Boombox Roadie CD

1 189,00 Kč 1 799,00 Kč (s DPH)
 • Bluetooth, USB
 • 0
 • UKW
Produktové číslo: 10029813
Boombox Roadie CD
1 189,00 Kč 1 799,00 Kč (s DPH)
Také dostupné v jiných stavech zboží
 • Koupit s lehkými stopami opotřebení
  Zboží, které bylo zákazníkem otestováno nebo krátce používáno. Na produktu jsou jen lehké stopy opotřebení jako škrábance nebo poškození krabice / vnějšího balení. Produkt má všechny původní funkce a byl otestován v provozu. Nabízíme záruku 3 roky.
  1 010,00 Kč 1 799,00 Kč
 • Ihned k dodání. Ihned k dodání.
 • Dodací lhůta: 5 - 7 pracovních dní Dodací lhůta: 5 - 7 pracovních dní
 • Expresní doručení
 • 14 dní na vrácení
 • Doprava zdarma nad 1 260 Kč Doručení zdarma při platbě kartou nebo bankovním převodem

Základní informace

 • Vždy s vámi: Přenosný CD boombox s integrovaným rádiem

 • Bezdrátově a snadno: Bluetooth pro streamování z chytrých telefonů a tabletů

 • Hra barev: 7barevný světelný efekt LED Disco v rytmu hudby

Popis produktu

Flashdance! auna Roadie CD Boombox roztančí barvy a díky CD přehrávači, připojení Bluetooth 5.0 a FM rádiu vnese do vaší chaty spoustu dynamiky.

S boomboxem auna Roadie můžete rytmus nejen slyšet, ale také vidět. Přenosný minisystém se 7barevným světelným efektem LED Disco Light Effect tančí v rytmu hudby. Do přehrávače CD umístěného na horní straně se vejdou audio CD i hudební sbírky MP3. Hudbu můžete samozřejmě přehrávat také pomocí hardwarového klíče z integrovaného portu USB. Rozhraní Bluetooth 5.0 umožňuje připojit tablet, chytrý telefon nebo stereo systém a snadno streamovat hudbu do vašeho malého cestovatele - to je pocit! Vestavěné rádio FM poskytuje hudbu, zábavu a informace z místních rozhlasových stanic.

Díky rukojeti pro přenášení a provozu na baterie je auna Roadie Boombox vždy na cestách - ať už doma, v městském parku, na zahradě, na pláži nebo kdekoli jinde, kde se chcete bavit.

Vlastnosti

 • Připojení: 1 x 3,5 mm jack AUX-In, 1 x 3,5 mm jack výstup pro sluchátka (obojí na zadní straně)
 • Podporované formáty zvuku Přehrávač CD: audio CD, MP3 a CD-RW
 • Rádio FM Frekvenční rozsah: 87,5 MHz - 108 MHz
 • Bluetooth verze 5.0
 • Bluetooth: 2,400 GHz - 2,480 GHz; Profil: A2DP, AVRCP; přenosový výkon 4 dBm
 • USB: 1.1 / 2.0
 • Spotřeba energie: 18 W (v pohotovostním režimu: 0,45 W)
 • S rukojetí
 • Teleskopická anténa
 • Potřebné baterie: 6 x R14/C
 • Napájení: 220–240 V~ | 50 Hz
Produktové číslo: 10029813

Rozměry a technické podrobnosti

 • Rozměry: cca 24 x 13 x 26 cm (Š x V x H)
 • Délka síťového kabelu: cca 150 cm
 • Hmotnost: cca 1,5 kg

Co bylo posláno

 • 1 x CD Boombox
 • 1 x napajecí kabel
 • Manuál v několika jazycích

Dodací podmínky

Ihned k dodání.

Dodací lhůta: 5 - 7 pracovních dní

Hodnocení zákazníků
28 hodnocení

K tomuto zboží ještě nikdo nenapsal recenzi.

Názory zákazníků z jiných zemí
Ověřená recenze 08/10/2022

Leider nach wenigen Nutzungen CD Player defekt, deshalb 1 Stern Abzug

Bohužel se CD přehrávač rozbil už po pár použitích, proto odečtení 1 hvězdičky

Ověřená recenze 05/10/2022

Mein Sohn ist 8 Jahre. Er findet es toll.

Mému synovi je 8 let. Myslí si, že je to skvělé.

Ověřená recenze 03/10/2022

Die Medien konnten nicht geladen werden. Es macht richtig Freude la la la ... Ich hab's in der Küche stehen. Preis-Leistungsverhältnis TOP Tonqualität ausgezeichnet Lautstärkeregelung super und genau

Médium nelze zavést. Je to opravdu zábavné la la la ... mám to v kuchyni. Poměr cena výkon TOP kvalita zvuku vynikající Ovládání hlasitosti super a přesné

Ověřená recenze 03/10/2022

Bin damit zufrieden . Der CD Player macht was er soll.

Jsem s tím spokojený. CD přehrávač dělá to, co dělat má.

Ověřená recenze 28/09/2022

Tolles Produkt ! Sehr guter Preis und einfache Handhabung

Skvělý produkt! Velmi dobrá cena a snadné použití

Ověřená recenze 22/09/2022

Absolut zufrieden. Robuste Anlage, sieht toll aus und ist einfach zu bedienen. Mein Sohn (6 Jahre) findet den CD-Spieler super.

Naprostá spokojenost. Robustní systém, skvěle vypadá a snadno se používá. Můj syn (6 let) si myslí, že CD přehrávač je skvělý.

Ověřená recenze 16/09/2022

alles wie beschrieben

vše jak je popsáno

Ověřená recenze 18/08/2022

Boombox genau wie beschrieben. Der Hit fürs Kind, die Beleuchtung je nach Titel bzw. Instrument. Kind glücklich, Großeltern zufrieden. Gutes Preis-Leistungsverhältnis. Lieferung und Verpackung einfach nur gut. Also kann ich mit gutem Gewissen weiterempfehlen.

Boombox přesně podle popisu. Hit pro dítě, osvětlení v závislosti na titulu nebo nástroji. Dítě šťastné, prarodiče šťastní. Dobrá hodnota peněz. Doručení a balení v pořádku. Takže mohu s čistým svědomím doporučit.

Ověřená recenze 21/07/2022

Ist für Kinder absolut geeignet und für den preis zu empfehlen

Je absolutně vhodný pro děti a doporučeno vzhledem k ceně

Ověřená recenze 16/07/2022

Sehr gut

Velmi dobře

Ověřená recenze 19/05/2022

Die Lieferung ging erheblich schneller als angekündigt, schon nach drei Tagen da, freu. Beim Auspacken machte sich dann jedoch zunächst Enttäuschung breit. Statt des leuchtenden Petrol ist das Gerät tannengrün mit etwas blau. Auch die abgebildete orange Beleuchtung kommt nicht, wenn man das Licht an hat. Die Bedienung ist einfach und fast selbsterklärend, alle Knöpfe leichtgängig. Die Standard Radiosender unserer Gegend kommen in guter Qualität rein. Mp3-Dateien direkt vom mp3-Player mittels usb Kabel gehen nicht abzuspielen, man muß die Dateien auf einen Usb stick ziehen. Erstaunlich für so ein kleines Gerät ist der Klang: kräftig und voll, egal ob Hörbuch oder CD, selbstgebrannte oder Original, und auch bei hoher Lautstärke kein Schnarren in den Lautsprechern, was ja oft bei kleineren Geräten vorkommt. Da das für mich beim Musik- und Hörbuch/Hörspiel hören der wichtigste Punkt ist, darf der kleine Roadie bleiben und an die Farbe muss ich mich dann gewöhnen.

Doručení bylo mnohem rychlejší, než bylo avizováno, dorazilo po třech dnech, spokojenost. Při vybalování se ale nejprve rozhostilo zklamání. Místo zářivě modrozelené je zařízení jedlově zelené s trochou modré. Oranžové osvětlení na obrázku se také nerozsvítí, když je světlo zapnuté. Ovládání je jednoduché a téměř samovysvětlující, všechna tlačítka se snadno používají. Standardní rozhlasové stanice v naší oblasti přicházejí v dobré kvalitě. Soubory Mp3 nelze přehrávat přímo z přehrávače mp3 pomocí kabelu USB, musíte soubory přetáhnout na USB klíčenku. Zvuk je na tak malé zařízení úžasný: výkonný a plný, bez ohledu na to, zda jde o audio knihu nebo CD, doma vypálené nebo originální, a ani při vysoké hlasitosti se v reproduktorech neozývají chrastění, což bývá u menších zařízení. Vzhledem k tomu, že to je pro mě nejdůležitější bod při poslechu hudby a audioknih/hraní rádia, může malý roadie zůstat a já si pak musím zvykat na barvu.

Ověřená recenze 20/04/2022

Leider haben wir ein Gerät mit CD-Spieler und DAB- Radio gesucht um den Kindersender Toggo hören zu können. Das ist mit diesem Gerät nicht möglich, wäre schön, wenn sie das in der Beschreibung ändern würden. Ansonsten CD-Spieler gut, USB- und Bluetoothfähig und interessante Lichteffekte für die Kinder ganz nett. Aber auch ausstellbar.

Bohužel jsme hledali zařízení s CD přehrávačem a DAB rádiem, abychom mohli poslouchat dětskou rozhlasovou stanici Toggo. To u tohoto zařízení není možné, bylo by fajn, kdyby to v popisu změnili. Jinak CD přehrávač dobrý, USB a Bluetooth schopný a zajímavé světelné efekty pro děti docela fajn. Ale také vystavovatelné.

Ověřená recenze 12/04/2022

Gute Qualität und dazu noch super süß!

Dobrá kvalita a super roztomilé!

Ověřená recenze 10/03/2022

Alles passend für Kinder! Robust. Tonqualität und Klang sind da nicht so entscheidend!

Vše vhodné pro děti! Robustní. Kvalita zvuku a zvuk nejsou tak důležité!

Ověřená recenze 04/03/2022

das Gerät schafft ein gutes stereo Effekt, das Design finde ich super mit tollen Farben. Leider sind die Lautsprecher etwas schwach für meinen Musikgeschmack, aber sonst ist alles top!.

zařízení vytváří dobrý stereo efekt, myslím, že design je skvělý se skvělými barvami. Bohužel reproduktory jsou na můj hudební vkus trochu slabé, ale jinak vše super!.

Ověřená recenze 01/03/2022

Ein toller Player, der genau das macht, wofür ich ihn gekauft habe. Optisch gefällt er mir, der Klang ist ebenfalls voll okay.Auch Radiosender werden super empfangen.Ich bin sehr zufrieden mit dem Gerät. Der Klang und die Funktion ist für diese Preisklasse sehr gut.

Skvělý přehrávač, který dělá přesně to, kvůli čemu jsem ho koupil. Vzhledově se mi líbí, zvuk je také v pořádku.Rozhlasové stanice jsou také přijímány velmi dobře.S přístrojem jsem velmi spokojen. Zvuk a funkce jsou v této cenové kategorii velmi dobré.

Ověřená recenze 01/03/2022

Wir haben ein Radio gesucht, welches leicht und einfach zu bedienen ist. Die Kinder hören gerne Radio im Auto. Unabhängig von den Eltern. Das funktioniert hier super, weil es auch mit Batterien betrieben werden kann. Der usb Anschluss ist ein tolles giveaway. Die integrierte led Funktion ist abends zum schlafen toll. Tolles Radio für kleines Geld. Und wenn die cds nicht reichen kann man es noch toll mit Bluetooth verbinden. Damit steht einem alles offen.

Hledali jsme rádio, které je lehké a snadno se používá. Děti rády poslouchají v autě rádio. Nezávislé na rodičích. Tady to funguje skvěle, protože to lze provozovat i na baterie. USB port je skvělá věc. Integrovaná LED funkce je skvělá pro večerní spaní. Skvělé rádio za málo peněz. A pokud vám CD nestačí, můžete jej připojit pomocí Bluetooth. Vše je vám otevřené.

Ověřená recenze 28/02/2022

Ist kleiner als er aussieht, aber das stört nicht weiter. Die Kinder lieben ihn. Lichtspiel ist auch super.

Je menší, než vypadá, ale to vám nevadí. Děti ho milují. Hra se světlem je také skvělá.

Ověřená recenze 26/02/2022

Das Preis-Leistungs-Verhältnis stimmt.

Poměr cena výkon je správný.

Ověřená recenze 25/02/2022

Wir haben dieses Gerät für unsere Tochter gekauft: Es war uns wichtig, dass es solid und leicht zu transportieren ist und dass es leuchtet. Das Produkt ist zweifellos gut, es entspricht unseren Bedürfnissen und verdient alle 5 Sterne, weil es auch toll aussieht. Handys und Tablets anzuschließen ist kinderleicht. Der Sound ist nicht Weltklasse aber für den Preis völlig angemessen. Ausgezeichnetes Preis-Leistungs-Verhältnis mit klarer Kaufempfehlung!

Toto zařízení jsme koupili dceři: bylo pro nás důležité, aby bylo pevné, dobře se přenášelo a aby svítilo. Výrobek je nepochybně dobrý, vyhovuje našim potřebám a zaslouží si všech 5 hvězdiček, protože také skvěle vypadá. Propojení mobilních telefonů a tabletů je dětskou hrou. Zvuk není na světové úrovni, ale za tu cenu je naprosto rozumný. Skvělá hodnota za peníze s jasným doporučením k nákupu!

Ověřená recenze 25/02/2022

Ich habe den CD-Player fürs Kinderzimmer gekauft, weil es einfach zu bedienen ist und die Kinder damit vor allem ihre Hörspiele anhören können. Die Musikleistung ist in Ordnung und das Gerät funktioniert einwandfrei. Die Kinder finden die LED-Beleuchtung im Takt der Musik super, obwohl man sowas nicht unbedingt braucht. Und besonders toll ist, dass der CD-Player auch gebrauchte und verkratzte CDs gut abspielt. Ich kann das Gerät also weiterempfehlen.

CD přehrávač jsem koupila do dětského pokoje, protože se snadno ovládá a děti na něm mohou poslouchat své rozhlasové hry. Hudební výkon je v pořádku a zařízení funguje perfektně. Děti milují LED osvětlení v rytmu hudby, i když ho vlastně nepotřebujete. A co je obzvláště skvělé, CD přehrávač dobře přehrává i použitá a poškrábaná CD. Takže zařízení mohu doporučit.

Ověřená recenze 04/02/2022

Für unsere KiTa ausreichend. Lichteffekte für Kids interessant. BT und USB praktisch. CD -Deckel-Fach per Hand zu öffnen, besser wäre Mechanik... Soweit zufrieden .

Dostatečná pro naši KiTa. Světelné efekty zajímavé pro děti. BT a USB praktické. Přihrádka na CD se dá otevřít ručně, lepší by byl mechanismus... Zatím spokojenost.

Ověřená recenze 24/01/2022

Alles gut. Lediglich die CD startet nicht immer gleich. Hier Geduld zu haben ist für Kinder etwas schwierig.

Všechno je v pořádku. Pouze CD se ne vždy spustí okamžitě. Mít trpělivost je zde pro děti trochu obtížné.

Ověřená recenze 23/12/2021

Da spontan der alte CD Player kaputt ging, musste ein neuer her. Das Licht synchron zur CD war das Kriterium fürs Kind. Ist ansich cool, funktioniert auch klasse.. Aber.. Ich finde es zu hell.. Nachts flackert es doch stark. Es gibt leider keine Option es zu regulieren. Nur an oder nicht. Klang reicht völlig aus, war auch überrascht, das er so gut ist. Minuspunkt :Man hört die CD sich drehen wenn man den Ton leiser stellt.Es kratzt. Aber.. Kind stört es nicht, er muss damit einschlafen.. Und das klappt. Rundherum.. Kaufempfehlungen

Protože se starý CD přehrávač samovolně rozbil, bylo nutné najít nový. Pro dítě bylo kritériem světlo synchronní s CD. Je to samo o sobě chladné, funguje to taky skvěle... Ale... přijde mi to moc světlé... V noci to hodně bliká. Bohužel není možnost to regulovat. Pouze na nebo ne. Zvuk je dostačující, také mě překvapilo, že je tak dobrý. Nevýhody: Při snížení hlasitosti uslyšíte, jak se CD točí, škrábe. Ale.. dítěti to nevadí, musí s tím usínat.. A ono to jde. Všude kolem.. Doporučení k nákupu

Ověřená recenze 02/12/2021

Boombox für mein Kind bestellt. Bedienung einfach. Lichteffekte sehr schön. Bluetooth funktionierte prima. Das Radio hatte auch sehr guten Empfang. Punktabzüge gibt es, weil der CD Player schnell mal hakte (auch bei neuen CDs und sehr achtsamer Handhabung). Bei tieferen Tönen knarzte der Lautsprecher. Sehr schade. Das Gerät ging zurück. Für etwas mehr Geld haben wir ein sehr ähnliches Gerät gekauft, welches diese Probleme nicht zeigt.

Objednal jsem boom box pro své dítě. Obsluha snadná. Světelné efekty moc pěkné. Bluetooth fungoval dobře. Rádio mělo také velmi dobrý příjem. Dochází ke srážkám bodů, protože CD přehrávač se rychle zasekl (i s novými CD a velmi opatrným zacházením). Reproduktor zaskřípal nižšími tóny. Moc špatné. Zařízení se vrátilo. Za trochu více peněz jsme koupili velmi podobné zařízení, které tyto problémy nevykazuje.

Ověřená recenze 04/12/2020

Es ist ja heute gar nicht mehr so einfach, einen vernünftigen CD-Player zu finden, der für Kinder geeignet ist. Entweder die Geräte sind klapprig, oder die Tasten für Kinder kaum zu bedienen, dann gibt es immer diesen dämlichen Schiebregler zum Einschalten (wo ist der gute alte Einschaltknopf hin?), oft sind die CD Laufwerke das erste was kaputt geht und nicht zuletzt ist der Ton auch oft grausam. Diesen Player hat mein 8-jähriger Sohn bekommen, nachdem das alte Gerät den Geist aufgegeben hat. Die Bedienung war für ihn kein Problem, da ist er sofort klar gekommen. Das Laufwerk scheint so halbwegs tolerant mit verkratzen CDs umzugehen und die Tonqualität ist für ein Gerät dieser Preis- und Größenklasse durchaus gut zu nennen. Auch das Abspielen von USB klappte bei uns gut, wobei ich nicht ganz sicher bin, was die Abspielreihenfolge der Titel anbelangt. Die war am PC anders. Was nun aber die Ursache ist, ob PC oder CD-Spieler, das vermag ich nicht zu beurteilen. Die Beleuchtung ist ein witziges Gimmick und kommt bei den Kindern gut an, sie kann aber abgeschaltet werden und so wird das Gerät die meiste Zeit auch betrieben. Leider hat auch dieses Gerät den Schieberegler zum Einschalten, aber das alleine war mir jetzt kein Grund für einen Punktabzug.

V dnešní době není tak snadné najít slušný CD přehrávač, který je vhodný pro děti. Buď jsou zařízení vratká, nebo tlačítka jsou pro děti obtížně ovladatelná, pak je vždy k dispozici tento hloupý posuvník k zapnutí (kde je staré dobré tlačítko napájení?), často jsou CD mechaniky první, co se rozbije a poslední, v neposlední řadě je zvuk také často krutý. Můj 8letý syn dostal tento přehrávač poté, co staré zařízení opustilo ducha. Obsluha mu nedělala problém, hned pochopil. Mechanika se zdá být na poškrábaná CD přiměřeně tolerantní a kvalitu zvuku lze na zařízení této cenové a velikostní třídy rozhodně označit za dobrou. Dobře se nám osvědčilo i přehrávání z USB, i když si nejsem úplně jistý pořadím přehrávání titulů. Na PC to bylo jiné. Co je ale příčinou, zda PC nebo CD přehrávač, to nedokážu říct. Osvětlení je zábavná vychytávka a děti jej dobře přijímají, ale lze jej vypnout a takto se zařízení používá většinu času. Toto zařízení má bohužel i posuvník pro jeho zapnutí, ale to samo o sobě nebyl důvod k odečtení bodu.

Ověřená recenze 21/01/2018

Die Medien konnten nicht geladen werden. Diese Rezension teilt sich in 2 Bereiche: 1. Mein erstes Radio mit einem sehr lauten Abspielgeräusch, welches ich umgetauscht habe 2. Update mit dem neuen Radio nach dem Umtausch. Grundsätzlich ist es ein schönes Radio mit klarem Klang und völlig ausreichend für das Kinderzimmer. So ist es bei uns gedacht. Die LED-Funktion reagiert passend zur Musik und ist natürlich der Hit bei den Kindern. Diese Funktion ist an- und abschaltbar. Das Radio ist klein (kleiner als erwartet). Ich finde das aber super so. Die Tasten lassen sich schwer bedienen. Kleine Finger müssen da schon ordentlich drauf drücken. So entsteht aber bei jedem Druck ein lautes Tastengeräusch. Sicherlich gibt es auch hier innovativere Varianten. Aber es geht in Ordnung. 1. Rezension Leider ist der CD-Player so laut. Sobald sich die CD anfängt zu drehen entsteht ein unangenehmes Abspielgeräusch, was sich wie das dauerhafte Zirpen einer Grille anhört. Gerade bei Hörspielen oder bei geringer Lautstärke ist das Geräusch unerträglich. Wir haben bereits ein Gerät dieser Marke und da ist es nicht so. Ich habe aus diesem Grund den Verkäufer kontaktiert und um Umtausch gebeten. Vielleicht habe ich mit diesem Gerät einfach nur Pech gehabt. Die Rezensionen und Fragen zu diesem Produkt gehen da ja auch weit auseinander. Manche berichten ebenfalls von störenden Abspielgeräuschen, andere scheiben, das Laufwerk ist leise. Je nachdem wie es sich am Ende bei mir entwickelt, werde ich meine Rezension natürlich aktualisieren. Die Bluetoothverbindung klappte auf Anhieb, aber die Wiedergabe hatte immer wieder kleine Unterbrecher und das auch relativ kurz hintereinander. Damit könnte ich leben, weil diese Funktion wahrscheinlich eher weniger von uns genutzt wird. Wichtiger wäre ein leises CD-Deck... Der Preis ist für dieses kleine Gerät mit den angegebenen Kritikpunkten nicht angemessen. Ich würde das Radio für diesen Preis nicht noch einmal kaufen und schon gar nicht mit so einem lauten CD-Player. Abwarten, wie der Verkäufer auf meine Reklamation reagiert. 2. Rezension - Udate Der Händler hat umgehend reagiert und das Gerät ausgetauscht. Es hat sich bestätigt, dass es tatsächlich an dem ersten Gerät lag. Das neue Radio ist wesentlich leiser, auch wenn immer noch Abspielgeräusche zu hören sind, ist es noch lange nicht so laut und störend. Damit können wir jetzt leben und werden es behalten. Die Bluetoothverbindung ist jetzt hervorragend. Keine Unterbrechungen mehr, es klingt wunderbar klar. Es lohnt also ein Umtausch, wenn etwas nicht stimmt. Der Preis von 59.99 € ist meiner Meinung nach trotzdem zu hoch. Und jetzt gibt es das Radio für 49.99 €???! Ärgerlich... für mich, zur Freude für alle künftigen Käufer. Die Vergabe der Sterne habe ich nach oben angepasst. In meinem Video findet sich das Thema mit dem lauten Abspielgeräusch wieder sowie ein Beispiel für eine Hörgeschichte (nach meinem Umtausch) und eine Disco-Variante über Bluetooth. Also am Besten bis zum Ende schauen.

Médium nelze zavést. Tato recenze je rozdělena do 2 oblastí: 1. Moje první rádio s velmi hlasitým zvukem přehrávání, které jsem vyměnil 2. Aktualizace s novým rádiem po výměně. V podstatě je to pěkné rádio s čistým zvukem a do dětského pokoje zcela dostačující. Tak si to myslíme. Funkce LED reaguje na hudbu a u dětí je samozřejmě hitem. Tuto funkci lze zapnout a vypnout. Rádio je malé (menší, než se očekávalo). Ale myslím, že je to skvělé. Tlačítka se obtížně používají. Malé prsty na něj musí pořádně tlačit. To má však za následek hlasitý zvuk kláves při každém stisknutí. I zde jsou jistě inovativnější varianty. Ale je to v pořádku. 1. Recenze Bohužel CD přehrávač je tak hlasitý. Jakmile se CD začne točit, ozve se nepříjemný hrací zvuk, který zní jako neustálé cvrlikání cvrčka. Zejména při přehrávání rádia nebo při nízké hlasitosti je hluk nesnesitelný. Zařízení této značky již máme a tam to tak není. Kontaktoval jsem tedy prodejce a požádal o výměnu. Možná jsem měl s tímto zařízením jen smůlu. Recenze a dotazy k tomuto produktu se velmi liší. Některé hlásí i nepříjemné zvuky při přehrávání, jiné disk, mechanika je tichá. Podle toho, jak se to u mě nakonec vyvine, budu svou recenzi samozřejmě aktualizovat. Bluetooth připojení fungovalo hned, ale přehrávání opakovaně docházelo k drobným výpadkům, a to až příliš rychle. S tím bych mohl žít, protože tato funkce je u nás asi využívána méně. Důležitější by byl tichý CD deck... S uvedenými výtkami cena neodpovídá tomuto malému zařízení. Za tuto cenu bych si rádio znovu nekoupil a už vůbec ne s tak hlasitým CD přehrávačem. Čekám, jak se prodejce vyjádří k mé reklamaci. 2. Recenze - Aktualizace Prodejce okamžitě zareagoval a zařízení vyměnil. Bylo potvrzeno, že šlo vlastně o první zařízení. Nové rádio je mnohem tišší, i když jsou zvuky přehrávání stále slyšet, zdaleka není tak hlasité a rušivé. Můžeme s tím nyní žít a zachováme to. Připojení Bluetooth je nyní vynikající. Už žádné vyrušování, zní to nádherně jasně. Takže to stojí za výměnu, pokud je něco špatně. Cena 59,99 € je podle mě stále příliš vysoká. A rádio je nyní k dispozici za 49,99 €???! Nepříjemné... pro mě, pro radost všech budoucích kupujících. Upravil jsem hodnocení hvězdičkami nahoru. V mém videu najdete téma s hlasitým zvukem přehrávání i ukázku audio příběhu (po mé výměně) a diskotékovou variantu přes Bluetooth. Nejlepší je tedy dokoukat až do konce.

Ověřená recenze 20/11/2016

Die Medien konnten nicht geladen werden. Ich habe mir den CD Player bestellt, um ein Gerät für die Küche zu haben. Von den Abmessungen her ist das Gerät recht kompakt und passt daher sehr gut in mein Küchenregal. Das Gehäuse ist sorgfältig gearbeitet und macht einen robusten Eindruck. Auf der Oberseite ist das CD-Fach verbaut, welches per Hand geöffnet werden muss. Hier hätte mir jedoch besser gefallen, dass die CD Klappe über eine Taste beziehungsweise per Druck auf die Klappe zu öffnen gewesen wäre. Das Bedienfeld (Stop, PlayMode, Album, Titel Skiptasten, Play/Pause) ist oben angebracht und lässt sich leicht bedienen. Ist eine CD eingelegt, startet die Wiedergabe automatisch. Per Play/Mode kann man einstellen, ob Einzeltitel oder das komplette CD Album wiedergegeben werden soll oder die Titel per Zufallswiedergabe abgespielt werden soll. CDs lassen sich problemlos wiedergeben, der Klang ist auch bei höherer Lautstärke ordentlich. Der Radioempfang über UKW funktioniert auch gut und rauschfrei, leider wird im Display nicht angezeigt, welcher Sender gerade empfangen wird. Um Bluetooth nutzen und Musik von anderen Musikquellen hören zu können (in meinem Fall vom Samsung Galaxy S4 Mini), stellt man die Funktion an der Boombox auf die Position CD/AUX/USB/BT. Dann hält man die Play/Pause am Player länger gedrückt und der Player wechselt zwischen CD, USB und Bluetooth. Was gerade aktiv ist, wird im Display angezeigt. Im Anschluss scannt man mit dem Smartphone nach neuen Bluetooth Geräten. Der CD Player wird als Roadie erkannt und man kann beide Geräte miteinander verbinden. Wenn die Verbindung zwischen Smartphone und CD Player erfolgreich war, wird dieses durch ein akustisches Signal bestätigt. Ich habe hier testweise Musik über Spotify gehört. Titel und Lautstärke lassen sich sowohl über den CD Player als auch über das Smartphone regeln. Ich habe mich auch mal mit dem Smartphone in einen anderen Raum begeben, um die Verbindungsqualität auf Entfernung zu testen. Hier konnte ich keine Einbußen an der Verbindungsqualität, keine Aussetzer bei der Musikwiedergabe usw... feststellen. Ein cooles Gimmick ist auch die LED Beleuchtung, welche sich musikgesteuert den jeweiligen Songs anpasst.

Médium nelze zavést. Objednal jsem CD přehrávač, abych měl zařízení do kuchyně. Co se týče rozměrů, přístroj je poměrně skladný a proto se mi velmi dobře vejde na poličku v kuchyni. Pouzdro je pečlivě zpracované a působí robustním dojmem. Přihrádka na CD je instalována na horní straně, kterou je nutné otevřít ručně. Víc by se mi ale líbilo, kdyby se klapka CD dala otevřít tlačítkem nebo stisknutím klapky. Ovládací panel (Stop, PlayMode, Album, Track Skip buttons, Play/Pause) je umístěn v horní části a snadno se používá. Pokud je vloženo CD, přehrávání se spustí automaticky. Pomocí Play/Mode můžete nastavit, zda se mají přehrávat jednotlivé tituly nebo celé CD album, nebo zda se mají tituly přehrávat náhodně. CD lze bez problémů přehrávat a zvuk je slušný i při vyšší hlasitosti. Příjem FM rádia funguje také dobře a bez šumu, bohužel se na displeji nezobrazuje, která stanice je právě přijímaná. Chcete-li používat Bluetooth a poslouchat hudbu z jiných zdrojů hudby (v mém případě ze Samsungu Galaxy S4 Mini), nastavte funkci na boomboxu do polohy CD/AUX/USB/BT. Poté podržíte tlačítko play/pause na přehrávači a přehrávač se přepne mezi CD, USB a Bluetooth. Na displeji se zobrazí, co je právě aktivní. Poté pomocí smartphonu vyhledáte nová zařízení Bluetooth. CD přehrávač je rozpoznán jako roadie a můžete připojit obě zařízení. Pokud bylo spojení mezi smartphonem a CD přehrávačem úspěšné, je to potvrzeno akustickým signálem. Poslouchal jsem hudbu na Spotify zde jako test. Titul a hlasitost lze ovládat jak přes CD přehrávač, tak přes chytrý telefon. Šel jsem se smartphonem také do jiné místnosti, abych na dálku vyzkoušel kvalitu připojení. Zde jsem nezjistil žádnou ztrátu kvality připojení, žádné výpadky v přehrávání hudby atd. Další cool vychytávkou je LED osvětlení, které se ovládá hudbou a přizpůsobuje se příslušným skladbám.