UltraClean filtr s aktivním uhlím

199,00 Kč 509,00 Kč (s DPH)
 • Filtr s aktivním uhlím
Produktové číslo: 10033473
 • Zboží není na skladě a musí být doobjednáno. Zboží není na skladě a musí být doobjednáno.
 • Expresní doručení
 • 14 dní na vrácení
 • Doprava zdarma nad 1 260 Kč Doručení zdarma při platbě kartou nebo bankovním převodem

Základní informace

 • v režimu recirkulace odsavače par váže pachy v kuchyni

 • jednoduchá instalace a výměna

Popis produktu

S filtrem s aktivním uhlím UltraClean můžete pomocí několika jednoduchých kroků přestavět svůj digestoř Klarstein Contempo a Contempo Neo do režimu recirkulace vzduchu. Filtr s aktivním uhlím rychle a spolehlivě odstraňuje nepříjemné kuchyňské pachy ze vzduchu, který přes něj proudí, a zajišťuje tím příjemné klima v místnosti. Pro optimální činnosti by měl filtr pravidelně měnit.

Vlastnosti

 • určený pro produkt 10033470 (digestoř Klarstein Contempo)
 • určený pro produkt 10033471 (digestoř Klarstein Contempo Neo)
Produktové číslo: 10033473

Rozměry a technické podrobnosti

 • rozměry: 13,9 x 2,6 cm (Ø x V)
 • hmotnost: 81 g

Co bylo posláno

 • 1 x filtr s aktivním uhlím
 • Všimněte si, prosím, že produkt je dodáván bez manuálu.

Dodací podmínky

Zboží není na skladě a musí být doobjednáno.

Hodnocení zákazníků
13 hodnocení

K tomuto zboží ještě nikdo nenapsal recenzi.

Názory zákazníků z jiných zemí
Ověřená recenze 29/02/2024

Filter hat gepasst und war für 20 € zu kaufen. Nun benötige ich 3 Monate später einen neuen Filter und muss feststellen, das sich der Preis nahezu verdoppelt hat und außerdem kein Filter zu bekommen ist. Die Maße scheinen nicht der Norm zu entsprechen, also bekomme ich auch woanders keinen Filter. Meine - bis jetzt - hohe Meinung von Klarstein, hat nun einen Dämpfer bekommen. Ohne Filter kann ich die Abzugshaube bald abbauen - 130 € für die Tonne

Filtr sedí a dá se koupit za 20 €. Nyní o 3 měsíce později potřebuji nový filtr a zjišťuji, že cena se téměř zdvojnásobila a žádný filtr není k dispozici. Rozměry se nezdají být standardní, takže jinde filtr neseženu. Moje – až dosud – vysoké mínění o Klarsteinu bylo nyní utlumeno. Bez filtru mohu záhy demontovat odsavač par - 130€ za barel

Ověřená recenze 14/12/2023

Produit conforme, original pour ma hotte Contempo
Klarstein, livraison rapide et suivi. Site à recommander.

Vyhovující produkt, originál pro můj odsavač par Contempo Klarstein, rychlé dodání a sledování. Stránka k doporučení.

Ověřená recenze 12/03/2022

Muss man haben

Musí mít

Ověřená recenze 18/12/2021

Es macht seine Arbeit.

Dělá to svou práci.

Ověřená recenze 16/12/2021

Leider nach dem Einbau mußte ich feststellen, dass der Filter nicht richtig passt. Er ist ca. 3-4 mm zu hoch, und man kann die alu Filter nur mit Kraft einsetzen, ist eigentlich eine Enttäuschung

Bohužel jsem po instalaci zjistil, že filtr správně nesedí. Je asi o 3-4 mm příliš vysoký a hliníkový filtr můžete použít pouze silou, což je vlastně zklamání

Ověřená recenze 16/09/2021

Der Filter passt genau für meine klarstein dunstabzugshaube. Der ist richtig easy einzubauen und filtert alles sehr gut. Bin begeistert und kauf den wieder in ein paar Monaten.

Filtr přesně pasuje na můj odsavač par Klarstein. Jeho instalace je opravdu snadná a vše velmi dobře filtruje. Líbí se mi a za pár měsíců si ho koupím znovu.

Ověřená recenze 29/07/2021

Haltbar

Odolný

Ověřená recenze 23/06/2021

jeder zeit wieder

kdykoliv

Ověřená recenze 27/02/2021

Es handelte sich um eine erneute Bestellung dieses Artikels. Bin sehr zufrieden. Danke

Jednalo se o opakovanou objednávku této položky. Jsem velmi rád. dík

Ověřená recenze 20/02/2021

Hallo, als den Inhalt von dem Filter gesehen habe, habe mir gedacht, dass jemand nur ca. 20% des Aktivkohlegranulat befühlt hat. Ich habe schon einige Kohlefilter gehabt, aber hier war jemand zu sparsam oder es war ihm nicht bewusst, was er tut.

Dobrý den, když jsem viděl obsah filtru, myslel jsem, že někdo sáhl jen na cca 20% granulí aktivního uhlí. Už jsem měl pár uhlíkových filtrů, ale někdo tady byl příliš šetrný nebo nevěděl, co dělá.

Ověřená recenze 13/02/2021

Ich habe diesen Aktivkohlefilter genau für meinen Contempi Vrasenabzug von Klarstein bestellt. Die Lieferung war pünktlich, das muss man sagen. Leider ist der Filter zu dick. Die Fettfilter passen dann nicht mehr ins Gerät. Ich habe den Aktivkohlefilter so weit wie es ging angeschraubt, da war kein Millimeter Platz mehr zwischen Gerät und Filter. Trotzdem passten die Fettfilter nicht mehr darunter. Sehr, sehr schade, denn ich hätte den Vrasenabzug gern mit voller Ausstattung in Benutzung genommen. Zum Glück konnte ich sie gleich zurück geben. Ich hatte nämlich gleich zwei bestellt und es wäre sehr ärgerlich gewesen, wenn das nicht gegangen wäre.

Objednal jsem si tento filtr s aktivním uhlím od společnosti Klarstein pro svůj odsavač par Contempi. Dodání bylo včas, musím říct. Bohužel filtr je příliš tlustý. Tukové filtry se pak již do přístroje nevejdou. Filtr s aktivním uhlím jsem našrouboval v rámci možností, mezi zařízením a filtrem nezbyl ani milimetr místa. Tukové filtry se však pod něj již nevejdou. Je to velká škoda, protože Vrasenabzug bych rád použil s veškerou výbavou. Naštěstí jsem je mohl hned vrátit. Objednal jsem si dva a bylo by to velmi nepříjemné, kdyby to nefungovalo.

Ověřená recenze 07/12/2020

Ist ein bisschen zu hoch, so dass der eine rausnehmbare Fettfilter zwar schließt, aber an einer Seite etwas runtergedrückt wird. Eingesetzt als empfohlener Filter in einer Klarstein Contempo Neo Unterbauhaube. Würde mich beim nächsten Mal für ein anderes Model entscheiden.

Je příliš vysoký, takže jeden vyjímatelný tukový filtr se zavírá, ale je na jedné straně trochu stlačen. Používá se jako doporučený filtr v digestoři Klarstein Contempo Neo se spodní konstrukcí. Příště bych zvolil jiný model.

Ověřená recenze 16/02/2020

Funktionieren einwandfrei

funguje perfektně