jsem hledal a naštěstí jsem našel malý organizér. Díky dělení na tři přihrádky na každé straně a praktickému uchu na přenášení mohu malý organizér používat přesně tak, jak si přeji. Vše je při přepravě stabilní, žádné sklo se nemůže při přepravě převrhnout a spadnout na zem. Čas od času mi koření spadla z podnosu a pak se odkutálela... Rozbití a rozbití sklenice o podlahu je nevyhnutelné, protože obvykle musím podnos přenášet dvěma rukama. S organizérem jsou moje mlýnky a dózy na koření chráněny před pádem a z mlýnků a dóz na koření a také z krásného užitečného bambusového organizéru jsem si užil dlouhou dobu. Jsem velmi spokojená a každý den se těším na svou krásnou zásobárnu koření.

Ověřená recenze

Genau das was ich gesucht habe, schlichter aber moderner Organizer in perfekter Aufteilung und Größe. Gute Verarbeitung und super Material.

Přesně to, co jsem hledal, jednoduchý, ale moderní organizér s perfektním uspořádáním a velikostí. Dobré zpracování a skvělý materiál.

Ověřená recenze

Ich habe den Stiftehalter für ein bisschen mehr Ordnung im Kinderzimmer bestellt. Mit seinen sechs Fächern bietet er genug Platz zum Sortieren verschiedener schreib- und Malutensilien. Das zeitlose Aussehen wird auch in zehn Jahren noch einen Platz im Zuhause finden lassen. Der Köcher ist gut verarbeitet und wirkt robust. Die Verpackung war sehr sparsam. Daumen hoch für Bestellvorgang, Produkt und Preis-Leistung!

Držák na pero jsem objednala pro trochu větší pořádek do dětského pokoje. Se svými šesti přihrádkami nabízí dostatek prostoru pro třídění různých psacích a malířských potřeb. Nadčasový vzhled si v domácnosti najde místo i za deset let. Toulec je dobře vyrobený a vypadá robustně. Balení bylo velmi ekonomické. Palec nahoru za proces objednávky, produkt a hodnotu za peníze!

Ověřená recenze

Ein tolles Produkt und wahrer Hingucker auf meinem Schreibtisch. Dieser Organizer macht richtig was her. Ich habe länger nach einer nachhaltigen und wirklich schönen Möglichkeit gesucht um meinen Schreibtisch zu gestalten und bin hier fündig geworden. Der Organizer kam sehr schnell an , ist super verpackt gewesen und hat eine tolle Verarbeitung. Vielen Dank

Skvělý produkt a opravdový poutač na mém stole. Tento organizér je opravdu rozdíl. Dlouho jsem hledal udržitelný a opravdu pěkný způsob, jak navrhnout svůj stůl, a našel jsem ho zde. Pořadatel dorazil velmi rychle, byl velmi dobře zabalen a má skvělý povrch. Díky moc

Ověřená recenze

Perfekte Qualität! Schaue es sehr gerne an und es fühlt sich gut an, sich für etwas Hochwertiges entschieden zu haben ;-)

Perfektní kvalita! Moc ráda se na to dívám a je fajn, že jsem si vybrala něco kvalitního ;-)

Zobrazit všechna hodnocení zákazníků Zobrazit méně hodnocení zákazníků