Držák na utěrky

1 139,00 Kč 1 399,00 Kč (s DPH)
 • 0
 • 42 cm
 • věšák na ručníky
Produktové číslo: 10038030
Držák na utěrky
1 139,00 Kč 1 399,00 Kč (s DPH)
Také dostupné v jiných stavech zboží
 • Koupit rozbalené
  U tohoto produktu se jedná o rozbalené zboží nebo o zboží s lehčím poškozením obalu. Plná funkčnost produktu byla prověřena. Nabízíme záruku 3 roky.
  890,00 Kč 1 399,00 Kč
 • Koupit s lehkými stopami opotřebení
  Zboží, které bylo zákazníkem otestováno nebo krátce používáno. Na produktu jsou jen lehké stopy opotřebení jako škrábance nebo poškození krabice / vnějšího balení. Produkt má všechny původní funkce a byl otestován v provozu. Nabízíme záruku 3 roky.
  840,00 Kč 1 399,00 Kč
 • Poslední kusy na skladě - rychle objednejte! Poslední kusy na skladě - rychle objednejte!
 • Dodací lhůta: 5 - 7 pracovních dní Dodací lhůta: 5 - 7 pracovních dní
 • Expresní doručení
 • 14 dní na vrácení
 • Doprava zdarma nad 1 260 Kč Doručení zdarma při platbě kartou nebo bankovním převodem

Základní informace

 • Suché a nepokrčené: moderní držák na ručníky s designovým vzhledem

 • Prostorově úsporný: 3 tyče na malé i velké osušky

 • Krásná posloupnost: praktická konstrukce ve více úrovních pro maximální pohodlí

Popis produktu

Kdo to by neznal? Ručník vždy překáží nebo nemůže pořádně vyschnout, pokud visí přes okraj vany nebo je prověšení na ohřívači. S tím je teď konec, protože díky držáku na ručníky Klarstein bambuswald můžete své ručníky dokonale rozprostřít a vysušit. Stojan na ručníky je kromě toho pastvou pro oči: má hranatou konstrukci a je vyroben z pravého bambusu, díky čemuž vypadá jako designérský kousek do koupelny.

Specialita: jedinečný víceúrovňový vzhled! 3 různé tyče na ručníky do sebe přesně zapadají a vytvářejí stojan na ručníky, který je spojen pomocí obdélníkového stojanu. Je na něm dost místa na malé i velké osušky. Můžete je ideálně rozprostřít, což znamená, že rychle vyschnou a nezmačkají se. Různé výšky tyčí nejen vytvářejí sofistikovaný postupně stoupající vzhled, ale také se postarají o pohodlí. Zavěšené osušky totiž dosáhne pohodlně jediným pohybem. Oblé boční lišty se postarají nejen o stabilitu konstrukce, nabízejí také prostor na zavěšení dalších koupelnových doplňků.

Hranatý jako designérský kousek s industriálním vzhledem: exkluzivní držák na ručníky od společnosti Klarstein bambuswald perfektně vysuší osušky a z  koupelny nebo obýváku udělá moderní místo.

Vlastnosti

 • materiál: 100% bambus
 • moderní každodenní pomocník
 • praktický sušák na ručníky
 • bez krčení a rychlé sušení
 • na několik osušek
 • 3 různé výšky tyčí
 • mimořádně stabilní konstrukce
 • designérský vzhled
 • hranatý design s rovným liniemi
 • velmi kvalitní a s dlouhou životností
Produktové číslo: 10038030

Rozměry a technické podrobnosti

 • celkové rozměry: cca 42 x 80 x 24 cm (Š × V × H)
 • výška horní tyče: cca 80 cm
 • výška střední tyče: cca 70 cm
 • výška spodní tyče: cca 60 cm
 • hmotnost: cca 10 kg

Co bylo posláno

 • 1 × držák na ručníky

Dodací podmínky

Poslední kusy na skladě - rychle objednejte!

Dodací lhůta: 5 - 7 pracovních dní

Hodnocení zákazníků
17 hodnocení

K tomuto zboží ještě nikdo nenapsal recenzi.

Názory zákazníků z jiných zemí
Ověřená recenze 12/10/2022

Sehr schick, allerdings sollte man genügend Platz dafür haben

Velmi šik, ale měli byste na to mít dostatek prostoru

Ověřená recenze 14/06/2022

Zusammengebaut, in die entsprechende Nische gestellt, läuft. Wirkt stabil und qualitativ hochwertig. Ich bin komplett zufrieden.

Sestaveno, umístěno do příslušného výklenku, běží. Působí stabilně a kvalitně. Jsem naprosto spokojený.

Ověřená recenze 15/03/2022

Teile sind qualitativ schlecht verarbeitet. Ist keine klare Kaufempfehlung.

Díly jsou nekvalitní. Není to jasné doporučení k nákupu.

Ověřená recenze 13/02/2022

Wir haben diesen Handtuchhalter bestellt, bereits im Wissen, dass diese Halterungen hier klein ausfallen. Auf den Bildern bei diesem und ähnlichen Handtuchhaltern wirkt es trotzdem so, als ob ein mittelgroßes Handtuch gut Platz hätte - in Wahrheit passt hier nur ein kleines Handtuch pro Halter drauf. Insgesamt also ein schöner Handtuchhalter für 3 kleine Handtücher (Hände abtrocknen) geeignet.

Objednali jsme tento držák na ručníky již s vědomím, že tyto držáky jsou malé. Na obrázcích tohoto a podobných držáků na ručníky to stále vypadá, jako by tam bylo dost místa pro středně velký ručník - ve skutečnosti se na něj vejde jen jeden malý ručník na kolejnici. Takže celkově pěkný držák na ručníky na 3 malé ručníky (na osušení rukou) vhodný.

Ověřená recenze 31/10/2021

Haben den Handtuchhalter umfunktioniert in einen Herrendiener für den nicht genug Platz vorhanden war. Passt super in unser Schlafzimmer in eine kleine Ecke, stört nicht und erfüllt den gewünschten Zweck.

Přeměnil věšák na ručníky na komorníka, pro který nebylo dost místa. Skvěle se hodí do malého rohu naší ložnice, nepřekáží a slouží zamýšlenému účelu.

Ověřená recenze 20/04/2021

Das Produckt trifft optisch und funktionell die Erwartungen. An einem Bauteil war etwas Holz abgesplittert. Deshalb gebe ich einen Punkt weniger.

Výrobek splňuje očekávání vizuálně i funkčně. Nějaké dřevo se odlomilo od jedné součásti. Proto dávám o bod méně.

Ověřená recenze 14/04/2021

Qualität und Preis top

Kvalita a cena top

Ověřená recenze 16/03/2021

Schnelle, sehr schnelle Lieferung. Aufbau einfach, gute Beschreibung dabei, sieht gut aus. Sollte Bambus weisse Flecken kriegen wg Feuchtigkeit, geht es mit Olivenöl super weg

Rychlé, velmi rychlé dodání. Jednoduchá montáž, dobrý popis součástí, vypadá dobře. Pokud bambus tvoří bílé skvrny kvůli vlhkosti, olivový olej je skvělý způsob, jak je odstranit

Ověřená recenze 17/01/2021

Ich habe mich für dieses Produkt entschieden, weil es so klein ist. Die Verarbeitung könnte etwas besser sein. Z.B. besser vorgebohrte Löcher oder Unterlegscheiben zum besseren festziehen. Zuerst dachte ich, dass zwei runde Stangen fehlen, aber dann ist der Groschen doch noch gefallen: sie müssen durch die Stange gesteckt werden,also braucht man nicht 4, sondern nur 2. Das ist auf der Anleitung nicht so gut zu sehen. Die Standfestigkeit ist etwas dürftig, aber er hält die Sachen. Beim zusammenschauben ist mir eine Stange gesplittert. Fazit: Ganz ok für den Preis

Tento produkt jsem si vybral, protože je tak malý. Zpracování by mohlo být trochu lepší. Např. lépe předvrtané otvory nebo podložky pro lepší utažení. Nejdřív jsem si myslel, že chybí dvě kulaté tyče, ale pak groš spadl: musí se prostrčit tyčí, takže nepotřebujete 4, ale jen 2. Návod to moc neukazuje. Stabilita je trochu špatná, ale drží věci. Když jsem to dával dohromady, zlomil se prut. Závěr: Za tu cenu celkem v pořádku

Ověřená recenze 12/01/2021

Der Ständer ist schön und stabil. Die Löcher waren zu klein, sodaß der Aufbau tatsächlich ein kleinerer Akt war.

Stojan je pěkný a stabilní. Díry byly příliš malé, takže stavba byla ve skutečnosti drobným úkonem.

Ověřená recenze 03/01/2021

Hübsches Deko-Element. Am Holz ist nichts auszusetzen, allerdings hatte ich durchaus Schwierigkeiten die Schrauben händisch einzudrehen. Mit einem Akku-Schrauber dürfte das aber kein Problem sein. Sehr schwere Gegenstände sollte man dem Handtuchhalter vielleicht nicht zumuten, Kleidung, Handtücher, etc. geht aber problemlos.

Pěkný dekorativní prvek. Dřevo nemá chybu, ale šrouby jsem ručně zašrouboval docela špatně. S akumulátorovým šroubovákem by to neměl být problém. Od držáku na ručníky byste snad neměli očekávat velmi těžké předměty, ale oblečení, ručníky atd. nejsou problém.

Ověřená recenze 03/01/2021

Der Bambus Handuchhalter ist ideal für kleine Badezimmer mit wenig Platz. Er sieht schön aus auch weil er aus Bambus ist. Ist er erst einmal zusammen geschraubt ist alles ok. Aber die Schrauben gehen nicht so gut rein hatte etwas Probleme evtl für ein Profi leichter. Aber hat meine Erwartungen erfüllt.

Bambusový držák na ručníky je ideální do malých koupelen s malým prostorem. Pěkně vypadá i proto, že je vyrobena z bambusu. Jakmile se to sešroubuje, je vše v pořádku. Ale šrouby nejdou tak dobře, nějaké problémy možná jednodušší pro profesionála. Ale splnil mé očekávání.

Ověřená recenze 04/03/2020

Praktischer, kleiner Handtuchhalter. Die Montage war einfach und selbsterklärend.

Praktický, malý držák na ručník. Instalace byla snadná a srozumitelná.

Ověřená recenze 18/02/2020

Schnell und unkompliziert aufbaubar.

Lze rychle a snadno nastavit.

Ověřená recenze 08/02/2020

Der Handtuchhalter sieht sehr schick und Wertigkeit aus. Er ist jedoch keine 82cm hoch wie in der Beschreibung steht!

Držák na ručník vypadá velmi šik a hodnotně. Není však vysoký 82 cm, jak uvádí popis!

Ověřená recenze 23/01/2020

Der Handtuchhalter kam gut verpackt an mit einer entsprechenden Aufbauanleitung. Ehrlich gesagt kommt man aber auch gut ohne die Anleitung zurecht, letztlich gibt es nicht viele Möglichkeiten den Handtuchständer zusammenzubauen. Man braucht etwa Kraft für die Schrauben (ich habe das Produkt als Frau zusammengebaut ;-) ). Es ist alles stabil, was ich anfänglich ehrlich bezweifelt hatte. Durch die natürliche Holzoptik sieht er auch sehr schön aus. Wir haben sämtlich Badmöbel auf Bambus umgestellt. Der Umwelt zu Liebe wollten wir auf Plastik verzichten. Alles Top!

Věšák na ručníky přišel dobře zabalený s montážním návodem. Upřímně řečeno, i bez návodu se dobře obejdete, nakonec není mnoho způsobů, jak stojánek na ručníky sestavit. Na šrouby potřebujete nějakou sílu (výrobek jsem montovala jako žena ;-) ). Vše je stabilní, o čemž jsem ze začátku upřímně pochyboval. Díky přírodnímu vzhledu dřeva vypadá velmi pěkně. Veškerý koupelnový nábytek jsme vyměnili za bambusový. Kvůli životnímu prostředí jsme se chtěli obejít bez plastu. Všechno perfektní!

Ověřená recenze 10/01/2020

Der Handtuchständer kam zeitlich wie erwartet bei uns an. Die Montage war einfach und das Holz sieht wirklich schön und hochwertig aus. Die höchste Handtuchleiste ist für unser Waschbecken leider noch immer etwas niedrig - es hilft also, die Maße zu beachten. Wir haben ihn daher in einer Ecke im Badezimmer platziert, wo er sehr dekorativ aussieht. Alles in allem sind wir sehr zufrieden damit.

Stojan na ručníky dorazil včas podle očekávání. Montáž byla snadná a dřevo vypadá opravdu pěkně a kvalitně. Bohužel nejvyšší věšák na ručníky je u našeho umyvadla stále trochu nízký - proto pomáhá věnovat pozornost rozměrům. Umístili jsme ji proto do rohu koupelny, kde působí velmi dekorativně. Celkově z toho máme velkou radost.