[Použité] Traumwolle Biber ložní prádlo

1 342,00 Kč (s DPH)
Produktové číslo: 53036223
Traumwolle Biber ložní prádlo
1 342,00 Kč (s DPH)
Také dostupné v jiných stavech zboží
 • Koupit rozbalené
  U tohoto produktu se jedná o rozbalené zboží nebo o zboží s lehčím poškozením obalu. Plná funkčnost produktu byla prověřena. Nabízíme záruku 3 roky.
  1 421,00 Kč
 • Koupit nový
  1 579,00 Kč
 • Poslední kusy na skladě - rychle objednejte! Poslední kusy na skladě - rychle objednejte!
 • Dodací lhůta: 8 - 10 pracovních dní Dodací lhůta: 8 - 10 pracovních dní
 • Expresní doručení
 • 14 dní na vrácení
 • Doprava zdarma nad 1 260 Kč Doručení zdarma při platbě kartou nebo bankovním převodem

Stav zboží: lehké stopy opotřebení

Zboží, které bylo zákazníkem otestováno nebo krátce používáno. Na produktu jsou jen lehké stopy opotřebení jako škrábance nebo poškození krabice / vnějšího balení. Produkt má všechny původní funkce a byl otestován v provozu. Nabízíme záruku 3 roky.

Základní informace

 • Pociťte ten rozdíl: měkoučké ložní prádlo Biber pro skutečně regenerační spánek

 • Vysoce kvalitní materiál: 100% ekologicky nezávadná bavlna z ekologického pěstování s jemným povrchem Brushed Cotton

 • Nenáročné na čištění: lze hygienicky prát při 60 °C s krátkým programem na sušení

Vlastnosti

 • Vyrobena ze 100% bavlny
 • Certifikována podle OEKO-TEX® Standard 100
 • Vlákno Renforcé s hustotou vlákna 150 TC
 • Zavírání: zip
 • Bez škodlivin
 • Hygienické praní na 60 °C
 • Sušit na sušáku nebo v sušičce při nízké teplotě
 • Případné žehlení možné na střední teplotě
Produktové číslo: 53036223

Rozměry a technické podrobnosti

 • Rozměry povlaku přikrývky: cca 135 x 200 cm (ŠxH)
 • Rozměry povlaku na polštář: cca 80 x 80 cm (ŠxH)

Co bylo posláno

 • 1x povlak na přikrývku
 • 1x povlak na polštář
 • Návod na údržbu ve více jazycích

Dodací podmínky

Poslední kusy na skladě - rychle objednejte!

Dodací lhůta: 8 - 10 pracovních dní

Hodnocení zákazníků
19 hodnocení

K tomuto zboží ještě nikdo nenapsal recenzi.

Názory zákazníků z jiných zemí
Ověřená recenze 09/08/2022

Sogar der "Mann" findet die Bettwäsche total prima... Sie ist wirklich super weich. Sie ist zwar dolle Knitterempfindlich aber das kann ich verkraften ;-)

I ten "muž" si myslí, že ložní prádlo je opravdu skvělé... Je opravdu super jemné. Je opravdu citlivý na záhyby, ale s tím si poradím ;-)

Ověřená recenze 02/03/2022

Richtig tolle Qualität zu einem unschlagbaren Preis Kaufe ich seit Jahren

Opravdu skvělá kvalita za bezkonkurenční cenu, kterou kupuji roky

Ověřená recenze 17/02/2022

Ich kann diese Bettwäsche wirklich empfehlen, sehr gute Verarbeitung, schnelle Lieferung.

Toto povlečení mohu opravdu doporučit, velmi dobré zpracování, rychlé dodání.

Ověřená recenze 01/01/2022

Ich warte noch auf mein zweites Set da ich nur eines geliefert bekomme habe

Stále čekám na svůj druhý set, protože jsem dostal pouze jeden

Ověřená recenze 15/12/2021

gute Qualiät

dobrá kvalita

Ověřená recenze 24/11/2021

Angenehm, weich, Preis - Leistung i. O. Zu Empfehlen

Příjemná, měkká, cena - výkon i. O. Doporučeno

Ověřená recenze 07/09/2021

Nicht schlecht

Není špatné

Ověřená recenze 31/12/2020

Mein Sohn wünschte sich einen „kuschelige“ Bezug für den Winter. Der Stoff fühlt sich sehr angenehm an, ist warm und glatter als von einer Biberbettwäsche erwartet. Das ist klasse, denn sie bleibt nicht so am Schlafanzug „ hängen“.

Syn chtěl na zimu "plyšovou" pokrývku. Látka působí velmi pohodlně, je hřejivá a hladší, než se od bobřího ložního prádla očekává. To je skvělé, protože se vám „nepřilepí“ na pyžamo.

Ověřená recenze 12/12/2020

Warum habe ich nicht erst die 1 und 2 Sterne-Bewertungen gelesen? Auch ich muss leider sagen, dass ich von Biber-Bettwäsche etwas anderes erwarte. Die Bettwäsche wirkt sehr hochwertig, aber flauschig und winterlich ist sie überhaupt nicht. Sie ist auch nicht unschön, aber eben nicht das, was ich bestellt habe. Nämlich rosa und biber. Ich bin maßlos enttäuscht, weil ich jetzt zwei Wochen vor Weihnachten doch noch mal los muss. (Und das bei dem ganzen Theater da draußen ... ) Der Fairnesshalber muss man sagen, dass der Anbieter nirgends schreibt, dass die Bettwäsche flauschig ist und vielleicht habe ich die falsche Vorstellung von Biber. Von der Qualität und der ganzen Aufmachung, was die Verpackung angeht, gibt es wirklich nichts zu meckern. Ich habe von sleepwise auch Microfaser-Bettwäsche bestellt, die auch aus Microfaser ist und die ich dort auch besser bewerten werde.

Proč jsem si nejprve nepřečetl 1 a 2 hvězdičky? Bohužel také musím říct, že od bobřího povlečení očekávám něco jiného. Povlečení vypadá velmi kvalitně, ale není nijak nadýchané a zimní. Není ani ošklivý, jen ne to, co jsem si objednal. Totiž růžový a bobřík. Jsem nesmírně zklamaný, protože dva týdny před Vánocemi musím jet znovu. (A se vším tím povykem... ) Abych byl spravedlivý, dodavatel nikde nepíše, že je prádlo nadýchané a možná mám o bobrech špatnou představu. Kvalitě a celé prezentaci, co se balení týče, opravdu není co vytknout. Dále jsem si objednala mikrovláknové povlečení od sleepwise, které je také z mikrovlákna a které tam budu hodnotit lépe.

Ověřená recenze 26/11/2020

Es ist grundsätzlich eine gute Bettwäsche, aber nach meinem Empfinden ist dies keine Biberbettwäsche und sie ist auch nicht sonderlich kuschelig, wie beworben. Ich habe zwei Größen gekauft und empfinde sie als unterschiedlich weich. Zudem hatte ich das erste Mal im Leben Probleme das Inlet ordentlich hineinzubekommen, irgendwie ‚klebt‘ die Bettwäsche am Inlet.. das Problem kannte ich bisher nicht. Gut, ich hab es dann irgendwann hinbekommen, die Farbe ist schön und wie gesagt, es ist grundsätzlich eine gute Bettwäsche... zudem unterstütze ich als Hamburgerin gern ein Hamburger Startup und habe deswegen von einer Reklamation/ Rücksendung abgesehen.... hätte aber eigentlich gern flauschige Biberbettwäsche gehabt.... nun denn...

Je to obecně dobré povlečení, ale nemám pocit, že je to bobří povlečení, ani není příliš útulné, jak je inzerováno. Koupil jsem dvě velikosti a zjistil jsem, že jsou různé měkkosti. Navíc jsem měl poprvé v životě problémy správně dostat přívod, nějak se ložní prádlo 'lepí' na přívod.. Dřív jsem tento problém neznal. No, v určitém okamžiku se mi to podařilo, barva je pěkná a jak jsem řekl, je to v podstatě dobré ložní prádlo... Navíc jako obyvatel Hamburku rád podpořím hamburský startup, a proto jsem se zdržel výroby reklamace/vrácení.... ale vlastně bych si přála nadýchané povlečení z bobříka.... no tak...

Ověřená recenze 25/11/2020

Endlich eine Bettwäsche, die nicht völlig überteuert ist und dennoch wirklich schön! Nicht ganz so weich wie hochpreisige Biber-Bettwäsche aber für meinen relativ hohen Anspruch wirklich top! Freut mich, dass ein junges Hamburger Unternehmen es schafft, das ich Lust habe mehr Bettwäsche zu bestellen, weil der Preis einfach stimmt.

Konečně povlečení, které není úplně předražené a stále je opravdu krásné! Ne tak měkké jako drahé bobří povlečení, ale na mé relativně vysoké nároky opravdu skvělé! Jsem rád, že se mladé hamburské firmě podařilo přimět si objednat další ložní prádlo, protože cena je tak akorát.

Ověřená recenze 09/11/2020

diese schöne wirklich ganz feine Biberbettwäsche begeistert uns. Der Stoff ist sehr fein und fühlt sich toll an, 100 % Baumwolle und Oeko-Tex Standard 100 zertifiziert. Nach mehrmaligem Waschen ist er noch schöner geworden (weicher), wie vom Verkäufer beschrieben. Die Farbe (hellblau) ist schön dezent und hell. Die Qualität macht einen super Eindruck, der Stoff selbst, die Nähte und die Reißverschlüsse sind hochwertig und sehr gut verarbeitet. Bezogen sieht er toll aus und passt auf gängiges Bettzeug perfekt. Geliefert wurde die Bettwäsche sehr schnell und was wir auch gut fanden, war die Verpackung, da kein unnötiges Plastik verwendet wurde. Der Artikel kam in einem Karton und war darin noch einmal in einem mit Reißverschluss wieder verschließbarem schönen Plastikbeutel verpackt, den man durchaus weiter verwenden kann. Der Verkäufer bietet sogar bei nicht Gefallen 100 % Zufriedenheit, Erstattung/Lösung an, was wir sicher nicht in Anspruch nehmen ;), wir werden auf jeden Fall auch noch weitere Bettwäsche dort kaufen, sehr empfehlenswert.

toto krásné, opravdu jemné povlečení bobřík nás inspiruje. Látka je velmi jemná a na dotyk skvěle, 100% bavlna a certifikát Oeko-Tex Standard 100. Po několika vyprání je ještě krásnější (měkčí), jak popisuje prodejce. Barva (světle modrá) je pěkná, jemná a zářivá.Kvalita dělá skvělý dojem, samotná látka, švy a zipy jsou kvalitní a velmi kvalitně zpracované. Vypadá skvěle čalouněný a perfektně se hodí ke standardnímu povlečení. Povlečení bylo doručeno velmi rychle a co se nám líbilo i balení, jelikož nebyl použit žádný zbytečný plast. Zboží přišlo v kartonové krabici a bylo opět zabaleno v pěkném plastovém sáčku, který lze znovu uzavřít zipem a který lze určitě znovu použít. Prodejce dokonce nabízí 100% spokojenost, vrácení peněz/řešení, pokud se Vám nebude líbit, čehož určitě nevyužijeme ;), určitě odtud koupíme další povlečení, vřele doporučujeme.

Ověřená recenze 18/10/2020

Die Bettwäsche ist wirklich sehr schön. Aber für den Preis und dafür das sie eine Biber Bettwäsche sein soll, empfinde ich sie nicht wirklich als ganz kuschelig, so wie ich es von Biber gewöhnt bin. Daher nur 4 Sterne. Ansonsten wirklich empfehlenswert für die Nicht-Frostbeulen unter uns!

Povlečení je opravdu moc pěkné. Ale za tu cenu a na to, že to má být bobří povlečení, mi opravdu nepřijde tak mazlivé, jak jsem od bobříků zvyklá. Proto pouze 4 hvězdičky. Jinak opravdu doporučuji pro nemrznoucí mezi námi!

Ověřená recenze 31/07/2020

Als ich dieses teure Bettwäsche gekauft habe, hab ich mich schon gewundert, als es in einer einfachen transparenten Verpackung ankam. Keine Werbung drauf, keine Information. Als ob es aus der Originalverpackung rausgenommen wurde und wieder eingepackt aber in eine andere Verpackung. Das kann ich aber nicht mit Sicherheit sagen, vielleicht ist bei denen die Originalverpackung so. Die Farbe ist jedenfalls gut, die Qualität nicht schlecht. Ich finds schön warm und kuschelig drunter. Schade, dass nur ein Kopfkissenbezug für ein kleines Kissen drin war für diesen Preis. Schön wären zwei Bezüge gewesen.

Když jsem si koupil toto drahé ložní prádlo, byl jsem ohromen, když dorazilo v obyčejné průhledné krabici. Žádná reklama, žádné informace. Jako by byla vyjmuta z původního obalu a přebalena, ale v jiném obalu. Ale nemůžu to říct s jistotou, možná je originální balení takové. Každopádně barva je dobrá a kvalita není špatná. Připadá mi to vespod příjemné a teplé. Škoda, že za tuto cenu byl jen jeden povlak na polštářek na malý polštář. Dvě reference by byly hezké.

Ověřená recenze 03/06/2020

leider ein wenig zu knitteranfällig, aber wen interessiert das schon wenn es weich und knuddelig ist :-D

bohužel trochu moc náchylné na záhyby, ale komu to vadí, když je měkký a mazlivý :-D

Ověřená recenze 10/03/2020

Die vielen positiven Rezensionen haben mich letztendlich dazu bewogen, diese Bettwäsche zu kaufen. Das Produkt kam hier sehr anmutend verpackt an. Leider ist die Bettwäsche nicht so weich, wie das Material verspricht. Meinem Mann, der kuschelige Stoffe wie Biber und Flanell gern hat, war nicht gerade angetan von dem Material. Was mich, die ich Bettwäsche stets auf links und mit verschlossenen Reißverschlüsse wasche - gleich nach der ersten Wäsche gestört hat, ist, dass es mir so gut wie nicht möglich war, die Reißverschlüsse so zu öffnen. Das ist mir bisher bei keiner Bettwäsche passiert und gibt definitiv einen Punkt Abzug! Was ich aber am schrecklichsten finde, ist, dass es sich hier nach dem Waschen - egal ob mit oder ohne Trockner - um eine krasse Knitterware handelt. Auch das ist mir völlig fremd bei Biber oder Flanell Bettwäsche. Insgesamt sind wir also mehr als enttäuscht, nicht sehr glücklich mit dem Produkt und würden die Ware am allerliebsten reklamieren.

Mnoho pozitivních recenzí mě nakonec přesvědčilo ke koupi tohoto povlečení. Zboží sem dorazilo velmi pěkně zabalené. Bohužel povlečení není tak měkké, jak materiál slibuje. Můj manžel, který má rád příjemné látky jako bobr a flanel, nebyl příliš nakloněn materiálu. Co mi vadilo, že ložní prádlo peru vždy naruby a se zavřenými patentky hned po prvním vyprání je, že pro mě bylo téměř nemožné patentky takto rozepnout. To se mi ještě u žádného ložního prádla nestalo a rozhodně to odečítá bod! Nejděsivější je ale to, že po vyprání - ať už se sušičkou nebo bez - je to hrubě pomačkaný produkt. To je mi u bobříka nebo flanelu také úplně cizí. Celkově vzato jsme více než zklamaní, s výrobkem nejsme příliš spokojeni a rádi bychom zboží reklamovali.

Ověřená recenze 01/02/2020

Die Bettwäsche ist sehr weich und leicht. Allerdings ist das keine Biberbettwäsche wie ich sie normalerweise kenne. Die Bettwäsche war ein Geschenk für meine Tochter und sie wünschte sich explizit eine kuschelige Biberbettwäsche. Deshalb in der Gesamtbewertung einen Punkt Abzug! Allerdings ist sie trotz allem sehr zu empfehlen, da sie wirklich sehr leicht,weich und Qualitativ hochwertig ist. Auch der Farbton ist wie beschrieben und auf den Bildern zu sehen. Bettwäsche wurde behalten!

Povlečení je velmi jemné a lehké. Nejedná se však o bobří povlečení, jak ho obvykle znám. Povlečení bylo dárkem pro dceru a vysloveně si přála útulné povlečení bobřík. Proto v celkovém hodnocení srážka bodu! Přese všechno je však velmi doporučován, protože je opravdu velmi lehký, měkký a kvalitní. Barva odpovídá popisu a vyobrazení na obrázcích. Ložní prádlo bylo zachováno!

Ověřená recenze 30/12/2019

Ich bin vor kurzem zufällig auf die Sleepwise Bettwäsche gestoßen. Die Beschreibung und die schöne Produktseite haben mich neugierig gemacht. Ich habe mir dann die Biber Bettwäsche bestellt und war total erfreut , dass das Paket schon nach 2 Tagen geliefert wurde. Die Verpackung ist äußerst liebevoll gemacht und die Qualität der Bettwäsche ist fantastisch.Auch nach der Wäsche ist sie noch mega weich und kuschelig und formstabil. Sie fühlt sich super auf der Haut an. Preislich auch top. Würde ich immer wieder bestellen.

Nedávno jsem narazil na ložní prádlo Sleepwise. Popis a krásná stránka produktu mě zaujaly. Poté jsem si objednal bobří povlečení a byl jsem naprosto potěšen, že balíček byl doručen již po 2 dnech. Balení je vyrobeno velmi s láskou a kvalita ložního prádla je fantastická.I po vyprání je stále super měkké, mazlivé a rozměrově stálé. Na pleti se cítí skvěle. Cenově také super. Objednávala bych znovu a znovu.

Ověřená recenze 29/12/2019

Die Biber Bettwäsche von Sleepwise gefällt mir sehr gut! Gerade, dass das Material eher glatt ist, empfinde ich als sehr angenehm!! Sie fühlt sich dennoch kuschelig und weich an! Die Qualität ist hochwertig und der Preis dafür ist super! Die Lieferung erfolgte blitzschnell und die Bettwäsche war liebevoll verpackt! Es befand sich sogar eine ganz niedliche Dankes-Karte mit in dem Karton! Das Reißverschluss-System ist praktisch und sehr gut verarbeitet. Die Farbe „Dark Grey“ ist klassisch modern und absolut zeitlos! Ich Bin begeistert und werde mir definitiv noch ein weiteres Biber-Set in dieser Farbe bestellen!

Bobrové povlečení od Sleepwise se mi moc líbí! Velmi příjemné mi přijde, že materiál je spíše hladký! Stále působí útulně a jemně! Kvalita je vysoká a cena skvělá! Doručení bylo bleskové a ložní prádlo láskyplně zabalené! V krabici bylo dokonce velmi roztomilé děkovné přání! Systém zipů je praktický a velmi kvalitně zpracovaný. Barva "Dark Grey" je klasicky moderní a naprosto nadčasová! Jsem nadšená a určitě si objednám další bobřík v této barvě!