Tenderloin 100, raclette gril, 1200 W, pro 8 osob, 2 x přírodní kámen přírodní kámen | 8 rakletovacích pánviček
Tenderloin 100, raclette gril, 1200 W, pro 8 osob, 2 x přírodní kámen přírodní kámen | 8 rakletovacích pánviček
Tenderloin 100, raclette gril, 1200 W, pro 8 osob, 2 x přírodní kámen přírodní kámen | 8 rakletovacích pánviček
Tenderloin 100, raclette gril, 1200 W, pro 8 osob, 2 x přírodní kámen přírodní kámen | 8 rakletovacích pánviček
Tenderloin 100, raclette gril, 1200 W, pro 8 osob, 2 x přírodní kámen přírodní kámen | 8 rakletovacích pánviček
Tenderloin 100, raclette gril, 1200 W, pro 8 osob, 2 x přírodní kámen přírodní kámen | 8 rakletovacích pánviček
Tenderloin 100, raclette gril, 1200 W, pro 8 osob, 2 x přírodní kámen přírodní kámen | 8 rakletovacích pánviček

Tenderloin 100 raclette gril

Černá Rakletovací gril 1200 watt
2 149,00 Kč 2 799,00 Kč (s DPH)
Variant:
Rakletovací pánvice:
Zboží není na skladě a musí být doobjednáno.
14 dní na vrácení

Základní informace

Rakletovací gril pro 8 osob

Inovativní 360° základnová stanice s dvoudílným grilem

Volné polohování grilovacích polovin: kompaktní zařízení, grilovací pás nebo do rohu

Popis produktu

S rakletovacím grilem Tenderloin přináší Klarstein ohebnou inovaci v zábavě při společném grilování a zapékání sýru. Až 8 osob si může dopřát se zařízením Tenderloin chutné potěšení při pečení, zapékání i tavení a připravit si ingredience, jako jsou brambory, ryby, maso, zelenina a sýr podle svých individuálních chutí. Proto nabízí rakletovací gril 8 pánviček pro zapékání a desky z přírodního kamene pro nízkokalorické grilování.

Inovací zařízení Tenderloin je podélně rozdělena konstrukce s polohováním o 360° na základně zařízení. Tímto způsobem lze rakletovací gril umístit jako kompaktní gril uprostřed stolu nebo podélně rozložený s dvojitou délkou, ale jen s poloviční šířkou. Možné je také pohodlné umístění v rohu nebo ve tvaru V, takže zařízení Tenderloin se dokonale přizpůsobí každému místu. Obzvláště praktické: Obě grilovací poloviny mají vlastní ON/OFF, díky čemuž můžete rakletovat i v menším kruhu a zapnout jen polovinu zařízení.

Rakletovací gril Tenderloin přesvědčí i svým vybavením. Výkon 1200 W rozpálí nepřilnavé pánvičky a desky z přírodního kamene. Obě jsou z leštěné žuly a mají vyfrézovaný žlábek pro odvádění tuku z pečení. Ke každé pánvičce patří dřevěná špachtle, kterou lze posouvat rozpuštěný sýr nebo grilovaná jídla na grilu, aniž by způsobily škrábance na plochách.

Dostupné verze: Tenderloin 50/50 s kovovým grilem a deskou z přírodního kamene (produkt 10028578), Tenderloin 100 s 2 deskami z přírodního kamene

Zobrazit víc

Vlastnosti

Stáhnout manuál
 • ON/OFF na horní straně každé grilovací poloviny
 • Výkon 1200 W
 • Provozní kontrolka
 • 2 x žulová deska z přírodního kamene se žlábkem
 • Grilování s nízkým obsahem tuku na horkém kameni
 • Včetně 8 pánviček s dřevěnou špachtlí
 • Nepřilnavá vrstva
 • Napájení: 220-240 V / 50-60 Hz
Tenderloin 100, raclette gril, 1200 W, pro 8 osob, 2 x přírodní kámen

Rozměry a technické podrobnosti

 • Rozměry grilu: 52,5 x 12 x 12 cm (Š x V x H)
 • Rozměry základny zařízení: 23 x 4 x 11 cm (Š x V x H)
 • Rozměry pánviček: 9,5 x 19 x 2,5 cm (Š x V x H)
 • Rozměry žulové desky: 37,5 x 1,5 x 11,5 cm (Š x V x H)
 • Rozměry dřevěné špachtle: 3,7 x 0,5 x 13,5
 • Hmotnost grilu (bez plotny): cca 880 g
 • Hmotnost základny zařízení: cca 310 g
 • Hmotnost žulové desky: cca 2,0 kg
 • Hmotnost pánviček: cca 70 g
 • Hmotnost dřevěné špachtle: cca 8 g

Co bylo posláno

 • 1 x základna zařízení
 • 2 x gril
 • 2 x žulová grilovací deska
 • 8 x pánviček
 • 8 x dřevěná špachtle
 • Manuál

Dodací podmínky

Zboží není na skladě a musí být doobjednáno.

Hodnocení zákazníků

(38 hodnocení) Napište recenzi
K tomuto zboží ještě nikdo nenapsal recenzi.

Názory zákazníků z jiných zemí

Ověřená recenze

Dieses Raclette Gerät ist in der Ausführung sehr gut und einwandfrei zu bedienen. Sind damit sehr zufrieden!!

Toto raclette zařízení má velmi dobrý design a snadno se používá. Mají z toho velkou radost!!

Ověřená recenze

Smart product

Chytrý produkt

Ověřená recenze

Es ist einfach aufzubauen, 600Watt je Seite sind ausreichend. Die Aluplatte wird sehr schnell warm, der Stein braucht etwas länger, hält dann aber auch die Wärme. Die Schälchen haben eine Topbeschichtung und lassen sich gut säubern. Wir habe es mit 6 Personen benutzt und es war absolut ausreichend. Der zweigeteilte Aufbau ist eine richtig gute Idee.

Snadno se nastavuje, stačí 600 wattů na stranu. Hliníková deska se velmi rychle zahřeje, kameni to trvá trochu déle, ale pak také drží teplo. Misky mají vrchní nátěr a snadno se čistí. Používali jsme ho v 6 lidech a bylo to naprosto dostačující. Dvoudílná struktura je opravdu dobrý nápad.

Ověřená recenze

Das Produkt hat uns überweigend gut gefallen. Hitze hat gestimmt - beim Stein und bei den Förmchen. Nur die Metallschale hat nicht gefallen. Trotz Reinigung waren noch - wie soll ich sagen - Brandspuren in der Antihaftbeschichtung vorhanden.

Výrobek se nám moc líbil. Teplo bylo správné - s kamenem a formami. Jen kovová skořepina nepotěšila. I přes čištění byly v nepřilnavém povlaku stále - jak bych to řekl - stopy po spálení.

Ověřená recenze

Die Lieferung erfolgte sehr schnell. Das Gerät entspricht genau meinen wünschen. Man kann es kompakt auf einem breiten oder wenn gewünscht auch auf einen schmalen Tisch aufbauen. Somit ist dieses Gerät genau das was ich mir immer gewünscht habe.

Dodání bylo velmi rychlé. Zařízení je přesně to, co jsem chtěl. Lze jej kompaktně postavit na široký stůl nebo na přání na úzký stůl. Takže toto zařízení je přesně to, co jsem vždy chtěl.

Ověřená recenze

Das Raclette ist echt super! Nur Schade, das man die Temperatur nicht regeln kann! Das Kabel könnte auch etwas länger sein. Aber in groß und ganzen bin ich sehr zufrieden.

Ta raclette je opravdu skvělá! Škoda, že nemůžete regulovat teplotu! Kabel by mohl být také o něco delší. Celkově jsem ale velmi spokojen.

Ověřená recenze

Das Gerät gefällt uns optisch gut, aber die Wärme müßte besser zu regulieren sein, 1 Stufe ist zu wenig. Leider!

Vzhled přístroje se nám líbí, ale teplo by se mělo snadněji regulovat, 1 stupeň je málo. Bohužel!

Ověřená recenze

Das Gerät zeichnet sich allein deswegen aus, weil man je nach Anzahl der Personen das Gerät anpassen kann. Auch die Flexibilität der Positionen der zwei Elementen ist grandios. Das einzige....es könnte heißer sein. Dadurch dauert alles etwas länger, was natürlich auch gemütlicher ist. Reinigung ist ebenfalls super einfach.

Zařízení vyniká jednoduše tím, že jej můžete nastavit v závislosti na počtu osob. Ohromující je také flexibilita poloh obou prvků. Jediná věc...mohlo by být tepleji. Ve výsledku vše trvá trochu déle, což je samozřejmě také pohodlnější. Čištění je také super snadné.

Ověřená recenze

Material und Verarbeitung ist für den Preis Gerechtfertigt. Er braucht zwar ein bisschen um auf Temperatur zu kommen ist dann aber konstant auf einer Temperatur grillen überbacken lässt nix zu wünschen über.

Materiál a zpracování odpovídá ceně. Trochu to trvá, než se nahřeje, ale grilování při konstantní teplotě a gratinování nesplní žádná přání.

Ověřená recenze

Die individuelle Stellweise hat was. Heizleistung ist gut. Der Stein ist gut zu säubern. Ich bin zufrieden:-)

Individuální nastavení má něco do sebe. Tepelný výkon je dobrý. Kámen se snadno čistí. Jsem šťastný:-)

Ověřená recenze

Sehr gutes Design,Heizleistung gut. Für 8 Personen aber zu klein

Velmi dobrý design, dobrý tepelný výkon. Ale příliš malý pro 8 lidí

Ověřená recenze

Die Idee ist gut. Leider braucht der Stein ewig bis er heiß ist. Auch könnte der Platz für die pfännchen breiter sein. Ansonsten bin ich zufrieden.

Myšlenka je dobrá. Bohužel kameni trvá věčnost, než se rozpálí. Prostor pro pánve by mohl být také širší. Jinak jsem spokojen.

Ověřená recenze

Für diesen Preis erhält man ein sehr gut funktionierendes Raclette-Set. Leistung ist absolut ausreichend, die Pfännchen sind aus beschichtetem Blech und haben bisher den dreimaligen Einsatz ohne Schaden überlebt auch die Spülmaschine danach. Der Saftrille auf dem Grillstein ist optisch eher "chinesich" aber tut und wird über die Zeit mit etwas Patina besser werden. Ich habe für den Preis kein qualitative Wunderwerk erwartet bin aber jedoch funktional mehr als zufrieden und finde die Qualität angemessen oder besser gesagt, wie nach der Produktbeschreibung und den Produktfotos erwartet.

Za tuto cenu získáte velmi dobře fungující raclette set. Výkon je naprosto dostačující, pánve jsou vyrobeny z potaženého plechu a přežily tři použití bez poškození, včetně následné myčky. Drážka šťávy na grilovacím kameni vypadá více „čínsky“, ale zlepšuje se a časem se zlepší s trochou patiny. Nečekal jsem kvalitativní zázrak za cenu, ale po funkční stránce jsem více než spokojen a kvalita mi přijde odpovídající nebo lépe řečeno podle popisu produktu a produktových fotografií.

Ověřená recenze

Erstmal muss ich das System mit den zwei getrennt aufsteckbaren Hälften loben. Es ist sehr einfach und praktisch und dadurch auch gut zu reinigen ohne Kabel im Weg. Ich persönlich hätte keinen Stein gebraucht und lieber die Wahl gehabt den gegen ein Blech zu tauschen aber es stört auch nicht. Was dieses Gerät wirklich gut macht, ist dass man es längs nutzen kann, daher kommt man sich mit mehreren Gästen nicht in die Quere und keiner Sitzt eingequetscht direkt vor dem Raclette und wird gegrillt. Was ich wirklich schade finde ist, dass der Platz für die Pfännchen sehr schmal ist. Wer also seine Kartoffeln in die Pfanne macht und überbacken lässt, wird hier etwas Probleme bekommen, da selbst schon klein geschnittenes Gemüse die Pfännchen mit Käse fast oben anstoßen lassen. Mir scheint der Platz auf jeden Fall etwas knapper als bei den meisten anderen Geräten. Dafür heizt das Gerät aber auch schön gleichmäßig und die Wartezeit ist gut getimt. Allerdings hätte ich mir bei dem Preis gewünscht die Tempertatur regeln zu können, weil man gegen Ende ja meist etwas langsamer isst. Fazit: Wer gerne weniger Stress und rumgehampel am Tisch hat wird mit diesem Gerät etwas haben was die meisten anderen Geräte nicht haben. Wer aber gerne viel auf seine Pfännchen läd sollte sich nach etwas anderem umschauen. Für alle anderen, ich finde es gibt durchaus günstige Geräte die mit Regler und mehr Abstand das gleiche oder mehr bieten, wer also auf die funktionalität dieses Geräts verzichten kann wird auch eine billigere Alternative finden.

V první řadě musím pochválit systém se dvěma samostatně připevnitelnými polovinami. Je velmi jednoduchý a praktický, a proto se snadno čistí, aniž by překážel kabel. Osobně bych kámen nepotřeboval a raději bych měl na výběr vyměnit ho za kus kovu, ale ani to mi nevadí. To, co dělá toto zařízení opravdu dobré, je, že jej můžete používat podélně, takže si nepřekážíte s několika hosty a nikdo nesedí vymačkaný přímo před raclette a griluje se. Co je opravdu škoda, je velmi úzký prostor pro pánve. Pokud tedy brambory vložíte do pánve a necháte je gratinovat, budete zde mít problémy, protože i malá nakrájená zelenina málem narazí na pánve se sýrem. Každopádně mi ten prostor připadá o něco těsnější než u většiny ostatních zařízení. Na druhou stranu se přístroj zahřívá příjemně a rovnoměrně a čekací doba je dobře načasovaná. Za tu cenu bych ale byl rád, kdybych si mohl regulovat teplotu, protože ke konci většinou jíte trochu pomaleji. Závěr: Pokud máte rádi méně stresu a vrtění se u stolu, budete mít s tímto zařízením něco, co většina ostatních zařízení nemá. Pokud ale na pánve rádi nakládáte hodně, měli byste se poohlédnout po něčem jiném. Pro všechny ostatní si myslím, že existují docela levná zařízení, která nabízejí to samé nebo více s ovladačem a větší vzdáleností, takže pokud se obejdete bez funkčnosti tohoto zařízení, najdete i levnější alternativu.

Ověřená recenze

Das Design ist intelligent und gut durchdacht, ich fände aber eine Arretierung an der Basis gut, da das ganze Gerät damit etwas stabiler würde. Grundsätzlich aber ist das Gerät bestens. Habe als Test mal direkt Spiegeleier auf der beschichteten Platte gemacht: sehr gut! Leicht zu reinigen und nichts klebt an. Leider kann ich das nicht vom heißen Stein behaupten. Selbst nach 3maligem Abwaschen, riecht er nach Fisch. Dazu macht er das Gerät sehr schwer und braucht natürlich auch länger, um die notwendige Hitze zu bekommen. Die Zubereitung in den Pfännchen ist gut. Die Hitze ist optimal und der Käse wird richtig gut, man bekommt das Gargut sogar cross gebraten. Insgesamt ein gutes Gerät, mit gutem Preis-/Leistungsverhältnis. Ich werde mich wohl noch an den Hersteller wenden, um eventuell die Steinplatte gegen eine zweite, beschichtete, zu tauschen.

Design je chytrý a dobře promyšlený, ale upřednostnil bych uzamykací mechanismus na základně, protože by celé zařízení bylo o něco stabilnější. V zásadě je však přístroj výborný. Jako test jsem udělal smažená vejce přímo na potaženém talíři: velmi dobré! Snadno se čistí a nic nelepí. O horkém kameni to bohužel říct nemohu. I po 3x vyprání voní jako ryba. Navíc to zařízení velmi ztěžuje a samozřejmě také trvá déle, než získá potřebné teplo. Příprava na pánvích je dobrá. Teplo je optimální a sýr jde opravdu dobře, jídlo dostanete i přesmažit. Celkově dobré zařízení s dobrým poměrem cena/výkon. Asi se ještě obrátím na výrobce, aby případně vyměnil kamennou desku za druhou, potaženou.

Ověřená recenze

Der entscheidende Punkt, warum wir zu diesem Produkt gegriffen haben, war das Design. Durch die Zweiteilung kann man das Gerät auf dem Tisch platzieren, wie man möchte: zusammengestellt nebeneinander, 180 Grad aufgeklappt als lange Variante und dazwischen ist jeder Winkel möglich, den man mag. Wenn man mal zu zweit ist, kann man auch nur den Stein oder nur die Aluplatte nutzen, also einzeln. Das nenne ich mal Flexibilität! Das Design ist auch sofort aufgefallen und bestaunt worden. Als wir das Gerät ausgepackt haben, schien es uns erstmal etwas kleiner, doch diese Bedenken waren unbegründet. Es ist genügend Platz und das Gerät macht richtig Hitze. Es können mit Sicherheit mehrere Personen sehr entspannt auf den beiden Platten grillen. Bei der ersten Nutzung fiel uns auf, dass der Einschub für die Pfännchen niedriger ist. Das hatte ich vorher in verschiedenen Rezensionen gelesen, war also bekannt und ist auch wirklich so. Man kann also die Pfännchen nicht überladen, aber das hat ja dann auch schon nichts mehr mit entspanntem Essen zu tun. Es passt trotzdem genügend in die Pfännchen rein. In verschiedenen Rezensionen wurde bemängelt, dass man die Temperatur nicht regeln kann. Stimmt, man kann nur Ein- oder Ausschalten. Sicher macht das jeder anders, aber bei uns wurde das Teil sowieso immer auf die höchste Stufe gestellt. Wir wollen eben nicht nur ein bisschen grillen, sondern richtig. Durch die zweigeteilten Platten ist jede für sich kleiner, was es möglich macht, die beiden Teile bequem in den Geschirrspüler zu stellen, dafür sind sie nach Herstellerangabe auch geeignet. Das war für uns auch wichtig, weil die Reinigung nach dem Essen bei unseren vorherigen Geräten immer eine ziemliche Aktion war. Die Steinplatte und auch das Aluteil waren beide nach dem Waschen richtig sauber, auch die Pfännchen, die dank der beiliegenden Holzschaber nicht zerkratzt waren. Also wir waren uns einig, dass wir beim Kauf dieses Gerätes nichts falsch gemacht haben und können es guten Gewissens empfehlen. Euch auch viel Spaß damit!

Hlavním důvodem, proč jsme si vybrali tento produkt, byl design. Díky rozdělení můžete zařízení umístit na stůl libovolně: poskládat vedle sebe, otevřít o 180 stupňů jako dlouhou variantu a mezi nimi je možný libovolný úhel. Pokud jste dva, můžete použít jen kámen nebo jen hliníkovou desku, tedy jednotlivě. Tomu říkám flexibilita! Design byl okamžitě zaznamenán a obdivován. Když jsme zařízení vybalili, zprvu se zdálo o něco menší, ale tyto obavy byly neopodstatněné. Místa je dost a přístroj opravdu hřeje. Na dvou plotnách může grilovat jistě několik lidí velmi uvolněně. Při prvním použití jsme si všimli, že otvor pro pánve je nižší. Četl jsem to předem v různých recenzích, takže se to vědělo a je to skutečně tak. Nemůžete tedy přetěžovat pánve, ale to pak nemá nic společného s uvolněným jídlem. Do pánví se toho ještě dost vejde. Různé recenze si stěžovaly, že teplotu nelze regulovat. To je pravda, můžete jej pouze zapnout nebo vypnout. Každý to samozřejmě dělá jinak, ale stejně tu část vždy nastavíme na nejvyšší úroveň. Nechceme jen trochu grilovat, chceme to udělat pořádně. Vzhledem k dvoudílným talířům je každý menší, což umožňuje dát dva díly pohodlně do myčky, podle výrobce jsou k tomu také vhodné. To bylo pro nás také důležité, protože úklid po jídle byl na našich předchozích zařízeních vždy docela akční. Kamenná deska a hliníková část byly po umytí opravdu čisté, stejně jako pánve, které nebyly poškrábány díky přiloženým dřevěným škrabkám. Shodli jsme se tedy, že jsme nákupem tohoto zařízení neudělali nic špatného a můžeme jej s klidným svědomím doporučit. Bavte se s tím také!

Ověřená recenze

Das Konzept mit 2 Geräte in einem ist toll, das hat auch super geklappt. Damit hat man verschiedene Stellmöglichkeiten. Minuspunkte gibt es für den dünnen und wackeligen Rahmen wo die Platten drauf liegen. Die Platte wackelt, die Schrauben zum einstellen vom Auflagerahmen sind nicht erläutert und machen mir einen mageren Eindruck dran rum zu stellen. Etwas Langlöcher zum einstellen sind aber vorhanden. Die Pfännchen bekommen von unten keine Hitze, es dauert also bis man so ein Pfännchen heiß bekommt. Da muss man schichtweise aufbauen oder von den Platten in die Pfännchen umschichten. Zu viel darf man in die Pfännchen nicht legen, dann passt das nicht mehr unter die Heizung. Ich kenne solche Geräte nicht, es hat funktioniert und lief auch gut. Aber alles in allem etwas klapprig und nicht 100% durchdacht.

Koncept 2 zařízení v jednom je skvělý a fungoval opravdu dobře. To vám dává různé možnosti umístění. Mínusové body jsou za tenký a vratký rám, kde jsou umístěny desky. Plech se chvěje, šrouby pro seřízení nosného rámu nejsou vysvětleny a na mě působí špatným dojmem. Existují však některé podlouhlé otvory pro nastavení. Pánve se zespodu nezahřívají, takže chvíli trvá, než se pánev rozpálí. Musíte stavět ve vrstvách nebo se přesunout z desek na pánve. Do pánví byste toho neměli dávat moc, jinak se nevejde pod topení. Taková zařízení neznám, fungovalo to a běželo dobře. Ale celkově trochu rachitické a ne 100% promyšlené.

Ověřená recenze

Ich war auf der Suche nach einem Raclette-Grill, den man für unterschiedlich große Gesellschaften einsetzen kann. Beim Klarstein Tenderloin 100 Raclette haben mich die modulweise Aufbaumöglichkeit und die Flexibilität in der Stellform überzeugt. Es handelt sich um einen sehr schönen Raclette-Grill mit vielfältigen Aufbauvarianten (L-Form, klassisch 2x4, in Reihe 1x8) oder auch einzeln (1x4) für kleinere Runden. Der Raclette-Grill heizt zügig auf, die Verarbeitung der Pfännchen ist gut. Die beiden Steine lassen sich nach Gebrauch ebenso wie die beschichteten Pfännchen leicht reinigen. Vorteilhaft: Hier sind bereits ausreichend Holzschieber dabei - ein zusätzlicher Erwerb ist nicht nötig. Zwei Punkte sind nicht so schön: - Die Pfännchen stehen nicht ganz plan in der Kule, d.h. sie wackeln dort etwas bzw. "rasten" nirgends ein. Das ist bei anderen Raclette-Grills besser gelöst. Sie rutschen aber auch nicht orientierungslos herum, so dass das für mich nur ein kleiner Schönheitsfehler ist. - Die Einschubhöhe für die Pfännchen ist relativ gering, so dass man sich auf niedrige "Ladehöhen" einschränkt. Wobei die Pfännchen ausreichend bestückt werden können. Aber auch hier gibt es Produkte, die etwas mehr zulassen. Dafür hat man hier den Vorteil, dass die Heizspirale recht nah über den Pfännchen hängt, was zu einer guten Temperatur und einem schnellen Erwärmen der Speisen führt. Trotz der kleinen Abstriche bin ich mit dem Raclette-Grill sehr zufrieden, würde ihn mir wieder kaufen und kann ihn - gerade im Hinblick auf die vielen Stellmöglichkeiten - empfehlen.

Hledal jsem raclette gril, který by se dal použít pro skupiny různých velikostí. U Klarstein Tenderloin 100 Raclette na mě udělaly dojem modulární konstrukční možnosti a flexibilita při polohování. Jedná se o velmi pěkný raclette gril s různými konfiguracemi (tvar L, klasický 2x4, v řadě 1x8) nebo jednotlivě (1x4) pro menší skupiny. Raclette gril se rychle rozehřeje, zpracování pánví je dobré. Dva kameny, stejně jako potažené pánve, se po použití snadno čistí. Výhoda: V ceně je již dostatek dřevěných skluzavek - není nutný dokup. Dva body nejsou tak pěkné: - Pánve nejsou v Kule zcela vodorovné, tzn., že se tam trochu kývají nebo kdekoli "zaklapnou". To se lépe řeší u jiných raclette grilů. Ale také nekloužou dezorientovaně, takže to je pro mě jen menší vada. - Výška vkládání pánví je relativně nízká, takže jste omezeni na nízké "výšky nakládání". Pánve mohou být dostatečně skladné. Ale i tady existují produkty, které umožňují trochu víc. Zde ale máte výhodu, že topná spirála visí docela blízko pánví, což vede k dobré teplotě a rychlému ohřevu jídla. I přes drobné nedostatky jsem s raclette grilem velmi spokojen, koupil bych si jej znovu a mohu doporučit - zejména s ohledem na mnoho možností polohování.

Ověřená recenze

Raclette ist für mich nicht nur im Dezember eines meiner Lieblingsessen. Mein rundes, altes Raclette mit 6 Pfännchen lohnte nicht, um es auch mal für sich alleine anzumachen, für vier Personen war es wiederum schon fast zu wenig, da man ja doch gerne 2 Pfännchen parallel belegt. Entsprechend suchte ich nach einen Raclette, das auch bei der Anzahl der Personen etwas flexibler ist und wurde hier fündig. Aufgrund der höheren Leistung habe ich mich für das Raclette mit 8 Pfännchen entschieden. PRO: ***Einzeln nutzbar*** Für 1-2 Personen (Oder für 4 Personen, wenn einem jeweils eine Pfanne ausreicht :) ) genügt es vollkommen nur eines der beiden Teile auf den Adapter zu setzen. Das spart Platz auf dem Tisch und man hat auch nicht unnötig viele Pfännchen im Leerlauf. Natürlich kann man es auch mit bis 8 Personen nutzen, wenn man pro Person ein Pfännchen rechnet. Aufgrund der variablen Aufstellmöglichkeiten (Siehe nächster Punkt) kommt auch bei vielen Händen jeder an sein Pfännchen, die farblich von einander zu unterscheiden sind. ***Variabel aufstellbar*** Neben der Möglichkeit nur eines oder beide Teile in Betrieb zu nehmen, kann man das Raclette auch beliebig aufstellen. Ob in L Form, beide zusammengeschoben oder längs aufgestellt --> Das Raclette lässt alles zu. Mein Tisch ist 80cm breit, so dass die Variante in Längsform am Besten geeignet ist und genügend Platz für Teller Gläser und alles andere bleibt ohne dass es gedrängt wirkt. Allein ein Verlängerungskabel musste her, damit das Kabel, das bei dieser Stellart mittig auf dem Tisch ist, entsprechend angesteckt werden kann. ***Leistung & Betrieb*** Sowohl für normales Schweizer Raclette, als auch mit Gemüse und anderen Käsearten, Braten auf den beiden unterschiedlichen Auflagen (Fleisch, Champignons) aber auch als Frühstücksraclette (Pfannkuchen in den Pfännchen gehen super - war auch mein Erstversuch) - die Leistung des Raclettes ist eindeutig besser als die meines alten und stellte sowohl mich als auch meine Gäste zufrieden. Neutral: Die leeren Pfännchen kippeln ein wenig und schienen nicht gut ausbalanciert, was mich sehr irritierte. Sobald sie befüllt sind, ist dies jedoch kein Problem mehr. --> Alles in allem bin ich voll zufrieden mit dem Raclette und begeistert aufgrund der Variabilität bei den Aufstellmöglichkeiten und dass auch nur ein Teil zu nutzen ist, was auf jeden Fall dazu führen wird, dass ich mir auch mal öfter alleine Raclette machen werde.

Pro mě je raclette nejen jedním z mých oblíbených jídel v prosinci. Moje kulaté, staré raclette se 6 pánvemi nemělo cenu si sám zapínat, pro čtyři lidi to bylo skoro málo, protože rádi používáte 2 pánve zároveň. Hledal jsem proto raclette, který je co do počtu lidí o něco flexibilnější a našel ho zde. Kvůli vyššímu výkonu jsem se rozhodl pro raclette s 8 pánvemi. PRO: ***Lze použít jednotlivě*** Pro 1-2 osoby (nebo pro 4 osoby, pokud stačí jedna pánev pro každého :) ) stačí na adaptér nasadit pouze jeden ze dvou dílů. Ušetříte tak místo na stole a nemáte zbytečně moc pánví na volnoběh. Samozřejmě jej můžete použít až pro 8 osob, pokud přepočítáte jednu pánev na osobu. Vzhledem k variabilním možnostem instalace (viz další bod) dostane každý své pánve, které lze od sebe barevně odlišit, i když je rukou mnoho. *** Variabilně nastavitelné *** Kromě možnosti použití pouze jedné nebo obou částí lze raclette také libovolně nastavit. Ať už ve tvaru L, obojí přisunuté k sobě nebo postavené podélně --> raclette umožňuje vše. Můj stůl je široký 80 cm, takže se nejlépe hodí podélná verze a je tam dost místa na talíře, sklenice a vše ostatní, aniž by to vypadalo přeplněně. Byl potřeba pouze prodlužovací kabel, aby se kabel, který je u tohoto typu nastavení uprostřed stolu, mohl patřičně zastrčit. ***Výkon a provoz*** Jak pro normální švýcarské raclette, tak se zeleninou a jinými druhy sýra, pečeně na dvou různých úrovních (maso, houby), ale také jako snídaňové raclette (palačinky na pánvích fungují skvěle - byl to také můj první pokus) - výkon raclette je jednoznačně lepší než můj starý a uspokojil mě i mé hosty. Neutrální: Prázdné pánve se trochu viklaly a nezdály se dobře vyvážené, což mě opravdu štvalo. Jakmile se však naplní, již to není problém. --> Celkově jsem s raclette naprosto spokojený a jsem nadšený z variability možností instalace a z toho, že lze použít pouze jeden díl, což bude určitě znamenat, že si budu raclette vyrábět sám častěji .

Ověřená recenze

Estaba buscando una parrilla electrica que pudiera usar en el sotano o en su defecto en la cocina , cuando de repetne apareció esta fantastica parrilla , la cual desde el primer momento que la vi me llamo la atencion , tanto por sus dos bases para depositar la comida una a la plancha y en otra de piedra ( recomiendo usar esta ultima ya que salen las comidas de vicio) , como sus pequeñas paletas para introducir diferentes alimentos o su eje de rotacion en la base de 360º.

Como hemos comentando posee dos bases , una de piedra y otra la plancha , aunque tambien podemos elegir dos de piedra, el punto positivo de esto es que podemos cocinar de forma independiente , podemos hacer que funcione solo la parte de piedra o solo la de la plancha.

Posee una potencia de 1200W lo que nos hace suficiente para cocinar en ella todo de forma rapido , comodo y sobre todo sin falta de potencia

La parrilla está compuesta por :

-PLANCHA DE PIEDRA
-PLANCHA DE METAL
-8 MINISARTENES
-1 MANUAL DE INSTRUCCIONES EN VARIOS IDIOMAS

Puedo decir que es un producto fantastico , con una relacion calidad precio increible , a la larga le das muchisimo partido , a parte he de decir que desde que tengo la plancha como muchisimo mas sano , mas variedad y me encuentro mejor

Hledal jsem elektrický gril, který bych mohl použít ve sklepě nebo, když se to nepodařilo, v kuchyni, když se najednou objevil tento fantastický gril, který mě od prvního okamžiku, kdy jsem ho uviděl, upoutal pozornost, a to jak svými dvěma základnami, na které se jídlo jeden grilovaný a druhý vyrobený z kamene (doporučuji použít druhý, protože se z něj vydávají nezdravé potraviny), jako jsou jeho malé palety pro vkládání různých potravin nebo jeho osa otáčení o 360º na základně. Jak jsme již zmínili, má dva podstavce, jeden kamenný a druhý železný, i když můžeme zvolit i dva kamenné, kladem je, že můžeme vařit samostatně, můžeme vyrobit pouze kamennou část nebo pouze součást kamnářské práce.žehlit. Disponuje výkonem 1200W, což nám stačí na to, abychom v něm vše uvařili rychle, pohodlně a především bez nedostatku energie Gril se skládá z: -KAMENNÉ PLECHY -KOVOVÉ PLECHY -8 MINIPÁNŮ -1 NÁVOD K OBSLUZE V RŮZNÝCH JAZYCÍCH Mohu říkám, že je to fantastický produkt, s neuvěřitelným poměrem kvality a ceny, z dlouhodobého hlediska ho hodně využijete, navíc musím říct, že od té doby, co mám železo, jím mnohem zdravěji, pestřeji a cítím se lépe

Ověřená recenze

Die Lieferung erfolgte zügig und die Ware kam sehr gut gesichert und unbeschädigt bei mir an. Die Anwendung und der Aufbau sind sehr einfach. Man muss bei Raclettestücke auf die Basisstation. Man kann ein Raclette auch einzeln verwenden. Man hat die Möglichkeit die Raclettes auch zu drehen fast um die eigene Achse. Die Basisstation wird mit Strom versorgt. Stellt man dann die Schalter an heizen sich die Heizelemente auf. Das dauert einige Minuten und man muss beim ersten Gebrauch gut Lüften da Gerüche entstehen. Wenn die Heizelemente eingebrannt sind, ist auch der Geruch weg. Man kann mit so einem Raclette alles mögliche Überbacken in den Pfännchen. Diese werden unter die Grillplatte geschoben. Die vier Pfännchen haben einen Farbpunkt,damit man erkenne kann, wer welche Pfanne benutzt. Auf den Grillplatten kann man Fleisch, Gemüse und Fisch zubereiten. Allerdings gibt es nur eine konstante Temperatur und von daher sollte man das Essen nicht unbeaufsichtigt lassen. Will man das Raclette reinigen, kann man die Pfannen und Platten in den Geschirrspüler stellen. Die anderen Teile mit einem feuchten, aber nicht kratzendem Tuch abwischen und von der Basisstation entfernen. Ich finde die Idee mit dem Doppelraclette sehr gut und deshalb empfehle ich es sehr gerne weiter. Der Preis ist absolut berechtigt und ich gebe gerne volle Punktzahl.

Dodání bylo rychlé a zboží dorazilo velmi dobře zajištěné a nepoškozené. Aplikace a struktura jsou velmi jednoduché. Pro kousky raclette musíte jít do základní stanice. Raclette můžete použít i jednotlivě. Máte také možnost otočit raclette téměř kolem vlastní osy. Základnová stanice je napájena. Pokud potom zapnete vypínač, topná tělesa se zahřejí. Zabere to několik minut a při prvním použití musíte dobře větrat, protože se mohou vytvářet pachy. Jakmile se topná tělesa spálí, zápach je pryč. S takovým raclette můžete na pánvích péct nejrůznější věci. Ty se zasouvají pod grilovací desku. Čtyři pánve mají barevnou tečku, takže poznáte, kdo kterou pánev používá. Na grilovacích deskách lze připravovat maso, zeleninu a ryby. Existuje však pouze jedna stálá teplota, a proto by jídlo nemělo zůstat bez dozoru. Pokud chcete raclette vyčistit, můžete pánve a talíře vložit do myčky. Ostatní části otřete vlhkým, ale neabrazivním hadříkem a vyjměte je ze základny. Myslím, že nápad s dvojitým raclette je velmi dobrý a proto jej rád doporučuji ostatním. Cena je naprosto oprávněná a rád dám plný počet bodů.

Ověřená recenze

Wir haben heute endlich das Raclette ausprobiert und es ist super. Der Aufbau war flott erledigt und es konnte los gehen. Wir waren zu viert und es hat viel Spaß mit dem Gerät gemacht zu arbeiten. Es heizte sehr gut und gleichmäßig und alles war schnell gar und lecker. Wir können das mit gutem Gewissen weiterempfehlen.

Dnes jsme konečně vyzkoušeli raclette a je skvělý. Stavba proběhla rychle a mohlo se začít. Byli jsme čtyři a práce s přístrojem byla velká zábava. Hřálo se velmi dobře a rovnoměrně a vše bylo uvařeno rychle a chutné. To můžeme s čistým svědomím doporučit.

Ověřená recenze

Wir haben ein großes Raclette, allerdings essen wir oft nur im kleinen Kreis und dann sauen wir das große Teil ein, obwohl wir nur einen Teil nutzen. Aus diesem Fall wollte ich immer ein Raclette für weniger Personen. Das Tenderloin Mini von Klarstein ist da absolut perfekt für. Es ist nur für 4 Personen und schön klein.

Im Karton hat man erst mal einige Einzelteile. Die Basis, 2 Teile die man auf die Basis steckt, 2 Teflonpfannen die man oben auflegt, 4 Pfannen und 4 Holzteilchen. Schön finde ich das die Holzteilchen gleich mit dabei sein. Bei den meisten Raclettes muss man diese erst separat kaufen. Schade finde ich das nur Teflonpfannen dabei sind und kein Stein, wie auf dem Bild auf dem Karton. Mein großer hat beides und wir können nach Lust und Laune wechseln. Hier kann man nur auf den Teflonpfannen braten.

Die Nutzung ist einfach und sehr angenehm. Man stellt die Basis auf und schließt diese am Strom an. Das Kabel ist schön lang. Die beiden Racletteteile werden nun auf die Basis gesteckt. Das geht sehr einfach und sie halten gut fest. Nun kommt das besondere. Man kann die beiden Racletteteile nun einfach zusammen stehen lassen oder das ganze so stellen, dass es längs steht. Ich finde das recht gut, denn man kann so den Raclette mittig in den Tisch stellen und jeder kommt gut dran.

Man stellt das Raclette dann an und wartet etwas bis es heiß wird. Es gibt keine Regelung für die Hitze. Das Raclette regelt das von allein. Wenn es zu heiß wird, dann verringert es die Hitze selbst etwas runter und wenn nötig dann wieder rauf. So dauert es manchmal zwischendrin ein bisschen länger bis das Fleisch fertig ist, aber das ist nicht schlimm.

Ich Pinsel die Teflonpfannen immer mit etwas Öl an und dann kann das Fleisch drauf. Die Pfannen werden bestückt und drunter gesteckt. Das Fleisch kann man gut umdrehen, da es durch das Öl nicht klebt. Mit den Holzteilchen schiebt man den Inhalt des Pfännchens auf den Teller. Fleisch dazu und man kann Essen. In der Zeit kommt das nächste in die Pfanne und auf die Platte. Vom Timing her klappt das ganze sehr gut und man hat immer frisches und warmes Essen.

Nach dem Nutzen werden die Pfännchen, Holzteile und Teflonplatten einfach abgespült. Alles zusammen habe ich dann in einen Karton geschoben und so steht es in der Speise und wartet auf den nächsten Einsatz.

Wer gerne Rallette macht und nicht immer viele Gäste hat (und evtl auch wenig Platz hat), der ist mit diesem Raclette super bedient! Es funktioniert einwandfrei und ist toll zu nutzen. Man muss nur schauen, wo man die Steinplatten bestellen kann. Die fehlen mir schon ein bissl.

Máme velké raclette, ale často jíme jen v malých skupinkách a pak velkou část vysáváme, ačkoliv spotřebujeme jen část. Z tohoto případu jsem vždy chtěl raclette pro méně lidí. Tenderloin Mini od Klarstein je k tomu naprosto perfektní. Je pouze pro 4 osoby a je pěkný a malý. V krabici máte několik samostatných dílů. Základna, 2 kusy na položení na podstavec, 2 teflonové pánve na položení, 4 pánve a 4 kusy dřeva. Myslím, že je hezké, že jsou zahrnuty dřevěné částice. U většiny raclette je musíte zakoupit samostatně. Přijde mi škoda, že jsou součástí pouze teflonové pánve a žádný kámen, jako na obrázku na krabici. Můj velký má obojí a můžeme střídat, jak chceme. Zde můžete smažit pouze na teflonové pánvi. Snadno se používá a je velmi příjemný. Základnu postavíte a zapojíte do elektřiny. Kabel je pěkně dlouhý. Dvě části raclette jsou nyní umístěny na základně. Je to velmi snadné a dobře se drží. Nyní přichází speciál. Nyní můžete jednoduše ponechat dvě části raclette u sebe nebo umístit celou věc tak, aby byla podélně. Myslím, že je to docela dobré, protože raclette můžete postavit doprostřed stolu a dostane se k němu každý. Poté zapnete raclette a chvíli počkáte, až se zahřeje. Neexistuje žádná regulace tepla. O to se raclette postará sám. Pokud se příliš zahřeje, samo o sobě trochu sníží teplotu a v případě potřeby jej znovu zvýší. Mezitím to někdy trvá trochu déle, než je maso hotové, ale to není problém. Teflonové pánve vždy potřu trochou oleje a pak se na něj dá dát maso. Pánve jsou naplněny a umístěny pod. Maso se snadno obrací, protože olej nelepí. Pomocí dřevěných kousků vytlačte obsah pánve na talíř. Přidejte maso a můžete jíst. Za tu dobu bude další na pánvi a na talíři. Z hlediska načasování to celé funguje velmi dobře a jídlo máte vždy čerstvé a teplé. Po použití se pánve, dřevěné části a teflonové desky jednoduše opláchnou. Vše složím do krabice a stojí v misce a čeká na další použití. Každý, kdo rád dělá rallette a nemá vždy mnoho hostů (a možná má také málo místa), je s tímto raclette dobře obsloužený! Funguje perfektně a skvěle se používá. Stačí se podívat, kde se dají kamenné desky objednat. Trochu mi chybí.

Ověřená recenze

Meine Rezension bezieht sich auf den Klarstein Tenderloin Mini Raclette.

Im Lieferumfang enthalten:

• 1 x Basisstation
• 2 x Grillbalken
• 4 x Raclette-Pfännchen
• 4 x Pfannenwender

Wir haben schon ein großes Raclette Gerät für 8 Personen. Dieses war aber immer für 2 Personen sehr unhandlich und einfach zu groß. Daher haben wir uns für dieses kleine Mini Raclette entschieden.

Die Qualität und Verarbeitung des Gerätes ist gut. Es gibt keine scharfen Kanten. Außerdem konnte ich keine Fehler feststellen.

Der Aufbau des Raclette ist einfach. Man steckt alles zusammen. Wir haben beide Teile längs nebeneinander gestellt. Aber man kann sie auch zusammen stellen. Mein Mann und ich haben jeweils eine Seite für sich verwendet.

Jede Seite hat einen Power Schalter. Somit kann man sie auch einzeln benutzen.
Nach dem einschalten muss man noch ein bisschen warten bis die Platten heiß sind. In der Zeit habe ich alles andere vorbereitet.

Mein Favorit unten in den Pfannen ist Gemüse mit Käse. Der Käse schmilzt gut. Mein Mann liebt es Ananas mit Käse zu überbacken. Auch diese funktionierte sehr gut. Auf den Grillplatten haben wir Hähnchensteak, Würstchen und Würstchen mit Schinken gegrillt. Das Steak war schön zart und durch. Alles ist gleichmäßig braun geworden.

Nach dem grillen kommen wir zur Reinigung. Wir haben alle Teile ins Spülwasser gelegt und einwenig einwirken lassen. Danach nur noch mit einem weichen Lappen keinen Schwamm abwaschen . Fertig

Wir sind mit dem Raclette sehr zu frieden.
Von mir gibt es eine klare Kaufempfehlung. Gerne vergebe ich 5 Sterne.

Im Rahmen eines Produkttestes durfte ich das Mini Raclette kostenlos/rabattiert testen. Dafür nochmal vielen Dank. Dieses hat aber keinen Einfluss auf meine Bewertung. Gerne gebe ich hier meine eigene und ehrliche Meinung ab.

Ich hoffe meine Rezension war hilfreich und konnte zur ihrer Kaufentscheidung beitragen

Moje recenze se týká Klarstein Tenderloin Mini Raclette. Součástí dodávky: • 1 x základní stanice • 2 x grilovací tyč • 4 x pánvička na raclette • 4 x lopatka Již máme velké zařízení na raclette pro 8 osob. Ale to bylo vždy pro 2 osoby velmi neskladné a příliš velké. Proto jsme se rozhodli pro toto malé mini raclette. Kvalita a zpracování přístroje je dobrá. Nejsou zde žádné ostré hrany. Navíc jsem nenašel žádné chyby. Sestavení raclette je jednoduché. Dáte všechno dohromady. Oba díly jsme položili vedle sebe. Můžete je ale také dát dohromady. S manželem jsme použili každý jednu stránku pro sebe. Na každé straně je vypínač. Můžete je tedy používat jednotlivě. Po zapnutí musíte chvíli počkat, až budou talíře horké. Mezitím jsem připravil vše ostatní. Moje nejoblíbenější na dně pánví je zelenina se sýrem. Sýr se dobře rozpouští. Můj manžel rád peče ananas se sýrem. To také fungovalo velmi dobře. Na grilovacích deskách jsme grilovali kuřecí steaky, klobásy a klobásy se šunkou. Steak byl krásně jemný a dobře propečený. Vše rovnoměrně zhnědlo. Po grilování přicházíme na úklid. Všechny díly dáme do vody na nádobí a necháme působit. Poté stačí omýt měkkým hadříkem, bez houbičky. Hotovo S raclette jsme velmi spokojeni. Ode mě jednoznačné doporučení ke koupi. S radostí dávám 5 hvězdiček. V rámci produktového testu jsem měl možnost otestovat Mini Raclette zdarma/se slevou. Ještě jednou vám za to děkuji. To však nemá žádný vliv na mé hodnocení. Rád zde řeknu svůj vlastní upřímný názor. Doufám, že moje recenze byla užitečná a přispěla k vašemu rozhodnutí o koupi

Ověřená recenze

Dieses Raclette haben wir mit zwei Personen gemacht, da es doch recht kleine Pfännchen hat und auch etwas braucht, bis die Sachen überbacken sind. So hat jeder zwei Pfännchen zur Hand.

Wenn man allerdings noch andere Sachen zu essen hat und das Raclette dazu macht, kann man es auch super mit 4 Personen nutzen. Jedes Pfännchen hat eine andere Farbe, so kommt man auch nicht durcheinander.

Wir haben als erstes Hawaii Toast gemacht, den Toast kann man super oben auf den Grillplatten rösten. Das geht mit Fleisch genauso gut. In das Pfännchen kam dann Schinken, Ananas und Käse. Da die Schälchen antihaftbeschichtet sind, war es auch kein Problem, alles mit den dabei liegenden Holzspachteln auf den Toast zu schieben.
Dann haben wir noch Nachos mit Käse überbacken, auch eine tolle Sache.

Das Gerät ist wirklich genial. Man kann es so kompakt zusammen schieben oder bei einer langen Tafel auch hintereinander stellen. Da es zwei Schenkel hat, lassen die sich beliebig stellen.
Auch eine schöne Sache, dass sich beide Schenkel getrennt schalten lassen. So kann man zum Ende hin schon eine Seite ausschalten.

Die oberen Platten kann man einfach abnehmen und ganz leicht reinigen. Ebenso sind die Schälchen ganz einfach zu reinigen. Das Gerät ist echt schnell aus dem Schrank geholt und auch schnell wieder sauber und weggepackt. Da greift man öfters mal zum Raclette, als nur zu Sylvester.

Auch zum Knabbern echt genial, beim Fußball gucken oder so. Wie gesagt, Nachos überbacken oder andere kleine Dinger.

Das Gerät ist sehr günstig, von daher kann man jetzt keine hochwertige Qualität erwarten. Es ist halt viel Plastik. Aber für 2 Personen mal eben zwischendurch ist es einfach genial.

Toto raclette jsme dělali ve dvou lidech, protože má docela malé pánve a také potřebuje trochu času, než se věci gratinují. Každý má tedy po ruce dvě pánve. Pokud však máte další věci k jídlu a přidáte raclette, můžete jej použít i ve 4 lidech. Každá pánev má jinou barvu, abyste se nespletli. Nejprve jsme si udělali havajský toast, toast je skvělý na opékání na grilovacích deskách. Stejně dobře to funguje s masem. Do pánve přišla šunka, ananas a sýr. Vzhledem k tomu, že misky mají nepřilnavý povlak, nebyl problém vše na toust natlačit dřevěnou špachtlí, která byla k němu přibalena. Pak jsme zapekli nachos se sýrem, taky super věc. Zařízení je opravdu úžasné. Lze jej kompaktně přisunout k sobě nebo umístit za sebou na dlouhý stůl. Vzhledem k tomu, že má dvě nohy, můžete si je umístit, jak chcete. Další vychytávkou je, že obě nohy lze přepínat samostatně. Takže můžete vypnout stránku ke konci. Horní desky lze snadno sejmout a velmi snadno vyčistit. Misky se také velmi snadno čistí. Zařízení se vyjme ze skříně opravdu rychle a rychle se vyčistí a zase sbalí. Lidé často sahají po raclette než jen na Silvestra. Skvělé také na okusování, sledování fotbalu nebo tak. Jak jsem řekl, pečené nachos nebo jiné drobnosti. Zařízení je velmi levné, takže nelze nyní očekávat vysokou kvalitu. Je to jen spousta plastu. Ale pro 2 lidi jen mezi tím je to prostě úžasné.

Ověřená recenze

Die Grillsaison ist ja nun leider bald wieder vorbei, aber es folgt ja dann die Raclette-Zeit !

Wir haben jetzt dieses tolle Raclette Set mit 2 heißen Steinen. Das Gerät ist für 4 Personen (4 Pfännchen und 4 Holzschäufelchen sind im Lieferumfang dabei).

Vor dem ersten Gebrauch einfach die Pfännchen und die Steine reinigen und dann kann es schon losgehen. Beim ersten Gebrauch müsst ihr unbedingt das Gerät ausbrennen lassen, bis der unangenehme Gerücht verfliegt. Danach steht einem gemütlichen Raclette-Abend nichts mehr im Weg - dazu einfach jeweils den Ein-Schalter betätigen. Was auch wichtig ist : stellt das Gerät auf einen hitzeunempfindlichen Untergrund - das Gerät wird sehr heiß !

Wir haben auf den heißen Steinen Berner Würstchen gebraten. Die Steine brauchen einige Zeit, bis sie richtig heiß sind, dann haben die Würstchen aber so richtig gebrutzelt. Ein toller Tip war in der Gebrauchsanleitung : Auf den heißen Stein Salz geben und dann Fleisch darauf braten. einfach lecker. Probiert doch einmal Smoked Sea Salt aus - das schmeckt einfach lecker. Unten in den Pfännchen ist der Käse sehr schnell geschmolzen.

Die heißen Steine brauchen einige Zeit, bis sie ausgekühlt sind. Die Reinigung erfolgt recht schnell mit einem Schwamm und Spülmittel. Das Gleiche gilt für die Pfännchen - dazu würde ich aber ein weiches Tuch nehmen. Wer will, kann sie auch in die Spülmaschine stellen.

Praktisch an diesem Raclette-Set ist, das man die beiden Geräte auseinanderziehen kann, so dass jeder optimal an das Gerät herankommt.

Fazit :

Ein optisch sehr schönes und funktionelles Raclette-Set. Wer nicht gerade "eine halbe Sau" auf den heißen Stein werfen möchte, ist hier genau richtig.

Bohužel grilovací sezóna brzy opět skončí, ale pak přijde čas raclette! Nyní máme tuto skvělou sadu raclette se 2 horkými kameny. Zařízení je pro 4 osoby (4 pánve a 4 dřevěné lopaty jsou součástí balení). Před prvním použitím stačí pánve a kameny očistit a pak můžete začít. Při prvním použití nechte zařízení vyhořet, dokud nepříjemná fáma nezmizí. Poté už nic nebrání příjemnému raclette večeru - jednoduše stiskněte vypínač. Co je také důležité: umístěte zařízení na tepelně odolný povrch - zařízení se velmi zahřívá! Na rozpálených kamenech jsme smažili bernské klobásy. Kamínky potřebují chvíli, než jsou pořádně rozpálené, ale pak už párky pořádně zaschly. Skvělý tip byl v návodu k použití: na rozpálený kámen dejte sůl a poté na něm opečte maso. prostě chutné. Vyzkoušejte Smoked Sea Salt – chutná skvěle. Na dně pánví se sýr velmi rychle rozpouštěl. Žhavé kameny potřebují nějaký čas, aby vychladly. Čištění se provádí poměrně rychle pomocí houby a saponátu. Totéž platí pro pánve - na to bych ale použil měkký hadřík. Pokud chcete, můžete je dát i do myčky nádobí. Praktická věc na této raclette sadě je, že obě zařízení můžete od sebe odtáhnout, aby se k zařízení snadno dostal každý. Závěr: Opticky velmi pěkný a funkční raclette set. Pokud nechcete házet „půl prasnice“ do oceánu, toto je místo pro vás.

Ověřená recenze

Dieses Raclette erschien für uns die perfekte Lösung, wenn man mal nur zu zweit isst. Bestellt, Lieferung war in üblicher Zeit da, dann geöffnet und dann das Ärgerliche: Es fehlten 4 der Pfännchen und auch die Bedienungsanleitung. Kurzer Hand bei dem Shop angerufen, die sagen wir müssen uns an Amazon wenden, da es über deren Versand geht. Gesagt getan. Die sagen uns, dass sie uns die Pfännchen nicht nachträglich schicken können, was sehr ärgerlich war, da wir das schon geplant hatten etc. Also musste das Raclette wieder eingepackt werden, was bei diesem extrem knappen Karton eine Herausforderung an sich war, zurückgeschickt und da der Mitarbeiter von Amazon sagte er würde uns gleich einen neuen zuschicken lassen haben wir gewartet... und gewartet... und nach ein paar Tagen verwundert bei Amazon reingeschaut und bemerkt, dass der Mitarbeiter nur eine Retour angemeldet hat und uns kein neues Produkt senden ließ.. Naja nochmal bestellt. Nervig aber beim 2. Versuch war alles dabei, das Raclette wurde heiß, nach Bedienungshinweisen dürfen Steinplatten und Pfännchen in die Spülmaschine... Freut mich das ich jetzt ein schönes und praktisches Raclettte habe. Noch toller wäre natürlich eine Temperatureinstellung... So als Tipp für Nachfolgermodelle...

Tento raclette se nám zdál jako ideální řešení, když jíte jen za dva. Objednáno, doručení bylo v obvyklém čase, pak otevřeno a pak ta nepříjemná věc: chyběly 4 pánve a návod k obsluze. Rychle zavolali do obchodu a řekli, že musíme kontaktovat Amazon, protože jde o jejich přepravu. Řeklo a hotovo. Řekli nám, že nám potom nemohou poslat pánve, což bylo velmi nepříjemné, protože jsme to již plánovali atd. Takže raclette bylo nutné přebalit, což byla výzva sama o sobě s touto extrémně těsnou krabicí, poslat zpět a tam zaměstnanec Amazonu řekl, že nám hned nechá poslat nový, čekali jsme... a čekali... a po pár dnech se udiveně podívali na Amazon a všimli si, že zaměstnanec pouze zaregistroval vrácení a neposílá zbyl nám nový produkt.. opět dobře objednáno. Nepříjemné, ale vše tam bylo na 2. pokus, raclette se zahřálo, kamenné talíře a pánve se dají dle návodu dát do myčky... Jsem šťastná, že mám nyní pěkné a praktické raclette. Ještě lepší by bylo samozřejmě nastavení teploty... Jako tip na nástupnické modely...

Ověřená recenze

Zusammenbau/Inbetriebnahme

Einen wirklichen Zusammenbau muss man gar nicht vornehmen. Alles ist einzeln und sehr gut verpackt. Ich habe die Kids alles auspacken lassen, dann hatten die auch noch ihren Spaß. Die Beiden Grills, die übrigens separat an und aus geschalten werden können was ich super finde, werden nur auf die Platte gesteckt, die dann die Stromversorgung übernimmt. Die Steinplatte und die Metalplatte (hat eine glatte und eine geriffelte Seite) werden auf die Heizelemente gelegt. Nun kann es theoretisch auch schon los gehen.

Braten - Brutzeln - Überbacken

Eigentlich sind einem ja beim Raclette keine Grenzen gesetzt. Alles was man irgendwie überbacken, braten und erwärmen kann wird nach Herzenslust verwendet und genutzt. Ich mag z.B. gar keinen richtigen Raclettekäse, ein Edamer tut es da auch super. Sowohl die Leistung auf den Platten oben als auch im Grill um den Inhalt der Pfännchen zu überbacken ist absolut ausreichend. Man muss weder ewig warten, noch muss man Angst haben, dass einem beim geselligen erzählen alles anbrennt. Was ich wunderbar finde ist, dass die beiden Grills nicht nur separat anschaltbar sondern auf der Basis auch frei beweglich sind. Man kann also bei einem längeren Tisch einen langen Grill haben oder wenn der Tisch nicht so viel Platz bietet das ganze kompakt zusammenschieben. So entsteht mit Sicherheit kein Gedrängel am Grill. Wir haben neben den klassisch herzhaften Sachen wie Fleisch, Garnelen, Gemüse auch einen süßen Nachtisch darauf gezaubert. Ich habe dazu einen eher festen Pancaketeig gemacht. Daran hatten vor allem die Kids am meisten Spaß.

Reinigung

Nach jedem schönen Essen folgt irgendwann das Aufräumen und Putzen, das bleibt auch beim tollsten Grill nicht aus. Zum Glück geht das recht einfach und schnell, sodass die Stimmung dadurch mit Sicherheit nicht ruiniert wird. Dadurch, dass man die Basis abnehmen kann muss man sich wegen dem Stecker keine Sorgen machen. Die Pfännchen und die Grillplatten lassen sich prima spülen. Das innere war zumindest bei uns nur wenig verschmutzt, sodass ein Auswischen genügte. Die Holzspatel sind leider aus völlig blankem Holz, die sehen schon nach dem ersten Mal nicht mehr wirklich schön aus, aber das finde ich jetzt nicht so dramatisch, da wir zum Wenden vom Grillgut eine Zange genommen haben, und der Inhalt der Pfännchen einfach so raus kam.

Fazit

Man bekommt mit dem Tenderloin (so wird in den USA übrigens Rinderfilet, also das Beste vom Besten, bezeichnet) ein super Raclette-Grill. Nicht nur überzeugt er durch seine Power und gute Materialeigenschaften, sondern macht meiner Meinung nach auch optisch wirklich etwas her. Wer also schon länger mit dem Gedanken spielt und sich für die Feiertage doch noch was gönnen möchte, sollte diesen Grill absolut in die engere Wahl einbeziehen.

Montáž/Uvedení do provozu Nemusíte provádět žádnou skutečnou montáž. Vše je jednotlivě a velmi dobře zabalené. Nechal jsem děti vše vybalit, takže se bavily i ony. Dva grily, které lze samostatně zapínat a vypínat, což je podle mě skvělé, se pouze zastrčí do plotny, která pak přebírá napájení. Kamenná deska a kovová deska (má hladkou stranu a vlnitou stranu) jsou umístěny na topných tělesech. Teoreticky můžete začít hned. Roast - syzzle - au gratin Ve skutečnosti se u raclette meze nekladou. Cokoli, co může být gratinováno, praženo nebo ohříváno, se používá podle libosti. Například pravý raclette sýr mi vůbec nechutná, eidam je taky super. Výkon na plotnách nad i v grilu pro gratinování obsahu pánví je naprosto dostačující. Nemusíte čekat věčně, ani se nemusíte bát, že při rozhovoru ve společenské atmosféře všechno shoří. Co považuji za úžasné, je, že oba grily lze nejen zapínat samostatně, ale lze je také volně posouvat na základně. Můžete tak mít dlouhý gril s delším stolem nebo pokud stůl nenabízí tolik místa, můžete to celé kompaktně přisunout k sobě. U grilu tak nebudou žádné tlačenice. Kromě klasických slaných věcí jako je maso, krevety a zelenina jsme vykouzlili i sladký dezert. Udělala jsem k tomu docela tuhé palačinkové těsto. Nejvíce se u toho bavily děti. Úklid Po každém dobrém jídle bude někdy následovat úklid a úklid, a to i při tom největším grilování. Naštěstí je to docela snadné a rychlé, takže náladu to rozhodně nezkazí. Protože základnu můžete odpojit, nemusíte se starat o zástrčku. Pánve a grilovací desky se snadno umývají. Interiér byl alespoň u nás zašpiněný jen lehce, takže stačilo otřít. Dřevěné špachtle jsou bohužel z úplně holého dřeva, po prvním použití nevypadají moc hezky, ale myslím, že to teď není tak dramatické, protože jsme jídlo obraceli kleštěmi a obsah pánví právě přišel vyšel ven. Závěr K panence (tak se mimochodem v USA říká hovězí filet, tedy nejlepší z nejlepších) dostanete super raclette gril. Nejen, že zaujme svou mohutností a dobrými materiálovými vlastnostmi, ale podle mého názoru také opravdu dobře vypadá. Pokud si tedy s tou myšlenkou už nějakou dobu pohráváte a přesto si chcete něco k svátku dopřát, rozhodně byste tento gril měli zařadit do svého užšího výběru.

Ověřená recenze

excellent produit à recommander, pour des soirées supers conviviales ..........

výborný produkt doporučuji, pro super pohostinné večery ..........

Ověřená recenze

Winterzeit ist die Zeit, in der man es sich wirklich zu Hause gemütlich machen kann. Man sitzt gemeinsam am Tisch und genießt das Essen, lacht und hat spaß.
Ein Essen, an dem sich jeder – auch die Hausfrau - an den Tisch setzen kann und das Essen genießen darf, ist das Raclette.
Der Klarstein Tenderloin 50/50 Doppel Raclette-Grill verfügt über mehre Vorzüge:
Zum einen können hier bequem bis zu 8 Personen mit am Tisch sitzen, man kann ihn bis zu 360° drehen, er besteht aus zwei selbständigen Teilen und verfügt über spezielle Grillhälften, die aus Granit-Naturstein bestehen.
Mein erste Eindruck
Der Raclette-Grill macht optisch was her. Die schwarze Farbe und die Granit-Natursteinplatte machen dieses Gerät zu einem Hingucker. Schnell ist der Raclette-Grill aufgebaut, da hier lediglich einfach alles aufeinander gesteckt wird. Man benötigt also keinerlei Werkzeuge!
Lieferumfang
Im Lieferumfang enthalten waren
• Gerätebasis
• 2 x Grill
• Granitsteinplatte
• Aluminium-Druckgussgrillplatte
• 8 x Pfännchen
• 8 x Holzspatel
• dt. und eng. Anleitung
Beschreibung
Die Gerätebasis ist recht leicht und bekommt ihre Standfestigkeit durch die Granitplatte sowie die Grills und die Grillplatte.
Die Gerätebasis/Drehgelenk ist auch diejenige, die die beiden Grills drehbar macht. Die Grills werden einfach auf das Drehgelenk gedrückt. Nun kann man Teil für Teil auflegen.
Die Pfännchen sind, ebenso wie die Grillplatte antihaftbeschichtet ebenso wie die Grillplatte. Sowohl die Grill- als auch die Granitplatte wurden mit einer Ablaufrinne ausgestattet, damit der Saft des jeweiligen Grillgutes nicht auf der Platte „schwimmt“.
Eine Besonderheit, die die Pfännchen aufweisen, ist ihre Markierung. Sie wurden in unterschiedlichen Farben markiert, damit man sie einfach am Tisch auseinander halten kann.
Der sogn. Powerschalter heizt im wahrsten Sinne des Wortes richtig ein! Und so kann man z.B. Das Gerät bereits eine halbe Stunde vor Beginn des Essens einschalten. Dann hat das Gerät seine volle Betriebstemperatur erreicht.
In der Praxis
Die Grillfunktion
Das Gerät habe ich rasch aufgebaut und die Aufheizphase war schnell erreicht. Die Granitsteinplatte eignet sich hervorragend für „glattes“ Grillgut. Wie z.B. Bacon oder empfindliches Fleisch wie etwa Filetspitzen.
Die gerippte Platte ist die klassische Grillplatte. Hier gelingen Steaks genauso gut wie z.B. Krabben oder Grillwürstchen.
Die Raclette Funktion
Auch hier sind die Temperaturen schnell erreicht. Die Heizstäbe liegen oberhalb der Raclette-Pfännchen und unterhalb der Grillplatten. So wird nach oben die Grillhitze abgegeben und nach unten die Hitze, die zum Überbacken nötig ist.
Die Pfännchen haben einen recht hohen Rand, sodass hier nichts überlappen kann. Selbst der Käse läst sich so perfekt in die Pfännchen einbetten.
Das Ergebnis
Das Fleisch wurde auf dem Grill sehr gut und so wie es sich für einen Grill gehört auch dementsprechend kross. Die typischen Grillstreifen waren gut ersichtlich. Das Fleisch auf dem heißen Stein war ebenfalls gut gelungen. Das Gute an dieser Art der Zubereitung ist, das jeder sein Fleisch so lange grillen kann, bis es für ihn die richtige Konsistenz erreicht hat. Ich z.B. mag mein Fleisch immer „well done“ also gut durch!
Das Raclette selbst war genauso gut gelungen. Der Käse gut zerlaufen und das „darunter“ heiß – so wie es sein muss!
Die Reinigung
Alle Geräteteile lassen sich sehr gut reinigen. Durch die Anti-Haftbeschichtung lässt sich jedes Teil sehr gut reinigen. Man benötigt einfach nur ein feuchtes Tuch und schon geht der Grillrückstand weg. Wichtig ist nur, dass man ein weiches Tuch benutzt, damit die empfindliche Oberfläche nicht beschädigt wird.
Die Raclette-Pfännchen habe ich in einer warmen Spüllauge eingeweicht und so konnte ich auch hier alles gut abgekommen.
Der heiße Stein benötigte etwas mehr „Zuspruch“ und so habe ich diesen auch zunächst eingeweicht. So geht wirklich alles super ab. In der Zeit, wo die Gerätebestandteile eingeweicht waren, habe ich alles aufgeräumt!
Mein Fazit
Durch die separaten Ein- und Ausschalter, lässt sich das Gerät auch einzeln benutzten, wenn man mal „nur“ zu zweit ist. Die Qualität ist hochwertig, die Reinigung einfach und der Effekt unbezahlbar!

Zimní období je obdobím, kdy si můžete doma udělat opravdu pohodlí. Sedíte spolu u stolu a užíváte si jídlo, smějete se a bavíte se. Raclette je jídlo, kde si každý - včetně hospodyňky - může sednout ke stolu a vychutnat si jídlo. Dvojitý raclette gril Klarstein Tenderloin 50/50 má několik výhod: Na jedné straně se u stolu pohodlně usadí až 8 osob, můžete jej otočit až o 360°, skládá se ze dvou nezávislých částí a má speciální grilovací poloviny, z přírodního žulového kamene. Můj první dojem Gril na raclette vypadá dobře. Černá barva a přírodní žulový kámen dělají z tohoto zařízení pozornost. Raclette gril se postaví rychle, protože se vše jednoduše zastrčí na sebe. Nepotřebujete tedy žádné nářadí! Rozsah dodávky Obsah dodávky • Základna přístroje • 2 x gril • Žulová kamenná deska • Hliníková litá grilovací deska • 8 x pánve • 8 x dřevěné špachtle • Německy a anglicky. Návod Popis Základna přístroje je poměrně lehká a svou stabilitu získává ze žulové desky, stejně jako grilů a grilovací desky. Základna/otočná část spotřebiče je také ta, která umožňuje otáčení dvou grilů. Rošty se jednoduše přitlačí na otočný kloub. Nyní můžete zavěsit část po části. Pánve jsou opatřeny nepřilnavou vrstvou, stejně jako grilovací deska. Gril i granitová deska byly vybaveny odvodňovacím kanálkem, aby šťáva z grilovaného jídla „neplavala“ na plotně. Zvláštností pánví je jejich značení. Byly označeny různými barvami, abyste je u stolu snadno rozeznali. takzvaný Vypínač opravdu hřeje v pravém slova smyslu! A tak můžete přístroj zapnout třeba půl hodiny před začátkem jídla. Poté zařízení dosáhlo své plné provozní teploty. V praxi Funkce gril Rychle jsem nastavil zařízení a rychle bylo dosaženo fáze ohřevu. Žulová kamenná deska je ideální pro „hladké“ grilované pokrmy. Jako je slanina nebo jemné maso, jako jsou filety. Žebrovaná deska je klasická grilovací deska. Steaky jsou tu stejně dobré jako krevety nebo grilované klobásy. Funkce raclette I zde je rychle dosaženo teplot. Topné tyče jsou nad pánvemi na raclette a pod grilovacími deskami. Tímto způsobem je grilovací teplo vyzařováno nahoru a teplo potřebné pro gratinování směrem dolů. Pánve mají poměrně vysoký okraj, takže se zde nemůže nic překrývat. I sýr se dá do pánví dokonale zapustit. Výsledek Maso na grilu šlo velmi dobře a stejně jako gril by mělo být křupavé. Typické grilovací stopy byly jasně viditelné. Maso na rozpáleném kameni bylo také dobře propečené. Na tomto typu přípravy je dobré, že každý může své maso grilovat, dokud nedosáhne pro něj správné konzistence. Například mám vždy rád své maso dobře propečené! Samotné raclette bylo stejně dobře udělané. Sýr se dobře rozpouštěl a "spod" byl horký - prostě jak má být! Čištění Všechny části zařízení lze velmi snadno čistit. Díky nepřilnavé vrstvě lze každou část velmi snadno vyčistit. Stačí vlhký hadřík a zbytky grilu jsou pryč. Je pouze důležité, abyste použili měkký hadřík, aby nedošlo k poškození citlivého povrchu. Pánvičky na raclette jsem namočila do teplé mýdlové vody a tak se i tady vše dobře vyřešilo. Žhavý kámen potřeboval ještě trochu "povzbuzení" a tak jsem ho nejprve namočil. Takhle všechno funguje opravdu dobře. V době, kdy byly součásti přístroje nasáklé, jsem vše uklidil! Můj závěr Díky samostatnému vypínači lze zařízení používat i samostatně, pokud jsou „jen“ dvě osoby. Kvalita je vysoká, čištění snadné a efekt k nezaplacení!

Ověřená recenze

Der Raclette-Grill von Klarstein hat seine Besonderheit darin, dass er zwei längliche Platten besitzt. Diese kann man spreizen, sodass der Grill als V steht, oder man lässt die Platten nebeneinander, sodass eine große Raclettefläche entsteht.
In jedem Fall ist der Grill für 8 Personen geeignet. Dafür gibt es auch 8 Raclette-Pfannen, die durch unterschiedlich farbige Punkte gekennzeichnet sind, sodass keine Rätselei welche Pfanne wem gehört, entsteht.
Zusätzlich im Zubehör gibt es 8 kleine Holzspatel, die das richtige Zubereiten unterstützen.

Anders wie bei herkömmlichen Raclette-Grills besitzt dieser nicht nur eine Metalloberfläche, sondern auch eine Natursteinplatte, die ebenfalls zum Zubereiten von Essen geeignet ist. Sie ist besonders gut zum Garen von Fisch, Meeresfrüchten und Gemüse.

Ansonsten gibt es zu sagen, dass beide Grillhälften, ein und ausschaltbar sind. Das ist besonders gut, wenn ein Teil der Gäste satt ist und nur noch eine Platte benötigt wird, oder im Allgemeinen eine Hälfte ausreicht.

Der Aufbau des Grills ist sehr einfach. Beide Hälften werden einfach auf die Station gesetzt. Gehalten wird das durch das Eigengewicht.
Dann einfach die Platten auf das Gerät legen, wobei kein Einrasten oder Anstecken nötig ist. Dann kann das Gerät eingeschalten werden und schon geht’s los.

Die Erhitzung geht recht schnell, ist aber nicht durch Stufen einstellbar ist. Hier wäre eine Temperaturregelung schön gewesen, wenn auch für einen Raclette-Grill luxuriös. Da aber schon mit der Natursteinplatte an andere Sachen gedacht wurde, wäre das noch das i-Tüpfelchen gewesen.

Die Verarbeitung macht definitiv was her. Alles ist sauber und gut. Das Gewicht des Grills zeigt auch, dass hier viel Technik und gute Materialien drinstecken.

Im Gesamten: Top Gerät! Für kleine Haushalte aufgrund der Größe(Beim Verstauen) eher weniger geeignet, aber für Familien oder Haushalte mit häufig und viel Besuch, hervorragend!

Specialitou raclette grilu Klarstein je to, že má dvě podlouhlé desky. Ty lze rozložit tak, že gril stojí do V, nebo můžete desky nechat vedle sebe a vytvořit tak velkou raclette plochu. V každém případě je gril vhodný pro 8 osob. K dispozici je také 8 pánví na raclette, které jsou označeny různobarevnými tečkami, aby nebylo tajemstvím, která pánev komu patří. V příslušenství je navíc 8 malých dřevěných špachtle, které podporují správnou přípravu. Na rozdíl od běžných raclette grilů má tento nejen kovový povrch, ale také desku z přírodního kamene, která je vhodná i pro přípravu jídla. Je zvláště vhodný pro vaření ryb, mořských plodů a zeleniny. Jinak se dá říci, že obě poloviny grilu lze zapínat a vypínat. To je zvláště dobré, když jsou někteří hosté sytí a potřebují pouze jeden talíř nebo obvykle stačí polovina. Konstrukce grilu je velmi jednoduchá. Obě poloviny se jednoduše umístí na stanici. To je drženo vlastní vahou. Pak jednoduše umístěte destičky na zařízení, aniž by bylo nutné zacvaknout nebo přišpendlit. Poté lze zařízení zapnout a vypnout. Ohřev je poměrně rychlý, ale není nastavitelný po úrovních. Zde by se hodila regulace teploty, i když na raclette gril luxusní. Ale protože u desky z přírodního kamene se již uvažovalo o jiných věcech, byla by to třešnička na dortu. Zpracování je rozhodně něco. Všechno je čisté a dobré. I váha grilu ukazuje, že je v něm spousta techniky a dobrých materiálů. Celkově: špičkové zařízení! Méně vhodné pro malé domácnosti vzhledem k velikosti (při uložení), ale vynikající pro rodiny nebo domácnosti s častými a mnoha návštěvníky!

Ověřená recenze

Eine tolle Kombination aus Granitstein und Metallgrillplatte. Zum gemütlichen Raclette-Grillabend ist hier an alles gedacht. Beide Pfannen sind separat zuschaltbar und verstellbar. Sie teilen sich lediglich die Andockstation. Mit dabei 8 Pfännchen und Holzspatel.
Der Granitstein braucht ca. 30min zum Aufheizen, hält dann aber lange die Hitze. Die andere Grillplatte ist schon nach 15min. einsatzbereit.
Es macht Spaß, am Tisch zu Brutzeln und vegisst dabei schnell die Zeit. Ein Essvergnügen/Genuss für bis zu 8 Personen, wobei zu Zweit geht es auch.

Skvělá kombinace žulového kamene a kovové grilovací desky. Pro útulný večer s raclette grilováním se zde myslelo na vše. Obě pánve lze zapnout a nastavit samostatně. Sdílejí pouze dokovací stanici. S 8 pánvemi a dřevěnou špachtlí. Žulový kámen potřebuje na zahřátí asi 30 minut, ale pak si teplo dlouho udrží. Druhá grilovací deska je hotová po 15 minutách. připraven k použití. Je zábavné prskat u stolu a rychle zapomenout na čas. Požitek k jídlu/požitku až pro 8 osob, i když je možné i pro dva.

Ověřená recenze

Ensemble raclette-grill de bonne facture qui cumule plusieurs avantages :
- Cet appareil chauffe uniquement s'il est positionner sur son socle, ce qui fait que vous pouvez le déplacer froid ou chaud sans trainer le cordon.
- L'ensemble est amovible et peu fonctionner l'un sans l'autre : comme la raclette est juste posée/emboitée par un seul côté sur le socle, on peut bouger les 2 parties raclette-grill sur quasiment 360°.
- Les 2 parties placées dans le sens de la longueur prennent beaucoup moins de place qu'un appareil classique d'une seule pièce. Sur une table, c'est appréciable, surtout qu'il y a toujours pleins de plats de préparations autour pour faire ses petites poêles. Les cm de libre sont donc précieux. Mis bout à bout, on obtient une longueur d’1 m !
- Au total, il y a 8 poêles qui se distinguent par paire de couleur, pour éviter de prendre celle du voisin.
- L'ensemble raclette dispose d'une vrai (et lourde) pierre de cuisson sur une partie et d'un grill en Teflon sur l'autre.
- Chacune des 2 parties dispose de son interrupteur : il est donc possible d'en utiliser qu'une seule ou d'en éteindre une avant l'autre.
L'appareil monte vite en température et a besoin de chauffer à vide la première fois pour se débarrasser des produits d'usine.
Les petites poêles sont carrées (9x9cm) profondes d'un peut plus d'1 cm et dont le manche de 10 cm de long et recouvert de plastique sur une bonne moitié ne risque pas de fondre à cause de la chaleur. J'ai eu un appareil à raclette dont les manches de poêles étaient vraiment petits et fondaient si on positionnait la poêle un peu trop loin. Là, il n'y a pas ce problème.
Il y a assez d'espace entre les pieds de l'appareil et la table, donc pas besoin de protéger celle-ci.
C'est un appareil vraiment bien fait, pratique pour les grandes tablées. Si vous n'êtes que 4, vous aurez 2 poêles chacun mais si vous avez des invités, pas besoin de chercher un second appareil à raclette, celui-ci s'adapte sans prendre trop de place.
Il arrive en kit et bien emballé et le montage est rapide. Il est livré avec 8 spatules en bois pour ne pas abîmer le Téflon.
Le seul point négatif, comme toujours pour ces appareils, le cordon d'alimentation est trop court et nécessite une rallonge.

Kvalitní sada na raclette-gril, která v sobě spojuje několik výhod: - Toto zařízení se zahřívá, pouze pokud je umístěno na základně, což znamená, že jej můžete přenášet za studena nebo za tepla, aniž byste tahali za šňůru. - Sestava je odnímatelná a může fungovat jedna bez druhé: jelikož je raclette pouze položena/nasazena z jedné strany na základnu, můžete 2 díly raclette-grilu pohybovat téměř o 360°. - 2 díly umístěné podélně zabírají mnohem méně místa než běžné jednodílné zařízení. Na stole je to ocenitelné, zejména proto, že je kolem vždy spousta přípravných pokrmů, ze kterých můžete připravit vaše malé pánve. Volné cm jsou tedy cenné. Dáme konec na konec, dostaneme délku 1 m! - Celkem je k dispozici 8 pánví, které jsou odlišeny barevným párem, aby se zabránilo tomu, že si vezmete ten od souseda. - Sada raclette má na jedné části skutečný (a těžký) varný kámen a na druhé teflonový gril. - Každá ze 2 částí má svůj vlastní vypínač: je tedy možné použít pouze jeden nebo vypnout jeden před druhým. Zařízení se rychle zahřívá a musí se poprvé zahřát naprázdno, aby se zbavilo továrních produktů. Malé pánve jsou čtvercové (9 x 9 cm) o něco více než 1 cm hluboké a mají rukojeť, která je dlouhá 10 cm a je z dobré poloviny pokrytá plastem a není pravděpodobné, že by se vlivem tepla roztavila. Měl jsem stroj na raclette, jehož rukojeti byly opravdu malé a roztavily se, pokud jste pánev umístili trochu příliš daleko. Tam žádný takový problém není. Mezi nohami přístroje a stolem je dostatek místa, není tedy třeba jej chránit. Je to opravdu dobře zpracované zařízení, praktické na velké stoly. Pokud jste jen 4, budete mít každý 2 pánve, ale pokud máte hosty, nemusíte hledat druhé zařízení na raclette, toto se přizpůsobí, aniž by zabíralo příliš mnoho místa. Dodává se jako stavebnice a dobře zabaleno a montáž je rychlá. Dodává se s 8 dřevěnými špachtlemi, aby nedošlo k poškození teflonu. Jediným negativním bodem, jako vždy u těchto zařízení, je napájecí kabel příliš krátký a vyžaduje prodlužovací kabel.

Ověřená recenze


Questa bella griglia multifunzione ci permette di riscoprire, tornando anche un po' bambini, il piacere di mangiare insieme, ridendo, scherzando e pasticciando con il cibo.
Eh sì, perché è un modo di invitare gli ospiti senza dover cucinare prima (se non pochi e semplici cibi come le verdure bollite) o meglio cucinando tutti insieme al momento e in allegria.
Ho apprezzato più volte la raclette in ristoranti francesi e debbo dire che, anche grazie a questa esperienza, il risultato con l'elettrodomestico Klarstein è stato eccellente.
La griglia si compone di due parti identiche che si agganciano alla piastra di alimentazione collegata alla rete elettrica.
Ciascuna piastra ha il suo interruttore per accenderla e spegnarla quando viene raggiunto il calore ottimale.
Inoltre ogni piastra può essere orientate in qualsiasi direzione.
Sopra ciascuna piastra va posta il granito che servirà come piano di cottura di carni, pesce, verdure grigliate.
In dotazione anche otto padellini di forma quadrata ed altrettante spatoline di legno per togliere il formaggio fuso.
I padellini andranno posti, pieni di formaggio, a scaldarsi nella parte inferiore delle piastre sul piano in alluminio.
Per fare una buona raclette vi consiglio di bollire al vapore alcune verdure: patate, broccoli, carote, cavolfiori, zucchine.
Scegliere formaggi misti ed adatti ad essere fusi: caprini, caciotte, provole affumicate, asiago, taleggio, eccetera.
Ogni commensale fa fondere fettine di formaggio nel suo padellino a poi li versa sulle verdure. Un cibo gustosissimo e sano.
Anche la carne o il pesce cotti alla griglia senza condimenti (basta un pizzico di sale sulla pietra) e poi conditi con un filo di olio crudi sono deliziosi.
E il pasto avviene in una piacevole confusione, condito anche da scherzi e risate, rubandoci a vicenda il pentolino con il formaggio già pronto o la fettina di carne al giusto punto di cottura!
Senza dimenticare di innaffiare il tutto con del buon vino!
- CONCLUSIONI
Alla prima uscita del nuovo elettrodomestico abbiamo fatto un figurone con gli amici.
Consigliatissimo.

Tento krásný multifunkční gril nám umožňuje znovu objevit, dokonce i jako dětem, potěšení ze společného jídla, smíchu, vtipkování a hraní si s jídlem. Ach ano, protože je to způsob, jak pozvat hosty, aniž byste museli nejprve vařit (ne-li pár jednoduchých jídel, jako je vařená zelenina), nebo lépe vařit všichni společně v tuto chvíli a v radosti. Ve francouzských restauracích jsem si raclette užil několikrát a musím říct, že i díky této zkušenosti byl výsledek se spotřebičem Klarstein výborný. Gril se skládá ze dvou stejných částí, které se zavěsí na napájecí desku připojenou k elektrické síti. Každá deska má svůj vypínač, který ji zapíná a vypíná při dosažení optimálního tepla. Kromě toho může být každá deska orientována v libovolném směru. Nad každým talířem je umístěna žula, která poslouží jako grilovací plocha pro maso, ryby a grilovanou zeleninu. Součástí dodávky je také osm čtvercových pánví a tolik dřevěných lopatek na odstranění roztaveného sýra. Pánve budou umístěny, naplněné sýrem, aby se rozehřály ve spodní části talířů na hliníkovém povrchu. Chcete-li udělat dobré raclette, doporučuji uvařit v páře nějakou zeleninu: brambory, brokolice, mrkev, květák, cukety. Vyberte si míchané sýry vhodné k tavení: kozí sýr, caciotta, uzená provola, asiago, taleggio atd. Každý strávník si na pánvi rozpustí plátky sýra a pak je přelije na zeleninu. Velmi chutné a zdravé jídlo. Chutné je i syrové maso nebo ryba vařené na grilu bez koření (stačí špetka soli na pecku) a poté ochucené kapkou oleje. A jídlo se odehrává v příjemném zmatku, navíc okořeněném vtipy a smíchem, kdy si navzájem kradou rendlík s hotovým sýrem nebo plátek masa ve správném místě vaření! Nezapomeňte to všechno zapít dobrým vínem! - ZÁVĚRY Při prvním uvedení nového spotřebiče jsme udělali s přáteli skvělý dojem. Vysoce doporučeno.

Ověřená recenze

Ciao a tutti, volevo parlarvi di questo accessorio immancabile in cucina o in salotto in questo caso:ho ordinato questa raclette con 2 piastre in pietra, secondo me sono per 4 persone con un uso vero e proprio essendo le piastre un po' piccole, ma perfettamente funzionanti, possedendo 2 unità base innovativa a 360° con due mezze griglie. Le mezze griglie sono liberamente posizionabili: compatta, barbecue o angolare ed entrambe le metà hanno il proprio interruttore di accensione/spegnimento. Si scaldano velocemente e uniformemente, però bisogna stare attenti a quando si rimette il cibo sopra a dov' era precedentemente, bisogna aspettare un poco altrimenti strinerebbe il cibo. Le derrate più adatte a questo tipo di raclette sono come da immagine e fettine sottili.Le pietre sono veramente pesanti e ben fatte, con l' insenatura raccogli liquidi.Le vaschette poste sotto le piastre sono colorate in modo differente (4 e 4) per ricordare cosa ha preparato cosa, anch' esse sono fatte di alluminio prefuso per evitare che il cibo si attacchi.Davvero pratici i cucchiai in legno così formati e con quello stampo.Ho deciso di prendere questo tipo di raclette in pietra per cucinare senza grassi.Raclette con una marcia in più! Si può cucinare senza usare olio o affini e quindi senza creare i tipici "fumi".Sono rimasto contento di questo prodotto e non vedo l' ora di riunire la mia famiglia o amici per riutilizzarla ancora e ancora.

Ahoj všichni, chtěla jsem vám říct o tomto zásadním doplňku v kuchyni nebo v obývacím pokoji v tomto případě: objednala jsem si toto raclette se 2 kamennými talíři, podle mého názoru jsou pro 4 osoby s reálným využitím, protože talíře jsou trochu malý, ale plně funkční, má 2 inovativní 360° základní jednotky se dvěma polovičními mřížkami. Poloviční grily jsou libovolně polohovatelné: kompaktní, grilovací nebo rohové a obě poloviny mají vlastní vypínač. Zahřívají se rychle a rovnoměrně, ale musíte být opatrní, když pokládáte jídlo zpět na místo, kde bylo předtím, musíte chvíli počkat, jinak se jídlo připálí. Nejvhodnější potraviny pro tento typ raclette jsou ty, které jsou znázorněny na obrázku a nakrájené na tenké plátky. Kameny jsou opravdu těžké a dobře vyrobené, s otvorem pro sběr tekutin. Podnosy umístěné pod talíři jsou barevně odlišné (4 a 4). vzpomeňte si, co se připravovalo, jsou také z předem litého hliníku, aby se jídlo nelepilo. Takto vytvořené vařečky a s tou formičkou jsou opravdu praktické. Rozhodl jsem se vzít tento typ kamenného raclette na vaření bez tuku. Raclette s hrana! Dá se vařit bez použití oleje nebo podobně, a tedy bez vytváření typických „výparů.“ S tímto produktem jsem byl spokojený a nemohu se dočkat, až se sejde moje rodina nebo přátelé, aby ho znovu a znovu používali.

Ověřená recenze

Adatta per chi ama i barbecue o la cucina sana senza grassi e condimenti , per percepire  emozioni culinarie uniche con cibi infinitamente morbidi, cottura perfettamente controllata, aromi preservati. Ti offre  la possibilità di realizzare piatti indoor , anche perchè questo barbecue non è il classico da giardino ma una meraviglia che può essere utilizzato direttamente sul tavolo e non occupa spazio grazie al  design è compatto e  lineare, in effetti ha una forma stretta e rettangolare, quindi perfetto per essere posato al centro del tavolo durante una cena o un pranzo . Adatto perfettamente per 8 persone e per la mia famiglia è quasi perfetta in quanto per la cena siamo sempre 6, ma diciamo che mangiamo per 8 e adoriamo la cottura su barbecue di vari tipi di cibi, in effetti si possono tante tipi di cibi : dalle verdure grigliate, alle patate, al pesce, alla carne, formaggio,  tutti piatti che adoriamo e che in questo modo di cottura diventano sani, leggeri e senza altri condimenti.La pietra consente di cuocere, friggere e grigliare carne, pesce e verdure senza l'aggiunta di grassi e quindi in maniera particolarmente sana e leggera. Con essa non dovrete più preoccuparvi di rovinare la superficie della piastra con coltelli o forchette. infatti permette di   tagliare il cibo  direttamente sulla pietra ed in aggiunta è  completamente inodore questo assicura  gusto e dei cibi. La funzione di mantenimento del calore aiuta a  prolungare il riscaldamento del cibo anche dopo aver spento il dispositivo, con un enorme risparmio energetico. La superficie non è completamente liscia ma presenta delle scanalature per rimuovere il grasso di cottura.
La piastra in metallo è rivestita in alluminio pressofuso antiaderente, questo vi porterà alla carne  la doratura dei barbecue.Il primo vantaggio  è la facilità di manutenzione, non si ossida e si riesce facilmente ad eliminare tutti i residui alimentari dal piano cottura è un ottimo conduttore di calore. La cottura alla piastra combina molti vantaggi e permette di realizzare ricette sorprendentemente saporite e varie. Si tratta di uno dei metodi di cottura più efficaci per preservare sia i benefici nutrizionali che il sapore dei cibi. Quanto ai grassi naturali degli alimenti, evacuano senza bruciare.E vi confermo che grazie all'utilizzo di queste due piastre non vedrete o sentire fumo tipico della cottura che ti costringe anche in pieno inverno ad aprire le finestre per fare circolare un poco l'aria e in effetti al contrario non si può utilizzare all'aperto a meno che come me non avete una veranda o un balconcino e con una prolunga la collegate in casa.
Ma non è certo finita qui! Il barbecue è dotato di 8 pentolini antiaderenti con spatoline  di legno che posate sul livello sottostante sono ottime per grigliare altri cibi come appunto verdure e formaggi.Si presentano antiaderenti, facili da pulire e con materiale come la griglia: conduttore di calore che anche sin questo caso, la piastra si spegne si mantengono caldi e possono essere tranquillamente essere usati direttamente sul tavolo anche perchè si presentano bene nel design e pertanto senza usare ulteriori vassoi il cibo può essere prelevato direttamente dai pentolini.
Entrambe le piastre hanno un voltaggio di 1200 W
Devo dire che sono rimasta davvero contenta di questo barbecue da tavola che mi aiuterà sempre nell'alimentazione e nell'uso, dando una caratteristica particolare alla mia cucina e alle mie tavolate, considerando che combina una pulizia  facile, semplice e veloce ad un gusto del cibo saporito, sano e genuino
Pertanto ve la consiglio sicuramente . 

Vhodné pro ty, kteří milují grilování nebo zdravé vaření bez tuků a koření, aby vnímali jedinečné kulinářské emoce s nekonečně měkkými pokrmy, dokonale kontrolovaným vařením, zachovanými vůněmi. Nabízí vám možnost přípravy pokrmů v interiéru i proto, že tento gril není klasický zahradní gril, ale zázrak, který lze použít přímo na stole a díky kompaktnímu a lineárnímu designu nezabírá místo, ve skutečnosti má úzký a obdélníkový tvar, proto ideální pro umístění do středu stolu během večeře nebo oběda. Dokonale se hodí pro 8 lidí a pro mou rodinu je téměř perfektní, protože na večeři jsme vždy 6, ale řekněme, že jíme pro 8 a milujeme vaření různých druhů jídel na grilu, ve skutečnosti můžete mít mnoho druhů jídel: z grilované zeleniny, brambor, ryb, masa, sýrů, všech pokrmů, které zbožňujeme a které se tímto způsobem vaření stávají zdravými, lehkými a bez dalších pochutin.Kámen umožňuje vařit, smažit a grilovat maso, ryby a zeleninu bez 's přídavkem tuku, a proto zvláště zdravým a lehkým způsobem. S ním se již nemusíte obávat poškození povrchu talíře noži nebo vidličkami. ve skutečnosti umožňuje krájet jídlo přímo na kámen a navíc je zcela bez zápachu, což zajišťuje chuť a jídlo. Funkce keep-warm pomáhá udržet jídlo teplé i po vypnutí přístroje, což šetří obrovskou energii. Povrch není zcela hladký, ale má drážky pro odstranění tuku na vaření. Kovová deska je potažena nepřilnavým tlakově litým hliníkem, to přinese zhnědnutí grilovaného masa.První výhodou je snadná údržba, neoxiduje a z varné desky snadno odstraníte všechny zbytky jídla vynikajícím vodičem tepla. Vaření na grilu spojuje mnoho výhod a umožňuje vytvářet překvapivě chutné a rozmanité recepty. Je to jedna z nejúčinnějších metod vaření pro zachování jak nutričních výhod, tak chuti potravin. Co se týče přirozených tuků v potravinách, tak ty jsou odsávány, aniž by se spálily.A mohu potvrdit, že díky použití těchto dvou desek neuvidíte ani neuslyšíte typický kouř z vaření, který vás nutí otevírat okna i uprostřed zimy. aby trochu cirkuloval vzduch a vlastně naopak nejde použít venku, pokud jako já nemáte verandu nebo malý balkon a nepropojíte to s domem prodlužovačkou. Tím to ale rozhodně neskončilo! Gril je vybaven 8 nepřilnavými pánvemi s dřevěnými stěrkami, které jsou umístěny na spodní úrovni a jsou vynikající pro grilování jiných potravin, jako je zelenina a sýry. Jsou nepřilnavé, snadno se čistí a z materiálu, jako je gril: tepelný vodič, který také pouzdro, talíř odchází, udržují teplo a lze je bezpečně používat přímo na stole i proto, že mají dobrý design, a proto bez použití dalších táců lze jídlo odebírat přímo z hrnců. Obě desky mají napětí 1200 W Musím říct, že jsem byl opravdu spokojený s tímto stolním grilem, který mi vždy pomůže při krmení a používání, dává zvláštní charakteristiku mé kuchyni a mým stolům, vzhledem k tomu, že kombinuje snadné, jednoduché a rychle k chuti chutného, zdravého a pravého jídla Proto rozhodně doporučuji.

Ověřená recenze

Per gli amanti del barbecue, la griglia Raclette, è un' ottima alternativa alla cottura di carni - pesce e verdure all' aperto.
Si possono organizzare simpatiche cene con gli amici, semplicemente sistemandola al centro della tavola, oppure disporla a V in un angolo del tavolo per occupare meno spazio.
La griglia ha integrati 8 pentolini antiaderenti, utilizzabili per gustose salse - verdure o formaggi da accompagnare alla carne o al pesce.

COME FUNZIONA :

E' semplicissimo, una volta inserita la spina nella presa, ed aver raggiunto la temperatura impostata, la griglia è pronta per l' utilizzo.
Basterà semplicemente disporre il nostro cibo sulle due piastre ( una in granito , e l' altra in metallo rivestita da alluminio antiaderente ) e procedere alla cottura grigliata.

CONTENUTO DELLA CONFEZIONE :

All' interno della confezione troviamo ogni accessorio diviso nella sua busta ( o scatola ) protettiva.
1 Base con connettori e cavo di buona qualità per collegarla alla corrente
1 Piastra in granito con scanalature per togliere il grasso durante la cottura di verdure
1 Piastra in metallo rivestita da alluminio antiaderente per la cottura di carne e pesce
8 Pentolini in metallo antiaderenti per salse o formaggi
8 Spatoline in legno
2 Griglie che ci permetteranno di raggiungere la temperatura per la cottura
1 Manuale in Italiano ( comprende anche altre lingue : Tedesco - Inglese - Spagnolo )

PRO :
- E' molto veloce ed intuitivo il montaggio e lo smontaggio
- E' molto pratica per la pulizia, possiamo infatti lavarla senza fatica nel lavello, con un detersivo non aggressivo o un panno non abrasivo, oppure semplicemente mettere in lavastoviglie le 2 piastre e le mini padelle.
- Fin dal primo utilizzo, non creerà affatto del fumo, al contrario di altre padelle che potremmo utilizzare per grigliare in casa.

CONTRO :
L' unica piccola nota negativa, è il fatto di non poterla utilizzare all' aperto

CONCLUSIONI :
Il mio parere personale è più che positivo, riusciremo ad organizzare ottime cene in famiglia, ma anche con amici.
Ho utilizzato la piastra in granito senza aggiunta di olio, ed anche se la cottura risulta più lenta, ho apprezzato maggiormente il vero sapore delle verdure.
Nella piastra in metallo invece, ho aggiunto un filo d' olio, ed ho notato una cottura più veloce, forse anche perchè la piastra è più fine rispetto all' altra e quindi riesce a raggiungere una maggiore temperatura.
Se amate il barbecue la consiglio, nel video mostro anche la griglia in funzione durante la cottura.

Pro milovníky grilování je gril Raclette vynikající alternativou k vaření masa - ryb a zeleniny venku. Můžete uspořádat pěkné večeře s přáteli, jednoduše tak, že jej umístíte do středu stolu, nebo jej uspořádáte do tvaru V v rohu stolu, aby zabral méně místa. Gril má integrovaných 8 nepřilnavých pánví, které lze použít na chutné omáčky - zeleninu nebo sýry k masu nebo rybám. JAK TO FUNGUJE: Je to velmi jednoduché, po zasunutí zástrčky do zásuvky a dosažení nastavené teploty je gril připraven k použití. Jednoduše položte naše jídlo na dva talíře (jeden ze žuly a druhý z kovu potaženého nepřilnavým hliníkem) a pokračujte v grilování. OBSAH BALENÍ: Uvnitř balení najdeme každé příslušenství rozdělené do ochranného obalu (nebo krabice). 1 Základna s konektory a kvalitním kabelem pro připojení k napájecímu zdroji 1 Žulová deska s drážkami pro odstranění tuku při vaření zeleniny 1 Nepřilnavý hliníkový plech na vaření masa a ryb 8 Nepřilnavé kovové pánve na omáčky nebo sýry 8 dřevěné špachtle 2 mřížky, které nám umožní dosáhnout teploty pro vaření 1 návod v italštině (zahrnuje i další jazyky: němčina - angličtina - španělština) PRO: - montáž a demontáž je velmi rychlá a intuitivní - E Je velmi praktická na čištění, Ve skutečnosti jej můžeme bez námahy umýt ve dřezu, neagresivním čisticím prostředkem nebo neabrazivním hadříkem, nebo jednoduše vložit 2 talíře a mini pánve do myčky. - Od prvního použití se z ní vůbec nekouří, na rozdíl od jiných pánví, které bychom mohli použít ke grilování doma. PROTI: Jedinou drobnou negativní poznámkou je fakt, že jej nelze používat venku. ZÁVĚRY: Můj osobní názor je více než pozitivní, budeme schopni uspořádat výborné večeře s rodinou, ale i přáteli. Žulový talíř jsem použil bez přidání oleje, a i když je vaření pomalejší, více jsem ocenil pravou chuť zeleniny. Do plechu jsem místo toho přidal kapku oleje a zaznamenal jsem rychlejší vaření, možná i proto, že plech je jemnější než ten druhý, a proto zvládá dosáhnout vyšší teploty. Pokud milujete grilování doporučuji, ve videu také ukazuji gril v provozu při vaření.

Ověřená recenze

E’ qui la festa ?? Siiii!!
Era ora finalmente che mi capitasse sotto mano qualcosa con cui poter organizzare dei veri e propri party a casa mia con gli amici o parenti.
La cosa bella di una doppia piastra raclette è che puoi prepararti i singoli ingredienti e pietanze e cucinarle o condirle come meglio credi senza bisogno di cucinare tutto uguale per tutti, la filosofia di “ognuno prepara il suo”.
Ho scelto la versione con le due pietre naturali perché in questo periodo cerco di mangiare più sano e evito di utilizzare olio, è risaputo che la cottura alla pietra consente non solo di sentire il vero sapore della carne ma sopratutto di ottenere un alimento cotto nel modo più sano.
Per chi volesse invece qualcosa di più calorico potrà comuque aggingere del formaggio e altri ingredienti direttamente in una delle 8 “padelline” che vengono fornite nella confezione (tutte rigorosamente antiaderenti) e far scioglierli o abbrustolirli riponendola sotto la resistenza accesa.
La confezione Tenderloin Griglia Raclette vi verrà consegnata nella sua confezione, imballata alla perfezione, con i spazi ottimizzati che neanche l’inventore di Tetris riesce a farci entrare così bene le cose.
Sballandola troverete le due pietre in una stuoia di cartone, e a parte le otto padellette con le relative palettine di legno.
Troverete poi una doppia base elettrica snodabile (che si apre a forbice) su cui possono essere disposti i due “ponti” per capirci su cui disporrete a sua volta le pietre.
Vi conviene lavare le pietre e le padellette e accendere per qualche minuto entrambe le piastre in modo da far consumare la patina sulla resistenza.
Questa ultima operazione svilupperà del cattivo odore ma non preoccupatevi passerà nel giro di una decina di minuti. A quel punto sarà pronta per cucinare.
La potenza totale di questo prodotto è di 1200W (600W per ciascuna resistenza).
Parere personale… 
Probabilmente 600W non sono moltissimi per ciascuna resistenza, ho notato che impiega un bel po a cuocere verdure come peperoni, indivia belga, o porri, ma si può risolvere tenendo accesa la griglia per una decina di minuti e dargli il tempo di scaldare la superficie di granito.
La carne a piastra calda impiega poco a cuocere ma solo se tagliata sottile (come vedrete nel video), il che mi fa pensare che una bistecca alta un dito non riuscirebbe a cuocersi così rapidamente.
Infine altra considerazione è la parte del lavaggio.
Il granito si è ovviamente macchiato di sangue dopo la cottura che ha formato la tipica crosticina che viene anche sulle padelle| alcuni succhi della carne durante la cottura sono colati giù finendo nel ripiano sotto la resistenza, questo purtroppo richiederà un po più di tempo per pulirla.
In definitiva credo che con il tempo saprò organizzarmi in modo da sporcarla il meno possibile, magari utilizzando una spatoletta per ripulire la pietra tra una cottura e l’altra.

Je tu párty?? Ano!! Konečně nastal čas, aby se mi stalo něco, s čím bych mohl pořádat skutečné večírky u mě doma s přáteli nebo příbuznými. Na dvojitém raclette talíři je fajn, že si jednotlivé ingredience a pokrmy můžete připravit a vařit nebo dochucovat, jak uznáte za vhodné, aniž byste museli vařit vše pro všechny stejně, filozofie „každý si připraví to svoje“. Verzi se dvěma přírodními kameny jsem zvolil proto, že se v tomto období snažím jíst zdravěji a vyhýbám se používání oleje, je známo, že vaření na kameni umožňuje nejen cítit pravou chuť masa, ale především získat jídlo. vařené ve zdravějším stavu. Pro ty, kteří chtějí něco kaloričtějšího, však mohou sýr a další ingredience přidat přímo do jedné z 8 "pánví", které jsou dodávány v balení (vše přísně nepřilnavé) a roztavit nebo opéct umístěním pod vyhřívanou živel. Krabička Tenderloin Grill Raclette vám bude doručena ve své krabici, dokonale zabalená, s optimalizovanými prostory, do kterých se věci tak dobře nevejdou ani vynálezci Tetrisu. Po rozbalení najdete dva kameny v kartonové podložce a kromě osmi pánví s jejich dřevěnými naběračkami. Najdete pak dvojitou kloubovou elektrickou základnu (která se rozevírá jako nůžky), na kterou se dají poskládat dva „mosty“, abyste si rozuměli, na které budete zase kameny skládat. Měli byste umýt kameny a pánve a zapnout obě desky na několik minut, aby se spotřebovala patina na odporu. Tato poslední operace způsobí nepříjemný zápach, ale nebojte se, že do deseti minut přejde. V tu chvíli bude připraven k vaření. Celkový výkon tohoto produktu je 1200W (600W na každý rezistor). Osobní názor... Asi 600W není moc na každý odpor, všiml jsem si, že vaření zeleniny jako papriky, belgické endivie nebo pórku trvá docela dlouho, ale to se dá vyřešit tak, že gril necháte zapnutý asi deset minut a dáte je čas zahřát žulový povrch. Maso na plotně se vaří krátce, ale pouze nakrájené na tenké plátky (jak uvidíte na videu), což mě nutí si myslet, že steak vysoký po prst by se tak rychle uvařil. Konečně další úvahou je mycí část. Žula byla po vaření zjevně potřísněna krví, která vytvořila typickou kůrku, která se objevuje i na pánvích| některá šťáva z masa během vaření stékala a skončila na polici pod odporem, to bohužel bude vyžadovat trochu více času na jeho vyčištění. Nakonec věřím, že se časem zorganizuji tak, abych ho špinil co nejméně, třeba pomocí špachtle na čištění kamene mezi jedním a druhým výpalem.

Zobrazit všechna hodnocení zákazníků Zobrazit méně hodnocení zákazníků