Soft Wonder-Edition natahovací prostěradlo

1 259,00 Kč (s DPH)
 • 90 cm
 • 0
 • 200 cm
Produktové číslo: 10036214
Soft Wonder-Edition natahovací prostěradlo
1 259,00 Kč (s DPH)
Také dostupné v jiných stavech zboží
 • Koupit s lehkými stopami opotřebení
  Zboží, které bylo zákazníkem otestováno nebo krátce používáno. Na produktu jsou jen lehké stopy opotřebení jako škrábance nebo poškození krabice / vnějšího balení. Produkt má všechny původní funkce a byl otestován v provozu. Nabízíme záruku 3 roky.
  1 070,00 Kč
 • Poslední kusy na skladě - rychle objednejte! Poslední kusy na skladě - rychle objednejte!
 • Dodací lhůta: 5 - 7 pracovních dní Dodací lhůta: 5 - 7 pracovních dní
 • Expresní doručení
 • 14 dní na vrácení
 • Doprava zdarma nad 1 260 Kč Doručení zdarma při platbě kartou nebo bankovním převodem

Základní informace

 • Pociť ten rozdíl: měkoučké natahovací prostěradlo pro skutečně regenerační spánek

 • Nejjemnější vlákno světa: super mikrovlákno je 10 x jemnější než hedvábí a ještě měkčí a prodyšnější jako egyptská bavlna

 • Nenáročné na čištění: jednoduše prát při 40 ° bez přidání aviváže nebo pro alergiky až na 90 °

Popis produktu

Udělej ze své postele to nejpříjemnější místo v celém domě: s natahovacím prostěradlem Soft Wonder-Edition od sleepwise zažiješ super jemný a měkoučký zazitek ze spánku.

Třetinu života strávíš v posteli. Udělej si pohodlím! S natahovacím prostěradlem Soft Wonder-Edition jsme vynalezli asi nejměkčí a nejjemnější prostěradlo, které tvá postel doposud zažila. Naši experti na látku zvolili pro výjimečné příjemný pocit nejjemnější vlákna světa: super mikrovlákno je 10x jemnější než hedvábí.Z jeho vláken se dají utkat látky, jejichž neobyčejné vlastnosti překvapí i samotné profíků v oblasti textilu: díky extrémné hustotě vlákna je látka ještě měkčí a prodyšnější jako egyptská bavlna nejvyšší třídy. Přitom je natahovací prostěradlo velmi nenáročné na údržbu (praní možné na 40 ° bez aviváže, za krátkou dobu je suché) a skoro nemačkavé. Elastický lem po obvodu celého prostěradla se dodatečně stará o perfektní zapasování na tvé matraci. Když už mluvíme o matracích: natažení prostěradla je díky praktickému označení krátké a dlouhé strany zcela jednoduché. Natahovací prostěradla Soft Wonder-Editon od sleepwise jsou samozřejmě bez škodlivých látek a proto jsou vhodné pro alergiky a citlivé osoby.

Nech se přesvědčit natahovacím prostěradlem Soft Wonder-Editon od sleepwise ze super mikrovlákna, ekologickým certifikátem a obzvlášť nenáročným čištěním.

Vlastnosti

 • Vhodné na matrace s velikostí 90-100 x 200 cm
 • Vyrobeno ze 100% mikrovlákna
 • Certifikována podle OEKO-TEX® Standard 100
 • Hustota vlákna: 1500 TC
 • Elastický lem po celém obvodu
 • Bez škodlivin vhodné i pro alergiky
 • Doporučené praní: 40 ° C bez aviváže
 • Možnost hygienického praní až do 90 ° C
 • Sušit na sušáku nebo v sušičce při nízké teplotě
 • S praktickým označením krátké a dlouhé strany
Produktové číslo: 10036214

Rozměry a technické podrobnosti

 • Rozměry natahovací plachty: cca 90-100 x 200 cm (ŠxD)

Co bylo posláno

 • 1 x natahovací prostěradlo
 • Návod k obsluze ve více jazycích

Dodací podmínky

Poslední kusy na skladě - rychle objednejte!

Dodací lhůta: 5 - 7 pracovních dní

Hodnocení zákazníků
17 hodnocení

K tomuto zboží ještě nikdo nenapsal recenzi.

Názory zákazníků z jiných zemí
Ověřená recenze 11/10/2022

Alles sehr angenehm, wie empfohlen, kaufe gerne noch ein Drittes dazu

Vše velmi příjemné, dle doporučení, rád bych si pořídil třetí

Ověřená recenze 05/10/2022

Ich hatte mehr erwartet. Vor allem der typische Gummizug in der Art wie ich ihn von Spannbettlaken kannte ist nicht vorhanden. Sehr starr. Was gut ist - das Hauptsicherung Gefühl ist seidig und weich. Wenig durchsichtig aber könnte besser sein und der Stoff insgesamt dicker.

Čekal jsem víc. Především typická gumička tak, jak jsem ji znal z vypasovaných prostěradel, není k dispozici. Velmi tuhé. Co je dobré - hlavní pojistka je hedvábná a měkká. Trochu průhledné, ale mohlo by to být lepší a látka celkově silnější.

Ověřená recenze 16/09/2022

Der Stoff der Laken ist für mich über jeden Zweifel erhaben, ich liebe ihn, so wie ich auch zugehörigen die Bettbezüge liebe. Leider für mich trotzdem nicht zu gebrauchen. Habe zwei Stück bestellt, für meine Matratzen 90 x 200cm mit 19cm Steghöhe. Das ist zuwenig für diese Laken. Die Laken hängen seitlich in einem großen Bogen herunter, es ist nicht möglich, sie straff über die Matratze zu spannen. Nachts liegt man dann auf unangenehmen Falten. Schade. Wäre toll, wenn es diese Laken auch für Matratzen mit normaler Steghöhe geben würde. Da ich sie schon gewaschen und einmal benutzt habe fällt eine Rückgabe leider aus.

Látka povlečení se mi nedá nic vytknout, miluji ji stejně jako povlaky na peřiny. Bohužel je pro mě stále nepoužitelný. Objednal jsem si dva kusy pro své matrace 90 x 200 cm s výškou tyče 19 cm. To je na tyto listy málo. Prostěradla visí na bocích dolů do velkého oblouku, není možné je napínat přes matraci. V noci ležíte na nepříjemných vráskách. Škoda. Bylo by skvělé, kdyby tato prostěradla byla dostupná i pro matrace standardní výšky. Bohužel ho nemohu vrátit, protože jsem ho vypral a použil jednou.

Ověřená recenze 12/09/2022

Das Spannbettlaken kann man super aufziehen ,es passt super ist weich und glatt und es ist angenehm zu schlafen. Einfach ein super Gefühl für die Haut. Man kann es nur weiter empfehlen einfach klasse . Super

Vypasované prostěradlo se velmi snadno vytahuje, skvěle sedí, je měkké a hladké a pohodlně se v něm spí. Jednoduše skvělý pocit pro pokožku. Můžete jen doporučit prostě skvělé. Vynikající

Ověřená recenze 12/09/2022

Das Bettlaken kommt in einer tollen Umverpackung an und ist auch noch mal eingetütet mit einer netten Karte dabei. Sehr sehr schön. Leider, was ich vermisse, sind die Pflegeanweisungen auf dem Etikett innen drin. Oder ich hab sie schier übersehen. Was ich jedoch echt super finde, dass alle Seiten mit einem Etikett versehen sind, wo die kurze und lange Seite beschriftet sind! Klasse! Ich schlafe wie ein Stein auf diesem Laken und kann es nur empfehlen!

Prostěradlo je dodáváno ve skvělém vnějším obalu a je také zabaleno s pěknou kartou. Velice pěkné. Co mi bohužel chybí, je návod na péči na etiketě uvnitř. Nebo jsem to možná jen přehlédl. Co je ale podle mě opravdu skvělé, je, že všechny strany mají štítek, kde jsou označeny krátké a dlouhé strany! Třída! Na tomto prostěradle spím jako poleno a vřele doporučuji!

Ověřená recenze 30/08/2022

Qualität gut aber nicht knitterfrei. Nicht geeignet für einen Steg von 30cm.

Kvalitní, ale ne bez vrásek. Nevhodné pro můstek 30 cm.

Ověřená recenze 24/08/2022

Material ist u. bleibt ein Hautschmeichler,auch nach d. Wäsche!Farbe genau wie gezeigt.Genial sind die Einnäher f.d. kurze u. lange Seite.Kaum Knitterfalten nach d. Trockner.Da kommen für uns sicher noch Bettbezüge dazu!Danke für ein Produkt d. hält was versprochen wird!!!

Materiál je a zůstává lichotivější k pokožce i po d. Prádlo!Barva přesně jako na obrázku.Všitá krátká a dlouhá strana fd jsou brilantní.Po d téměř žádné záhyby. Sušička.Určitě budeme mít i ložní prádlo!Děkujeme za produkt d. splní co bylo slíbeno!!!

Ověřená recenze 15/08/2022

Das Laken ist in einer guten Qualität, zu einem super Preis. Knitterfrei ist es nicht ganz und ich finde es etwas zu groß. Es hat aber eine schöne Haptik.

Prostěradlo je kvalitní za super cenu. Není úplně bez vrásek a přijde mi trochu moc velký. Ale má to příjemný pocit.

Ověřená recenze 07/08/2022

Tolle Ware aber nicht knitterfrei! Für hohe Matratzen (30 cm) nur zu empfehlen!

Skvělý produkt, ale ne bez vrásek! Doporučeno pouze pro vysoké matrace (30 cm)!

Ověřená recenze 27/07/2022

Bettlaken hält, wie in Beschreibung angegeben. Sehr angenehme Qualität.

List drží, jak je uvedeno v popisu. Velmi příjemná kvalita.

Ověřená recenze 20/07/2022

Teste es gerade. Sehr weich, bissel Knitter, aber ok. Waschen muss ich erst schauen

Jen to testovat. Velmi jemné, trochu pomačkané, ale v pořádku. Nejdřív se musím podívat na praní

Ověřená recenze 11/06/2022

Das Spannbettuch bleibt leider nicht gespannt. Sobald man sich drauf legt wirft es Falten. Man muss es nachziehen und zwar von allen Seiten, damit es die gewünschte, wofür der Name ja auch steht, gespannt ist. Ich erwarte das zumindest von einem Spannbettlaken - das es glatt bleibt. Bis man es abzieht.

Vypasované prostěradlo bohužel nezůstane natažené. Jakmile si na něj lehnete, zmačká se. Musíte ji utáhnout ze všech stran, aby se natáhla dle libosti, o čemž svědčí i název. Alespoň to od vypasovaného prostěradla očekávám - že zůstane hladké. Dokud to nestáhneš.

Ověřená recenze 17/02/2022

Mattress cover is well made. Very light and soft. It was promptly mailed and shipped, we received in USA FAST.

Potah matrace je kvalitně zpracovaný. Velmi lehké a měkké. To bylo okamžitě odesláno poštou a odesláno, obdrželi jsme v USA FAST.

Ověřená recenze 28/01/2022

Da ich schon mal Bettwäsche von Sleepwise gekauft hatte und ich noch etwas benötigte, habe ich es eben noch einmal getan! Ich persönlich finde die Bettwäsche gut, es schläft sich angenehm und die Pflege ist selbst für einen älteren Herrn mit Trockner und Waschbrett, sorry, Waschmaschine absolut kein Problem!!!

Už jsem si koupil povlečení Sleepwise a potřeboval jsem něco jiného, tak jsem to udělal znovu! Osobně si myslím, že ložní prádlo je dobré, je to dobré spaní a péče je i pro staršího pána se sušičkou a lavičkou, pardon, pračka naprosto bez problému!!!

Ověřená recenze 23/01/2022

Sehr weich und pflegeleicht, wenn auch nicht knitterfrei. Wegen des nicht über die gesamte Breite geführten Reißverschlusses beim Deckenbezug (an jeder Seite fehlen ca. 10 cm), klappt das Beziehen nicht ganz reibungslos. Insgesamt aber eine sehr schöne Bettwäsche.

Velmi jemné a nenáročné na údržbu, i když ne bez vrásek. Protože zip na povlaku na peřinu nejede přes celou šířku (chybí cca 10 cm na každé straně), nejde to moc hladce. Ale celkově velmi pěkné povlečení.

Ověřená recenze 03/10/2021

Die universal Abmessungen für 180x200 und 200x200 führen dazu, dass ein straffes aufspannen bei Matratzen mit 180x200 so gut wie unmöglich ist. Auch die vorgesehene Matratzenstärke führt dazu, dass man das Laken nicht wirklich richtig spannen kann. Material und Eigenschaften ansonsten wirklich erstklassig. Aber aus genannten Gründen werde ich es nicht noch einmal kaufen.

Univerzální rozměry pro 180x200 a 200x200 znamenají, že těsné natažení matrací 180x200 je téměř nemožné. Plánovaná tloušťka matrace také znamená, že prostěradlo opravdu nejde pořádně napnout. Materiál a vlastnosti jinak opravdu prvotřídní. Ale z výše uvedených důvodů si ho znovu nekoupím.

Ověřená recenze 22/05/2020

Es ist jetzt eigentlich ungerecht einen Punkt für den Preis abzuziehen, da ich es ja nicht bestellen müsste. Habe ich aber, weil mich mal „der Unterschied“ interessiert hat. Bei der Verpackung merkt man auch schon einen deutlichen Unterschied. Das Bettlaken kommt in einem Karton und ist zusätzlich in einem wiederverwendbaren und wiederverschließbaren Zipverschluß verpackt. Das Laken ist extrem weich, gewachsen und im Trockner getrocknet sieht es genauso farbecht aus wie vorher. Außerdem erkennt man durch Nähte an der Seite, wie es richtig aufgezogen wird. Ich habe es in 180x200 cm in grau gekauft u d auch trotz des hohen Preises aber wegen der Qualität behalten. Ich habe noch nie günstiger Alternativen bestellt, daher ist es für mich schwierig einzuschätzen. Bisher haben wir meistens nur Biberbettwäsche und ich habe lange nun für‘s Feühjahr/Sommer eine gute Alternative gesucht. Weichheit und Knitterfrei bekommt Second mir 5*

Odečítat bod za cenu je vlastně nespravedlivé, protože bych to nemusel objednávat. Ale mám, protože "ten rozdíl" mě kdysi zajímal. Znatelný rozdíl je také v balení. Prostěradlo je dodáváno v krabici a je také zabaleno v opakovaně použitelném a uzavíratelném zipu. Prostěradlo je extrémně měkké, navoskované a vysušené v sušičce vypadá stejně stálobarevně jako předtím. Jak se správně obléká, poznáte i podle švů na boku. Koupil jsem ho 180x200 cm v šedé barvě a nechal jsem si ho i přes vysokou cenu, ale kvůli kvalitě. Levnější alternativy jsem nikdy neobjednával, takže se mi to těžko hodnotí. Zatím jsme měli většinou jen povlečení bobřík a dlouho jsem hledala nějakou dobrou alternativu na jaro/léto. Druhý dostane 5* za měkkost a odolnost proti mačkavosti