Quickpro XXL 3000, fritéza, 3000 W, 5 l, 1,5 kg, časovač, nerezová ocel
Quickpro XXL 3000, fritéza, 3000 W, 5 l, 1,5 kg, časovač, nerezová ocel
Quickpro XXL 3000, fritéza, 3000 W, 5 l, 1,5 kg, časovač, nerezová ocel
Quickpro XXL 3000, fritéza, 3000 W, 5 l, 1,5 kg, časovač, nerezová ocel
Quickpro XXL 3000, fritéza, 3000 W, 5 l, 1,5 kg, časovač, nerezová ocel
Quickpro XXL 3000, fritéza, 3000 W, 5 l, 1,5 kg, časovač, nerezová ocel
Quickpro XXL 3000, fritéza, 3000 W, 5 l, 1,5 kg, časovač, nerezová ocel

QuickPro XXL 3000 fritéza

Stříbrná metalíza Horkovzdušná fritéza 3000 watt
2 689,00 Kč 3 329,00 Kč (s DPH)
Zboží není na skladě a musí být doobjednáno.
14 dní na vrácení

Základní informace

Pohodlná a velká fritéza do domácností nebo na poloprofesionální použití Mimořádně vhodná do velkých rodin, podnájmů, barů či na cateringové akce

Bezstupňovou regulovatelný výkon 3000 W pro maximální teplotu 190 °C

Fritovací nádoba o objemu 5 litrů, vystačí na smažení až 1,5 kg připravovaného jídla

Popis produktu

Fritézou QuickPro XXL 3000 od Klarsteinu získáte do domácnosti profesionálního pomocníka na smažení surovin různého druhu. Maximální výkon topného tělesa 3000 W garantuje dokonalé křupavé hranolky, ryby či řízky. Fritovací nádoba o objemu 5 litrů přitom zajišťuje i současné smažení většího množství surovin - až do 1,5 kg. Klarstein pro tento účel dodává i několik velikostí a typů košů na optimální výsledek smažení. Na výběr je přitom jeden velký koš a dva malé.

Dva otočné regulátory slouží k ovládání celé fritézy: jedním se nastavuje teplota do max. 190 °C, druhým zase doba smažení (do 30 minut). Zařízení disponuje i profesionálním systémem tzv. chladných zón, který zajišťuje nepřipálení spodního jídla. Odnímací horní kryt s kontrolním okénkem brání nebezpečnému prskání horkého oleje a umožňuje vizuální kontrolu průběhu pečení.

Po skončení přípravy křupavých lahůdek lze fritézu snadno rozebrat a umýt. Zadní složka umožňuje praktické uložení kabelu. Fritéza svým designem vynikne i vystavena ať už v klasických nebo moderních kuchyních.

Zobrazit víc

Vlastnosti

Stáhnout manuál
 • Profesionální systém chladných zón: žádné připečení spodního a z koše vypadnuvšího jídla
 • Horní víko s okénkem na ochranu před prskáním
 • Konstrukce z nerezavějící oceli
 • Včetně tří košů: 1 velký a 2 malé
 • Kontrolní světélka teploty a provozu
 • Nastavitelný časovač do 30 minut
 • Složka na uložení kabelu
 • Napájení: 220-240 V, 50-60 Hz
Quickpro XXL 3000, fritéza, 3000 W, 5 l, 1,5 kg, časovač, nerezová ocel

Rozměry a technické podrobnosti

 • Rozměry (složené zařízení): 35 x 26,5 x 34 cm (Š x V x H)
 • Rozměry (topné těleso): cca 23 x 20 x 28 cm (Š x V x H)
 • Rozměry (fritovací vanička): 32 x 16 x 25,5 cm (Š x V x H)
 • Rozměry (konstrukce): 35 x 18,5 x 25,5 cm (Š x V x H)
 • Rozměry (víko): 32 x 7 x 26,5 cm (Š x V x H)
 • Rozměry (velký koš): 29 x 10 x 18,5 cm (Š x V x H)
 • Rozměry (malý koš): 14,5 x 8,5 x 19,5 cm (Š x V x H)
 • Délka kabelu: 90 cm
 • Hmotnost (zařízení): cca 3,3 kg
 • Hmotnost (topné těleso): cca 1 kg
 • Hmotnost (fritovací vanička): cca 1,1 kg
 • Hmotnost (konstrukce): cca 0,7 kg
 • Hmotnost (víko): cca 0,5 kg
 • Hmotnost (velký koš): cca 220 g
 • Hmotnost (malý koš): cca 75 g

Co bylo posláno

 • 1x konstrukce
 • 1x vanička na olej
 • 1x topné těleso
 • 1x víko
 • 1x velký fritovací koš
 • 2x malý fritovací koš
 • 3x ručka
 • Manuál

Dodací podmínky

Zboží není na skladě a musí být doobjednáno.

Hodnocení zákazníků

(23 hodnocení) Napište recenzi
K tomuto zboží ještě nikdo nenapsal recenzi.

Názory zákazníků z jiných zemí

Ověřená recenze

Man kann super 2 verschiedene Gerichte aufeinmal fritieren.

Můžete smažit 2 různá jídla najednou.

Ověřená recenze

Fritieren

potěr

Ověřená recenze

Die Friteuse ist nur mit der Zeitschaltuhr benutzbar. Ohne Uhr geht gar nichts. Somit muss man die Erhitzungszeit mit eingerechnen. Was sich aber extrem schwierig gestaltet. Somit ist die Uhr völlig nutzlos. Sollte sie mal kaputt sein ist die ganze Friteuse nicht mehr nutzbar. Eine Zeitschaltuhr als Zeitangabe wie lang das Bratgut dauert wäre ok. So war es beim Kauf auch gedacht. Leider nicht vom Hersteller.

Fritézu lze používat pouze s časovačem. Bez hodin nic nefunguje. Musíte tedy počítat s dobou ohřevu. To se ale ukazuje jako nesmírně obtížné. Hodinky jsou tedy úplně k ničemu. Pokud se někdy rozbije, nelze již celou fritézu používat. Časovač jako časový údaj, jak dlouho smažené jídlo vydrží, by byl v pořádku. To jsem si myslel, když jsem to kupoval. Bohužel ne od výrobce.

Ověřená recenze

Leicht zu reinigen einfach mega

Snadno se čistí prostě skvělé

Ověřená recenze

Toll zu reinigen, leichte Handhabung , einfache Funktion.

Snadné čištění, snadné použití, jednoduchá funkce.

Ověřená recenze

Ein Fach super das Ding

Jedna přihrádka skvělá věc

Ověřená recenze

Alles top

Všechno skvělé

Ověřená recenze

etwas unstabile ausführung, deckel schließt nicht ganz, soweit ganz i.o., mal schaun wie lange sie geht

trochu nestabilní provedení, víko se úplně nezavírá, zatím ok, uvidíme jak dlouho vydrží

Ověřená recenze

War bislang wie erwartet. Geschmacklich gut. Bitte nur geeignetes Fett oder Oel benutzen (Wie bei den meisten Friteusen). Halte dich and die Gebrauchsanweisung.

Dosud to bylo podle očekávání. Chutná dobře. Používejte pouze vhodný tuk nebo olej (jako u většiny fritéz). Postupujte podle návodu k použití.

Ověřená recenze

der Fritteuse war ein Geschenk für einen absoluten Burger-Fan. Er hat sich sehr darüber gefreut und benutzt sie regelmäßig zum Anrichten für Pommes. Vielleicht jetzt nichts für jeden Tag , aber ein wahrer Hingucker wenn man Gäste hat. Ich würde sie wieder kaufen.

fritéza byla dárkem pro absolutního fanouška burgerů. Měl z toho velkou radost a pravidelně ho používá k podávání hranolků. Možná ne na každý den, ale opravdový poutač, když máte hosty. Koupil bych je znovu.

Ověřená recenze

langsam

pomalý

Ověřená recenze

Top Verarbeitung, super Material. In diese Fritteuse passt echt eine Menge rein, damit ist sie vor allem für Familien und gute Esser geeignet :P Leider konnten wir sie noch nicht ausprobieren aber vom ersten Eindruck erwarte ich nur das beste. Deshalb bleibt nur zu sagen, bei Erneutem Bedarf gerne wieder

Špičkové zpracování, skvělý materiál. Do této fritézy se toho vejde hodně, takže se hodí především pro rodiny a dobré jedlíky :P Bohužel jsme ji ještě nemohli vyzkoušet, ale od prvního dojmu očekávám jen to nejlepší. Takže vše, co lze říci, je, že pokud to budete znovu potřebovat, vrátíme se

Ověřená recenze

Sehr schnelle Lieferung. Alles wie beschrieben. Aktuell noch nicht getestet. Verarbeitung sieht gut aus. Nächste Woche werden wir sie in betrieb nehmen mal schauen wie die Pommes werden.

Velmi rychlé dodání. Vše, jak je popsáno. Aktuálně ještě nevyzkoušeno. Zpracování vypadá dobře. Příští týden je zprovozníme a uvidíme, jak na tom hranolky jsou.

Ověřená recenze

Hatte voher eine Moulinex Friteuse die auch top war . aber nach 15 jahren dachte ich es wäre mal Zeit für eine neue Friteuse . Die Klarstein Friteuse gefällt mir sehr . Die Pommes schmecken sehr gut aus der Friteuse. Und die Friteuse sieht zudem auch noch gut aus . Sie erfüllt ihren zweck . Das einzige was man bemängeln könnte -wäre das man den deckel nicht ganz schließen kann -und das die Scheibe vom Deckel -bisschen anläuft . Aber ehrlich jetzt : das wäre maulen auf hohem Niveau sage ich mal xd. Eine große Friteuse zu einen guten Preis-Leistungs-Verhältnis ihn meinen Augen .

Dříve jsme měli fritézu Moulinex, která byla také skvělá. ale po 15 letech jsem si řekl, že je čas na novou fritézu. Velmi se mi líbí fritéza Klarstein. Hranolky chutnají velmi dobře hned po vytažení z fritézy. A fritéza také dobře vypadá . Svůj účel plní. Jediné, co byste si mohli stěžovat - by bylo to, že nejde úplně zavřít víko - a že se disk z víka trochu rozjíždí. Ale teď upřímně: to by bylo sténání na vysoké úrovni, řekl bych xd. V mých očích skvělá hodnota za peníze.

Ověřená recenze

Die Friteuse macht richtig Spaß! Es ist sehr einfach zum reinigen aber das wichtigste ist die frittierten Zuspeisen schmecken köstlich. Insgesamt eine sehr gute Investition!

Fritéza je opravdu zábavná! Velmi snadno se čistí, ale co je nejdůležitější, smažené jídlo chutná skvěle. Celkově velmi dobrá investice!

Ověřená recenze

Producto cedido para análisis objetivo. Comentario imparcial y sin compromiso sobre muestra gratuita.

Freidora de 5 litro, grande, grandísima.

De acero inoxidable, muy fácil de limpiar, se desmonta totalmente. Tiene dos asas para moverla fácilmente.

El funcionamiento es sencillo, tiene dos ruedas para su uso, con una se selecciona el tiempo y con la otra la temperatura. Muy simple.
Se puede usar las bandejas que queramos, o bien dos bandejas pequeñas o bien una grande.
La tapadera también está muy bien y tiene respiración.

Mi conclusión es que es una freidora casi profesional (incluido el diseño), que funciona muy bien y tiene mucha capacidad.
Sin duda la recomiendo.

Produkt určený k objektivní analýze. Nestranný a nezávazný komentář k bezplatnému vzorku. Fritéza o objemu 5 litrů, velká, velmi velká. Vyrobeno z nerezové oceli, velmi snadno se čistí, lze jej zcela rozebrat. Má dvě rukojeti pro snadné přenášení. Obsluha je jednoduchá, pro své použití má dvě kolečka, jedním se volí čas a druhým teplota. Velmi jednoduché. Můžete použít zásobníky, které chcete, buď dva malé zásobníky, nebo jeden velký. Obálka je také velmi dobrá a má dech. Můj závěr je, že je to téměř profesionální fritéza (včetně designu), která funguje velmi dobře a má velkou kapacitu. Rozhodně doporučuji.

Ověřená recenze

Es una freidora de tamaño grande concretamente para 5 litros de aceite y consigue temperaturas de hasta 190º, tiene dos ruedas una que selecciona la temperatura y la otra temporizador, lo que ayuda bastante a freir cada alimento el tiempo necesario a la temperatura que deseemos.

Diseño de acero inoxidable de facil montaje, desmosntaje y por tanto limpieza y su aspecto es el de cocina propesional, Incluye 3 cubetas: 1 grandes y 2 pequeñas.

Incorpora el sistema de Zonas frias que lo que vale es para que si se sale algo de la cesta y cae al fondo no se cocine hasta quemarse, eso evita que si te pasa, tengas que desmontar todo para seguir usandola por miedo a sabores quemados.

En definitiva se trata de una freidora semi profesional digna de cualquier cocina, no muestro como frie, porque quiero hacer un regalo y no me gustaria ensuciarle antes.

Je to velká fritéza speciálně na 5 litrů oleje a dosahuje teploty až 190º, má dvě kolečka, jedno nastavuje teplotu a druhé časovač, který hodně pomáhá smažit každé jídlo po nezbytně nutnou dobu při teplotě chceme. Nerezové provedení pro snadnou montáž, demontáž a tedy i čištění a svým vzhledem odpovídá profesionální kuchyni.Obsahuje 3 kbelíky: 1 velký a 2 malé. Zahrnuje systém Cold Zones, který je užitečný, takže když něco vypadne z koše a spadne na dno, nebude se vařit, dokud se nepřipálí, takže nemusíte vše rozebírat, abyste to mohli dále používat, pokud se vám to stane ze strachu z připálených chutí. Zkrátka je to poloprofesionální smažák hodný každé kuchyně, neukazuji jak smaží, protože chci vyrobit dárek a nerad bych ho nejdřív ušpinil.

Ověřená recenze

Friggitrice in acciaio inox, con tre cestelli e due manopole,una per la temperatura fino a 190° e l'altra il timer fino a 30 minuti.Ottima perché da la possibilità e permette di friggere la quantità desiderata o anche di preparare due pietanze differenti contemporaneamente, grazie ai tre cestelli, il più grande potete friggere fino a 1,5kg, , mentre con gli altri due meni alimenti, ma cibi differenti.Quando abbiamo finito di friggere la friggitrice si smonta completamente, così si può pulire facilmente e comodamente, se invece volete lasciare l'olio nella friggitrice c'è il coperchio che va posizionato sopra e ripara l'olio, anche se vi consiglio di toglierlo e buttarlo oppure riporlo per usi successivi, ma mi raccomando toglierlo quando è freddo. Davvero eccezionale .La friggitrice QuickPro XXL di Klarstein bellissima , moderna è fa una bellissima figura in ogni cucina, oltre per la sua bellezza, mi è piaciuta per la sua efficienza, praticità e comodità.
Stupenda davvero, ha un prezzo piccolo per una macchina di grande valore e con tanta professionalità, la consiglio a tutti avendo i tre cestelli, ma anche a chi ha un'attività, utilissima e praticissima!

Nerezová fritéza, se třemi košíky a dvěma knoflíky, jeden pro teplotu až 190° a druhý pro časovač až 30 minut. Vynikající, protože dává možnost a umožňuje smažit požadované množství nebo dokonce připravit dvě různé nádobí zároveň, díky třem košíčkům ten největší dokáže smažit až 1,5 kg, zatímco s dalšími dvěma méně jídla, ale jiných potravin.Když skončíme smažení, je možné fritézu zcela rozebrat, takže může lze snadno a pohodlně vyčistit, pokud naopak chcete nechat olej ve fritéze, je zde víko, které musí být umístěno nahoře a chrání olej, i když vám doporučuji jej sejmout a vyhodit nebo uložit pro pozdější použití, ale doporučuji vyndat, když je studený. Opravdu výjimečná Krásná, moderní fritéza Klarstein QuickPro XXL udělá skvělou postavu v každé kuchyni, kromě její krásy jsem si ji oblíbila pro její účinnost, praktičnost a pohodlí. Opravdu úžasné, má malou cenu za stroj velké hodnoty as takovou profesionalitou ho doporučuji všem, kteří mají tři koše, ale i těm, kteří mají podnikání, velmi užitečné a velmi praktické!

Ověřená recenze

UNA COMODISSIMA FRIGGITRICE, FACILISSIMA DA PULIRE - in acciaio inox inossidabile e plastica ABS nera ...anche elegante... QUASI SEMI PROFESSIONALE nonostate sia venduta per uso casalingo... PER FRIGGERE SINO A 1,5 CHILI DI ROBETTE , DENTRO UNA VASCHETTA CHE RAGGIUNGE I 5 LITRI DI VOLUME (con un indicatore dei livelli minimo e massimo di riempimento dell'olio... due semplici tacchette visibili all'interno... dove si faranno entrare i cestelli ...che sono tre... uno grande e due più piccoli, con relativi manici ad incastro per alzarli e riporli affondandoli nell'olio caldo ...rimangono fermi, ma non aspettatevi tenuta salda, un po' si muovono) ... E' WOW ! Utilissima pure per gli arancini siciliani, i pidoni e le braciole messinesi, i supplì alla romana, i fiori di zucca in pastella, la crema fritta marchigiana, la polenta fritta, il fritto di mare, i sofficini col resto della findus, la mozzarella in carrozza, le polpette, i polpettoni... ecc.ecc.ecc.... le patatine a bastoncini e le crocchette inutile specificarlo, son la prima cosa ^_^). Pesa sul tre etti e rotti (non arriva ai tre etti e mezzo) misura 35 centrimetri di lunghezza per 34 centimetri di profondità e 26,5 centimetri di altezza.

LA COMODITA' STA NEL SUO POTER ESSERE REGOLATA DI POTENZA, senza spaziature d'intervalli, SINO A UN CONSUMO MASSIMO DI 3000 WATT CON ALTERNANZA DI TEMPERATURE FINO A 190°C .... LA PRATICITA E' NEL SUO POTER VENIR SMONTATA PER UNA PULIZIA PIU' AGEVOLE (optate per il lavaggio a mano di tutto quanto, è meglio, anche dei cestelli che potrebbero andare in lavastoviglie...) ... infatti, dopo l'uso tornerà sempre come nuova, l'alloggiamento è in acciaio e non presenta anfratti dove lo sporco possa rimanere o insinuarsi, è liscio, garantisce una perfetta igiene in totale sicurezza... ha un sistema riscaldante a zone fredde, che tra l'altro impedisce che continuinino a cuocere i resti di cibo eventualmente caduti dal cestello di frittura...in più un coperchio dotato di una sorta di finestrina, dentro cui poter guardare senza il pericolo di scottarsi, essendo a tutti gli effetti un validissimo paraspruzzi (occhio, invece, al vapore che fuoriesce dalla grata, scotta eccome!). FACILE UTILIZZO, HA SOLO DUE MANOPOLINE... UNA PER IMPOSTARE LA TEMPERATURA, UNA PER REGOLARE IL TIMER (attivabile per non più di 30 minuti). Due spie di controllo, con il cavo (lungo poco meno di un metro) che si ripone nel suo apposito scompartimento sul retro (dove troviamo pure il tasto "restart", quello da premere nel caso in cui la macchina per x motivi di surriscaldamento decidesse autonomamente di spegnersi ...è il classico tastino che esiste nei modem, bisogna inserire all'interno del forellino uno spilletto, così da premerlo e permettere all'apparecchio di ripartire).

LIMITATEVI NELLA FRITTURA :-) E FATE IN MODO CHE SIA "SANA" ... purtroppo... le alte temperature raggiunte alterano la struttura molecolare dei grassi producendo dei residui tossici per il nostro organismo.

VELMI POHODLNÁ FRITÉZA, VELMI SNADNO ČISTITELNÁ - z nerezové oceli a černého ABS plastu ...také elegantní... TÉMĚŘ POLOPROFESIONÁLNÍ, i když se prodává pro domácí použití... NA SMAŽENÍ AŽ 1,5 KILO ROBETTE, NA PÁNVI, KTERÁ DOSAHUJE 5 LITRŮ OBJEMU (s ukazatelem minimální a maximální hladiny oleje ... uvnitř viditelné dva jednoduché zářezy ... kam se budou vkládat koše ... které jsou tři ... jeden velký a dvě menší, s relativně do sebe zapadajícími držadly pro jejich zvednutí a vrácení zpět ponořením do horkého oleje ... zůstanou na místě, ale nečekejte pevné držení, trochu se pohnou) ... Je to WOW! Velmi užitečné také na sicilské arancini, Messina pidoni a kotlety, římské supplì, cuketové květy v těstíčku, smažená smetana z Marches, smažená polenta, smažené mořské plody, sofficini se zbytkem findus, mozzarella v carrozze, masové kuličky, sekaná... atd.atd.atd.... hranolky a krokety netřeba specifikovat, jsou to první věc ^_^). Váží tři a půl unce (nedosahuje tří a půl unce) a měří 35 centimetrů na délku, 34 centimetrů do hloubky a 26,5 centimetrů na výšku. VYHODNOCENÍ JE V SCHOPNOSTI REGULACE VÝKONU, bez rozestupů intervalů, AŽ DO MAXIMÁLNÍ SPOTŘEBY 3000 W PŘI STŘÍDAVÉ TEPLOTĚ DO 190°C .... PRAKTIČNOST JE VE SCHOPNOSTI ROZEBÍRAT SE. (rozhodněte se pro ruční mytí všeho, je to lepší, dokonce i koše, které by mohly jít do myčky...) ... ve skutečnosti se po použití vždy vrátí jako nové, pouzdro je vyrobeno z oceli a nemá žádné škvíry mohou zůstávat nebo vlézt nečistoty, je hladký, zaručuje dokonalou hygienu v naprostém bezpečí... má systém ohřevu se studenými zónami, který mimo jiné zabraňuje dalšímu vaření zbytků jídla, které mohly vypadnout z košíku na smažení. .. plus víko vybavené jakýmsi okénkem, do kterého se můžete dívat bez nebezpečí popálení, je ve všech ohledech velmi platným chráničem proti stříkající vodě (pozor však na páru, která vychází z roštu, je velmi horké!). JEDNODUCHÉ OVLÁDÁNÍ, MÁ POUZE DVA OVLADAČE... JEDEN PRO NASTAVENÍ TEPLOTY, JEDEN PRO NASTAVENÍ ČASOVAČE (lze aktivovat na dobu ne delší než 30 minut). Dvě kontrolní světla, s kabelem (dlouhý necelý metr), který je uložen ve speciální přihrádce na zadní straně (kde najdeme i tlačítko „restart“, které stisknete v případě, že se stroj z důvodů přehřátí rozhodne autonomně se vypne ... je to klasický klíč, který existuje v modemech, musíte do otvoru zasunout špendlík, abyste jej zmáčkli a umožnili restart zařízení). OMEZTE SE VE SMAŽENÉM :-) A UJISTĚTE SE, ŽE JE "ZDRAVÉ" ... bohužel ... dosažené vysoké teploty mění molekulární strukturu tuků produkujících toxické zbytky pro naše tělo.

Ověřená recenze

>>>>> PREMESSA <<<<<
In casa mia non si frigge molto. Un po' perchè è pesante, un po' perchè è poco sano, un po' ancora perchè è difficile far raggiungere e mantenere la giusta temperatura all'olio, un po' perchè.... non ho la friggitrice! Ecco la soluzione!

>>>>> CONFEZIONE <<<<<

La friggitrice la pasta arriva contenuta dentro una scatola di cartone la quale è a sua volta contenuta dentro un'altra robusta scatola di cartone.

>>>>> CONTENUTO <<<<<

La scatola contiene:

> la friggitrice
> un cestello grande
> due cestelli piccoli
> tre manici
> un libretto di istruzioni illustrato anche in italiano!!


>>>>> PRIMA IMPRESSIONE <<<<<

La prima impressione davvero, davvero ottima. La friggitrice è in acciaio ed è bella pesante, solida stabile.

>>>>> PROVA SU STRADA <<<<<

L'utilizzo di una friggitrice è abbastanza intuitiva.
A freddo si riempie di olio, al massimo cinque litri.
Quindi, in base all'alimento da friggere, si seleziona la temperatura desiderata con la manopola di destra. Quando la temperatura è raggiunta, si immerge il cestello (o i due cestelli più piccoli se abbiamo due alimenti con tempi di frittura diversi) e si seleziona sulla manopola di sinistra il tempo.
Quindi si estrae il cestello, si asciugano gli alimenti con carta assorbente e si mangia!
Nel libretto di istruzioni, oltre ad alcuni preziosi consigli per l'utilizzo, la pulizia e la mnautenzione, sono presenti le temperature necessarie per la giusta frittura:

> Patatine (rosolate): 170 °C
> Patatine (fritte): 190 °C
> Fonduta di formaggio: 170 °C
> Crocchette di formaggio: 170 °C
> Crocchette di carne/pesce/patate: 190 °C
> Pesce: 170 °C
> Bastoncini di pesce: 180 °C
> Biscotti al formaggio (sic!): 180 °C
> Ciambelle: 190 °C
> Pollame: 160 °C
> Scampi impanati: 180 °C

… e chi più ne ha, più ne metta!

Qui non siamo a spiegare il funzionamento dell'apparecchio, ma a valutarne la qualità.
Come sempre i prodotti klarstein.it sono di fascia elevata. La friggitrice è solida, quasi professionale oserei dire. Frigge bene, mantiene la temperatura (ho verificato con un termometro da cucina), e anche la pulizia (elemento non secondario!) è ragionevolmente agevole.
Unico vero difetto (comune, però, a tutte le friggitrici) è la potenza consumata: si arriva fino a 3KW!

>>>>> CONCLUDENDO <<<<<

Un ottimo apparecchio, di qualità, con grande attenzione ai dettagli: basti notare che il cavo dell'alimentazione è retrattile.
Quindi un valido elettrodomestico a un prezzo (come al solito) del tutto competitivo.
Imperdibile!

>>>>> ÚVOD <<<<< U mě doma moc nesmažíme. Zčásti proto, že je těžký, zčásti proto, že je nezdravý, zčásti proto, že je obtížné dosáhnout a udržet správnou teplotu oleje, zčásti proto, že... nemám fritézu! Zde je řešení! >>>>> BALENÍ <<<<< Do fritézy dorazí těstoviny v kartonové krabici, která je zase uložena v další pevné kartonové krabici. >>>>> OBSAH <<<<< Krabice obsahuje: > fritézu > velký košík > dva malé košíky > tři držadla > obrázkový návod také v italštině!! >>>>> PRVNÍ DOJEM <<<<< První dojmy jsou opravdu, ale opravdu skvělé. Fritéza je vyrobena z oceli a je poměrně těžká, pevná a stabilní. >>>>> SILNIČNÍ TEST <<<<< Používání fritézy je docela intuitivní. Za studena se plní olejem, maximálně do pěti litrů. Poté na základě jídla, které chcete smažit, vyberte požadovanou teplotu pomocí pravého knoflíku. Po dosažení teploty ponořte košík (nebo dva menší košíky, pokud máme dvě potraviny s různou dobou smažení) a na levém knoflíku zvolte čas. Pak vyndáte košík, osušíte jídlo papírovými utěrkami a jíte! Kromě cenných rad k použití, čištění a údržbě obsahuje návod k použití teploty potřebné pro správné smažení: > Chipsy (zhnědlé): 170 °C > Chipsy (hranolky): 190 °C > Sýrové fondue: 170 °C > Sýrové krokety: 170 °C > Maso/ryba/bramborové krokety: 190 °C > Ryby: 170 °C > Rybí tyčinky: 180 °C > Sýrové sušenky (sic!): 180 °C > Koblihy: 190 °C > Drůbež: 160 °C > Pečené krevety: 180 °C … a tak dále a tak dále! Nejsme tu proto, abychom vysvětlovali, jak zařízení funguje, ale abychom hodnotili jeho kvalitu. Produkty klarstein.it jsou jako vždy špičkové. Fritéza je pevná, troufám si říci téměř profesionální. Dobře se smaží, udržuje teplotu (kontroloval jsem kuchyňským teploměrem) a také čištění (není malý prvek!) je přiměřeně snadné. Jedinou skutečnou chybou (společnou však pro všechny fritézy) je spotřeba energie: dosahuje až 3KW! >>>>> ZÁVĚR <<<<< Vynikající zařízení, kvalitní, s velkým důrazem na detail: jen si všimněte, že napájecí kabel je navíjecí. Tedy platný spotřebič za velmi konkurenceschopnou cenu (jako obvykle). Nepřehlédnutelné!

Ověřená recenze

Ho provato la friggitrice ma premetto che non avevo mai fritto prima. Di conseguenza dopo qualche tentativo ho elaborato la giusta strategia soprattutto per le patatine. Ma veniamo al prodotto. La friggitrice è costituita da elementi in lamiera, il modulo delle resistenze, i cestelli e il coperchio. La vaschetta contenete l'olio ha l'interno trattato per essere maggiormente resistente è separabile per agevolare il lavaggio e una volta inserita lascia un'intercapedine rispetto al carter esterno per ridurre il calore trasmesso. La lamiera esterna e il coperchio sono di acciaio inossidabile. Il modulo resistenze è separabile per il lavaggio ed è dotato di sensori di temperatura. Ci sono 3 cestelli, uno grande circa 30x20 e altri 2 15x20 per fritture separate. Dall'esperienza il coperchio è utile durante il riscaldamento dell'olio ma poi va tolto durante la frittura per evitare che la condensa ricada nel cestello. Per le patatine senza dubbio va impostata temperatura di 190°. La spia verde sul modulo resistenze avvisa il raggiungimento della temperatura e via a friggere. In 5 minuti la frittura è completa. Il manuale consiglia le quantità di 100 g per litro di olio e va tenuto in conto che per raggiungere il livello minimo vanno messi 4 litri.

Zkoušel jsem fritézu, ale ještě nikdy jsem nesmažil. Následně jsem po několika pokusech vypracoval správnou strategii speciálně pro hranolky. Ale pojďme k produktu. Fritéza se skládá z plechových prvků, odporového modulu, košů a víka. Zásobník s olejem má vnitřek ošetřený pro větší odolnost, lze jej oddělit pro usnadnění mytí a po vložení ponechává mezeru vzhledem k vnějšímu plášti, aby se snížilo přenášené teplo. Vnější plech a víko jsou vyrobeny z nerezové oceli. Odporový modul lze oddělit pro mytí a je vybaven teplotními čidly. Koše jsou 3, jeden velký cca 30x20 a druhý 2 15x20 na samostatné smažení. Ze zkušenosti je víko užitečné při zahřívání oleje, ale pak se musí během smažení sejmout, aby kondenzát nepadal zpět do koše. Bezpochyby by pro hranolky měla být nastavena teplota 190°. Zelená kontrolka na odporovém modulu vás upozorní, že bylo dosaženo teploty a můžete začít smažit. Za 5 minut je smažení hotové. Návod doporučuje množství 100 g na litr oleje a je třeba počítat s tím, že k dosažení minimální hladiny je třeba přidat 4 litry.

Ověřená recenze

Jahrelang hat mir meine kleine Fritteuse einen guten Dienst erwiesen, ich habe mich allerdings ständig darüber geärgert, das ich Pommes zum Beispiel zig mal machen musste, da in den kleinen Korb immer nur eine Handvoll rein passte und für vier Personen etliche Ladungen gemacht werden mussten. Nun bekam ich zum testen die Klarstein QuickPro XXL 3000 Fritteuse 5l und da sieht das ganze doch schon sehr viel besser aus. Die Fritteuse kostet derzeit auf Amazon 53,90 Euro.

Schon als der Karton hier ankam sah man auf den ersten Blick, das die Fritteuse doch schon eine Ordentliche Größe hat. Mit dabei ist neben der Fritteuse selbst ein großer Frittierkorb und zwei kleinere sowie drei Griffe, die man später an den Körben anbringen kann. Die Frittierwanne hat ein Volumen von 5 Litern und es passen 1,5 Kilo Pommes oder anderes Fritiergut dort hinein. Sie ist komplett aus Edelstahl gehalten und sieht richtig edel aus. Schon auf den ersten Blick macht sie einen hochwertigen Eindruck, was sich nach einigen Tagen und Wochen auch bestätigt hat. Auf der Rückseite hat sie sogar ein Kabelfach. Hier kann man das 90 cm lange Kabel richtig gut verstauen, so dass es nicht im Wege rumliegt, wenn man die Fritteuse mal nicht benötigt. Oben hat man das Bedienelement angebracht. Hier habe ich zwei Drehregler. An dem einen kann ich die Temperatur einstellen und an dem anderen den Timer. Den Timer finde ich richtig Klasse. So kann ich die Zeit einstellen und muss nicht immer nachschauen, ob die Sachen schon fertig sind.

Vor dem ersten Gebrauch habe ich die Fritteuse mit einem feuchten Tuch ausgewischt. Als es wieder komplett trocken war konnte es losgehen. Natürlich sollte man vorher das ganze Zubehör aus der Fritteuse nehmen vorher. Der Deckel hat in der Mitte einen großen Griff, mit dem ich diesen ganz leicht abnehmen kann. Dieser wird auch nicht heiß und man kann ihn bedenkenlos jederzeit anfassen. Es gibt auch ein kleines Sichtfenster durch das man schauen kann wie weit die Sachen schon sind.

Als erstes fülle ich das Öl in die Fritteuse und zwar bis zur Markierung. An der Seite befindet sich die Markierung anhand zwei Strichen und der Aufschrift Min und Max. Bei Maximum ist ungefähr die halbe Ölwanne voll mit Öl, also ca. 2,5 Liter. Natürlich sollte man auch nicht verschiedene Ölsorten verwenden, sondern bei einer bleiben. Bevor man loslegen kann sollte man das Öl vorwärmen. Hat man dies getan kann man den Frittierkorb einsetzen. Je nachdem was ich machen möchte entweder den großen zum Beispiel für Pommes oder wenn ich zwei verschiedene Sachen frittieren möchte kann ich auch die beiden kleinen nebeneinander setzen. Nun die Lebensmittel in den Korb geben und in das Öl senken. Bei Pommes stelle ich immer den Timer, denn auf den Tüten steht ja immer wie lange diese brauchen. Nachdem die Zeit abgelaufen ist hebe ich den Korb aus dem Öl, schüttel das Öl ein wenig ab und gebe die Pommes in eine Schüssel. Nun noch den Stecker raus ziehen und die Fritteuse wieder abkühlen lassen.

Der Korb hat auch eine ausreichende Größe, so dass man nicht zig mal erneut Pommes nachschmeißen muss, ehe alle versorgt sind. Das Ergebnis ist auf jeden Fall super. Man bekommt sehr leckere, krosse Pommes, genauso wie ich es mag. Die schmecken wenigstens und sind nicht so pappig wie aus dem Backofen. Sie sind wirklich von allen Seiten gleichmäßig gebräunt und schmecken richtig Lecker.

Die Reinigung einer Fritteuse ist ja normalerweise das schlimmste was es gibt. Bei meiner alten konnte ich nur den Deckel abnehmen und das wars. Das sauber machen war jedes mal eine Qual und das Fett wechseln erst recht. Bei dieser Fritteuse ist das ganze ein Kinderspiel, da man sie fast komplett auseinander nehmen kann.

Um diese Fritteuse zu säubern kann ich den Edelstahl-Ölbehälter und das darunter befindliche Heizelement komplett entfernen, sprich herausnehmen, was das ganze erheblich einfacher macht. Hat man diese Teile herausgenommen, lässt sich das Öl schnell und einfach auskippen und auch die Reinigung selbst geht recht zügig. Man kommt überall dran ohne sich die Finger zu brechen und mit einem feuchten Tuch ist alles im nu sauber. Auch der Zusammenbau geht schnell und ist Kinderleicht. Da benötigt man keine Anleitung für. So einfach und besonders gerne, habe ich bei einer Fritteuse noch nie das Öl gewechselt, bzw. sie sauber gemacht. Herrlich und das gefällt mir doch mal und schon alleine aus diesem Grund hat sie fünf Sterne verdient.

Ich finde diese Fritteuse richtig Klasse. Zum einen das edle Design, was ja schon mal Optisch richtig genial ist. Dazu kommt die Kinderleichte Reinigung der Fritteuse. So einfach und schnell habe ich noch bei keiner Fritteuse das Fett gewechselt oder sie sauber gemacht. Einfach nur genial. Aber sie leistet natürlich auch gute Arbeit. Das frittieren geht sehr schnell, die Pommes werden richtig schön kross und und sie sind, Dank des geringen Fettverbrauchs, nicht so fettig wie bei anderen Fritteusen. Die Qualität kann auch auch sehen lassen und auch der Preis und von mir gibt es fünf dicke Sternchen dafür.

Moje malá fritéza mi sloužila léta dobře, ale neustále mě štvalo, že jsem třeba hranolky musel dělat nespočetněkrát, protože se jich do malého košíku vešla jen hrstka a pro čtyři lidi se muselo udělat docela dost náplní. Nyní jsem dostal na test fritézu Klarstein QuickPro XXL 3000 5l a celé to vypadá mnohem lépe. Fritéza aktuálně stojí na Amazonu 53,90 eur. Když krabice dorazila, bylo na první pohled vidět, že má fritéza slušnou velikost. Kromě samotné fritézy je k dispozici velký fritovací koš a dva menší a také tři madla, která lze ke košíčkům později připevnit. Pánev má objem 5 litrů a vejde se tam 1,5 kila hranolků nebo jiného smaženého jídla. Je celý vyroben z nerezové oceli a vypadá opravdu elegantně. Už na první pohled působí kvalitním dojmem, což se po pár dnech a týdnech potvrdilo. Na zadní straně má dokonce přihrádku na kabel. Zde můžete 90 cm dlouhý kabel opravdu dobře uložit, aby nepřekážel, když fritézu nepotřebujete. Ovládací prvek je připevněn v horní části. Tady mám dva knoflíky. Na jednom mohu nastavit teplotu a na druhém časovač. Moc se mi líbí časovač. Můžu si tak nastavit čas a nemusím pořád kontrolovat, jestli jsou věci připravené. Před prvním použitím jsem fritézu otřel vlhkým hadříkem. Když bylo zase úplně sucho, mohli jsme začít. Předtím byste samozřejmě měli z fritézy nejprve vyjmout veškeré příslušenství. Víko má uprostřed velké madlo, kterým jej snadno sejmem. Ani se nezahřívá a můžete se na něj bez váhání kdykoliv dotknout. K dispozici je také malé průhledové okénko, kterým můžete vidět, jak daleko jsou věci. Nejprve naplním olej do fritézy po značku. Na boku je označení se dvěma linkami a nápisem Min a Max.Maximálně je asi polovina olejové vany plná oleje, t.j. asi 2,5 litru. Samozřejmě byste neměli používat různé druhy oleje, ale držte se jednoho. Než začnete, měli byste olej předehřát. Jakmile to uděláte, můžete použít fritovací koš. Podle toho, co chci dělat, buď ten velký třeba na hranolky, nebo když chci smažit dvě různé věci, můžu dát i ty dva malé vedle sebe. Nyní vložte potraviny do koše a ponořte je do oleje. Na hranolky vždy nastavuji časovač, protože na sáčcích je vždy uvedeno, jak dlouho potřebují. Po uplynutí času vyndám košík z oleje, olej trochu setřepu a hranolky dám do misky. Nyní vytáhněte zástrčku a nechte fritézu znovu vychladnout. Koš je také dostatečně velký, takže do něj nemusíte házet hranolky mnohokrát, než je o všechny postaráno. Výsledek je rozhodně skvělý. Získáte velmi chutné, křupavé hranolky, přesně tak, jak to mám rád. Alespoň chutnají a nejsou tak lepkavé, jako když vytáhly z trouby. Jsou opečené opravdu rovnoměrně ze všech stran a chutnají opravdu lahodně. Čištění fritézy je obvykle to nejhorší, co existuje. U mého starého jsem mohl sejmout pouze víko a bylo to. Čištění bylo pokaždé mučení a výměna maziva ještě větší. U této fritézy je celá věc dětská hra, protože ji můžete téměř úplně rozebrat. Aby bylo možné tuto fritézu vyčistit, mohu zcela vyjmout nerezovou nádobu na olej a topné těleso pod ní, což celou věc značně usnadňuje. Po odstranění těchto částí lze olej rychle a snadno vylít a samotné čištění je také celkem rychlé. Můžete se dostat kamkoli, aniž byste si zlomili prsty a vše je během chvilky čisté vlhkým hadříkem. Montáž je také rychlá a snadná. Návod k tomu nepotřebuješ. Nikdy jsem neměnil olej ve fritéze ani nečistil tak snadno a hlavně s radostí. Nádherné a to se mi líbí a už jen z tohoto důvodu si zaslouží pět hvězdiček. Myslím, že tato fritéza je opravdu skvělá. Na jedné straně ušlechtilý design, který je opticky opravdu důmyslný. Fritéza se navíc velmi snadno čistí. Nikdy jsem neměnil tuk ve fritéze ani nečistil tak snadno a rychle. Prostě génius. Ale samozřejmě dělá dobrou práci. Smažení je velmi rychlé, hranolky jsou opravdu krásně křupavé a díky nízké spotřebě tuku nejsou tak mastné jako u jiných smažáků. Kvalita je také působivá a cena a za to dávám pět velkých hvězdiček.

Ověřená recenze

Questa friggitrice con 5 litri di capacità e 3000 watt di potenza massima è di ottima qualità, sia a livello di materiali che di resa - frigge benissimo e in pochi minuti posso godermi gamberi, crocchette di patate, patatine fritte, totani, anelli e calamaretti come fossi al ristorante.
Arriva in una scatola imballata benissimo che contiene, oltre alla friggitrice, un coperchio con una grata-sfiatatoio per il vapore, tre cestelli (uno bello grande e due più piccoli ma pur sempre capienti) e tre manici da infilare nei cestelli per evitare di scottarsi. Peccato solo per questi ultimi, una volta infilati non rimangono ben fissi, cosa che sarebbe tornata comoda quando bisogna smuovere un po’ il cestello per una frittura più omogenea.
Sopra il pannello posteriore del corpo centrale ci sono due manopole per regolare la temperatura dell’olio e il timer. Questo blocco è collegato alle serpentine che si trovano nella vasca dove si mette l’olio, serpentine che possono arrivare a riscaldare l’olio fino a 190 gradi.
Dopo aver pulito e lavato la vasca prima del primo utilizzo, si versa l’olio, si collega il cavo d’alimentazione alla corrente, si gira la manopola fino ai gradi desiderati, si aspetta che l’olio sia caldo e si introduce il cestello con gli alimenti (oppure se uno vuole ce li mette quando già il cestello è immerso). A quel punto si ricopre col coperchio e si dà un’occhiata ogni tanto dallo sportello di vetro per vedere lo stato di cottura. Il manuale raccomanda di non versare troppo olio nella vaschetta, di non superare la tacca MAX ma nemmeno di metterne troppo poco, stando sotto la tacca MIN.
Il manualetto di istruzioni in cinque lingue (anche italiano) contiene una tabella coi suggerimenti sulle temperature a cui friggere alcuni alimenti, come le patatine surgelate o quelle fresche, le crocchette di pollo o le ciambelle/bomboloni, etc. Durante la frittura, si noterà il vapore fuoriuscire dalla grata sul coperchio e consiglio di stare ben attenti a non scottarsi quando si va ad alzare il coperchio.
In caso di surriscaldamento, la friggitrice si spegnerà automaticamente grazie a un dispositivo di autoprotezione. Per riattivarla, bisogna andare a cercare il tasto RESTART che si trova nell’alloggiamento sul retro dove si può arrotolare il cavo d’alimentazione. Va pigiato con qualcosa di appuntito, tipo un ago o la punta di una penna.
L’olio usato la prima volta si può usare ovviamente anche le volte successive, anche fino a una decina, ma appena ci si accorge che diventa scuro ed emana un odore sgradevole, va buttato e cambiato, dopo aver preventivamente pulito e lavato la friggitrice (ovviamente solo i cestelli possono andare in lavastoviglie, la vasca va pulita e lavata a mano).
Una friggitrice che si sta rivelando una manna dal cielo, soprattutto ora che si avvicina il natale e voglio abbuffarmi di frittura di pesce.
Consigliata anche per l’ottimo prezzo.

Tato fritéza s objemem 5 litrů a maximálním výkonem 3000 wattů má vynikající kvalitu jak z hlediska materiálů, tak výtěžnosti - velmi dobře se smaží a za pár minut si pochutnám na krevetách, bramborových kroketách, hranolkách, olihních, kroužcích a miminku chobotnice, jako bych byl v restauraci. Dodává se v krásně zabalené krabici, která kromě fritézy obsahuje víko s roštem pro odvod páry, tři koše (jeden docela velký a dva menší, ale stále prostorné) a tři madla pro vložení do košů vyvarujte se popálení. Škoda jen těch druhých, po vložení nezůstanou napevno, což by se hodilo, když potřebujete košík trochu posunout pro homogennější smažení. Nad zadním panelem středového tělesa jsou dva knoflíky pro regulaci teploty oleje a časovač. Tento blok je připojen k spirálám, které se nacházejí v nádrži, kde je umístěn olej, spirálám, které mohou zahřát olej až na 190 stupňů. Po vyčištění a umytí mísy před prvním použitím nalijte olej, připojte napájecí kabel k proudu, otočte knoflíkem na požadovaný stupeň, počkejte, až bude olej horký, a vložte koš s jídlem (nebo pokud je někdo chce vložit, když je koš již ponořený). V tu chvíli jej přikryjete poklicí a čas od času se podíváte přes skleněná dvířka, abyste viděli stav vaření. Návod doporučuje nenalévat příliš mnoho oleje do nádrže, nepřekračovat zářez MAX, ani nepřidávat příliš málo, přičemž nezůstávejte pod zářezem MIN. Návod k použití v pěti jazycích (včetně italštiny) obsahuje tabulku s návrhy na teploty, při kterých smažit některá jídla, jako jsou mražené nebo čerstvé hranolky, kuřecí nugety nebo koblihy/koblihy atd. Během smažení si všimnete páry vycházející z roštu na poklici a radím vám, abyste si dávali velký pozor, abyste se nespálili, až půjdete poklici zvedat. V případě přehřátí se fritéza automaticky vypne díky samoochrannému zařízení. Chcete-li jej znovu aktivovat, musíte hledat tlačítko RESTART umístěné ve štěrbině na zadní straně, kde můžete svinout napájecí kabel. Musí být přitlačen něčím ostrým, jako je jehla nebo špička pera. Olej použitý poprvé lze samozřejmě použít i v následujících případech, dokonce až tucet, ale jakmile si všimnete, že ztmavne a vydává nepříjemný zápach, musíte jej po předchozím vyhození vyhodit a vyměnit. fritézu vyčistili a umyli (do myčky mohou jít samozřejmě pouze koše, nádrž je nutné vyčistit a umýt ručně). Smažák, který se ukazuje jako dar z nebes, zvlášť teď, když se blíží Vánoce a já si chci dát smaženou rybu. Doporučuji také za skvělou cenu.

Zobrazit všechna hodnocení zákazníků Zobrazit méně hodnocení zákazníků