Glaswerk Hermatige, dózy na uzeniny se skleněným krytem, sada 2 kusů, borosilikátové sklo, bambusová prkénko
Glaswerk Hermatige, dózy na uzeniny se skleněným krytem, sada 2 kusů, borosilikátové sklo, bambusová prkénko
Glaswerk Hermatige, dózy na uzeniny se skleněným krytem, sada 2 kusů, borosilikátové sklo, bambusová prkénko
Glaswerk Hermatige, dózy na uzeniny se skleněným krytem, sada 2 kusů, borosilikátové sklo, bambusová prkénko
Glaswerk Hermatige, dózy na uzeniny se skleněným krytem, sada 2 kusů, borosilikátové sklo, bambusová prkénko
Glaswerk Hermatige, dózy na uzeniny se skleněným krytem, sada 2 kusů, borosilikátové sklo, bambusová prkénko
Glaswerk Hermatige, dózy na uzeniny se skleněným krytem, sada 2 kusů, borosilikátové sklo, bambusová prkénko

Glaswerk Hermatige dózy na uzeniny

Krabička na uzeniny Čiré sklo
609,00 Kč 1 099,00 Kč (s DPH)

Glaswerk Hermatige dózy na uzeniny

609,00 Kč 1 099,00 Kč (s DPH)
Ihned k dodání. Dodací lhůta: 5 - 7 pracovních dní
14 dní na vrácení

Základní informace

Zvláštní kouzlo: tvarově krásné servírovací desky se skleněnými kryty pro snadné podávání a skladování uzenin

Kvalitní: servírovací talíře vyrobené z vzácného bambusu a kryt z nerozbitného borosilikátového skla

Praktická a pohodlná: po jídle se skleněné kryty jednoduše položí zpět na desku a následně je lze odložit do chladničky

Popis produktu

Praktické, pohodlné a přírodní: dózy na uzeniny Hermatige od společnosti Klarstein jsou tvarově krásné servírovací talíře se skleněnými kryty.

Ať už k snídani, nebo na večeři se servírovacími dózami od společnosti Klarstein tvůj výběr uzenin bude vypadat na zakousnutí při každém chodu. Desky z bambusového dřeva s rozměrem 28 x 18 cm nabízí dostatek prostoru na vlastní aranžmá klobásy, sýra, zeleniny nebo ovoce. Skleněné kryty jsou vyrobeny z nerozbitného borosilikátového skla a je odolný proti teplu a chladu. Desky jsou vyrobeny ze vzácného bambusového dřeva. Díky své mimořádné tvrdosti se bambusové servírovací talíře perfektně hodí i jako prkénka na krájení klobásy, sýra, zeleniny nebo chleba. Na deskách tedy můžeš bez problémů nakrájet klobásu, sýr, zeleninu nebo chléb. Po jídle stačí jen kryty nasadit zpět na desky a díky speciálnímu designu můžeš všechno naskládat na sebe zpět do chladničky. Transparentní kryty umožňují mít vždy optimální přehled o výběru jídla.

Skleněné kryty se dají bez problémů vyčistit v myčce nádobí. Pro dlouhodobou ochranu dřeva se doporučuje servírovací talíře oplachovat ručně.

Bez plastů, odolná a s krásným tvarem: se servírovacími dózami Hermatige  od společnosti Klarstein bude mít každé jídlo u stolu zvláštní kouzlo.

Zobrazit víc

Vlastnosti

 • materiál: borosilikátové sklo a bambusové dřevo
 • bez plastu
 • dózy se dají na sebe ukládat
 • 2 v 1: servírovací desky a desky na krájení
 • nerozbitné
 • jednoduchá manipulace
 • kryty vhodné do myčky
 • přírodní materiály
 • objem 1 litr
Glaswerk Hermatige, dózy na uzeniny se skleněným krytem, sada 2 kusů, borosilikátové sklo, bambusová prkénko

Rozměry a technické podrobnosti

 • rozměry: cca 28 x 6 x 18 cm (Š x V x H)
 • rozměry desky: cca 28 x 2 x 18 cm (Š x V x H)
 • výška krytu: 4 cm
 • hmotnost každé dozy: cca 1 kg

Co bylo posláno

 • 2 × bambusová deska
 • 2 × skleněný kryt
 • 1 × leták (německý jazyk)

Dodací podmínky

Ihned k dodání. Dodací lhůta: 5 - 7 pracovních dní

Hodnocení zákazníků

(18 hodnocení) Napište recenzi
K tomuto zboží ještě nikdo nenapsal recenzi.

Názory zákazníků z jiných zemí

Ověřená recenze

Das Brett verbiegt sich nach einiger Zeit und der Deckel kann nur noch lose draufgelegt werden. Nach einiger Zeit hatte ich auch Schimmelbildung am Holz. Um das Risiko erneuter Schimmelbildung zu reduzieren, habe ich das Ganze umgedreht: Der Glasdeckel dient als Schale und das Brett als Deckel. Mit ein paar Gumminoppen außen am Glas steht das auch sicher. Beim Brett besteht Verbesserungsbedarf. Bspw. könnte die Rille für den Glasdeckel breiter sein, damit es auch dann noch schließt, wenn das Brett verbogen ist.

Deska se po chvíli prohne a víko na ni lze položit pouze volně. Po čase jsem měl na dřevě i plíseň. Abych snížil riziko opětovného růstu plísní, celé jsem to otočil: skleněná poklice slouží jako miska a deska jako poklička. S několika gumovými výstupky na vnější straně skla je to také bezpečné. Deska potřebuje zlepšení. Například drážka pro skleněné víko by mohla být širší, aby se při ohýbání desky stále zavírala.

Ověřená recenze

Schönes klassisches Produkt. Erfüllt 100% all die Herausforderungen. Auch das Holz verzieht oder gar spaltet sich nicht. Der Glasaufsatz passt perfekt. Auch nach vielfacher Verwendung und Reinigung. Der Preis ist etwas hmmm hoch aber für das Produkt noch passabel. Optisch ein schöner Hingucker am Frühstückstisch.

Pěkný klasický výrobek. Dokončete všechny výzvy na 100%. Dřevo se nekroutí a dokonce ani neštípe. Skleněný nástavec perfektně sedí. I po opakovaném použití a čištění. Cena je trochu hmmm vysoká, ale pro produkt stále přijatelná. Pěkný poutač u snídaňového stolu.

Ověřená recenze

Die Box ist wirklich sehr schön und gut verarbeitet. Mir war wichtig, dass die Kuppel aus Echtglas ist. Das Bambus sieht auch sehr schön aus und ist einfach zu reinigen. Auf der Unterseite sind auch nochmal Aushöhlungen, damit man auch mehrere Boxen stabil aufeinander Stapeln kann. Alles in allem ein sehr qualitatives und gut durchdachtes Produkt

Krabička je opravdu krásná a kvalitně zpracovaná. Bylo pro mě důležité, aby kopule byla vyrobena ze skutečného skla. Bambus také vypadá velmi pěkně a snadno se čistí. Na spodní straně jsou také dutiny, takže můžete na sebe naskládat několik krabic. Celkově velmi kvalitní a promyšlený produkt

Ověřená recenze

Glaswerk rühmt sich damit 5 Sterne Produkte zu liefern, dem kann ich mich nicht anschliessen. Der Glasdeckel ist zu robust ausgeführt und gleichzeitig schwer zu greifen, des weiteren ist der Guss ungleichmäßig und zeigt Riffel. Das Holz ist an den Außenkanten leicht entgratet, alle Innenkanten nicht und sind recht scharfkantig. Das Volumen für Wurst und/oder Käse ist leider nur minimal und reicht gerade einmal für eine Handvoll Scheiben. Eine gewöhnlich große Salami oder ein Stück Weichkäse lässt den Deckel bereits offen stehen. Dieses Produkt hat insgesamt keinen guten Eindruck bei mir hinterlassen. Sehr ähnliche Produkte mit chinesischem Aufdruck gibt es für etwas weniger Geld. Insofern liegt der Verdacht nahe, das es sich hier nur um ein deutsch gegabeltes Produkt handelt, um den hohen Preis zu rechtfertigen.

Glaswerk se pyšní dodáváním 5hvězdičkových produktů, s tím nemohu souhlasit. Skleněné víko je příliš robustní a zároveň špatně uchopitelné a odlitek je nerovný a vlní se. Dřevo je na vnějších hranách mírně odjehlováno, všechny vnitřní hrany nejsou a jsou dost ostré. Bohužel objem na klobásu a/nebo sýr je minimální a stačí tak akorát na hrst plátků. Obvykle velký salám nebo kus měkkého sýra už nechává víko otevřené. Celkově na mě tento produkt nezanechal dobrý dojem. Velmi podobné produkty s čínským potiskem jsou dostupné za o něco méně peněz. V tomto ohledu vyvstává podezření, že se jedná pouze o německy vidlicový produkt, který má ospravedlnit vysokou cenu.

Ověřená recenze

Lieferung und Verpackung top. Endlich kein Plastik mehr! Durch den Glasdeckel auch eine gute Übersicht vom vorhandenen Aufschnitt! Somit wird weniger weggeschmissen! In Plastikdosen schimmelte so ab und an vergessene, nicht mehr Sichtbares vor sich hin. Macht sich durch die Holzplatte auch gut auf dem gedeckten Tisch. Eine etwas größere Aufschnittbox ins Programm aufzunehmen wäre m.E. sinnvoll!

Doručení a balení skvělé. Konečně už žádný plast! Skleněná poklice také poskytuje dobrý přehled o dostupných uzenin! Méně se tedy vyhazuje! V plastových dózách čas od času plesniví zapomenuté a již neviditelné věci. Díky dřevěné desce vypadá dobře i na prostřeném stole. Dle mého názoru by dávalo smysl zařadit do programu o něco větší box na uzeniny!

Ověřená recenze

Ich war zuerst super zufrieden und freute mich diesen Artikel gekauft zu haben. Endlich keine Alu-oder Frischhaltefolie mehr benutzen zu müssen. Man kann Wurst und Käse auf den Holzbrettchen anrichten und dann abgedeckt mit dem schweren Glasdeckel direkt in den Kühlschrank stellen. Der Aufschnitt hielt sich hervorragend frisch und bekam keine trockene Ränder. Allerdings sah man nach einigen Tagen einen Riss im Holz. Das Brett fing an sich zu biegen. Leider lag dadurch der Glasdeckel nicht mehr komplett auf. Das Ergebnis davon war, dass Wurst und Käse auch wieder trockene Ränder bekamen. Ich bin im Umgang mit Holz durchaus erfahren und kann eine unsachgemäße Verwendung und Pflege ausschließen. Schade.

Zpočátku jsem byl maximálně spokojený a rád, že jsem si toto zboží koupil. Konečně už není potřeba používat hliník nebo přilnavou fólii. Klobásu a sýr lze naaranžovat na dřevěná prkna a poté je přikrýt těžkým skleněným víkem a umístit přímo do lednice. Uzeniny zůstaly čerstvé a neměly suché okraje. Po pár dnech však bylo ve dřevě vidět prasknutí. Deska se začala ohýbat. Bohužel skleněné víko už nebylo úplně nasazené. Výsledkem toho bylo, že klobása a sýr dostaly opět suché okraje. Se dřevem mám poměrně zkušenosti a mohu vyloučit nevhodné použití a péči. Škoda.

Ověřená recenze

It would have been 5 stars if they would have thought about how to open the lid. The lid has no holds and it is sometimes triky to lift it. It becomes very uncomfortable as very often you need both hands and even you need to turn the whole thing to one side to be able to hold the lid. It is a pity cause the quality was impressive. With a small knob-shaped grip or small groove on the side it could have been solved

Bylo by to 5 hvězdiček, kdyby přemýšleli o tom, jak otevřít víko. Víko nemá žádné úchyty a někdy je složité ho zvednout. Stává se to velmi nepohodlné, protože velmi často potřebujete obě ruce a dokonce musíte celou věc otočit na jednu stranu, abyste mohli držet víko. Je to škoda, protože kvalita byla působivá. S malým úchopem ve tvaru knoflíku nebo malým žlábkem na boku to šlo vyřešit

Ověřená recenze

Oberflächlich hübsch anzusehen. Sind heute erst geliefert worden, daher kann ich zur langfristigen Nutzung noch nichts sagen. Qualität eher so lala. Holz in der Einkerbung ist bereits gesplittert, das Glas weist unregelmäßige Strukturen auf (s.Fotos) Leider hat sich die Verpackung nicht öffnen lassen ohne sie einzureißen. Daher werde ich die Dosen wohl behalten und sie nicht zurück senden. Würde sie aber nicht empfehlen und nicht noch einmal kaufen.

Povrchně pěkné na pohled. Dostal jsem ho dnes, takže o dlouhodobém užívání zatím nemohu nic říct. Kvalita spíše tak-tak. Dřevo v prohlubni se již rozštíplo, sklo má nepravidelné struktury (viz foto) Bohužel obal nešel otevřít bez roztržení. Plechovky si tedy asi nechám a nebudu je posílat zpět. Nicméně nedoporučuji a znovu nekoupím.

Ověřená recenze

Ist wirklich nur für Aufschnitt geeignet, da ganze Käsestücke nicht drunter passen. Glasdeckel lässt sich wegen fehlender Griffmulde schlecht anheben und draufsetzen.

Hodí se opravdu jen na uzeniny, protože se pod ně nevejdou celé kousky sýra. Skleněné víko se obtížně zvedá a nasazuje kvůli chybějícímu zapuštěnému úchopu.

Ověřená recenze

Für mehr Sorten Wurst oder Käse ist es ein bisschen zu klein. Ich bestelle mir noch Größere. Das Holz sollte man vor Gebrauch gut ein ölen, damit es sich nicht verformt. Hat bei mir geklappt . Ich bin ganz zu Frieden. Warten wir mal die Zeit ab.

Na více druhů uzenin nebo sýrů je trochu málo. Objednám větší. Dřevo by mělo být před použitím dobře naolejováno, aby se nedeformovalo. Pracoval pro mě. Jsem celkem v klidu. Počkejme si a uvidíme.

Ověřená recenze

Eigentlich eine tolle Box. Nur schade, dass das Holz nach kurzer Zeit bereits einen Riss bekommt.

Vlastně skvělá krabička. Jen je škoda, že dřevo po krátké době praská.

Ověřená recenze

Auf der Suche nach einer kunststofffreien Lösung für die Aufschnittaufbewahrung gefiel uns dieses Produkt bei unserer Recherche am besten. In der Praxis empfinden wir die Größe für einen 4-Personenhaushalt (davon zwei kleine Kinder) als gerade ausreichend. Optisch sehr schön und sie lassen sich wirklich rutschsicher stapeln. Auch wir empfinden die Handhabung des Deckels mangels Henkel ebenfalls als verbesserungs-wünschenswert. Optisch eine super Lösung und auch die Reinigung ist für uns alltagstauglich und ich empfehle diesen Artikel gerne.

Hledali jsme řešení bez plastů pro skladování za studena, tento produkt se nám během našeho výzkumu líbil nejvíce. V praxi se nám zdá velikost pro 4člennou domácnost (včetně dvou malých dětí) tak akorát dostačující. Vypadají moc hezky a dají se skládat opravdu protiskluzově. Také máme pocit, že manipulace s víkem by se mohla zlepšit kvůli chybějící rukojeti. Vizuálně skvělé řešení a úklid se nám hodí i do běžného života a tento článek rád doporučuji.

Ověřená recenze

Schön dennoch bieten die Dosen wenig Platz Wir nutzen die schon etwas dennoch hat ein Brett jetzt schon einen Riss das reinigen nur mit Spülmittel und Wasser reicht nicht aus ich hab mir Spezial Mittel kaufen müssen Die glas dicke könnte schmaler sein der Glas Deckel ist 3 mal so schwer wie das Brett Alles in allem mittelmäßig

Pěkné, ale plechovky nabízejí málo místa Trochu je používáme, ale jedna deska už má prasklinu čištění jen saponátem a vodou nestačí Musel jsem koupit speciální prostředky Tloušťka skla by mohla být užší skleněná víko je 3x velký těžký jako deska Celkově průměrný

Ověřená recenze

Heavy and sturdy glass top with a light weight bamboo base. The size could use an increase to double as a cheese board or maybe another version.

Těžká a pevná skleněná deska s lehkou bambusovou základnou. Velikost by se dala zvětšit na dvojnásobek jako sýrová deska nebo možná jiná verze.

Ověřená recenze

Die Aufschnittboxen gefallen uns serh gut, vor allem, da komplett auf Plastik verzchtet worden ist. Einen Punkt Abzug gbt es, da sie doch recht teuer sind, und sie etwas höher sein könnten, einige Wurstsorten passen am Stück leider nicht hinein, wenn der Deckel abschließen soll.

Opravdu se nám líbí uzeniny, zejména proto, že vůbec nepoužívají plast. Je tam srážka bodu, protože jsou docela drahé a mohly by být o něco vyšší, bohužel některé druhy klobás se nevejdou v jednom kuse, pokud se má zavírat víko.

Ověřená recenze

Der Artikel ist genauso wie beschrieben. Jedoch lässt sich der Glasdeckel nicht so gut abheben. Er hat keine Griffe oder Angerauchte Stellen. Das Stapeln geht ohne Problem. Die Hauptursache für die "Drei Sterne Bewertung" ist jedoch die Tatsache, dass innerhalb kürzester Zeit, das Basisbrett einen Spalt bekommen hat. Ich habe zwei Aufschnittboxen bestellt und bei beiden trat dieser Riss auf. Die Bretter habe ich natürlich nur von Hand gespült. Schade, die Grundidee und das Design sind gut (bis auf die fehlenden Griffe).

Zboží je přesně podle popisu. Skleněné víko však nelze tak snadno sundat. Nemá žádné kliky ani zakouřená místa. Stohování není problém. Hlavním důvodem „tříhvězdičkového hodnocení“ je však skutečnost, že základní deska dostala mezeru během velmi krátké doby. Objednal jsem dvě krabice na kráječe a obě měly tuto prasklinu. Desky jsem samozřejmě myl pouze ručně. Škoda, základní myšlenka i provedení jsou dobré (až na chybějící madla).

Ověřená recenze

Sieht toll aus. Auch der Kontakt aufgrund Fragen zur Pflege war sehr nett und eine Antwort kam direkt am nächsten Tag mit ausführlichen Antworten zu meinen Fragen. Eine kleine „Eingriffmulde“, Riffelungen für besseren Halt oder ähnliches wäre schön und einfacher für die Handhabung. Ich nehme aufgrund der Breite und des Gewichts vorsichtshalber zwei Hände, bevor er mir aus der Hand rutscht. :) Aber das ist alles Gewöhnungssache und bei meinem Mann geht es auch mit einer Hand:) Ich finde es super, dass darauf geschnitten werden darf um ein Stück vom Weichkäse oder Rinde abzuschneiden. Auch schnell mal als Frühstücksbrett genutzt. Das spart mir Zeit und herkömmliche Kunststoff-Aufschnittdosen darf man es ja eh nicht. Wie auf dem Bild im der Anzeige auch schnell ein paar Gurken drauf ins am nächsten Tag aus dem Kühlschrank sieht es perfekt hergerichtet aus. Vom Platz her finde ich sie passt so viel wie in Tupperdosen auch. Nimmt auch nicht mehr im Kühlschrank an Platz weg. Es sei denn natürlich, es werden Mengen an Aufschnitt gelagert und hatte vorher eine 4er Stapeldose. Das passt dann nicht mehr übereinander. Ich werde mir weitere kaufen!!! Danke für das tolle Produkt

Vypadá skvěle. Kontakt s dotazy ohledně péče byl také velmi milý a odpověď přišla hned druhý den s podrobnými odpověďmi na mé otázky. Malá „rukojeť“, žebrování pro lepší úchop nebo podobně by se hodilo a snáze ovládalo. Kvůli šířce a váze používám pro jistotu dvě ruce, než mi to vyklouzne z ruky. :) Ale to je všechno o zvyku a manžel to zvládne jednou rukou taky :) Myslím, že je skvělé, že se na něm dá krájet a odříznout si kousek měkkého sýra nebo kůru. Rychle se také používá jako snídaňová tabule. To mi šetří čas a stejně byste neměli používat konvenční plastové uzeniny. Jak je na obrázku v reklamě, pár okurek na to rychle a druhý den z lednice to vypadá perfektně připravené. Co se týče prostoru, myslím, že se tam vejde stejně jako v Tupperware. Nezabere ani místo v lednici. Pokud samozřejmě není skladováno množství uzenin a předtím byla skladována plechovka po 4 baleních. Pak už to k sobě nepasuje. Koupím další!!! Děkuji za skvělý produkt

Ověřená recenze

Eine Dose aus Glas hat es in den Kriterien Handlichkeit aufgrund des Gewichtes und Stapelbarkeit nicht leicht gegen die leichten und praktischen Kunstoffdosen. Diese Aufschnittdosen lassen sich stapeln, aber es bedarf einer gewissen Vorsicht, weil sich die Dosen nicht so stark miteinander verkeilen, wie man es von vielen Tupperdosen gewohnt ist. Viel entscheidender ist aber die Handlichkeit für den Transport vom Kühlschrank zum Tisch. Dafür wurde aus meiner Sicht alles richtig gemacht. Es bleibt allerding ein gewöhnungsbedürftiges Gewicht, an dass ich mich gut gewöhnen konnte. In einerm Haushalt mit Kindern, oder etwas tollpatschigen Leuten würde ich aber lieber Abstand nehmen, da man nicht davon ausgehen kann, dass der schwere (nicht am Brett befestigte) Glasdeckel einen Fall zu Boden verzeiht. Erwähnungswert finde ich auch, dass diese Box deutlich mehr Platz in Anspruch nimmt, als eine Kunstoffdose. Bei uns stehen zwei dieser Boxen übereinander im Kühlschrank. Damit ist die Hälfte einer Ebene unseres 54cm breiten Kühlschrankes belegt. Nach 2,5 Wochen im Einsatz würde ich diese Box empfehlen, um ein potentiell langlebiges Produkt ganz ohne Kunstoffe und Silikon zu erhalten.

Skleněná dóza to oproti lehkým a praktickým plastovým dózám vzhledem k váze a stohovatelnosti nemá jednoduché. Tyto za studena řezané plechovky se stohují, ale je třeba dávat pozor, protože plechovky se k sobě nezaklíná tolik jako mnoho plechovek Tupperware. Mnohem rozhodující je však praktičnost pro transport z lednice na stůl. Z mého pohledu bylo vše provedeno správně. Zůstává to však váha, na kterou je potřeba si trochu zvyknout a dokázal jsem si na ni dobře zvyknout. V domácnosti s dětmi nebo poněkud nemotornými lidmi bych se raději držel stranou, protože nelze předpokládat, že těžké skleněné víko (nepřichycené k desce) odpustí pád na zem. Také si myslím, že stojí za zmínku, že tato krabička zabírá podstatně více místa než plastová dóza. V lednici máme dvě tyto krabice na sobě. To zabírá polovinu úrovně naší chladničky o šířce 54 cm. Po 2,5 týdnech používání bych tuto krabičku doporučil na potenciálně dlouhotrvající produkt bez jakéhokoliv plastu nebo silikonu.

Zobrazit všechna hodnocení zákazníků Zobrazit méně hodnocení zákazníků